Рішення від 19 лютого 2013 року №298 Про зміну назви та затвердження статуту районного будинку культури І дозвілля в новій редакції icon

Рішення від 19 лютого 2013 року №298 Про зміну назви та затвердження статуту районного будинку культури І дозвілля в новій редакціїНазваниеРішення від 19 лютого 2013 року №298 Про зміну назви та затвердження статуту районного будинку культури І дозвілля в новій редакції
Дата конвертации07.09.2013
Размер174.41 Kb.
ТипРішення
скачать >>>1111

УКРАЇНА

КОРЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

( шосте скликання)

РІШЕННЯ


від 19 лютого 2013 року № 298


Про зміну назви та затвердження статуту

районного будинку культури і дозвілля

в новій редакції


Розглянувши клопотання районного будинку культури і дозвілля про приведення Статуту даного закладу у відповідність до вимог чинного законодавства, та клопотання районної державної адміністрації, керуючись ст.ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада


ВИРІШИЛА :


 1. Перейменувати Районний будинок культури і дозвілля на комунальний заклад «Корецький районний будинок культури і дозвілля» Корецької районної ради Рівненської області.

 2. Затвердити Статут комунального закладу «Корецький районний будинку культури і дозвілля» Корецької районної ради Рівненської області в новій редакції, що додається.

 3. Призначити на посаду директора комунального закладу « Корецький районний будинок культури і дозвілля» Корецької районної ради Зубрицьку Катерину Григорівну.

 4. Доручити голові районної ради укласти контракт терміном на 5 (п’ять) років з директором комунального закладу «Корецький районний будинок культури і дозвілля» Корецької районної ради Зубрицькою Катериною Григорівною.

 5. Директору комунального закладу подати Статут для реєстрації у встановленому законом порядку.

 6. Статут районного будинку культури і дозвілля, зареєстрований розпорядженням голови районної державної адміністрації від 30.03.1998 року № 179, вважати таким, що втратив чинність.

 7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з правових питань, депутатської діяльності, ветеранів та молоді (Дмитрієв М.І.).Голова районної ради Л. Скородько


ЗАТВЕРДЖЕНО рішення Корецької

районної ради

від 19.02. 2013 №298 Голова Корецької районної ради______________ Л. Скородько


СТАТУТ

^ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

КОРЕЦЬКИЙ РАЙОННИЙ БУДИНОК КУЛЬТУРИ І ДОЗВІЛЛЯ”

КОРЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ


ВИКЛАДЕНО В НОВІЙ РЕДАКЦІЇ


м. Корець

2013 рік


І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ


1.1. Даний Статут розроблений у відповідності до Закону України “Про культуру”, і визначає основи функціонування комунального закладу “Корецький районний Будинок культури і дозвілля” Корецької районної ради Рівненської області (надалі Заклад).

1.2. Корецький районний Будинок культури і дозвілля є комунальним закладом Корецької районної ради Рівненської області.

  1. Засновником Закладу є Корецька районна державна адміністрація. Власником Закладу є Корецька районна рада, яка представляє спільні інтереси територіальних громад Корецького району.

  2. Заклад є клубною установою, яка забезпечує культурне обслуговування різних верств населення.

  3. Діяльність Закладу спрямована на створення, розповсюдження та популяризацію культурних надбань, розвиток аматорського мистецтва, залучення жителів району в клубні формування. Заклад надає методичну і практичну допомогу клубним установам району.

  4. Заклад є юридичною особою, має самостійний баланс, розрахунки в органах державного казначейства України або банків, бланків із своїм найменуванням, кутовий штамп і круглу печатку встановленого зразка. Бухгалтерський облік Закладу здійснює централізована бухгалтерія відділу культури і туризму районної державної адміністрації.

  5. Заклад є бюджетною, неприбутковою організацією і в своїй діяльності керується Конституцією України, Законом України “Про культуру”, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства культури України, рішенням Корецької районної ради, розпорядженнями голови Корецької районної ради та голови Корецької районної державної адміністрації, даним Статутом та іншими нормативно- правовими актами, що регулюють діяльність у галузі культури.

Заклад самостійно відповідає за своїми зобов’язаннями усім своїм майном. Заклад не відповідає за зобов’язаннями власника, а власник не відповідає за зобов’язаннями Закладу.

  1. Держава, її органи не несуть відповідальності за зобов’язаннями Закладу. Заклад не відповідає за зобов’язаннями держави, її органів, а також інших підприємств, установ, організацій.

1.9. У межах своєї статутної діяльності та положень даного Статуту Заклад має право укладати від свого імені угоди, виступати позивачем та відповідачем у судах.


1.10.Назва:

- повна: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД “КОРЕЦЬКИЙ РАЙОННИЙ БУДИНОК КУЛЬТУРИ І ДОЗВІЛЛЯ” КОРЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ.


- скорочена : КРБК і Д.


1.11. Юридична адреса: Україна, 34700, м. Корець, вул. Київська,65, Корецький район, Рівненська область.


^ 2. СТРУКТУРА, ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ ДІЯЛЬНОСТІ,

ПРАВА, ЗАВДАННЯ ТА ФУНКЦІЇ ЗАКЛАДУ


2.1. Структура Закладу визначається завданнями, напрямами та змістом його діяльності, місцевими умовами та можливостями.

2.2. Заклад планує свою діяльність відповідно до культурних потреб населення, виходячи з творчих можливостей та фінансових ресурсів.

2.3. Культурно-освітня, виховна, організаційно-масова, дозвіллєва робота в Закладі здійснюється диференційовано з використанням річних організаційних форм роботи: гурткова робота, індивідуальні заняття, концерти, фестивалі, конкурси, вистави, масові заходи, виставки, танці.

2.4. Заклад може організувати роботу клубних формувань, творчих об’єднань у приміщеннях інших закладів та установ.

2.5. Заклад може залучати до участі в організаційно-масових заходах дошкільні, позашкільні, загальноосвітні, професійно-технічні, вищі навчальні заклади, інші заклади, організації установи (за згодою).

2.6. Заклад відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 грудня 2011р.

№1271 “Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися закладами культури, заснованими на державній та комунальній формі власності” має право на надання платних послуг.

2.7. У Закладі можуть створюватися методичні, художні, громадські ради.

2.8. Заклад має право засновувати свої товариства, вступати, як добровільний член у Товариства, об’єднання, Асоціації.


2.9. Головними завданнями Закладу є :

 • задоволення культурно-дозвіллєвих потреб населення;

 • розвиток усіх видів та жанрів аматорського мистецтва, народних художніх промислів;

 • створення та організація діяльності клубних формувань (творчих колективів, гуртків, студій, любительських об’єднань, клубів за інтересами);

 • вивчення, збереження та пропаганда фольклору Кореччини;

 • вироблення та запровадження інноваційних форм культурного обслуговування громадян;

 • вивчення культурних запитів та розкриття творчих здібностей і обдаровань різновікових груп населення;

 • підтримка соціально-важливих культурних ініціатив.

2.10. Заклад забезпечує культурне обслуговування громадян незалежно від їх статі, віку, національності, освіти, соціального походження, політичних і релігійних переконань, місця проживання.

2.11. Заклад здійснює:

 • проведення фестивалів, оглядів-конкурсів, виставок, семінарів, творчих лабораторій, майстер-класів, науково-практичних конференцій з питань розвитку народної творчості;

 • підготовку і проведення тематичних, театрально-видовищних, танцювально-розважальних, ігрових, спортивних, обрядових, сімейних інших заходів в галузі культури, залучення в установленому порядку для проведення культурно-дозвіллєвих заходів професійних та аматорських колективів;

 • проведення концертів, державних, народних, сучасних свят та обрядів, масових гулянь, постановки вистав;

 • узагальнення та поширення передового досвіду установ культури, аматорських колективів, гуртків технічної творчості, любительських об’єднань та клубів за інтересами, пошук і пропаганда нових форм і методів роботи, залучення до цього засобів масової інформації;

 • налагодження творчих зв’язків, співробітництва із закордонними культурними центрами, закладами, відповідно до чинного законодавства та міжнародного права;

 • формування методичного, довідково-інформаційного фонду з питань клубної роботи, надання його для використання установам, організаціям, громадським формуванням та окремим особам;

 • видання інформаційної, методичної літератури, репертуарних збірників, навчально-рекламної продукції;

 • відродження осередків традиційної народної творчості художніх промислів.

 • створення нових клубних формувань, залучення до участі в них різних верств населення;

 • створення та наповнення фольклорного фонду;

 • дбання про розвиток духовної культури національних меншин, які проживають на території району, просвітницьку діяльність серед населення.

2.12. Відповідно до покладених завдань Заклад:

 • забезпечує сільських клубних працівників інструкціями та іншими нормативними документами з питань культурно-просвітницької роботи;

 • надає методичну та практичну допомогу працівникам сільських закладів культури, іншими організаціями в організації дозвілля, розвитку аматорського мистецтва;

 • сприяє організації змістовного дозвілля населення району ;

 • розробляє цільові комплексні програми культурно-дозвіллєвої діяльності (спільно із зацікавленими організаціями, установами).


^ 3. СОЦІАЛЬНО-ТВОРЧА ДІЯЛЬНІСТЬ


3.У своїй соціально-творчій діяльності Заклад має право:

3.1. Створювати різноманітні дозвіллєві об’єкти: вітальні “світлиці”, танцювально- розважальний комплекс, кімнату ігрових автоматів, студії відео та звукозапису, та інші об’єкти соціально-дозвіллєвого, комерційного призначення.

3.2. Вступати в договірні відносини з державними установами, громадськими організаціями, іншими організаціями у сфері культури, виконувати соціально-культурні та творчі замовлення від органів місцевої влади, громадських, політичних організацій, підприємств, приватних осіб на проведення різноманітних свят, обрядів, сімейних урочистостей тощо.

3.3. Проводити на платній основі масові заходи в тому числі дискотеки, концерти, вечори сімейного відпочинку.

3.4. Організовувати продаж за договірними цінами творів самодіяльних художників і майстрів декоративно-прикладного мистецтва, буклетів, плакатів, відеопродуктів з питань розвитку народної творчості, організації дозвілля, значків, сувенірів відповідної тематики.

3.5. Здійснювати у встановленому порядку придбання, виготовлення чи замовлення нагрудних значків, спеціальних грамот, сувенірів, призів для нагородження переможців оглядів-конкурсів, виставок.

3.6. Безоплатно отримувати грошові кошти і матеріальні цінності. В тому числі обладнання, технічні засоби, музичні інструменти, транспортні засоби від благодійних та інших громадських фондів, державних, недержавних, громадських організацій, окремих громадян.

3.7 Здійснювати придбання транспортних та технічних засобів.


^ 4. ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ ДІЯЛЬНОСТІ ЗАКЛАДУ


4.1.Заклад розташовується в приміщенні, що є спільною власністю територіальних громад Корецького району, та користується даним приміщенням на праві оперативного управління.

4.2.Основним документом, що регулює діяльність закладу є даний Статут.

4.3.Заклад може входити за погодженням із засновником, зберігаючи юридичну самостійність, до складу культурних, культурно-спортивних, культурно-дозвіллєвих інших подібних об’єднань.

4.4. Заклад може створювати культурно-дозвіллєві клубні формування (гуртки, студії, тощо), які матимуть статус структурних підрозділів клубного Закладу.


^ 5. ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ


5.1. Майно закладу є спільною власністю територіальних громад Корецького району і використовується ним на праві оперативного управління. Розпорядження та користування майном здійснюється на підставі цивільно-правових угод, укладених з органом уповноваженим управляти майном спільної власності територіальних громад Корецького району.

5.2. Майно закладу складається з основних фондів та оборотних коштів, а також інших матеріальних і нематеріальних активів, цінностей, вартість яких відображається у самостійному балансі Закладу.

5.3. Заклад відповідно до чинного законодавства користується землею, іншими природними ресурсами і несе відповідальність за дотримання вимог та норм з їх охорони.

5.4. Вилучення основних фондів, оборотних коштів та іншого майна проводиться лише у випадках, передбачених чинним законодавством. Збитки задані закладу внаслідок порушення його майнових прав іншими юридичними особами відшкодовується відповідно до чинного законодавства.

5.5.Фінансово-господарська діяльність Закладу здійснюється відповідно до законодавства України та цього Статуту.

5.6. Фінансування Закладу здійснюється за рахунок коштів районного бюджету, додаткових джерел фінансування та інших надходжень, не заборонених законодавством України.

5.7. Додатковими джерелами формування коштів Закладу є:

 • надходження за виконані роботи (платні послуги), проведені заходи;

 • надходження від орендної плати за приміщення;

 • часткове фінансування від фондів, окремих осіб-спонсорів;

 • добровільні грошові внески;

 • прокат костюмів, обладнання;

 • інші надходження не заборонені законодавством.

5.8. Надходження коштів з інших джерел не може бути підставою для зменшення асигнувань з бюджету.

5.9. Всі кошти, що надходять з різних джерел включаються в прибуток закладу.

5.10. Надходження від платних послуг та спонсорські і меценатські внески використовуються на господарське утримання приміщень, заробітну плату як штатним, так і позаштатним спеціалістам, придбання обладнання та інвентарю, проведення масових заходів тощо.

5.11. Заклад у процесі провадження фінансово-господарської діяльності має право:

 • самостійно розпоряджатися коштами, одержаними від господарської та іншої діяльності відповідно до Статуту;

 • розвивати власну матеріальну базу;

 • володіти, користуватися і розпоряджатися майном відповідно до законодавства та Статуту;

 • виконувати інші дії, що не суперечать законодавству України та цьому Статуту.

5.12. Матеріально-технічна база клубного закладу включає приміщення, обладнання, засоби зв’язку, транспортні засоби, земельні ділянки, рухоме і не рухоме майно, що перебуває в його власності або користуванні.

5.13. Ведення діловодства в Закладі здійснюється у порядку, визначеному чинним законодавством України.

5.14. Фінансова звітність здійснюється централізованою бухгалтерією відділу культури і туризму райдержадміністрації.


^ 6. ОРГАНІЗАЦІЯ УПРАВЛІННЯ, КАДРИ


6.1. Управління закладом здійснює Корецька районна рада відповідно до чинного законодавства та цього Статуту. Галузеве управління Закладу здійснює орган, на який покладено завдання щодо забезпечення реалізації державної політики в сфері культури у районі (відділ культури і туризму районної державної адміністрації).

6.2.Найвищим органом управління є Корецька районна рада. До компетенції Корецької районної ради належить:

 • розпорядження основними засобами Закладу;

 • надання згоди на відчуження майна;

 • надання згоди на списання основних засобів;

 • прийняття рішень про внесення змін до Статуту Закладу;

 • прийняття рішень про припинення діяльності Закладу його ліквідацію, затвердження ліквідаційного балансу;

 • визначення форм контролю за діяльність Закладу.

6.3.До компетенції голови районної ради належить:

 • укладання від імені районної ради контракту з директором Закладу;

 • погодження кошторисів, структури та штатного розпису Закладу;

 • погодження Положення про преміювання, а також розміру та порядку надання премій працівникам Закладу;

 • погодження планів роботи Закладу і звітів про їх виконання;

 • контроль за організацією первинного обліку в Закладі отримання в установленому порядку статистичної та бухгалтерської звітності.

6.4.До компетенції уповноваженого органу управління (відділу культури і туризму) належить:

- затвердження планів Закладу і звітів про їх виконання;

- визначення форм контролю за діяльністю Закладу;

- погодження штатного розпису та умов оплати праці працівників Закладу.

6.5 Безпосереднє керівництво Закладу здійснює його директор. Директор призначається на посаду і звільняється з посади рішенням Корецької районної ради. З директором укладається контракт. Контракт укладає від імені районної ради голова районної ради. В контракті визначається строк найму, права, обов’язки і відповідальність директора, умови його матеріального забезпечення та інше.

6.6. До компетенції директора відносяться:

 • забезпечення статутної діяльності Закладу;

 • вирішення поточних питань роботи Закладу;

 • вирішення кадрових питань;

 • вирішення питань матеріально-технічного забезпечення;

 • організація ведення обліку, звітності, внутрішнього контролю;

 • визначення порядку оплати праці працівників Закладу;

6.7. Директор:

 • розпоряджається майном і коштами Закладу;

 • організовує виконання кошторису доходів і видатків Закладу, укладає угоди з юридичними та фізичними особами;

 • представляє Заклад у всіх підприємствах, установах, організаціях, судах, і відповідає перед засновником (власником) за результати діяльності Закладу;

 • застосовує заходи щодо заохочення та дисциплінарного стягнення до працівників Закладу;

 • затверджує посадові обов’язки працівників Закладу;

6.8. Органом громадського самоврядування Закладу є загальні збори колективу цього закладу, які скликаються за потребами, але не рідше одного разу на рік.


6.9. При директорі можуть створюватись дорадчі органи для прийняття рішень з основних напрямів роботи.

6.10. Директор забезпечує підготовку і вчасне подання до відділу культури і туризму Корецької держадміністрації належної планово-звітної документації.


^ 7. КОНТРОЛЬ ЗА ДІЯЛЬНІСТЮ ЗАКЛАДУ

7.1. Контроль за діяльністю Закладу здійснює Корецька районна рада, а безпосередній контроль за галузевою діяльністю - відділ культури та туризму Корецької районної державної адміністрації.

  1. Контроль за окремими сторонами діяльності Закладу здійснюють державна податкова інспекція, державні органи, на які відповідно до чинного законодавства покладено контроль за сплатою податків та інших обов'язкових платежів, здійснення нагляду за безпекою виробництва та праці, протипожежною та екологічною безпекою, інші органи відповідно до законодавства України.

  2. Заклад має право на одержання інформації про результати інспектування і перевірок його діяльності не пізніше як через тридцять днів після їх закінчення, якщо інше не передбачене законом. Дії службових осіб, що здійснювали перевірку, можуть бути оскаржені в порядку, передбаченому законодавством України.

  3. Службові особи організацій та органів, що проводять перевірку Закладу, несуть відповідальність за розголошення комерційної таємниці.

  4. Відносини Закладу з органами державного управління і місцевого самоврядування будуються відповідно до цього Статуту, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про місцеві державні адміністрації», інших законодавчих актів України, які визначають компетенцію цих органів.

  5. Власний контроль за діяльністю Закладу здійснює Корецька районна рада або уповноважений нею орган управління шляхом перевірок всіх питань фінансово-господарської діяльності за власною ініціативою, або на вимогу профільної постійної комісії районної ради.

  6. На вимогу Корецької районної ради Заклад зобов'язаний проводити незалежну аудиторську перевірку фінансової звітності та бухгалтерського обліку.

^ 8.ТРУДОВИЙ КОЛЕКТИВ ЗАКЛАДУ


8.1. Усі громадяни, які своєю працею беруть участь у діяльності Закладу на основі трудового договору (контракту, угоди), а також інших форм, що регулюють трудові відносини, становлять трудовий колектив Закладу.

8.2. Трудовий колектив Закладу формується на загальних засадах відповідно до вимог чинного законодавства України.

8.3. Умови організації та оплати праці трудового колективу Закладу їх соціальний захист визначаються відповідно до вимог чинного законодавства України.

Відносини між адміністрацією Закладу та трудовим колективом регулюється колективним договором

8. 4. Загальні збори трудового колективу Закладу:

 • розглядають і схвалюють проект колективного договору;

 • заслуховують інформацію про виконання сторонами колективного договору;

 • беруть участь у визначенні критеріїв матеріального стимулювання праці співробітників Закладу;

 • беруть участь у вирішенні питань соціального розвитку Закладу.


^ 9.ПРИПИНЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ЗАКЛАДУ

  1. Діяльність Закладу припиняється в результаті передання всього свого майна, прав та обов'язків іншим юридичним особам-правонаступникам (злиття, приєднання, поділу, перетворення) або ліквідації.

  2. Злиття, приєднання, поділ та перетворення здійснюється за рішенням Корецької районної ради, або у випадках, передбачених законом - за рішенням суду або відповідних органів державної влади.

  3. Корецька районна рада, суд або орган, що прийняв рішення про припинення діяльності Закладу, призначають за погодженням з органом, який здійснює державну реєстрацію, комісію з припинення діяльності Закладу у (ліквідаційну комісію, ліквідатора тощо) та встановлюють порядок і строки припинення діяльності Закладу відповідно до Закону.

  4. Виконання функцій комісії з припинення діяльності Закладу може бути покладено на органи управління майном Закладу.

  5. У разі злиття Закладу з іншим суб'єктом господарювання усі майнові права та обов'язки кожного з них переходять до суб'єкта господарювання, що утворений внаслідок злиття. У разі приєднання Закладу до іншого суб'єкта господарювання, до останнього переходять усі його майнові права та обов'язки, а в разі приєднання одного або кількох суб'єктів господарювання до Закладу - до нього переходять усі майнові права та обов'язки приєднаних суб'єктів господарювання. У разі поділу Закладу, усі його майнові права і обов'язки переходять за розподільним актом (балансом) у відповідних частках до кожного з нових суб'єктів господарювання, що утворені внаслідок цього поділу. У разі виділення одного або кількох нових суб'єктів господарювання, до кожного з них переходять за розподільним актом (балансом) у відповідних частках майнові права та обов'язки Закладу. У разі перетворення Закладу в інший суб'єкт господарювання, усі його майнові права і обов'язки переходять до новоутвореного суб'єкта господарювання.

  6. Заклад може бути ліквідований:

 • за рішенням Корецької районної ради;

 • за рішенням суду про визнання судом недійсною державну реєстрацію юридичної особи, через допущенні при її створенні порушення, які не можна усунути, а також в інших випадках, передбачених чинним законодавством України.

  1. При реорганізації чи ліквідації Закладу працівникам, які звільняються, гарантується додержання їх прав та інтересів відповідно до чинного законодавства України.

  2. Заклад є таким, що припинив діяльність, з дня внесення до єдиного державного реєстру запису про припинення його діяльності.


10. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ


10.1. Зміни та доповнення до Статуту вносяться на підставі рішення районної ради.

10.2. Зміни підлягають державній реєстрації у порядку, встановленому чинним законодавством.

10.3. Спори Закладу з українськими і іноземцями юридичними особами, включаючи керівника закладу, розглядаються у відповідності до чинного законодавства України.Похожие:

Рішення від 19 лютого 2013 року №298 Про зміну назви та затвердження статуту районного будинку культури І дозвілля в новій редакції iconРішення від 19 лютого 2013 року №305 Про призначення директора кп «Профдезінфекція» та внесення змін до Статуту кп «Профдезінфекція»
«Про затвердження статуту підприємства «Профдезінфекція» в новій редакції, керуючись ст ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування»...
Рішення від 19 лютого 2013 року №298 Про зміну назви та затвердження статуту районного будинку культури І дозвілля в новій редакції iconРішення від 2012 року № проект м. Чоп Про внесення змін до статуту Чопського міського будинку культури
Закону України «Про культуру», ст. 17, 32 Закону України «про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши та обговоривши подане...
Рішення від 19 лютого 2013 року №298 Про зміну назви та затвердження статуту районного будинку культури І дозвілля в новій редакції iconРішення №88 Від ­­­­­­15 грудня 2006 року м. Городок Про затвердження Статуту Городоцької центральної районної лікарні в новій редакції
Розглянувши проект Статуту Городоцької црл в новій редакції, враховуючи висновок комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту...
Рішення від 19 лютого 2013 року №298 Про зміну назви та затвердження статуту районного будинку культури І дозвілля в новій редакції iconРішення четверта сесія VІ скликання від 24 лютого 2011 року №55 Про передачу програвача мінідисків та матеріалів на баланс районного Будинку культури
Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи клопотання районного Будинку культури...
Рішення від 19 лютого 2013 року №298 Про зміну назви та затвердження статуту районного будинку культури І дозвілля в новій редакції iconРозпорядження 11. 06. 2013 Печеніги №131 Про затвердження Положення про відділ культури І туризму Печенізької районної державної адміністрації у новій редакції
Про затвердження Положення про відділ культури і туризму Печенізької районної державної адміністрації у новій редакції», у відповідність...
Рішення від 19 лютого 2013 року №298 Про зміну назви та затвердження статуту районного будинку культури І дозвілля в новій редакції iconРішення №1 8 квітня 2013 року 14сесія 6 скликання с. Вернигородок Про звіт директора Будинку культури Про роботу закладів культури по організації дозвілля молоді
Онофрійчук Н. В. “Про роботу закладів культури по організації дозвілля молоді” та бібліотекаря А. П сесія Вернигородоцької сільської...
Рішення від 19 лютого 2013 року №298 Про зміну назви та затвердження статуту районного будинку культури І дозвілля в новій редакції iconРішення 18. 12. 2012 р.№140 с. Селище Про затвердження Статуту загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Селище в новій редакції
Відповідно до п. 11 ст. 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" заслухавши інформацію секретаря сільської ради Криницької...
Рішення від 19 лютого 2013 року №298 Про зміну назви та затвердження статуту районного будинку культури І дозвілля в новій редакції iconРішення від 26 травня 2009 року Про затвердження Статуту Бахмацької центральної районної лікарні у новій редакції
Даниленка, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань охорони здоров’я, освіти, культури та інформаційної сфери, відповідно...
Рішення від 19 лютого 2013 року №298 Про зміну назви та затвердження статуту районного будинку культури І дозвілля в новій редакції iconРішення від 18 червня 2013 року №1304 м. Бобринець Про внесення змін до рішення №1250/07. 05. 2013 р. «Про ліквідацію кп «Міський центр дозвілля молоді»
П. 2 рішення №1250/07. 05. 2013 р. «Про ліквідацію кп «Міський центр дозвілля молоді» викласти в наступній редакції
Рішення від 19 лютого 2013 року №298 Про зміну назви та затвердження статуту районного будинку культури І дозвілля в новій редакції iconРішення від № м. Дружківка Про зміну назви та затвердження Статуту
Вважати таким, що втратив чинність Статут комунального підприємства «Редакція міської суспільно-політичної газети «Дружківський робочий»,...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов