Рішення від 30 квітня 2013 року №318 Про звіт директора Користівського нвк школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний icon

Рішення від 30 квітня 2013 року №318 Про звіт директора Користівського нвк школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальнийНазваниеРішення від 30 квітня 2013 року №318 Про звіт директора Користівського нвк школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний
Дата конвертации07.09.2013
Размер129.63 Kb.
ТипРішення
скачать >>>УКРАЇНА

КОРЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

(шосте скликання)

РІШЕННЯ
від 30 квітня 2013 року № 318


Про звіт директора Користівського НВК

«Школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний

заклад Корецької районної ради Рівненської

області щодо дотримання законодавства

України про освіту при здійсненні

навчально-виховного процесу


Розглянувши подання районної державної адміністрації та, заслухавши звіт директора Користівського НВК «Школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад Корецької районної ради Рівненської області, сесія районної ради зазначає, що діяльність Користівського НВК «Школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад здійснюється відповідно до норм чинного законодавства та Статуту закладу.

На підставі викладеного, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА :


1. Звіт директора Користівського НВК «Школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад Корецької районної ради Рівненської області щодо дотримання законодавства України про освіту при здійсненні навчально-виховного процесу взяти до уваги (додається).

2. Керівнику Користівського НВК «Школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад Корецької районної ради Рівненської області Дячуку В.М. забезпечити неухильне дотримання вимог законодавства України про освіту, вжити заходів щодо створення умов для отримання громадянами якісної освіти, створення конкурентного освітнього середовища.

3. Керівнику Користівського НВК «Школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Дячуку В. М. спільно з управлінням освіти, молоді та спорту райдержадміністрації підготувати документацію для списання приміщення старої школи, що є непридатним для подальшого використання, та подати на розгляд чергової сесії районної ради.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з соціально-гуманітарних питань (Хоменчук І.Ф.) та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до функціональних обов’язків.


Голова районної ради Л.Скородько


Голові Корецької

районної ради

Л.Скородько


Інформація

про стан роботи Користівського НВК «Школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Корецької районної ради Рівненської області з питань дотримання законодавства України про освіту при здійсненні навчально-виховного процесу


На початок навчального 2012-2013 року в школі навчалося 122 учні, зокрема:

1-4 класів – 45 учнів

5-9 класів – 53 учні

10-11 класів – 24 учні

яких навчає 26 вчителів.

28 березня 2013 року наказом відділу освіти Корецької райдержадміністрації № 160 Користівська ЗШ І-ІІІ ступенів перейменована у Користівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад».

Головною метою Користівського НВК є задоволення потреб громадян, суспільства, держави у вихованні, розвитку, навчанні дітей, формування різнобічної, інтелектуально розвинутої високоморальної особистості, громадянина-гуманіста з національною свідомістю. Школа керується у своїй діяльності загальнолюдськими принципами, розкриває здібності, таланти вихованців, формує творче мислення, створює умови для різноманітного та необмеженого розвитку кожного учня згідно з нахилами та можливостями.

Головними завданнями Користівського НВК є:

  • реалізація державної політики у галузі освіти;

  • створення умов для здобуття загальної середньої освіти в межах державних стандартів;

  • виховання інтелектуально-розвинутої особистості;

  • розвиток природних позитивних нахилів, здібностей і обдарованості творчого мислення, інтелектуального потенціалу;

  • знайомство із сучасними технологіями та використання новітніх педагогічних технологій, у тому числі інформаційно-комунікативних;

  • формування оптимальних умов життєдіяльності дитини, націлених на розвиток особистості кожного вихованця.

Повноцінність освіти забезпечується реалізацією як інваріативної, так і варіативної частини навчального плану. Навчальний план в закладі складено з визначенням технологічного профілю. З цією метою в 10-11 класах запроваджено вивчення автосправи і виділено години з варіативної складової робочого навчального плану, а також запроваджено допрофільне навчання у 8-9 класах і виділено години варіативної складової на вивчення креслення і інформатики.

Згідно з річним планом роботи школи, графіком внутрішкільного контролю та з метою визначення рівня знань, умінь і навиків учнів із базових дисциплін було проведено перевірку рівня навчальних досягнень учнів 2-11 класів за І семестр 2012-2013 навчального року. За показники брались семестрові оцінки з усіх навчальних предметів. Узагальнення отриманих результатів за підсумками семестрового оцінювання свідчить про те, що середній бал успішності учнів є стабільним і сягає в межах 7,2 – 8,1 бала.

Слід відзначити, що учні випускних класів 9 кл. (кл.керівник Кардаш В.В.), 11 кл. (кл.керівник Новак О.Ю.) значно покращили свої знання. У класах нема жодного учня з початковим рівнем знань з усіх предметів. Слід відмітити позитивну стабільність у знаннях учнів початкових класів. У більшості учнів на кінець І семестру сформувався високий та достатній рівень знань.

З метою стимулювання творчого самовдосконалення учнівської молоді, виявлення й розвитку обдарованих учнів, підвищення інтересу до вивчення базових дисциплін з 01 листопада по 09 грудня 2012 року було проведено ІІ районний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.

Школа була представлена наступною кількістю учнів з таких предметів:

географія – 4, історія – 4, фізика – 3, обслуговуюча праця – 1,

біологія – 3, англійська мова – 6, психологія – 2, правознавство – 3, українська мова – 3, математика – 7, німецька мова – 4,

хімія – 2

Особливої уваги заслуговують учні 8 – 11 класів, які посіли 7 призових місць.

Крім того, учні школи (вчителі Новак М.О. та Величко О.М.) взяли участь у Всеукраїнському конкурсі знавців англійської мови «Грівніч», який проводився у грудні місяці. Учні 2 – 11 класів вчитель Новак О.Ю. впродовж 8-ми років беруть активну участь у Міжнародному математичному конкурсі «кенгуру» де показують добрі та відмінні результати. За участь у даному конкурсі в минулому році Дипломом за відмінні результати нагороджено 2 учасники, дипломом за добрі результати нагороджено – 10 учасників.

Цікавою формою інтелектуальних, творчих учнівських знань, які формують компетентну особистість є конкурси, фестивалі , турніри. Це командні змагання, які спонукають учнівську молодь до практичної творчості, навчають норм та стилю роботи у творчих колективах і мають велике навчально-виховне значення. Участь учнівської молоді у таких заходах ефективно сприяє розвитку їхніх творчих здібностей, успішній адаптації у життєвому просторі.

Важливу роль у підтримці здібної та обдарованої молоді відіграє також Міжнародний конкурс української мови імені Петра Яцика, який проводиться щороку. Цьогоріч у конкурсі брали участь 4 учні школи. Учні спортсмени 8 – 11 класів (вчитель Бахно П.К.,Онищук А.М.) постійно беруть участь у районних змаганнях з футболу, волейболу та легкої атлетики на яких неодноразово займають призові місця, про що свідчать грамоти та дипломи вихованців.

Згідно з річним планом роботи педагогічний колектив працює над єдиною методичною проблемою: «Розвиток життєвих компетентностей учнів».

У школі протягом І семестру відбувся психолого-педагогічний семінар «Адаптація п’ятикласників до навчання в середній ланці».

Учителі школи брали участь в конференціях, майстер-класах та семінарах організованих відділом освіти.

Згідно з планом проходження курсової підготовки двоє учителів школи (Колос Г.О. та Собко А.В.) підвищили свій фаховий рівень при РОІППО. Традиційним у школі став конкурс «Учитель року», який проводиться у листопаді місяці. Цьогоріч вчитель основ здоров’я Дуй О.І. брала участь у районному конкурсі «Учитель року».

Методичним кабінетом відділу освіти на базі школи у І семестрі проведено два районних семінари-практикуми: заступників директорів, з навчально-виховної роботи (вересень місяць) та вчителів фізичної культури (жовтень місяць), а в ІІ семестрі (січень місяць) проведено засідання районної творчої групи вчителів початкових класів, у березні місяці семінар-практикум вчителів інформатики.

З метою виконання державних нормативних документів та згідно з планом роботи школи здійснювався виховний процес.

У 2012-2013 н.р. колектив виховників Користівської школи працював над реалізацією «Основних орієнтирів виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України», продовжував працювати над реалізацією Програм національного виховання учнівської молоді Рівненщини (Кореччини) на 2008-2020 р.р. (Наказ від12.09.12р. №87 «Про затвердження плану заходів та організаційних дій на виконання програм національного виховання учнівської молоді Рівненщини (Кореччини) на 2008-2020 р.р.» Продовжувалась і дослідницька діяльність колективу над науково-методичною темою «Роль інноваційних виховних технологій у формуванні духовно, фізично та психічно здорового колективу учнів». Протягом І семестру пріоритетними напрямками діяльності було заплановано виховання ціннісних ставлень особистості до держави і суспільства, до історичних, культурних і духовних надбань рідного краю,удосконалення правового та превентивного виховання, профілактику злочинності і інших негативних проявів в учнівському середовищі.

Створенню виховного простору сприяли певні умови та засоби - наявність та дієвість організаційно-функціональної моделі виховної системи школи;

-можливість вносити викликані часом та потребами корективи у виховний процес, не руйнуючи її (систему) вцілому;

-чітка організація праці координаторів виховного процесу;

-нормативно-правова та методична база кабінету заступника з виховної роботи.

Важливою запорукою успішної діяльності є узгодженість у плануванні. Всі плани окремих підрозділів виховної системи підпорядковані загальношкільному планові виховної діяльності школи. Виховні заходи, заплановані класними керівниками, педагогом- організатором в переважній більшості ( ~ 80%) відбулися. Основна причина недовиконання планів виховної роботи – відсутність класних керівників ( листки непрацездатності, курси підвищення кваліфікації)

Із запланованих традиційних загальношкільних заходів у І семестрі відбулися всі.

З метою протидії наркоманії, пропаганди здорового способу життя в вересні місяці пріоритетним напрямком роботи було формування ціннісного ставлення до себе. Відбулась зустріч з працівниками районного центру соціальних служб для сім`Ї, дітей та молоді, службою у справах дітей Корецької РДА. Представниками цих установ було проведено лекцію «Здоровий будеш – усе здобудеш», організовано показ фільму «Наркоманія – цікавість, яка веде до біди» та розповсюджено рекламні буклети на відповідну тематику.

Одним із засобів розвитку колективної свідомості та виховання суспільних взаємовідносин є самоврядування. Модель учнівського самоврядування Користівської школи лінійно-функціональна і складається з трьох рівнів. В І семестрі переформовані комісії та скоригована їх робота, в П – повністю створений портфоліо УС. Розглядались та вирішувались питання, винесені на розгляд різними комісіями. Радою УС ініціювалися окремі заходи.

В компетенцію ради школи входить і організація урочистих лінійок до знаменних і пам’ятних дат. Впродовж І семестру відбулися лінійки до Дня Покрови та українського козацтва, до Дня пам’яті жертв Голодомору, в П семестрі - до Дня пам`яті героїв Крут, Дня Соборності, Шевченківських днів.

З метою підвищення рівня грамотності шкільного активу проводились навчальні заняття лідерів.

Комісією ради УС контролювався санітарно-гігієнічний стан школи.

Відбувалась певна діяльність учнівського самоврядування і на класному рівні. У всіх класах вибрані активи, всі учні мають доручення.

Досить практичним формуванням є виховні центри. Діяльність кожного із центрів забезпечує ініціативна група в кількості трьох чоловік: консультанта - з числа педагогів, керівника - з числа учнів, опікуна – з числа батьків. В І семестрі працювали центри «Дозвілля» (конс. Колос Г.О.), «Орієнтир» (конс. ВеремчукВ.О.), «Краяни» (конс. Бахно Г.Л.). Так, центр «Дозвілля» організував три тематичні дискотеки для старшокласників, змагання для учнів 5-8 кл. «Веселі козачата»; центр «Орієнтир» -тиждень права, заочну вікторину для учнів середньої та старшої ланки «Я майбутній правознавець», взяв участь у роботі школи по правовому та превентивному вихованню в листопаді-грудні ; центр «Краяни» підготував літературно-музичну композицію, присвячену героям УПА.

Функціонує координаційна рада з профілактики правопорушень. Робота спланована. Засідання протоколюються. Із переліку функціональних обов`язків ради на особливому контролі аналіз та профілактика правопорушень , скоєних учнями школи. Щочверті кл.керівники звітувались про стан правопорушень у класі. За рішенням ради грубі порушення правопорядку фіксуються в «Журналі обліку індивідуальних бесід та лекцій для батьків», в школу викликаються батьки і профілактична робота з учнями проводиться в їх присутності. В поточному навчальному році на внутрішкільний облік, згідно заяви класного керівника та протокольного рішення ради профілактики правопорушень взято учня 3 класу Кульпача Олексія за крадіжку . На внутрікласному обліку на даний час перебуває 7 учнів. Учні знаходяться на особливому контролі класних керівників.

Спільно з підрозділом кримінальної міліції у справах неповнолітніх, службою у справах неповнолітніх проводяться профілактичні бесіди , в т.ч. і індивідуальні, з учнями, що схильні до правопорушень та перебувають на внутрікласному обліку. Профілактична робота, що проводиться з учнями, фіксується в щоденниках психолого-педагогічних спостережень класних керівників.

Рівень вихованості школярів у 2012 році дещо підвищився, порівняно з результатами моніторингу в 2011р.

Основними причинами невихованості учнів залишається недостатня індивідуальна робота з ними, слабкий інтерес до виховання дітей у батьків, нехтування класними керівниками такою формою роботи як відвідування учнів та їх батьків дома. Позначився на вихованні і негативний вплив на школярів низьких за етичним та естетичним рівнем продуктів засобів масової інформації. Тому в І семестрі контролювалась діяльність педагогів щодо профілактики злочинності , наркоманії, СНІДу та інших негативних явищ в учнівському середовищі. Правовиховна та превентивна діяльність виховників аналізувалась в наказах по школі від 23.11.2012р. № 108 «Про рівень організації роботи класних керівників 8,9,10 класів з правового та превентивного виховання», від 25.12.12 р. №114 «Про стан право виховної роботи та профілактики правопорушень серед учнів школи за І семестр 2012-2013 н.р.»

Достатня увага приділялась охороні дитинства та безпеці життєдіяльності школярів

Всі класні керівники здійснили облік дітей пільгових категорій, про що свідчать записи у соціальних паспортах класів.

Налагоджена співпраця з органами місцевого самоврядування щодо соціально-правового захисту безпритульних і бездоглядних дітей. Проводиться робота по виявленню та обліку сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах, про що складені відповідні акти обстежень. Класними керівниками ведуться соціальні паспорти класів, інформація про всі соціальні категорії дітей узагальнена і по мірі необхідності коригується.

Згідно з результатами медичних обстежень учнів видано наказ по школі від 109 вересня 2012р. №83 «Про поділ дітей на групи з фізкультури» Всі класні керівники оформили «листок здоров`я», який знаходиться на першому форзаці класного журналу і містить вичерпну інформацію про стан здоров `я учнів.

Педагогом-організатором контролюється зайнятість учнів в позаурочний час. Відпрацьована безпечна система організації тематичних вечорів та дискотек для старшокласників. (Наказ від 13.09.12 №88 «Про організацію роботи центру «Дозвілля». Забезпечено педагогічний супровід підрозділів виховної системи школи (Наказ від 10 вересня 2012 р. №86

Всі класні керівники провели вступний та первинні інструктажі з учнями, про що зроблено записи в журналах обліку інструктажів на відповідних сторінках класних журналів. Проводяться та облікуються і інші види інструктажів. Згідно наказу по школі № 65 від 31 серпня 2012р. «Про організацію харчування школярів» для всіх учнів 1-4 класів за рахунок цільових коштів відділу освіти Корецької РДА організоване харчування. Напівсироти харчуються з 50-ти відсотковою знижкою, згідно протокольного рішення батьківських зборів, двоє учнів з неблагополучної малозабезпеченої сім`ї – безплатно, за рахунок спонсорських коштів.

Проводилась також і певна робота з батьками. Спланована діяльність батьківського лекторію, консультацій. Проте батьки середньої та старшої ланки учнів вкрай неохоче відвідують школу. Візити, як правило, зумовлені проблемними ситуаціями, що пов`язані з їхніми дітьми. Основний спосіб спілкування класних керівників з батьками – мобільний зв`язок. Вкрай низький відсоток відвідування учнів та їх батьків вдома. У всіх класах відбулися батьківські збори: обрані батьківські комітети , обговорені основні питання навчально-виховного процесу, в т.ч і питання відповідальності батьків за навчання та виховання власних дітей.

Основне завдання дошкільного підрозділу забезпечити відповідний рівень дошкільної освіти віком від двох до шести років, відповідно до вимог Базового компонента дошкільної освіти. З цією метою у навчальному закладі облаштовано приміщення дитячого садка на 25 місць , яке займає дві класні кімнати. Дитячий садок був створений за підтримки адміністрації , районної та сільської рад. На сьогоднішній день дитячий садок обладнано спальнею, ігровою кімнатами, частково забезпечено відповідним інвентарем та м’якими іграшками, є внутрішня вбиральня.

Найближчим часом плануємо відкрити групу дітей 6-ти річок з короткочасним перебуванням, а починаючи з 1 вересня – повноцінну групу на 25 дітей. Надалі плануємо розширити дитячий садок, виділивши ще одну класну кімнату.

В свій час опалювальна система навчального закладу була спроектована невдало, оскільки основна маса тепла обігріває підвальне приміщення. Впродовж останніх років температурний режим в осінньо-зимовий період не відповідає нормі. Температура повітря в класних кімнатах коливається в межах 6° – 12° тепла. Поточні ремонтні роботи, що проводилися з метою покращення теплового режиму, суттєвих результатів не дали. Вирішити цю проблему можна тільки повністю реконструювавши систему опалення. В минулому році адміністрацією школи за підтримки райдержадміністрації Рівненською проектною організацією «Дніпромісто» було виготовлено проектно-кошторисну документацію на реконструкцію опалювальної системи навчального закладу загальною вартістю 40 тисяч гривень. Планується в цьому році за сприяння голови Корецької райдержадміністрації провести ремонтні роботи щодо реконструкції системи опалення та топкової.

В цілому, заклад здійснює свою діяльність відповідно до норм чинного законодавства та Статуту закладу. Проте у роботі закладу та його керівника є окремі недоліки, які знижують ефективність його роботи. Директору школи необхідно вжити заходів щодо створення умов для отримання громадянами якісної освіти, створення конкурентного освітнього середовища.


Начальник відділу освіти М.ІванченкоПохожие:

Рішення від 30 квітня 2013 року №318 Про звіт директора Користівського нвк школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний iconРозпорядження 10 квітня 2012 року Сколе №150 Про реєстрацію колективного договору між адміністрацією Верхнячківського нвк «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-днз»
Верхнячківського нвк«Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів–днз» та профспілковим комітетом Верхнячківського нвк«Загальноосвітня школа...
Рішення від 30 квітня 2013 року №318 Про звіт директора Користівського нвк школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний iconП лан проведення виїзного засідання консультативно координаційної ради з питань місцевого самоврядування с. Стецівка 07. 07. 2011 Стецівський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загально-освітня школа І-ІІІ ступенів»
Збір членів консультативно координаційної ради біля Стецівського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загально-освітня...
Рішення від 30 квітня 2013 року №318 Про звіт директора Користівського нвк школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний iconРозпорядження 08 липня 2013 року Сколе №157 Про реєстрацію колективного договору між адміністрацією Тухольківського нвк «зош І-ІІІ ступенів днз»
Нвк «зош І –ііі ст. Днз»та від 04. 07. 2013р №63 про реєстрацію колективного договору між адміністрацією Тухольківського нвк «зош...
Рішення від 30 квітня 2013 року №318 Про звіт директора Користівського нвк школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний iconРішення від 30 квітня 2013 року №313 Про створення навчально-виховного комплексу на базі Невірківської загальноосвітньої школи І -ііі ступенів
Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад”, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 12. 03....
Рішення від 30 квітня 2013 року №318 Про звіт директора Користівського нвк школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний iconРішення від 22 травня 2013 року №63 м. Бобринець Про дозвіл на святкування випускного балу випускниками нвк «Бобринецька гімназія зош І-ІІІ ступенів №1»
Розглянувши клопотання батьківського комітету випускників навчально-виховного комплексу «Бобринецька гімназія зош І-ІІІ ступенів...
Рішення від 30 квітня 2013 року №318 Про звіт директора Користівського нвк школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний iconРішення десята сесія VІ скликання від 23 березня 2012 року № Про погодження призначення директора Краївщинського навчально виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І ііі ступенів дошкільний навчальний заклад»
Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та враховуючи пропозицію відділу освіти райдержадміністрації від 10. 02. 12...
Рішення від 30 квітня 2013 року №318 Про звіт директора Користівського нвк школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний iconРішення десята сесія VІ скликання від 23 березня 2012 року №167 Про погодження призначення директора Краївщинського навчально виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І ііі ступенів дошкільний навчальний заклад»
Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та враховуючи пропозицію відділу освіти райдержадміністрації від 10. 02. 12...
Рішення від 30 квітня 2013 року №318 Про звіт директора Користівського нвк школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний iconІнформація про Люботинський навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів дошкільний навчальний заклад» №2 Люботинської міської ради Харківської області. Рік заснування
Люботинський навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» №2
Рішення від 30 квітня 2013 року №318 Про звіт директора Користівського нвк школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний iconРішення четверта сесія VІ скликання від 24 лютого 2011 року №61 Про погодження призначення директора Топорищенського навчально виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад загальноосвітній навчальний заклад І ііі ступенів»
Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи пропозицію відділу освіти райдержадміністрації від 01. 02. 11р....
Рішення від 30 квітня 2013 року №318 Про звіт директора Користівського нвк школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний iconРішення четверта сесія VІ скликання від 24 лютого 2011 року №59 Про погодження призначення директора Добринського навчально-виховного комплексу Дошкільний навчальний заклад загальноосвітній навчальний заклад І ііі ступенів
Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи пропозицію відділу освіти райдержадміністрації від 01. 02. 11р....
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов