Рішення від № м. Дружківка Про проведення приписки юнаків 1995 року народження до Дружківського міського військового комісаріату у січні-березні 2012 року icon

Рішення від № м. Дружківка Про проведення приписки юнаків 1995 року народження до Дружківського міського військового комісаріату у січні-березні 2012 рокуНазваниеРішення від № м. Дружківка Про проведення приписки юнаків 1995 року народження до Дружківського міського військового комісаріату у січні-березні 2012 року
Дата конвертации12.01.2013
Размер99.94 Kb.
ТипРішення
скачать >>>УКРАЇНА

ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ


РІШЕННЯ


Від _______________ № _______________

м. Дружківка


Про проведення приписки юнаків 1995 року народження до Дружківського міського військового комісаріату у січні-березні 2012 року.


Згідно зі ст. 14 Закону України “Про військовий обов’язок та військову службу”, розділу ІІІ Положення про порядок підготовки та проведення призову громадян України на строкову військову службу, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 21.03.02 № 352 (з урахуванням змін від 27.12.06 № 1841), та розпорядження першого заступника начальника Генерального штабу – головнокомандувача Збройних Сил України від 14.06.2011 № 389, керуючись ст.36 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” виконком міської ради


ВИРІШИВ:


  1. Провести приписку юнаків 1995 року народження, а також старшого віку, яких додатково виявлено та які своєчасно не пройшли приписку до Дружківського міського військового комісаріату у встановлені законом України "Про військовий обов'язок і військову службу" терміни. Приписку провести в приміщенні Дружківського міського військового комісаріату з 10 січня по 31 березня 2012 року .
  1. Затвердити склад комісії з питань приписки юнаків 1995 року народження (Додаток 1).
  1. Створити медичну комісію з питань приписки юнаків 1995 року народження до Дружківського міського військового комісаріату (Додаток 2).
  1. Медичний огляд юнаків проводити в приміщенні Дружківського міського військового комісаріату (МВК) щоденно, за винятком суботи та неділі.


5. Начальнику міського відділу охорони здоров’я Десновій О.Л. забезпечити:

5.1. Участь лікарів закладів охорони здоров’я міста в роботі медичної комісії з 10 січня до 31 березня 2012 року на 0,5 ставки кожного дня, за винятком суботи та неділі, лікарям на час роботи з питань приписки виділити сім медичних сестер, а також направити санітарку, на 0,5 ставки для прибирання приміщень медичної комісії;

5.2. Безкоштовне проведення усім юнакам 1995 року народження по направленням військового комісаріату флюорографії грудної клітини, загальний аналіз крові та сечі, аналіз крові на визначення групи крові та резус фактору, рентгенологічне обстеження. Забезпечити медичну комісію необхідним медико-санітарним майном. Організувати своєчасне та якісне обстеження юнаків по направленню комісії з питань приписки. Стаціонарне обстеження проводити на базі лікувальних закладів, згідно з переліом лікувальних закладів, у яких проводиться медичне обстеження юнаків 1995 року народження (Додаток 3).

6. Головним лікарям лікувальних установ міста передати до Дружківського міського військового комісаріату амбулаторні картки Ф-25 на юнаків 1995 року народження з вкладними листками, також списки осіб, які перебувають на диспансерному обліку з приводу нервово-психічних захворювань, трахоми, хронічних захворювань внутрішніх органів, кісток, м’язів, суглобів та виписки з історії хвороби, дані лікарняного обстеження, диспансерного нагляду, які характеризують стан здоров’я юнаків 1995 року народження.


7. Оплату роботи лікарів та середнього медичного персоналу проводити за основним місцем роботи згідно з інформацією, наданих Дружківським міським військовим комісаріатом.


8. Комісії з питань приписки юнаків 1995 року народження у своїй роботі користуватись вимогами Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу", Постанови Кабінету Міністрів України від 21.03.2002 №352 «Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу», Положення про військово-лікарську експертизу та медичний огляд у Збройних Силах України, затвердженим наказом Міністра оборони України від 14.08.08 № 402.


9. Рекомендувати начальнику міського відділу освіти (Бучук), директорам учбових закладів, виконкомам Олексіїво – Дружківської (Нагорська) та Райської (Левчинський) селищних рад забезпечити організовану доставку юнаків 1995 року народження, які ухиляються від проходження комісії з питань приписки.


10. Рекомендувати Дружківському МВ УМВС України в Донецькій області (Новіков)

організувати, згідно з заявками Дружківського міського військового комісаріату, розшук та доставку юнаків 1995 року народження, які своєчасно не з’явилися для проходження комісії з питань приписки .


11. Міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Ченцова) на період проведення приписки направити психолога до Дружківського міського військового комісаріату для проведення тестування юнаків 1995 року народження. за методикою «Прогноз».


12. Для проведення професійно-психологічного відбору юнаків 1995 року народження створити позаштатну групу професійного відбору (Додаток 4).


13. Рекомендувати Дружківському РЕМ (Бардар), забезпечити безперебійне електропостачання Дружківського МВК в період з 10 січня по 31 березня 2012 року.


14. Рекомендувати цеху телекомунікаційних послуг №9 Донецької філії ПАТ “Укртелеком” м. Дружківки (Антоненко) забезпечити передачу по радіотрансляційній лінії наказу військового комісара Дружківського міського військового комісаріату про проведення приписки юнаків 1995 року народження, та забезпечити постійним телефонним зв´язком приміщення Дружківського МВК.


15. Міському відділу освіти (Бучук), виділити на період роботи комісії з питань приписки щотижня психологів шкіл та технічних працівників згідно з додатковим графіком, розробленого міським відділом освіти.


16. На період проведення приписки з 10 січня по 31 березня 2012 року працівників військово - облікових селищних рад на виконання робіт не пов’язаних з військовим обліком допризовників не залучати.

17. Рекомендувати керівникам нижченазваних підприємств, організацій, установ виділити по одному технічному працівнику з каліграфічним почерком для оформлення особових справ допризовників на період з 10 січня по 31 березня 2012 року.

17.1 ПАТ «Кіндратівський вогнетривкий завод»

17.2 ПАТ «Дружківський завод металевих виробів»

17.3 ВАТ «Дружківський машинобудівний завод»

^ 17.4 ПАТ «ВЕСКО»

17.5 ВАТ «Дружківський хлібозавод»

17.6 Цех телекомунікаційних послуг №9 Донецької філії ПАТ “Укртелеком”

17.7 ВО “Дружківкатепломережа”

17.8 Управління по газопостачанню і газифікації

^ 17.9 ТОВ "ПЖРП"


18. Рекомендувати директорам та керівникам підприємств ВАТ “Дружківський машинобудівний завод”, ПАТ “Дружківький завод металевих виробів”, ВАТ “Дружківський хлібозавод”, ПАТ “Кіндратівський вогнетривкий завод”, ПАТ “ВЕСКО” виділяти згідно з заявками Дружківського міського військового комісаріата один раз за період приписки автобус для перевезення призовників на обласну медичну комісію. У разі неможливості виділення автобусів здійснити оплату за використання автотранспорту приватних підприємств.


19. Рекомендувати головним редакторам газет «Дружківка на долонях», «Дружківський робочий» в термін до 01 січня 2012 року забезпечити друкування наказу військового комісара Дружківського міського військового комісаріату про проведення приписки юнаків 1995 року народження до призовної дільниці Дружківського МВК з 10 січня по 31 березня 2012 року.


20. Координацію робіт з виконання даного рішення покласти на військового комісара Дружківського МВК підполковника Баєвського О.К.


21. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Григоренка В.Б.


Міський голова В.С. Гнатенко


Додаток 1

ЗАТВЕРДЖЕНО:

рішення виконкому міської ради

«____» ___________________


СКЛАД

комісії з питань приписки юнаків 1995 року народження.


Основний склад:


Баєвський - військовий комісар,

Олександр Костянтинович голова комісії

Берліна

Ольга Валеріївна - старша медична сестра комунально лікувального закладу «Центральна міська лікарня», секретар комісії


Члени комісії:


Доценко

Марина Дмитрівна – лікар медичної комісії, що організовує роботу медичного персоналу.


Іващенко

Тетяна Миколаївна - провідний спеціаліст виховної та позашкільної роботи міського відділу освіти.


Кардовська

Ілона Василівна – практичний психолог загальної школи I-III

ступеню № 6


Сухоруков

Костянтин Олександрович - старший уповноважений відділення кримінальної міліції по справах дітей

Дружківського МВ УМВС України в Донецькій області (за згодою)


Військовий комісар О.К. Баєвський


Резервний склад:


Пуртова

Алла Федорівна - медична сестра комунально-лікувального закладу Центральної міської лікарні, секретар

комісії

Терех

Любов Володимирівна - провідний спеціаліст Дружківського МВК, голова комісії (за згодою)


Члени комісії:


Василенко

Ірина Анатоліївна - начальник відділення кримінальної міліції по справах дітей Дружківського МВ УМВС України в Донецькій області (за згодою)

Сутчак

Марина Юріївна – лікар медичної комісії, що організовує

роботу медичного персоналу.


Соболь

Ольга Володимирівна – методист методичного кабінету відділу освіти

міської ради.


Ченцова

Ольга Олександрівна – директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.


Військовий комісар О.К. Баєвський


Додаток 2

ЗАТВЕРДЖЕНО:

рішення виконкому міської ради

«____» ___________________


СКЛАД

медичної комісії з питань приписки юнаків 1995 року народження .


Основний склад::


Лікар-отоларинголог Бєлік Олег Григорович

Лікар Доценко Марина Дмитрівна

Лікар-терапевт Демченко Олена Ільїнічна

Лікар-окуліст Кукланова Зінаіда Дмитрівна

Лікар-травматолог Ольховік Юрій Вікторович

Лікар-психіатр Терещенко Олександр Олексійович

Лікар-стоматолог Орєл Жанна Олексіївна

Лікар-хірург Холод Валентина Миколаївна

Лікар-дерматолог Черенкова Світлана Юріївна

Лікар-невропатолог Шепєлевич Олексій Васильович

Резервний склад:


Лікар-травматолог Бабакін Олександр Миколайович

Лікар-невропатолог Бердникова Лідія Макарівна

Лікар-отоларинголог Бєлік Олег Григорович

Лікар-окуліст Гвоздевська Валентина Миколаївна

Лікар-терапевт Демченко Олена Ільїнічна

Лікар-стоматолог Дємєнтієнко Олександр Геннадійович

Лікар-психіатр Маковій Наталя Дмитрівна

Лікар Сутчак Марина Юріївна

Лікар-хірург Студенко Ігор Володимирович (січень-лютий)

Щур Валерій Анатолійович (березень)

Лікар-дерматолог Черенкова Світлана Юріївна


Військовий комісар О. К. Баєвський


Додаток 3

ЗАТВЕРДЖЕНО:

рішення виконкому міської ради

«____» ___________________


ПЕРЕЛІК

лікувальних закладів міста, у яких проводиться

медичне обстеження юнаків 1995 року народження  1. Лабораторне обстеження проводиться у лікувальних закладах міста Дружківка за місцем проживання призовника.

  2. Для призовників - мешканців міста Дружківка передбачене обстеження у наступних лікарняних закладах:


- з захворюванням серцево-судинної системи у кардіологічному відділенні КЛЗ "Центральна міська лікарня"; КЛПУ "Міська лікарня №2";


- з захворюванням органів дихання у терапевтичному відділенні КЛЗ "Центральна міська лікарня"; КЛПУ "Міська лікарня №1"; КЛПУ "Міська лікарня №2";


- з захворюванням шлунково-кишкового тракту у терапевтичному відділенні КЛПУ "Міська лікарня №1";


- ВІЛ інфікованих - у кабінеті профілактики та боротьби з ВІЛ/СНІДом КЛЗ "Центральна міська лікарня";


- з неврологічною патологією та енурезами у неврологічному відділенні КЛЗ "Центральна міська лікарня";


- з патологією ЛОР органів у ЛОР відділенні КЛПУ "Міська лікарня №1";


- з патологією кістково-м'язової системи - огляди міського хірурга, міського травматолога амбулаторно у КЛПУ "Міська лікарня №2";


- з відхиленнями у психічному розвитку у КЛПУ "Обласна психіатрична лікарня м. Слов'янська";


- стоматологічні патології у КМУ "Стоматологічна поліклініка".


Військовий комісар О. К. Баєвський


Додаток 4

ЗАТВЕРДЖЕНО:

рішення виконкому міської ради

«____» ___________________
^
СКЛАД
позаштатної групи професійного відборуОсновний склад:

Щегріна

Валентина Вікторівна – головний спеціаліст Дружківського МВК, начальник групи (за згодою)


Члени групи:


Бикова

Юлія Юріївна – головний спеціаліст – психолог міського центру соціальних служб для сім’ї,

дітей та молоді

Кардовська

Ілона Василівна – практичний психолог загальної школи I-III

ступеню № 6

Терещенко

Олександр Олексійович - лікар – психіатр психоневрологичного диспансеру (за згодою)


Резервний склад:

Ганжа
Олена Григорівна – спеціаліст Дружківського МВК, начальник групи (за згодою)


Члени групи:
Маковій

Наталя Дмитрівна – лікар – психіатр, завідувач психоневрологичного диспансеру (за згодою)

Петрова

Ганна Вікторівна – практичний психолог ЦДЮТ


Ченцова

Ольга Олександрівна – директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді


Військовий комісар О.К. БаєвськийПохожие:

Рішення від № м. Дружківка Про проведення приписки юнаків 1995 року народження до Дружківського міського військового комісаріату у січні-березні 2012 року iconПро організацію приписки громадян України 1995 року народження, які мешкають в Гагарінському районі м
Про організацію приписки громадян України 1995 року народження, які мешкають в Гагарінському районі м. Севастополя, до призовної...
Рішення від № м. Дружківка Про проведення приписки юнаків 1995 року народження до Дружківського міського військового комісаріату у січні-березні 2012 року iconРозпорядження голови облдержадміністрації від 03. 09. 09 №436 „Про підготовку і проведення приписки громадян України 1993 року народження до призовних дільниць у січні-березні 2010 року,
...
Рішення від № м. Дружківка Про проведення приписки юнаків 1995 року народження до Дружківського міського військового комісаріату у січні-березні 2012 року iconРозпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 01. 09. 11 №494 м. Рахів
...
Рішення від № м. Дружківка Про проведення приписки юнаків 1995 року народження до Дружківського міського військового комісаріату у січні-березні 2012 року iconРозпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області 03. 09. 2012 Рахів №345 зареєстровано в Рахівському районному управлінні юстиції
Про підготовку і проведення приписки громадян України 1996 року народження до призовних дільниць у січні-березні 2013 року”, з метою...
Рішення від № м. Дружківка Про проведення приписки юнаків 1995 року народження до Дружківського міського військового комісаріату у січні-березні 2012 року iconРішення від 06. 08. 2013 №366 м. Бровари Звіт про підсумки роботи Броварського об’єднаного міського військового комісаріату за I півріччя 2013 року
Ни «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання доручення голови Київської обласної державної адміністрації від 02. 07. 2013...
Рішення від № м. Дружківка Про проведення приписки юнаків 1995 року народження до Дружківського міського військового комісаріату у січні-березні 2012 року iconРозпорядження від 25. 12. 2012 року Печеніги №516 Про проведення приписки до призовної дільниці громадян 1996 року народження
Постанови Кабінету Міністрів України від 21. 03. 2002 року №352 “Положення про підготовку і проведення призову громадян України на...
Рішення від № м. Дружківка Про проведення приписки юнаків 1995 року народження до Дружківського міського військового комісаріату у січні-березні 2012 року iconРозпорядження 06 серпня 2012 р м. Сколе №373 Про підготовку та проведення приписки громадян України до призовної дільниці районного військового комісаріату у 2013 році
«Про підготовку та проведення приписки громадян України до призовних дільниць військових комісаріатів у 2013 році» та з метою взяття...
Рішення від № м. Дружківка Про проведення приписки юнаків 1995 року народження до Дружківського міського військового комісаріату у січні-березні 2012 року iconІнформаці я про стан військового обліку на підприємствах, організаціях І установах міста та заходи щодо його поліпшення
Міністра оборони України №660 від 15. 12. 2010р., працівниками Броварського об'єднаного міського військового комісаріату на протязі...
Рішення від № м. Дружківка Про проведення приписки юнаків 1995 року народження до Дружківського міського військового комісаріату у січні-березні 2012 року iconРозпорядження від 15. 03. 2012 р. №133-р Про визначення технічного стану та оцінки водопровідних мереж, які знаходяться на території міського військового комісаріату
Про визначення технічного стану та оцінки водопровідних мереж, які знаходяться на території міського військового комісаріату
Рішення від № м. Дружківка Про проведення приписки юнаків 1995 року народження до Дружківського міського військового комісаріату у січні-березні 2012 року iconРішення виконкому Броварської міської ради від 14/02/2012№65 Перелік підприємств, що виділяють техпрацівників на період роботи призовної комісії Броварського об’єднаного міського військового комісаріату

Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов