Наказ №25-в Про відрядження учнів на обласні змагання на призи клубу «Шкіряний м’яч» icon

Наказ №25-в Про відрядження учнів на обласні змагання на призи клубу «Шкіряний м’яч»НазваниеНаказ №25-в Про відрядження учнів на обласні змагання на призи клубу «Шкіряний м’яч»
Дата конвертации12.11.2012
Размер26.85 Kb.
ТипНаказ
скачать >>>КІЦМАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИН А К А З


10.04.2012 м. Кіцмань № 25-в


Про відрядження учнів на

обласні змагання на призи клубу

«Шкіряний м’яч»


На виконання Наказу обласного управління з фізичного виховання та спорту від 10.09.2011р. №126 «Про проведення обласних змагань з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч», Регламенту про проведення обласних змагань з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» та за підсумками проведення районних змагань з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч», з метою формування здорового способу життя, покращення фізкультурно-оздоровчої і виховної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах, підвищення рухової активності і зміцнення здоров’я учнів, популяризації футболу серед учнівської молоді


НАКАЗУЮ:

1.Затвердити підсумки проведення районних змагань з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» 2011-2015 років (додаються)


2.Директорам Кіцманського ЗНЗ Булега Б.М., Валявського ЗНЗ Бізюк М.В., Шипинського ЗНЗ Абрамович В.О. та Лашківського ЗНЗ Руснак І.В. :


2.1.Відрядити на обласні змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч».) на період 27-28квітня 2012р. команди переможці районного етапу у віковій групі (2001р.н.) команду Кіцманського ЗНЗ І-ІІІст., у віковій групі (2000р.н.) команду Валявського ЗНЗ І-ІІст., у віковій групі (1999р.н.) команду Шипинського ЗНЗ І-ІІІст., у віковій групі (1998р.н.) команду Лашківського ЗНЗ І-ІІІст.


3.Покласти відповідальність за підготовку заявок, команд для участі в обласних змаганнях з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч», чітке дотримання умов Регламенту забезпечення безпеки учасників під час перевезення та проведення змагань.


3.1.Призначити керівниками команд та відповідальними за збереження життя і здоров’я учнів під час проїзду та змагань вчителів фізичної культури Кіцманського ЗНЗ І-ІІІст., Валявського ЗНЗ І-ІІст. , Шипинського ЗНЗ І-ІІІст. та Лашківського ЗНЗ І-ІІІст.


3.2. Провести з керівниками команд та відповідальними за збереження життя і здоров’я учнів під час проїзду та змагань цільовий інструктаж з охорони праці з обов’язковою реєстрацією в журналі встановленої форми.

3.3.Забезпечити проведення інструктажу з безпеки життєдіяльності з учнями

з обов’язковою реєстрацією в журналі встановленої форми.


4.До перевезення учасників змагань залучити шкільний автобус , що підвозить дітей до Мамаївського ЗНЗ №1 та №2 на 20-21 квітня 2012р. за маршрутом: с.Мамаївці - м.Кіцмань- с.Валява – с.Горішні Ширівці, с.Горішні Ширівці – с.Валява – м.Кіцмань – с.Мамаївці. Автобус подати до Валявського ЗНЗ І-ІІст. на 8.45год.

5.Директору Брусницького ЗНЗ І-ІІІст.Фраціяну Д.Т. надати шкільний автобус 20-21квітня 2012р. для перевезення учасників змагань за маршрутом: с.Брусниця – с.Шипинці – с.Лашківка – с.Горішні Ширівці, с.Горішні Ширівці – с.Лашківка – с.Шипинці – с.Брусниця. Автобус подати до Шипинського ЗНЗ І-ІІІст. на 8.45год.


5.Бухгалтерії відділу освіти виділити пальне для перевезення на змагання учнів Кіцманського ЗНЗ І-ІІІст., Валявського ЗНЗ І-ІІст., Шипинського ЗНЗ І-ІІІст. та Лашківського ЗНЗ І-ІІІст. за вказаними маршрутами.


6.Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника начальника відділу освіти Тріску М. В.


Начальник відділу освіти В.Ф. Колісник


Біляр І.Г., 2-39-55Похожие:

Наказ №25-в Про відрядження учнів на обласні змагання на призи клубу «Шкіряний м’яч» iconНаказ №178 Про підсумки організації І проведення Спартакіади серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ст. Немирівського району у 2010 2011 навчальному році
Знз району пройшли змагання з футболу, волейболу, настільного тенісу, Всеукраїнських дитячих спортивних ігор «Старти надій», Всеукраїнських...
Наказ №25-в Про відрядження учнів на обласні змагання на призи клубу «Шкіряний м’яч» iconЗ в І т головного судді Всеукраїнських зональних змагань на призи клубу “Шкіряний м’яч”

Наказ №25-в Про відрядження учнів на обласні змагання на призи клубу «Шкіряний м’яч» iconПротокол № змагань з елементів техніки гри у футбол зонального турніру Всеукраїнських змагань з футболу на призи клубу "Шкіряний м’яч" 2005-2006 р р

Наказ №25-в Про відрядження учнів на обласні змагання на призи клубу «Шкіряний м’яч» iconПідсумки Всеукраїнських зональних змагань з футболу на призи клубу “Шкіряний м’яч”
Команда-переможець змагань з елементів техніки гри у футбол – зош №27 м. Вінниця
Наказ №25-в Про відрядження учнів на обласні змагання на призи клубу «Шкіряний м’яч» iconПідсумки Всеукраїнських зональних змагань з футболу на призи клубу “Шкіряний м’яч”
Зош с. Лісний Хлібичин Коломийського р-ну Івано-Франківської обл. – “Нива” (зош №27 м. Вінниця) – 1: 1
Наказ №25-в Про відрядження учнів на обласні змагання на призи клубу «Шкіряний м’яч» iconПідсумки Всеукраїнських зональних змагань з футболу на призи клубу “Шкіряний м’яч”
Зош с. Бусовисько Львівської обл. – Зош №6 м. Долина Івано-Франківської обл. – 4: 0
Наказ №25-в Про відрядження учнів на обласні змагання на призи клубу «Шкіряний м’яч» iconПідсумки Всеукраїнських зональних змагань з футболу на призи клубу “Шкіряний м’яч” 2003-2004 р р. Молодша вікова група – 1993 р н. Група м. Ужгород
Моноліт” (зош №20 м. Ужгород) – “Ліцей” (Ліцей м. Сторожинець Чернівецької обл.) – 4: 0
Наказ №25-в Про відрядження учнів на обласні змагання на призи клубу «Шкіряний м’яч» iconНаказ №59-в про відрядження учнів на районні змагання з кульової стрільби Відповідно до Положення про організацію та проведення перехідного кубка ра
Аш тсоу білокучмою А.І. від 11. 2012 року наказ №4, погоджених начальником відділу освіти Колісником В. Ф. 11. 2012року, що додається...
Наказ №25-в Про відрядження учнів на обласні змагання на призи клубу «Шкіряний м’яч» iconПідсумки Всеукраїнських зональних змагань з футболу на призи клубу “Шкіряний м’яч”
Зош №1 м. Кам’янка-Бузька Львівської обл. – Зош с. Велика Кам’янка Коломийського р-ну Івано-Франківської обл. – 4: 0
Наказ №25-в Про відрядження учнів на обласні змагання на призи клубу «Шкіряний м’яч» iconНаказ №405-в Про відрядження школярів району переможців районних олімпіад на обласні олімпіади з базових дисциплін
На виконання наказу Головного управління освіти І науки від 22. 12. 2011р. №703 „Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов