Рішення 06 травня 2011 року №91 Про програму щодо запобігання та ліквідації захворювання на сказ у Корецькому районі на 2011- 2015 роки icon

Рішення 06 травня 2011 року №91 Про програму щодо запобігання та ліквідації захворювання на сказ у Корецькому районі на 2011- 2015 рокиНазваниеРішення 06 травня 2011 року №91 Про програму щодо запобігання та ліквідації захворювання на сказ у Корецькому районі на 2011- 2015 роки
Дата конвертации07.09.2013
Размер118.38 Kb.
ТипРішення
скачать >>>
УКРАЇНА

КОРЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

(шосте скликання)

РІШЕННЯ


06 травня 2011 року № 91

Про програму щодо запобігання та

ліквідації захворювання на сказ

у Корецькому районі на 2011- 2015 роки
Відповідно до законів України „Про ветеринарну медицину”, „Про захист населення від інфекційних хвороб”, „Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру”, Інструкції про заходи щодо боротьби зі сказом тварин, затвердженої наказом Головного державного інспектора ветеринарної медицини України від 19.01.1994 № 2, з метою здійснення комплексних заходів щодо запобігання та реагування на надзвичайні ситуації природного характеру, пов’язані із захворюванням на сказ , керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та за погодженням з постійними комісіями районної ради , районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити програму щодо запобігання та ліквідації захворювання на сказ у Корецькому районі на 2011- 2015 роки (далі – Програма), схвалену розпорядженням голови райдержадміністрації від 02.03.2011 № 110.
2. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації передбачити видатки на виконання Програми.

3. Управлінню ветеринарної медицини в Корецькому районі, Корецькій центральній районній лікарні, районній санітарно-епідеміологічній станції, виконавчим комітетам міської, сільських рад забезпечити безумовне виконання Програми.4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з соціально-гуманітарних питань, депутатської діяльності, ветеранів та молоді (Хоменчук І.Ф.) та заступника голови райдержадміністрації Іщука А.М.


Голова районної ради Л.Скородько


^ Схвалено Затверджено

розпорядженням голови рішенням Корецької районної ради

райдержадміністрації від 06 травня 2011 року № 91

від 02.03.2011 року

№ 110

ПРОГРАМА

щодо запобігання та ліквідації захворювання на сказ

у Корецькому районі на 2011- 2015 роки
І. Обгрунтування необхідності прийняття Програми

Програма розроблена відповідно до законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про ветеринарну медицину”, „Про захист населення від інфекційних хвороб”, „Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру”, Інструкції про заходи щодо боротьби зі сказом тварин, затвердженої наказом Головного державного інспектора ветеринарної медицини України від 19.01.1994 № 2, на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 02.12.2003 № 586 „Про заходи щодо запобігання захворювання на сказ у Рівненській області”, рішення державної надзвичайної протиепізоотичної комісії Рівненської обласної державної адміністрації від 11.02.2011 № 2 „Про виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 2 грудня 2003 року № 586 „Про заходи щодо запобігання захворюванню на сказ у Рівненській області”.

Проведений аналіз стану матеріального та технічного забезпечення служб ветеринарної медицини, охорони здоров’я, санітарно-епідеміологічної служби району свідчить про недостатній рівень їх забезпечення дезінфекційною технікою, дезінфекційними засобами, засобами захисту працівників, тварин, що не дозволяє оперативно та ефективно протидіяти в разі виникнення осередків сказу на території району.

Реалізація Програми дозволить більш ефективно проводити заходи з попередження виникнення захворювання на сказ та його розповсюдження на території району.
ІІ. Мета і завдання Програми


Основною метою Програми є забезпечення стабільної епізоотичної ситуації на території району, недопущення виникнення захворювання на сказ.

Головними завданнями Програми є:

- створення резервів матеріальних ресурсів (антивірусних препаратів), засобів індивідуального захисту, дезінфекційного обладнання, дезінфікуючих засобів тощо;

- прогнозування можливих наслідків занесення та поширення на території району сказу;

- проведення постійного моніторингу епідеміологічної та епізоотичної ситуації щодо сказу;

- матеріально-технічна підтримка проведення організаційних заходів державними органами ветеринарної медицини;

- здійснення заходів державного ветеринарно-санітарного, державного санітарно-епідеміологічного контролю і нагляду;

- інформування населення про стан епідеміологічної та епізоотичної ситуації в районі щодо сказу.


ІІІ. Організаційне забезпечення Програми

1. Здійснення контролю за епізоотичною та епідеміологічною ситуацією щодо сказу на території району.

Управління ветеринарної медицини в Корецькому районі, районна санітарно-епідеміологічна

станція, Корецька центральна районна лікарня,

виконавчі комітети міської та сільських рад,

Корецька районна організація товариства мисливців і рибалок,

ТзОВ мисливське господарство „Корецьке”,

ТзОВ мисливське господарство „Корчинське”

2. Створення на базі Корецької районної державної лікарні ветеринарної медицини оперативного загону для проведення заходів на випадок виникнення захворювання на сказ.

Управління ветеринарної медицини в Корецькому районі

3. Забезпечення при виникненні захворювання на сказ невідкладного проведення організаційно-карантинних заходів з локалізації і ліквідації осередку захворювання.

Управління ветеринарної медицини в

Корецькому районі, Корецька центральна районна лікарня

Постійно

4. Забезпечення термінового антирабічного лікування людей, які були в контакті з хворими на сказ.

Корецька центральна районна лікарня

Постійно


5. Проведення регулювання чисельності червоної лисиці та бродячих собак і котів на території району.

Управління ветеринарної медицини в Корецькому районі, Корецька районна організація товариства мисливців і рибалок, ТзОВ мисливське господарство „Корецьке”, ТзОВ мисливське господарство „Корчинське”

Постійно

6. Забезпечення оперативного та об’єктивного інформування населення району про епізоотичну та епідеміологічну ситуацію щодо захворювання на сказ.

Управління ветеринарної медицини в Корецькому районі, районна санітарно-епідеміологічна станція

Постійно

^ IV. Порядок використання коштів

Реалізація заходів Програми дозволить підвищити ефективність проведення затверджених заходів, не допускати розповсюдження сказу, попередити виникнення небезпечного захворювання на території району та захистити спеціалістів, що будуть задіяні у вогнищах інфекції від можливого зараження.

Виділені кошти будуть спрямовані на недопущення розповсюдження захворювання на людей та ліквідацію осередку його виникнення в неблагополучній зоні району, зокрема на:

- проведення дезінфекції згідно з вимогами чинного ветеринарного законодавства місць, де знаходились хворі і підозрілі у захворюванні на сказ тварини, предметів догляду за ними, одягу і інших речей, забруднених слиною та виділеннями від хворих тварин, а також місць спалювання трупів тварин;

- придбання дезінфекційної техніки, одноразових інструментів та інших засобів для проведення вимушеного щеплення собак і котів у неблагополучній зоні;

- придбання засобів для відлову бродячих собак і котів;

- придбання дезінфекційних засобів індивідуального захисту для спеціалістів, які будуть проводити роботи з ліквідації захворювання в неблагополучній зоні.

Фінансування заходів Програми буде здійснюватись за рахунок коштів місцевих та районного бюджетів, інших незаборонених законодавством джерел.

Розпорядниками бюджетних коштів, виділених на реалізацію Програми є районна державна лікарня ветеринарної медицини та Корецька центральна районна лікарня.

Кошторисно-фінансовий розрахунок вартості придбання обладнання, матеріально-технічних засобів та виконання робіт щодо запобігання та ліквідації захворювання на сказ в Корецькому районі на 2011 - 2015 роки додається.


^ V. Результати реалізації Програми

Реалізація Програми забезпечить проведення комплексу превентивних заходів, спрямованих на недопущення виникнення осередків сказу, розповсюдження захворюваності, ефективне вирішення питань у сфері цивільного захисту населення і території від надзвичайних ситуацій природного характеру, постійну готовність служби державної ветеринарної медицини району до реагування при виникненні небезпечних інфекційних хвороб тварин і птиці.


^ Додаток до Програми

Кошторисно-фінансовий розрахунок

вартості придбання обладнання, матеріально-технічних засобів та виконання робіт щодо запобігання та ліквідації захворювання на сказ в Корецькому районі на 2011 - 2015 роки

№ з/п

Найменування обладнання та матеріалів

Одиниця виміру

Кількість

Ціна за одиницю, (грн.)

Вартість всього, (грн.)

В тому числі по роках (грн.)

Джерела фінансування

Виконавці робіт

2011

2012

2013

2014

2015

1

Переносний аерозольний розпилювач

шт

1

14000

14000

-

14000

-

-

-

Районний бюджет


Районна державна лікарня ветеринарної медицини

2

Сода каустична

кг

500

5,3

2650

530

530

530

530

530

Районний бюджет


Районна державна лікарня ветеринарної медицини

3

Шприци одноразові

шт

1000

0,8

800

160

160

160

160

160

Районний бюджет


Районна державна лікарня ветеринарної медицини

4

Бензин

л

500

7,25

3625

725

725

725

725

725

Районний бюджет


Районна державна лікарня ветеринарної медицини

5

Рукавиці одноразові

пар

100

1,5

150

30

30

30

30

30

Районний бюджет


Районна державна лікарня ветеринарної медицини

6

Виготовлення інформаційних листівок

шт

250

0,5

125

25

25

25

25

25

Районний бюджет

Районна державна лікарня ветеринарної медицини

7

Відстріл червоної лисиці

патрон

500

3,25

1625

325

325

325

325

325

Районний бюджет

Районна державна лікарня


ветеринарної медицини

8

Антирабічна вакцина

доз

5000

210

10500

2100

2100

2100

2100

2100

Районний бюджет


Районна державна лікарня ветеринарної медицини

9

Імуно-глобулін

мл

250

12

3000

600

600

600

600

600

Районний бюджет


Корецька центральна районна лікарня

10

Засоби для знищення тварин підозрілих у захворюванні по міській та сільських радах

патрон

4800

3,25

15600

3120

3120

3120

3120

3120

Місцеві бюджети

Виконавчі комітети


міської, сільських рад

11

Термочемодан для перевезення патматеріалу

шт

1

800

800

800

Районний бюджет

Районна державна лікарня ветеринарної медицини

ВСЬОГО:

52875

8415

21615

7615

7615

7615
Заступник голови районної ради А. Коваленко
Похожие:

Рішення 06 травня 2011 року №91 Про програму щодо запобігання та ліквідації захворювання на сказ у Корецькому районі на 2011- 2015 роки iconРішення 06 травня 2011 року №90 Про програму розвитку туризму в Корецькому районі на 2011 2015 роки
Про програму розвитку туризму в Рівненській області на 2011 2015 роки”, з метою забезпечення сталого розвитку туризму району, керуючись...
Рішення 06 травня 2011 року №91 Про програму щодо запобігання та ліквідації захворювання на сказ у Корецькому районі на 2011- 2015 роки iconРішення п’ята сесія VІ скликання від 28 квітня 2011 року №70 Про районну Програму запобігання надзвичайним ситуаціям техногенного та природного характеру І ліквідації їх наслідків на 2011-2015 роки
Затвердити районну Програму запобігання надзвичайним ситуаціям техногенного та природного характеру і ліквідації їх наслідків на...
Рішення 06 травня 2011 року №91 Про програму щодо запобігання та ліквідації захворювання на сказ у Корецькому районі на 2011- 2015 роки iconРішення 22 лютого 2011 року №63 Про Програму розвитку малого підприємництва в Корецькому районі на 2011-2012 роки
Заслухавши та обговоривши інформацію про Програму розвитку малого підприємництва в Корецькому районі на 2011-2012 роки, керуючись...
Рішення 06 травня 2011 року №91 Про програму щодо запобігання та ліквідації захворювання на сказ у Корецькому районі на 2011- 2015 роки iconРішення від 25 лютого 2011 року Про Програму створення місцевого матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного І природного характеру та їх наслідків у Бахмацькому районі
Затвердити Програму створення місцевого матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного...
Рішення 06 травня 2011 року №91 Про програму щодо запобігання та ліквідації захворювання на сказ у Корецькому районі на 2011- 2015 роки iconРішення 06 травня 2011 року №84 Про програму розвитку малого підприємництва в Корецькому районі на 2011-2012 роки
Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
Рішення 06 травня 2011 року №91 Про програму щодо запобігання та ліквідації захворювання на сказ у Корецькому районі на 2011- 2015 роки iconЗвіт про виконання в районі заходів з Державної програми щодо запобігання і протидії корупції на 2011-2015 роки № з/п Найменування заходу
Участь в межах повноважень у реалізації Національної антикорупційної стратегії на 2011-2015 роки та Державної програми щодо запобігання...
Рішення 06 травня 2011 року №91 Про програму щодо запобігання та ліквідації захворювання на сказ у Корецькому районі на 2011- 2015 роки iconРішення шоста сесія від 31 травня 2011 року №86 Про Програму поводження з твердими побутовими відходами у Володарсько-Волинському районі на 2011- 2015 роки
Про Програму поводження з твердими побутовими відходами у Володарсько-Волинському районі на 2011- 2015 роки
Рішення 06 травня 2011 року №91 Про програму щодо запобігання та ліквідації захворювання на сказ у Корецькому районі на 2011- 2015 роки iconРішення 30 грудня 2010 року №33 Про районну програму створення місцевого та об'єктових резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного І природного характеру та їх наслідків на 2011 2015 роки
Про районну програму створення місцевого та об'єктових резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і...
Рішення 06 травня 2011 року №91 Про програму щодо запобігання та ліквідації захворювання на сказ у Корецькому районі на 2011- 2015 роки iconРозпорядження голови райдержадміністрації від 31. 01. 12 №43 план заходів з виконання в районі Державної програми щодо запобігання І протидії корупції на 2011 2015 роки № з/п
Участь, в межах повноважень у реалізації Національної антикорупційної стратегії на 2011 – 2015 роки та Державної програми щодо запобігання...
Рішення 06 травня 2011 року №91 Про програму щодо запобігання та ліквідації захворювання на сказ у Корецькому районі на 2011- 2015 роки iconНаказ №196 Про Заходи відділу освіти щодо виконання «Програми запобігання І протидії корупції в районі на 2013-2015 роки», затвердженої рішенням 23 сесії VI скликання Овруцької районної ради від 22. 03. 2013 №315
Національної антикорупційної стратегії на 2011-2015 роки, схваленої Указом Президента України від 21. 10. 2011 №1001 та з урахуванням...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов