Рішення від № м. Дружківка Про заходи щодо підготовки та проведення весняного 2012 року призову громадян 1987-1994 років icon

Рішення від № м. Дружківка Про заходи щодо підготовки та проведення весняного 2012 року призову громадян 1987-1994 роківНазваниеРішення від № м. Дружківка Про заходи щодо підготовки та проведення весняного 2012 року призову громадян 1987-1994 років
Дата конвертации14.01.2013
Размер114.28 Kb.
ТипРішення
скачать >>>
ПРОЕКТ


УКРАЇНА

ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ


РІШЕННЯ


Від _______________ № _________

м. Дружківка


Про заходи щодо підготовки та

проведення весняного 2012 року

призову громадян 1987-1994 років

народження на строкову військову

службу


Згідно зі ст. 14 Закону України “Про військовий обов”язок і військову службу” постанови Кабінету Міністрів України від 21.03.2002 № 352 “Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу”, Указу Президента України від 31.10.2011 року № 1009/2011 “Про строки проведення чергових призовів, чергові призови на строкову військову службу громадян України та звільнення в запас військовослужбовців у 2012 році”, наказу Міністерства Оборони України № 402-2008, керуючись ст. 36 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком міської ради


ВИРІШИВ:


1. Призов громадян 1987-1994 року народження на строкову військову службу і відправку призваних у війська провести з 1 квітня до 31 травня 2012 року.

2. Затвердити склад призовної комісії при Дружківському міському військовому комісаріаті (МВК) на весняний 2012 року призов громадян на строкову військову службу (Додаток №1).

3. На час призову і відправки молодого поповнення на строкову військову службу

створити при виконкомі Дружківської міської ради оперативно-розшукову групу

(Додаток № 2).

4.Створити медичну комісію при Дружківському МВК на весняний призов 2012 року

(Додаток № 3).

5. Медичний огляд призовників проводити в приміщенні призовної дільниці Дружківського міського військового комісаріату щоденно, за винятком суботи та неділі.

6. Начальнику міського відділу охорони здоров’я Десновій О.Л. забезпечити:

6.1. Участь лікарів закладів охорони здоров’я міста в роботі медичної комісії з 1 квітня до 31 травня 2012 року на 0,25 ставки кожного дня, за винятком суботи та неділі, лікарям на час роботи призовної комісії виділити п’ять медичних сестер, а також направити санітарку, на 0,25 ставки для прибирання приміщень медичної комісії;

6.2. Безкоштовне проведення всім призовникам, які підлягають призову на строкову військову службу, на базі лікувальних закладів міста, (Додаток № 4) загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, серологічний аналіз крові на: антитіла до вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ), антиген до вірусу гепатиту "В" (HBsAg), антитіла до вірусу гепатиту "С" (anti-HCV), реакція мікропреципітації з кардіоліпіновим антигеном (RW); визначити групу крові та резус-належність, провести флюорографічне обстеження органів грудної клітини, профілактичні щеплення у відповідності з календарем профілактичних щеплень, електрокардіографічне дослідження та інші дослідження за показаннями.

6.3. Оформлення договорів з обласними закладами охорони здоров’я на проведення дослідження на антитіла до вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ), антиген до вірусу гепатиту "В" (HBsAg), антитіла до вірусу гепатиту "С" (anti-HCV) ;

6.4. Медичну комісію призовної дільниці необхідним інструментарієм, медичним та господарчим майном, медикаментами;

6.5. Позачергове безкоштовне повне та якісне обстеження та лікування призовників;

6.6. Оплату роботи лікарів та середнього медичного персоналу за основним місцем роботи згідно з інформацією, наданою Дружківським міським військовим комісаріатом закладу охорони здоров’я міста;

6.7. З 1 квітня 2012 року для проведення стаціонарного обстеження призовників забезпечити позачергове безвідмовне дообстеження в умовах стаціонарів.

7. Відправку призовників на строкову військову службу проводити від будинку культури Дружківського машинобудівного заводу о 7: 00.

8. Відділу міської ради з питань культури, сім’ї, молоді, спорту і туризму (Гребенников), разом з Дружківським міським військовим комісаріатом (Баєвський) до 10 квітня 2012 року організувати та провести урочистий вечір, присвячений проводам юнаків на строкову військову службу

9. Рекомендувати Дружківському МВ УМВС України в Донецькій області (Новіков):

9.1. Організувати, згідно з заявками Дружківського міського військового комісаріата, розшук та доставку на призовну дільницю призовників 1987-1994 року народження, які своєчасно не з’явилися для призовної комісії;

9.2. Забезпечити порядок на міському пункті збору в день відправки призовників на строкову військову службу. Для цього виділяти, в дні відправок, згідно з заявками міського військового комісаріату наряд міліції до будинку культури Дружківського машинобудівного заводу.

10. Міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Ченцова) на період проведення призову направити психолога до Дружківського міського військового комісаріату для проведення тестування призовників за методикою “Прогноз”.

11. Для проведення професійно-психологічного відбору юнаків створити позаштатну групу професійного відбору (Додаток № 5).

12. Рекомендувати Дружківському РЕМ (Бардар) забезпечити безперебійне електропостачання призовної дільниці Дружківського МВК в період з 1 квітня до 31 травня 2012 року.

13. Рекомендувати цеху телекомунікаційних послуг №9 Донецької філії ПАТ “Укртелеком” м. Дружківки (Антоненко) забезпечити передачу по радіотрансляційній лінії наказу військового комісара Дружківського міського військового комісаріата про проведення призову громадян 1987-1994 р.н. на строкову військову службу та забезпечити постійним телефонним зв’язком призовну дільницю Дружківського міського військового комісаріата.

14. Міському відділу освіти (Бучук) розглянути можливості виділення на період роботи призовної комісії щотижня психологів шкіл згідно з додатковим графіком, розробленого міським відділом освіти.

15. Рекомендувати керівникам нижченазваних підприємств, організацій, установ виділити одного технічного працівника для оформлення особових справ призовників на період з 1 квітня до 31 травня 2012 року.

15.1.КП Компанія “Вода Донбассу” Торецьке виробниче Управління водовідноканалізаційного господарства

15.2. ПАТ “Кіндратівський вогнетривкий завод”

15.3. ВАТ “Дружківський завод металевих виробів”

15.4. ВАТ “Дружківський машинобудівний завод”

^ 15.5 ПАТ “ВЕСКО”

15.6. ВАТ “Дружківський хлібозавод”

15.7. ВАТ “Грета”

15.8. ТОВ “ПЖРП”

15.9. Управління газифікації та газопостачання

15.10. Цех телекомунікаційних послуг №9 Донецької філії ПАТ “Укртелеком”

15.11. ВО “Дружківкатепломережа”

16. Рекомендувати директорам та керівникам підприємств ВАТ “Дружківський машинобудівний завод”, ВАТ “Дружківський завод металевих виробів”, ВАТ “Дружківський хлібозавод”, ВАТ “Грета”, ПАТ “Кіндратівський вогнетривкий завод”, ТОВ “ПЖРП”, Управління газифікації та газопостачання, КП Компанія “Вода Донбассу” Торецьке виробниче Управління водовідноканалізаційного господарства, ПАТ “ВЕСКО”, Цех телекомунікаційних послуг №9 Донецької філії ПАТ “Укртелеком”, ВО “Дружківкатепломережа” виділяти згідно з заявками Дружківського міського військового комісаріата, двічі за період призову, автобус для перевезення призовників на обласну медичну комісію. У разі неможливості виділення автобусів здійснити оплату за використання автотранспорту приватних підприємств.

17. Призовній комісії в період з 1 квітня до 31 травня 2012 року проводити доприписку юнаків до призовної дільниці Дружківського міського військового комісаріата, які не були включені до зведеного списку та не пройшли комісію з питань приписки за різних обставин.

18. Координацію робіт щодо виконання даного рішення покласти на військового комісара Дружківського міського військового комісаріату підполковника Баєвського О.К.

19. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Григоренка В.Б.


Міський голова В.С.Гнатенко


Додаток №1

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення виконкому міської ради

“__”____________ 2012р. №____


^ СКЛАД

призовної комісії при Дружківському

МВК на весняний 2012 року призов громадян на

строкову військову службу


Основний склад:

^

Григоренко - заступник міського голови


Володимир Борисович з питань діяльності виконавчих органів

ради, голова комісії


Берліна - старша медична сестра центральної міської

Ольга Валеріївна лікарні, секретар комісії


^ Члени призовної комісії:

Баєвський

Олександр Костянтинович - військовий комісар

Дружківського МВК (за згодою)

Боровський

Олександр Вільгельмович -голова міської Спілки ветеранів Афганістану

(за згодою)

^

Галець - заступник начальника Дружківського МВ УМВС

Андрій Вікторович України в Донецькій області по роботі з персоналом


(за згодою)


Доценко - лікар медичної комісії міської лікарні №2,

Марина Дмитрівна що організовує роботу медичного персоналу


Іващенко

Тетяна Миколаївна - провідний спеціаліст виховної та позашкільної

роботи міського відділу освіти

Кардовська

Ілона Василівна - практичний психолог загальноосвітньої

школи I- III ступеню №6


Резервний склад:

^

Леонов - заступник міського голови з питань

Дмитро Миколайович діяльності виконавчих органів ради, голова комісіїПуртова -старша медична сестра центральної міської лікарні,

Алла Федорівна секретар комісії


^ Члени призовної комісії:


Боровський

Олександр Вільгельмович -голова міської Спілки ветеранів Афганістану

(за згодою)


Давидова - спеціаліст дошкільного виховання міського

Ірина Володимирівна відділу освіти


Кортяк - практичний психолог загальноосвітньої

Наталя Володимирівна школи I- III ступеню №7

Мухін - начальник відділення дільничих Дружківського

Олексій Вячеславович МВ УМВС України в Донецькій області (за згодою)


Сутчак - лікар медичної комісії міської лікарні №2,

Марина Юріївна що організовує роботу медичного персоналу


Терех - провідний спеціаліст Дружківського МВК

Любов Володимирівна (за згодою)


Ченцова

Ольга Олександрівна - директор міського центру соціальних служб для

cім’ї , дітей та молоді


Керуючий справами виконкому І.В. Курило


Підготував: військовий комісар О.К.Баєвський


Додаток №2

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення виконкому міської ради

“__”____________2012р. №____


С К Л А Д

оперативно-розшукової групи при виконкомі

Дружківської міської ради

^
Начальник оперативно-розшукової групи


Щегріна - Головний спеціаліст Дружківського МВК

Валентина Вікторівна (за згодою)


Члени оперативно-розшукової групи:

^

Ганжа - спеціаліст Дружківського МВК


Олена Григорівна (за згодою)


Злобіна - спеціаліст 1-ї категорії Дружківського МВК

Ольга Євгенівна (за згодою)


Представники МВС України:
^

Галець - заступник начальника

Андрій Вікторович Дружківського МВ УМВС України

в Донецькій області по роботі з


персоналом (за згодою)


Злобін - оперуповноважений сектору карного розшуку

Дмитро Вікторович МВ УМВС України в Донецькій області (за згодою)

Керуючий справами виконкому І.В. Курило


Підготував: військовий комісар О.К.Баєвський


Додаток №3

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення виконкому міської ради

«___» _____________ 2012 року №______


СКЛАД


медичної комісії при Дружківському МВК

на весняний призов 2012 року


Основний склад::


Лікар-отоларинголог Бєлік Олег Григорович

Лікар Доценко Марина Дмитрівна

Лікар-стоматолог Дємєнтієнко Олександр Геннадійович

Лікар-терапевт Карпенко Микола Іванович

Лікар-окуліст Кукланова Зінаіда Дмитрівна

Лікар-травматолог Ольховік Юрій Вікторович

Лікар-психіатр Терещенко Олександр Олексійович

Лікар-хірург Холод Валентина Миколаївна

Лікар-невропатолог Шепєлевич Олексій Васильович

Резервний склад:


Лікар-травматолог Бабакін Олександр Миколайович

Лікар-невропатолог Бердникова Лідія Макарівна

Лікар-отоларинголог Бєлік Олег Григорович

Лікар-окуліст Гвоздевська Валентина Миколаївна

Лікар Сутчак Марина Юріївна

Лікар-психіатр Маковій Наталя Дмитрівна

Лікар-терапевт Мартинова Олена Миколаївна

Лікар-стоматолог Орел Жанна Олексіївна

Лікар Сутчак Марина Юріївна

Лікар-хірург Махник Володимир Васильович (квітень)

Христофоров Геннадій Васильович (травень)


Керуючий справами виконкому І.В. Курило


Підготував: військовий комісар О.К.Баєвський


Додаток №4

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення виконкому міської ради

«____» ____________2012 року №_____


^ ПЕРЕЛІК

лікувальних закладів міста, у яких проводиться

медичне обстеження призовників  1. Лабораторне обстеження проводиться у лікувальних закладах міста Дружківка за місцем проживання призовника.

  2. Для призовників - мешканців міста Дружківка передбачене обстеження у наступних лікарняних закладах:


- з захворюванням серцево-судинної системи у лікарів- кардіологів КЛЗ "Центральна міська лікарня"; КЛПУ "Міська лікарня №2";


- з захворюванням шлунково-кишкового тракту у денному стаціонарі КЛПУ "Міська лікарня №1";


- ВІЛ інфікованих - у кабінеті профілактики та боротьби з ВІЛ/СНІДом КЛЗ "Центральна міська лікарня";


- з неврологічною патологією та енурезами у неврологічному відділенні КЛЗ "Центральна міська лікарня";


- з патологією ЛОР органів та ока у відділенні мікрохірургії ока та ЛОР органів КЛПУ "Міська лікарня №1";


- з патологією кістково-м'язової системи - огляди міського травматолога амбулаторно у КЛПУ "Міська лікарня №2";


- з відхиленнями у психічному розвитку у КЛПУ "Обласна психіатрична лікарня м. Слов'янська";


- стоматологічні патології у КМУ "Стоматологічна поліклініка".


Керуючий справами виконкому І.В. Курило


Підготував: військовий комісар О.К.Баєвський


Додаток №5

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення виконкому міської ради

«____» ____________2012 року №_____


^
СКЛАД
позаштатної групи професійного відборуОсновний склад:


Щегріна - головний спеціаліст Дружківського МВК,

Валентина Вікторівна начальник групи (за згодою)


Члени групи:


Кардовська

Ілона Василівна - практичний психолог загальноосвітньої

школи I- III ступеню №6


Петрова - практичний психолог ЦДЮТ

Ганна Вікторівна


Терещенко - лікар-психіатр Дружківської

Олександр Олексійович центральної міської лікарні

^
Резервний склад:Ганжа -спеціаліст Дружківського МВК (за згодою)
Олена ГригорівнаЧлени комісії:


Кортяк - практичний психолог загальноосвітньої

Наталя Володимирівна школи I- III ступеню №7

Маковій - лікар-психіатр, завідувач психоневрологичного

Наталя Дмитрівна диспансеру


Ченцова - директор міського центру соціальних служб

Ольга Олександрівна для сім’ї, дітей та молоді


Керуючий справами виконкому І.В. Курило


Підготував: військовий комісар О.К.БаєвськийПохожие:

Рішення від № м. Дружківка Про заходи щодо підготовки та проведення весняного 2012 року призову громадян 1987-1994 років iconРішення від № м. Дружківка Про заходи щодо підготовки та проведення осіннього 2012 року призову громадян 1987-1994 років
Про строки проведення чергових призовів, чергові призови на строкову військову службу громадян України та звільнення в запас військовослужбовців...
Рішення від № м. Дружківка Про заходи щодо підготовки та проведення весняного 2012 року призову громадян 1987-1994 років iconРозпорядження голови облдержадміністрації від 01. 12. 2011 №433 «Про заходи щодо забезпечення призову на строкову військову службу громадян України 1987 1994 років народження у квітні-травні та жовтні листопаді 2012 року»
Про заходи щодо забезпечення призову на строкову військову службу громадян України 1987 1994 років народження у жовтні – листопаді...
Рішення від № м. Дружківка Про заходи щодо підготовки та проведення весняного 2012 року призову громадян 1987-1994 років iconРішення від № м. Дружківка Про заходи щодо підготовки та проведення осіннього 2011 року призову громадян 1986-1993 років
Про строки проведення чергових призовів, чергові призови на строкову військову службу громадян України та звільнення в запас військовослужбовців...
Рішення від № м. Дружківка Про заходи щодо підготовки та проведення весняного 2012 року призову громадян 1987-1994 років iconРозпорядження голови Жидачiвської районної державної адмiнiстрацiї «15» серпня 2012 р. №542
Про організацію і проведення призову громадян 1987–1994 р н на строкову військову службу в 2012 році
Рішення від № м. Дружківка Про заходи щодо підготовки та проведення весняного 2012 року призову громадян 1987-1994 років iconРозпорядження голови районної державної адміністрації від 31. 01. 2011р. №17 Про заходи щодо забезпечення призову на строкову військову службу громадян України 1986 1993 років народження у квітні-травні та жовтні листопаді 2011 року
Про заходи щодо забезпечення призову на строкову військову службу громадян України 1986 1993 років народження у квітні-травні та...
Рішення від № м. Дружківка Про заходи щодо підготовки та проведення весняного 2012 року призову громадян 1987-1994 років iconРішення від 26 грудня 2007 року Про затвердження Програми підготовки та проведення приписки до призовної дільниці та призову громадян на строкову військову службу у 2008 році на території Бахмацького району
Керуючись ст. 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи пропозицію райдержадміністрації від 20 листопада...
Рішення від № м. Дружківка Про заходи щодо підготовки та проведення весняного 2012 року призову громадян 1987-1994 років iconРішення від 23 грудня 2008 року Про Програму підготовки та проведення приписки до призовної дільниці та призову громадян на строкову військову службу у 2009 році на території Бахмацького району
Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи пропозицію райдержадміністрації від 15 грудня...
Рішення від № м. Дружківка Про заходи щодо підготовки та проведення весняного 2012 року призову громадян 1987-1994 років iconРішення від 2012 року Про затвердження Програми проведення заходів допризовної підготовки, патріотичного виховання молоді та призову громадян району на строкову військову службу на 2013 рік
Відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,...
Рішення від № м. Дружківка Про заходи щодо підготовки та проведення весняного 2012 року призову громадян 1987-1994 років iconРозпорядження 8 травня 2013 року Печеніги №98 Про підсумки проведення в районі опалювального сезону 2012-2013 років та заходи щодо підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до опалювального сезону 2013-2014 років
З метою підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери району до сталого функціонування в осінньо-зимовий період...
Рішення від № м. Дружківка Про заходи щодо підготовки та проведення весняного 2012 року призову громадян 1987-1994 років iconРішення від 15. 08. 2012 №510 м. Дружківка Про хід підготовки до роботи в осінньо зимовий період 2012-2013 років бюджетних установ міста
Григоренка В. Б., виконком міської ради відзначає, що бюджетними установами міста, виконуючи заходи щодо підготовки до роботи в осінньо-зимовий...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов