Довідка про підсумки роботи Реваківського освітнього округу та завдання відділу освіти, райметодкабінету,директорів навчальних закладів щодо розширення мережі освітніх округів icon

Довідка про підсумки роботи Реваківського освітнього округу та завдання відділу освіти, райметодкабінету,директорів навчальних закладів щодо розширення мережі освітніх округівНазваниеДовідка про підсумки роботи Реваківського освітнього округу та завдання відділу освіти, райметодкабінету,директорів навчальних закладів щодо розширення мережі освітніх округів
Дата конвертации12.11.2012
Размер118.64 Kb.
ТипДовідка
скачать >>>


На колегію відділу освіти,

молоді та спорту


ДОВІДКА

про підсумки роботи Реваківського освітнього округу та завдання відділу освіти, райметодкабінету,директорів навчальних закладів щодо розширення мережі освітніх округів.


Відповідно до розпорядження Кіцманської районної адміністрації від 19.08.2011р. №366 та з метою вирішення питання організації профільного навчання в сільських школах з малою кількістю учнів, надання можливості розвитку їх інтелектуальних, творчих здібностей, підвищення якості та ефективності загальної середньої освіти, створено Реваківський освітній округ №1 з інформаційно-технологічним та філологічним профілем в складі:

Реваківський ЗНЗ І-ІІІ ступенів

Оршовецький ЗНЗ І-ІІІ ступенів

Неполоковецький ЗНЗ І-ІІІ ступенів

Шипинський ЗНЗ І-ІІІ ступенів

Глиницький ЗНЗ І-ІІ ступенів

Дубовецький І-ІІ ступенів

Всього навчалося 200 учнів.

Прпофільне навчання в окрузі здійснювали вчителі.:

-інформаційно-технологічний – Гаврилюк Леонід Михайлович;

-філологічний – Биліна Надія Еммануїлівна.

Роботі округу сприяло виділення шкільного автобуса головою обласної державної адміністрації Папієвим М.М.

Робота освітнього округу проводилася згідно плану роботи округу. Дієво працювала рада округу, до якої входять директори навчальних закладів, заступники директорів та практичні психологи.(Додаток 2 – План ради округу)

Для організації навчально-виховного процесу складено єдиний робочий навчальний план суб’єктів округу, розроблено режим їх роботи. Навчальні заняття проводилися відповідно до розкладу.

Керівники навчальних закладів і класні керівники віднеслися з високою відповідальністю щодо організації учнів на уроки і факультативи.

Сумлінно відноситься до своїх обов’язків водій шкільного автобуса Гаврилюк В.В.

На сьогоднішній день інформаційно – комунікативні технології є одним із засобів формування не тільки освітнього, а й розвиваючого та інтелектуального потенціалу особистості. У процесі вивчення інформатики за інформацйно-технологічним профілем основні завдання курсу значно розширюються та доповнюються, що обумовлено необхідністю виявлення та розвитку в учнів логічних здібностей, підготовки їх до участі в інтелектуальних змаганнях та наукових дискусіях, формування в них стійкого інтересу до інформатики і пов’язаної з нею професійної діяльності, підготовки до навчання у вищих навчальних закладах.

В 2011/2012 навчальному році 13 учнів 10 класів (9 учнів–Оршовецького ЗНЗ І-ІІІ ст. та 4 з Реваківського ЗНЗ І-ІІІ ступенів ) виявили бажання навчатися за інформаційно-технологічним профілем. Згідно з навчальною Програмою для 10–11 класів інформаційно-технологічного профілю увесь курс інформатики складається з двох ліній: 3 години основи алгоритмізації та програмування учні вивчають щовівторка, та 2 години інформаційно-комунікаційні технології щочетверга. Добра матеріально технічна база:

16 комп’ютерів, мультимедійний комплекс на основі проектора та інтерактивної дошки, підбір програмного та методичного забезпечення, доступ до мережі інтернет кабінету інформатики створили добрі умови для досягнення мети курсу через те, що учні оволоділи навичками роботи з основними складовими сучасного програмного забезпечення комп’ютерів, ознайомились з функціональним призначенням основних пристроїв комп’ютера, вивчили основи технології розв’язування задач за допомогою комп’ютера, починаючи від їх постановки й побудови відповідних інформаційних моделей і завершу-ючи інтерпретацією результатів, отриманих за допомогою комп’ютера.

За результатами ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з основ наук учениця Романович Віта зайняла І місце з «основ алгоритмізації та програмування», Кривецька Стефані - ІІ місце з «інформаційно комунікаційних.технологій».
Добрі знання показали учні при моніторингових дослідженнях якості знань, які проводив Івано-Франківський регіональний центр зовнішнього незалежного оцінювання. З цікавими пошуковими роботами виступили перед учнями та вчителями школи Семенчук Сава («Розвиток комп’ютерної техніки в Україні»), Сандрак Наталія («Як навчити безпеці в віртуальному світі») , Тодорюк Ольга («Культура користувача Інтернету») , Генкул Василь («Геймер. Це хвороба? ») . Працюють над проектами: «Моя майбутня професія програміст»- Романович Віта, відео кліп «Одна мить з життя нашого класу»- Чобан Борис, «ІКТ –сьогодення і майбутнього» - Тодорюк Ольга.

Учні 9 класів Дубовецького та Глинницького ЗНЗ І-ІІ ступенів поглиблювали 1 свої теоретичні знання та навички роботи з комп’ютерною технікою на факультативних заняттях з «Основ веб дизайну» . На уроках учні навчилися будувати привабливі, цікаві та інформативні сайти з елементами інформативності, а також розміщувати їх в Інтернеті. В процесі навчання в учнів сформувалося розуміння принципів організації веб-ресурсів, розвинулись навики роботи з сучасними програмними засобами, призначеними для розробки веб- сторінок.

Ефективно працювали гуртки та факультативи. Всього в них займалося 187 учнів. Робота в них сприяла поглибленню знань з навчальних предметів, розвитку творчих здібностей, формування художньо-естетичних смаків.

Високий рівень навчальних досягнень показали учні у Всеукраїнських учнівських олімпіадах з базових дисциплін. Результати:


Районний етап

Обласний етап

26 переможців

4 переможці

11 учнів брали участь в Інтернет-олімпіадах. За їх результатами 2 учнів брали участь в обласних олімпіадах.

4 учні навчаються в Буковинській малій академії наук.

Учні навчального закладу є активними учасниками Всеукраїнських інтерактивних конкурсів.

№ з/п

Назва конкурсу

Кількість учасників

1.

«Кенгуру»

52

2.

«Колосок»

86

3.

«Патріот»

64

4.

«Кришталева сова»

24

5.

«Левеня»

16

Школярі займаються науково-дослідницькою роботою, беруть участь у різних конкурсах.

Назва конкурсу

Районний етап

Обласний етап

«До оберегів відродження»

І, ІІ, ІІІ

ІІІ

«Юний дослідник»

І

ІІІ

Позакласна робота спланована відповідно до нахилів, здібностей, обдарувань дітей. Учасники гуртків брали участь в районних та обласних конкурсах, виставках технічної творчості та декоративно-прикладного мистецтва і мають певні досягнення.

Районний етап

Обласний етап

15 призових місць

6 призових місць

Робота представлена на конкурс малюнків «Охорона праці очима дітей» направлена до Києва.

Учні є призерами фестивалів-конкурсів дитячої творчості та мають такі результати:
Районний етап

Обласний етап

«Чисті роси»

І, ІІ

ІІ

«Буковинська зіронька»

ІІІ
«Пересмішник»

ІІІ


Наступність, перспективність – головні чинники, що забезпечують цілісність освітнього округу.

Проведено спільний захід з питання необхідності збереження наступності між дошкільною та початковою освітою, учасниками якого були вихователі, вчителі початкових класів, практичний психолог, батьки.

Налагоджено взаємовідвідування занять і уроків вихователями і вчителями.

Проводяться підготовка дітей до навчання в школі( 1 раз в тиждень)

Студія інтелектуального розвитку дітей дошкільного віку представлена системою гуртків: цікава математика, рідної мови, краєзнавства, хореографії. Її відвідують малята 5-6 річного віку.

Створено спільний (садок – школа) танцювальний колектив-«Росинка». Проведено традиційне свято «Країна дитинства» (звіт першокласників перед дошкільнятами та їхніми батьками).

Діє «Школа батьків майбутнього першокласника», на заняттях якої проводяться бесіди-навчання з батьками «Як підготувати дитину до школи?»

Навчання й виховання в освітньому окрузі здійснюється в інтересах особистості дитини, суспільства, забезпечує охорону здоров'я учнів, створення

сприятливих умов для різнобічного розвитку особистості, розширення культурно-освітнього середовища школярів; їхня соціалізація шляхом залучення до роботи різних колективів.

Змістовно проведено:

- презентацію шкіл – субєктів округу,

- інтелектуальну гру «Розум – скарб на тисячі поколінь»,

- поетичний конкурс «Мово моя українська, найкраща пісня в стоголоссі трав», - Козацькі розваги між командами освітнього округу,

- фольклорне свято «Від Різдва – до Йордана»,

- свято «Зорепад талантів»,

- презентацію класів .

Значною мірою є необхідним формування соціального, духовного здоров’я дітей, їх цілісного освітнього простору. У позаурочний час учні займаються у спортивних гуртках, спортивній секції з футболу. Результатом є:

– 12 призових місць в районних і 7 в обласних змаганнях з легкої атлетики, стрибків в довжину, штовхання ядра, вільної боротьби, кульової стрільби;

- ІІІ місце в військово – спортивній грі «Зірниця».

Одним із пріоритетних напрямків роботи округу є формування здорового способу життя, основою якого є поширення знань у дітей та молоді про шкідливий вплив тютюну, алкоголю, наркотичних та психотропних речовин на підлітковий організм, розуміння ними дбайливого ставлення до власного здоров’я. Команда «Райдуга життя» стала переможцем фестивалю– конкурсу «Молодь обирає здоров’я».

Модель структури освітнього округу передбачає співпрацю з іншими закладами та установами. До роботи освітнього округу залучені заклади:

- Мамаївська музична школа,

- Кіцманська ДЮСШ ,

- Буковинська Троя,

-будинок культури с.Берегомет, клуби сіл Реваківці, Клокічка,

які мають унікальні можливості щодо реалізації особистісно зорієнтованого навчання школярів, урахування індивідуальних природних здібностей дітей.

Найтісніші стосунки склалися з працівниками Буковинської Трої:

 • під час канікул організовано для дітей конкурсно-розважальні програми, - 8 школярів відвідують гурток верхової їзди і займають призові місця в різноманітних змаганнях,

 • проведено спільне свято і благодійний обід до Дня Святого Миколая, акції «Допоможи дитині», результатом якої є збір іграшок, художньої літератури для поповнення бібліотеки та ігрової кімнати Оршовецького дитячого будинку.

Продовжується співпраця з культурно освітніми закладами.

При будинках культури діють гуртки літературного читання, вокальний , танцювальний, народних ремесел.

Проведено спільні свята:

 • Осінній ярмарок,

 • Різдвяні зустрічі,

 • Великодні передзвони,

 • Свято матері «Найрідніша у всьому світі»,

 • Свято до Дня Перемоги «Спасибі Вам, батьки й діди, за переможний цвіт весни».

Цікавими є зустрічі і майстер – класи народних умільців.

Танцювальний колектив «Дивограй» зайняв ІІІ місце в районному конкурсі танцювальних колективів.

Школа і сім’я – два найважливіших освітньо-виховних інститути, які спочатку закликають доповнювати один одного та взаємодіяти між собою. З цією метою проводилась робота з батьками . На конференції «Партнерство школи і сім’ї в ім’я творчого розвитку дитини» розглянуто актуальне питання співпраці у трикутнику учні-батьки-вчителі.


^ Основні проблеми пов’язані зі створенням та

функціонуванням освітнього округу:


 • Невідпрацьований Міністерством освіти і науки України механізм ліцензування загальноосвітніх навчальних закладів щодо здійснення первинної професійної підготовки учнів ( видача посвідчень про набуття професії, наприклад «Оператор комп’ютерного набору», «Секретар керівника»)^ Пропозиції щодо удосконалення роботи освітнього округу №1:

1.Удосконалити розклад навчальних занять та режим роботи навчальних закладів з метою:

 • підвозу учнів села Клокічка до Реваківського ЗНЗ І-ІІІ ступенів;

 • проведення спільних позакласних заходів, спортивних секцій, змагань.

 1. Відділу освіти:

  1. Надати допомогу у виділенні додаткових годин для гурткової роботи за рахунок Будинку дитячої творчості та для спортивних секцій- за рахунок ДЮСШ.

2.2.Виділити кошти для:

 • Переобладнання кабінету української мови і літератури в Оршовецькому ЗНЗ I-III ступенів.

 • Доукомплектування бібліотечного фонду науково-методичної та довідкової літературою, підпискою періодичних видань відповідно до профілів округу.

 • Комп’ютеризації бібліотеки опорного закладу (один комп’ютер, відповідні меблі).

 • Замінити у кабінеті інформатики 4 вікна на металопластикові.


На виконання п.2.2 рішення колегії відділу освіти від 24.06.2011р. №3/2

« Про створення Реваківського освітнього округу» відділом освіти районним методичним кабінетом директорами навчальних закладів проведено певну роботу, щодо розширення мережі освітніх округів. .Враховуючи географічне положення стан навчально – матеріальної бази кадрове забезпечення Мамаївського ЗНЗ І – ІІІ ст. №1, Мамаївського ЗНЗ І – ІІІ ст.. №2, Лужанського ЗНЗ І – ІІІ ст., та Шипинського ЗНЗ І – ІІІ ст. відділом освіти було прийнято рішення рекомендувати Директорам освітніх та керівникам інших установ. З 01.09.2012 р. організувати роботу двох освітніх округів:

1. Мамаївського освітнього округу з двома опорними навчальними закладам, а саме: Мамаївським ЗНЗ І – ІІІ ст. №1 з філологічним профілем навчання та Мамаївським ЗНЗ І – ІІІ ст..ю №2 з інформаційно – технологічним профілем. В цьому освітньому окрузі розглядаються потенційні суб’єкти:

 • Мамаївський ДНЗ

 • Мамаївська музична школа

 • Філія Кіцманської художньої школи

 • Кіцманська ДЮСШ

 • Кіцманський РБНТ

 • Мамаївський Будинок культури

 • ЧНУ ім.. Федьковича

 • МБАН

 1. Лужанського освітнього округу з двома опорними навчальними закладами, а саме: Лужанським ЗНЗ І – ІІІ ст. з інформаційно – технологічним та правовим профілями і Шипинським ЗНЗ І – ІІІ ст. з історичним профілем.

В цьому освітньому окрузі розглядаються такі потенційні суб’єкти:

  • Шипинський ДНЗ.

  • Шипинський Будинок культури.

- Кіцманська ДЮСШ

- Кіцманський РБНТ

- ЧНУ ім.. Федьковича

- МБАН

  • Обласна федерація боксу.

Освітні послуги цих освітніх округів будуть включати :

1. Надання якісної дошкільної освіти та 100% охоплення дошкільників 5 – річного віку дошкільною освітою, забезпечення наступності навчання дітей.

2 Організація допрофільного навчання школярів шляхом введення курсів за вибором, міжшкільних факультативів та гуртків.

3. Профільне навчання старшокласників шляхом навчання в опорних навчальних закладах округу.

4. Заняття обдарованих дітей в наукових товариствах. МБАН музичній, художній школах,в клубах. студіях, музеях і таке інше.

5. Заняття в спортивних секціях на базі Мамаївського ЗНЗ І – ІІІ ст. №2, Шипинського та Лужанського навчальних закладів.


Завідуючий сектором

відділу освіти,

молоді та спорту М.Тріска
Похожие:

Довідка про підсумки роботи Реваківського освітнього округу та завдання відділу освіти, райметодкабінету,директорів навчальних закладів щодо розширення мережі освітніх округів iconРішення колегії відділу освіти, молоді та спорту Кіцманської райдержадміністрації 22. 06. 12 №3/2 Про підсумки діяльності Реваківського освітнього округу у 2011/2012 н р
Тріски М. В. про підсумки діяльності Реваківського освітнього округу у 2011/2012 н р та завдання відділу освіти, райметодкабінету,...
Довідка про підсумки роботи Реваківського освітнього округу та завдання відділу освіти, райметодкабінету,директорів навчальних закладів щодо розширення мережі освітніх округів iconІнформація про хід виконання рішення колегії відділу освіти від 24. 06. 11 №3/2 «Про створення Реваківського освітнього округу»
«Про утворення Реваківського освітнього округу» та на підставі установчої угоди про спільну діяльність між суб’єктами освітнього...
Довідка про підсумки роботи Реваківського освітнього округу та завдання відділу освіти, райметодкабінету,директорів навчальних закладів щодо розширення мережі освітніх округів iconРішення колегії відділу освіти від 24. 06. 11 «Про створення Реваківського освітнього округу»
Про підсумки огляду – конкурсу на кращу організацію правовиховної роботи в навчальних закладах району
Довідка про підсумки роботи Реваківського освітнього округу та завдання відділу освіти, райметодкабінету,директорів навчальних закладів щодо розширення мережі освітніх округів iconРозпорядження міського голови «28» 01 2013 №12-од план модернізації мережі навчальних закладів міста Бровари та створення освітніх округів І. Аналіз існуючої мережі навчальних закладів
Мережа загальноосвітніх навчальних закладів міста складається із 11 денних шкіл
Довідка про підсумки роботи Реваківського освітнього округу та завдання відділу освіти, райметодкабінету,директорів навчальних закладів щодо розширення мережі освітніх округів iconРозпорядження 03. 12. 2012 Печеніги №464 Про створення координаційної ради з питань складення районного плану створення освітніх округів та модернізації мережі навчальних закладів
Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст. 14 Закону України «Про освіту» та з метою прийняття виважених рішень щодо...
Довідка про підсумки роботи Реваківського освітнього округу та завдання відділу освіти, райметодкабінету,директорів навчальних закладів щодо розширення мережі освітніх округів iconРішення колегії відділу освіти від 24. 06. 11 №3/2 «Про створення Реваківського освітнього округу.» Заслухавши та обговоривши інформацію заступника начальника відділу освіти Тріски М. В. Вирішила
Заслухавши та обговоривши інформацію заступника начальника відділу освіти Тріски М. В
Довідка про підсумки роботи Реваківського освітнього округу та завдання відділу освіти, райметодкабінету,директорів навчальних закладів щодо розширення мережі освітніх округів iconПоложення про освітній округ. Положення про опорний навчальний заклад. Положення про ресурсний центр профільного навчання. Інструктивний лист про реалізацію дистанційних освітніх програм
Положення про взаємозалік освітніх результатів у мережі навчальних закладів, які входять до складу округу
Довідка про підсумки роботи Реваківського освітнього округу та завдання відділу освіти, райметодкабінету,директорів навчальних закладів щодо розширення мережі освітніх округів iconПоложення про координаційну раду освітнього округу
З метою забезпечення координації освітньої діяльності на території освітнього округу, створеного в межах одного або декількох сільських...
Довідка про підсумки роботи Реваківського освітнього округу та завдання відділу освіти, райметодкабінету,директорів навчальних закладів щодо розширення мережі освітніх округів iconДовідка про підсумки державної атестації Витилівського днз (ясла-сад)
«Про порядок державної атестації загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів» та згідно плану роботи відділу...
Довідка про підсумки роботи Реваківського освітнього округу та завдання відділу освіти, райметодкабінету,директорів навчальних закладів щодо розширення мережі освітніх округів iconНаказ №287 Про підсумки проведення районного заочного етапу обласного науково-освітнього проекту «Оптимізація озеленення території навчальних закладів»
«Оптимізація озеленення території навчальних закладів», в якому прийняли участь 18 загальноосвітніх навчальних закладів району та...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов