План заходів з підготовки та проведення в Донецькій області у 2012 році Дня охорони праці icon

План заходів з підготовки та проведення в Донецькій області у 2012 році Дня охорони праціНазваниеПлан заходів з підготовки та проведення в Донецькій області у 2012 році Дня охорони праці
Дата конвертации26.09.2013
Размер150.64 Kb.
ТипДокументы
скачать >>>

ПЛАН ЗАХОДІВ
з підготовки та проведення в Донецькій області у 2012 році Дня охорони праці


під девізом «Сприяння охороні праці у «зеленій» економіці
n/n

Зміст заходів

Строк

виконання

Відповідальні за виконання

1

2

3

4

1

Створення організаційних комітетів з підготовки та проведення заходів з нагоди Дня охорони праці у містах, районах, концернах, корпораціях та інших виробничих об'єднаннях, великих підприємствах.

Довести мету та завдання акції до місцевих державних адміністрацій і органів місцевого самоврядування, роботодавців, профспілкових організацій, робочих органів виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві, надати їм консультативно-методичну й практичну допомогу в організації акції, проведенні профілактичної роботи.

до 07.04.2012

обласна та районні держадміністрації,

виконкоми міських рад,

теруправління Держгірпромнагляду,

управління виконавчої дирекції Фонду ССНВВПЗ в Донецькій області, обласна рада профспілок

2

Розробка конкретних заходів з підготовки та проведення Тижня охорони праці на рівні міст, районів, підприємств, обговорення й затвердження на засіданнях оргкомітетів робочих планів щодо їх реалізації.

до 14.04.2012

організаційні комітети, виконкоми міських рад, районні держадміністрації, роботодавці

3

Підготовка, тиражування та розповсюдження Звернення обласного організа-ційного комітету до місцевих органів виконавчої влади, робочих органів Фонду ССНВВПЗ, профспілкових організацій, керівників підприємств, установ і організацій, засобів масової інформації з метою підтримки ініціативи та активної їх участі у підготовці та проведенні акції з нагоди Дня охорони праці.

до 17.04.2012
^

обласний оргкомітет, виконкоми міських рад, райдержадміністрації,


обласна рада профспілок,

засоби масової інформації

4

Розміщення в засобах масової інформації та на Веб-сайтах всіх зацікавлених органів і організацій попередньої інформації про підготовку й проведення в області, кожному місті, районі заходів з нагоди Дня охорони праці та відповідного звернення Оргкомітету, відомостей про хід акції та її результати.

квітень
^

обласний оргкомітет, виконкоми міських рад, райдержадміністрації,


обласна рада профспілок

5

Проведення комплексних обстежень і цільових перевірок стану промислової безпеки, охорони праці та профілактичної роботи, функціонування системи управління охороною праці на підприємствах. Розгляд результатів обстежень і перевірок, здійснення заходів щодо усунення виявлених порушень.

за окремим

графіком

теруправління Держгірпромнагляду,

виконкоми міських рад,

райдержадміністрації,

управління виконавчої дирекції Фонду ССНВВПЗ в Донецькій області, облсанепідемстанція, обласна рада профспілок


6

Організація та проведення міських і районних оглядів-конкурсів з охорони праці серед підприємств, установ і організацій. Підведення підсумків з визначенням і заохоченням кращих трудових колективів, керівників підприємств, голів первинних профспілкових організацій за активну участь у підготовці та проведенні Тижня охорони праці, підвищенні рівня стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, забезпечення соціального захисту працівників.

квітень

виконкоми міських рад,

райдержадміністрації,

профспілкові об'єднання; робочі органи виконавчої дирекції Фонду ССНВВПЗ, роботодавці


7


Оформлення (створення) кабінетів охорони праці, куточків, стендів до

Дня охорони праці.


квітень


керівники підприємств, організацій та установ із залученням профспілкових організацій

8

Організація та проведення на підприємствах, в установах та організаціях конкурсів: «За безпечну працю» з визначенням і заохоченням переможців у номінаціях «Краща виробнича дільниця (бригада)», «Кращий працівник», «Кращий за професією», «Кращий громадський інспектор (уповноважений найманих працівників)», тощо.


квітень

керівники підприємств і профспілкових організацій; робочі органи виконавчої дирекції Фонду ССНВВПЗ

9

Організація та проведення виставок та ярмарків-продажу спецодягу, спецвзуття, інших засобів індивідуального захисту, наочних посібників, засобів навчання та пропаганди з питань охорони праці.

Підготовка та проведення тематичних виставок-презентацій з питань охорони праці та промислової безпеки.


квітень –

травень

виконкоми міських рад,

райдержадміністрації, роботодавці,

профспілкові організації; робочі органи виконавчої дирекції Фонду ССНВВПЗ


10

Створити в управлінні освіти і науки облдержадміністрації, управліннях (відділах) освіти міських (районних) державних адміністрацій, вищих навчальних закладах, оргкомітети з підготовки заходів та затвердити робочі плани їх реалізації.


до 17 квітня

управління освіти і науки облдержадміністрації, управління (відділи) освіти міських рад і райдержадміністрацій, вищі навчальні заклади

11

Проведення зборів працівників установ та закладів освіти спільно з профспілковими комітетами щодо поліпшення умов праці, профілактики виробничого травматизму працівників закладів освіти.

протягом тижня охорони праці

керівники установ та закладів освіти

12

Організація та проведення комплексних обстежень і цільових перевірок стану безпеки життєдіяльності та охорони праці в підпорядкованих установах та закладах освіти.

протягом квітня

управління освіти і науки облдержадміністрації, управління (відділи) освіти міських рад і райдержадміністрацій

13

Підготовка та проведення у професійно-технічних навчальних закладах конкурсів: «Кращий за професією», «Краще робоче місце», «Кращий знавець правил охорони праці» тощо, із відзначенням та заохоченням кращих учнів, студентів.

протягом тижня охорони праці

керівники професійних навчальних закладів

14

Участь у спільних місцевих заходах з вшанування інвалідів праці та пам’яті загиблих на виробництві.

З 20 по 28

квітня 2012

Управління освіти і науки облдержадміністрації, управління (відділи) освіти міських рад і райдержадміністрацій спільно з профспілковими організаціями

15

Провести спільну нараду спеціалістів охорони праці органів управління освітою на місцях та представників профспілкових організацій.

протягом тижня охорони праці

Управління (відділи) освіти міських рад і райдержадміністрацій, вищі навчальні заклади спільно з профспілковими організаціями

16

Організація та проведення в загальноосвітніх школах заходів тижня знань з безпеки життєдіяльності з нагоди Дня охорони праці.

протягом квітня

управління освіти і науки облдержадміністрації, управління (відділи) освіти міських рад і райдержадміністрацій за участю представників підрозділів МНС

17

Провести бесіди для учнів про забезпечення реалізації конституційних прав громадян на належні, здорові та безпечні умови праці, надання всебічної підтримки потерпілим на виробництві працівникам в рамках проведення тижня знань з безпеки життєдіяльності.

протягом тижня охорони праці

класні керівники

18

Проведення екскурсій для учнів на підприємства з метою ознайомлення організації безпечних умов праці, конкурсів на знання основ законодавства про охорону праці.

протягом тижня охорони праці

класні керівники

19

Підведення підсумків в органах управління освітою, навчальних закладах щодо реалізації заходів, присвячених Всесвітньому Дню охорони праці.


3 травня

керівники органів управління освіти, навчальних закладів

20

Підведення підсумків в управлінні освіти і науки облдержадміністрації щодо реалізації заходів, присвячених Дню охорони праці в Донецькій області.

7 травня

обласний оргкомітет

21

Висвітлення в ЗМІ заходів, присвячених Дню охорони праці.

протягом тижня охорони праці

керівники установ та закладів освіти і науки

22

Проведення семінар-наради з завідуючими інформаційно-консультаційних центрів, створених у містах і районах області з питань підвищення правової культури сторін соціально-трудових відносин в сфері охорони праці та прийняття активної участі в обласній акції щодо проведення Дня охорони праці.

третя декада квітня

відділення Національної служби посередництва і примирення в Донецькій області

23

Сприяти місцевим органам виконавчої влади в проведенні обласної акції щодо проведення Тижня охорони праці на підприємствах міст і районів.

квітень

відділення Національної служби посередництва і примирення в Донецькій області

24

Здійснити виїзди на підприємства вугільної промисловості, де зареєстровані колективні трудові спори, по виконанню вимог в сфері охорони праці.

квітень

відділення Національної служби посередництва і примирення в Донецькій області

25

Прийняти участь у підготовці Звернення оргкомітету і доведення його до підприємств області шляхом розміщення на веб-сайті та в газеті «Позиція».

квітень

теруправління Держгірпромнагляду,

виконкоми міських рад,

райдержадміністрації,

управління виконавчої дирекції Фонду ССНВВПЗ в Донецькій області

26

Проведення семінар-наради з технічними інспекторами праці і представниками профспілок по Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України 30 листопада 2011 р. N 1232.квітень –

травень


обласна рада профспілок, галузеві профспілкові організації, теруправління Держгірпромнагляду

27

Проведення конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» з нагоди Дня охорони праці в Україні у 2012 році.


січень - квітень

теруправління Держгірпромнагляду, інші центральні та місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, об’єднання роботодавців та профспілкові організації, підприємства, ФССНВ обласна рада профспілок


28

Організація та проведення огляд-конкурсів з охорони праці серед підприємств, підбиття їх підсумків з визначенням і заохоченням кращих трудових колективів, керівників підприємств, голів первинних профспілкових організацій за активну участь у заходах присвячених Дню охорони праці, в провадження систем управління охороною праці, підвищення рівня безпеки, гігієни праці та виробничого середовища.

квітень -

травень

Центральні та місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, об’єднання роботодавців та профспілкові організації, підприємства, ФССНВ

29

Доведення до центральних і місцевих органів виконавчої влади, об’єднань роботодавців, профспілок, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, підприємств, установ і організацій звернення Оргкомітету та плану заходів з підготовки та проведення у 2012 році Дня охорони праці в Донецькій області з метою їх реалізації на відповідному рівні.

квітень

теруправління Держгірпромнагляду, інші центральні та місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, об’єднання роботодавців та профспілкові організації, підприємства, ФССНВ


30

Проведення «гарячої» телефонної лінії з питань вдосконалення управління охороною праці у «зеленій» економіці.

квітень

теруправління Держгірпромнагляду

31

Сприяти проведенню змагань з міні-футболу (футзалу) на Кубок Держгірпромнагляду, присвячених до Дня охорони праці.

квітень - травень

теруправління Держгірпромнагляду, Донецький ЕТЦ, профспілкові організації, підприємства, ФССНВ, інші суб’єкти господарювання за згодою

32

Організація проведення тематичних радіо - та телепередач з актуальних проблем охорони праці, промислової безпеки, а також про мету, завдання, хід, підсумки проведення в Донецькій області Дня охорони праці.


квітень - травень

теруправління Держгірпромнагляду, інші центральні та місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, профспілкові організації, підприємства, ФССНВ

33

Нагородження кращих працівників і спеціалістів з охорони праці підприємств, установ і організацій, профспілкових активістів на обласному, міському, районному й виробничому рівнях з нагоди Дня охорони праці.

квітень-травень

облдержадміністрація, теруправління Держгірпромнагляду,

виконкоми міських рад,

райдержадміністрації, обласна рада профспілок, управління Фонду ССНВВПЗ в Донецькій області

34

Здійснення спільних заходів з вшанування пам'яті загиблих на виробництві працівників: проведення панахид, поминальних заходів, покладання квітів до пам'ятників і монументів, надання допомоги в облаштуванні могил.

Відвідування та надання матеріальної й соціально-побутової допомоги родинам загиблих, а також інвалідам праці.

23-28 квітня

виконкоми міських рад,

райдержадміністрації, керівники підприємств, профспілкові та громадські організації, управління виконавчої дирекції Фонду ССНВВПЗ в Донецькій області

35

Підведення підсумків проведення конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» з нагоди Дня охорони праці в Донецькій області у 2012 році, нагородження переможців та лауреатів.


квітень -

травень

теруправління Держгірпромнагляду, інші центральні та місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, об’єднання роботодавців та профспілкові організації, ФССНВ, ЗМІ

36

Здійснення заходів з відзначення кращих активістів проведення у 2012 році Дня охорони праці в Донецькій області.

квітень -

травень

Центральні та місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, об’єднання роботодавців та профспілкові організації, підприємства, ФССНВ, ЗМІ

37

Проведення «круглого столу» на обласному телебаченні за підсумками проведення в Донецькій області заходів з нагоди Дня охорони праці.

квітень

теруправління Держгірпромнагляду,

управління виконавчої дирекції Фонду ССНВВПЗ в Донецькій області

обласна рада профспілок

38

Вжиття інших організаційних та практичних заходів з підготовки та проведення Тижня охорони праці та відзначення Дня охорони праці.

квітень

обласний організаційний комітет,

виконкоми міських рад,

райдержадміністраціїКостюченко В.М.
Похожие:

План заходів з підготовки та проведення в Донецькій області у 2012 році Дня охорони праці iconПлан заходів з підготовки та проведення у 2010 році Дня охорони праці в Україні
Оргкомітету та плану заходів з підготовки та проведення у 2010 році Дня охорони праці в Україні з метою визначення заходів та їх...
План заходів з підготовки та проведення в Донецькій області у 2012 році Дня охорони праці iconПлан заходів з підготовки та проведення у 2012 році Дня охорони праці в Україні під девізом: «Сприяння охороні праці у «зеленій» економіці»
Дня охорони праці в Україні у рамках Всесвітнього дня охорони праці березня 2012 р
План заходів з підготовки та проведення в Донецькій області у 2012 році Дня охорони праці iconПлан заходів з підготовки та проведення у 2013 році Дня охорони праці в Україні під девізом: «Запобігання професійним захворюванням»
Доведення до підприємств, установ і організацій (далі – підприємства) звернення Оргкомітету та плану заходів з підготовки та проведення...
План заходів з підготовки та проведення в Донецькій області у 2012 році Дня охорони праці iconПлан заходів з підготовки та проведення у 2011 році Дня охорони праці в Україні під девізом
Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, підприємств, установ і організацій...
План заходів з підготовки та проведення в Донецькій області у 2012 році Дня охорони праці iconПлан заходів з підготовки та проведення у 2011 році Дня охорони праці в Україні під девізом
Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, підприємств, установ і організацій...
План заходів з підготовки та проведення в Донецькій області у 2012 році Дня охорони праці iconДодаток до наказу Держгірпромнагляду України від 13. 04. 2012 №75 План заходів з підготовки та проведення у 2012 році
Розміщення на офіційному веб-сайті Держгірпромнагляду України та його територіальних управлінь звернення Оргкомітету та плану заходів...
План заходів з підготовки та проведення в Донецькій області у 2012 році Дня охорони праці iconНаказ №45/1 Про підготовку та проведення заходів з нагоди Дня охорони праці
Про день охорони праці” та наказу Держгірпромнагляду від 24. 03. 2011 р №13 „Про затвердження складу Організаційного комітету з підготовки...
План заходів з підготовки та проведення в Донецькій області у 2012 році Дня охорони праці iconЗаходи фпу та її членських організацій з підготовки та проведення у 2013 році Дня охорони праці в Україні під гаслом: «Надійний захист від професійних хвороб»
Доведення до профспілкових органів підприємств, установ І організацій звернення Оргкомітету представників соціального діалогу (після...
План заходів з підготовки та проведення в Донецькій області у 2012 році Дня охорони праці iconІнформації щодо створення районних, міських робочих груп з підготовки І проведення Тижня охорони праці в районах та містах обласного значення квітень Начальник водн
Контроль за здійсненням заходів з підготовки та проведення в області Всесвітнього дня охорони праці, затверджених розпорядженням...
План заходів з підготовки та проведення в Донецькій області у 2012 році Дня охорони праці iconІнформації щодо створення районних, міських робочих груп з підготовки І проведення Тижня охорони праці в районах та містах обласного значення квітень Начальник водн
Контроль за здійсненням заходів з підготовки та проведення в області Всесвітнього дня охорони праці, затверджених розпорядженням...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов