Рішення від № м. Дружківка Про стан додержання санітарного законодавства при підготовці міста до роботи у весняно-літній період icon

Рішення від № м. Дружківка Про стан додержання санітарного законодавства при підготовці міста до роботи у весняно-літній періодНазваниеРішення від № м. Дружківка Про стан додержання санітарного законодавства при підготовці міста до роботи у весняно-літній період
Дата конвертации14.01.2013
Размер77.58 Kb.
ТипРішення
скачать >>>ПРОЕКТ

УКРАЇНА

ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ


РІШЕННЯ


Від _______________ № _______

м. Дружківка


Про стан додержання санітарного

законодавства при підготовці міста

до роботи у весняно-літній період

2012 року


Заслухавши інформацію головного державного санітарного лікаря міста Степанця В.І. про санітарно-епідемічну ситуацію у 2011р. і стан додержання санітарного законодавства при підготовці міста до роботи у весняно-літній період 2012 року, виконком Дружківської міської ради відзначає: не дивлячись на недопущення спалахів інфекційної захворюваності в організованих колективах, відмічалося зростання загальної інфекційної захворюваності, за рахунок зростання захворюваності туберкульозом, сальмонельозом, гострими кишковими інфекціями, ГРВІ. Проблемним питанням залишається недостатня забезпеченість діагностичної баклабораторії КЛПУ «Дружківська міська лікарня №2» діагностикумами і живильними середовищами для лабораторної діагностики хворих гострими кишковими інфекціями, внаслідок незадовільного фінансування. Через відсутність діагностичних препаратів в місті зовсім не проводяться дослідження на вірусний гепатит А.

Залишається невирішеною проблема поліпшення матеріально-технічного і санітарно-гігієнічного стану лікувально-профілактичних закладів у повному обсязі, у т.ч. КЛПУ «Дружківська міська лікарня №2», як госпітальної бази на випадок епідускладнень з холери і інших інфекційних хвороб, регламентованих Правилами санітарної охорони території України, (відсутність засобів індивідуального захисту, лікарських препаратів, деззасобів, медобладнання). Не всі заклади охорони здоров’я забезпечені проточною гарячою водою. Не вирішується питання утилізації біовідходів. Не проводиться заміна стерилізаційного обладнання у зв'язку із закінченням терміну експлуатації.

Залишаються невирішеними питання профілактики сказу в частині боротьби з безпритульними тваринами. Недостатньо проводиться суцільна дератизація і дезинсекція на підприємствах, в установах, організаціях, в житловому фонді, території міста, на категорійних об'єктах епідемічного ризику.

У 2011 році відхилення води централізованого водопостачання за мікробіологічними показниками склали 2,5%. За хімічними показниками за рік відхилення склали 14,4%. Сан- епід. ситуація по об'єктах водопостачання і каналізації в 2011р. була несприятливою з низки питань (недостатня організація відомчого лабораторного контролю, своєчасність виявлення і усунення аварій на мережах, не вирішуються питання ремонту і модернізації, комплектації устаткування хлораторних, не прийняті на баланс безгоспні мережі, низька якість очищення стоків на каналізаційних очисних спорудах, низькі темпи заміни мереж).

Залишається низькою якість води джерел децентралізованого водопостачання. Відхилення за рік за мікробіологічними показниками склала 26,2%, за санітарно-хімічними показниками 38,2%. До теперішнього часу не вирішена проблема взяття на баланс джерел децентралізованого водопостачання.

Щодо організації санітарного очищення залишаються невирішеними проблеми, які можуть привести до виникнення несприятливої санепідситуації і погіршують умови мешкання населення, а саме: вирішуються поволі питання устаткування і ремонту господарських майданчиків, недостатня робота по ліквідації несанкціонованих звалищ, дефіцит контейнерів для ТПВ і ін.

При контролі якості води водоймищ якість води склала 56,5% відхилень за мікробіологічними показниками і 100% по хімічних. При цьому в літній період 2011р. вода в районі міського пляжу була придатною для купання, але через відсутність обладнаного пляжу він не був відкритий.

Якість харчових продуктів за показниками мікробіологічної безпеки порівняно з 2010р. у 2011р. погіршилась. Питома вага бактеріально забруднених харчових продуктів в 2011році склала 1,4%, при 1,0% в 2010 р.

Дитячим об'єктам (11 пришкільних таборів, ДДЗ і ін.) влітку довелося працювати в складній епід.обстановці, у зв'язку з тим, що місто забезпечувалося проточною холодною водою за графіком. Несприятливим чинником залишається слабке медичне забезпечення дитячих установ, а також недостатнє виділення засобів на харчування дітей, у зв'язку з чим неможливо забезпечити повноцінне харчування дітей.

Контроль якості води на промислових підприємствах міста виявив відхилення від стандартів за мікробіологічними показниками в 3,2% випадків, за хімічними показниками - в 48% випадків.

З метою недопущення епідемічних ускладнень по інфекційній захворюваності, в т.ч. особливо-небезпечним хворобам, у весняно-літній період 2012 року, керуючись ст. 30 Закону України „Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення”, ст. 5 Закону України „Про захист населення від інфекційних хвороб”, ст. 40 Закону України „Про місцеве самоврядування в України”, виконком міької ради

В И Р І Ш И В:


1. Інформацію головного державного санітарного лікаря міста Степанця В.І. про стан додержання санітарного законодавства при підготовці міста до роботи у весняно-літній період 2012 року прийняти до уваги.


2. Міській надзвичайній противоепідемічній комісії при виконавчому комітеті міської ради

(Григоренко) розробити Комплексний план заходів щодо забеспечення санітарного та епідемічного благополуччя населения м.Дружківка у весняно-літній період 2012 року.

Термін - квітень


3. Начальнику міського відділу охорони здоров'я Десновій О.Л. забезпечити :


3.1. Виконання рішення виконкому від 06.04.11р. №286 «Про затвердження Комплексного плану заходів щодо попередження заносу і поширення інфекційних хвороб в м.Дружківка на 2011-2015рр.».

3.2. Готовність лікувально-профілактичних установ до роботи в умовах епідускладнень з холери, інших небезпечних інфекційних захворювань.

Термін - до 01.06.2012р.

3.3. Діагностичну баклабораторію КЛПУ «Дружківська міська лікарня №2» діагностикумами і живильними середовищами для лабораторної діагностики хворих гострими кишковими інфекціями, вірусними гепатитами та ін. в достатній кількості, у т.ч. для дослідження на холеру.

Термін - до 01.05.2012р.

3.4. Проводити широку роз'яснювальну роботу серед населення міста з профілактики гострих кишкових інфекцій, карантинних і інших небезпечних інфекцій через засоби масової інформації. Термін - постійно


4. Головному державному санітарному лікарю м. Дружківка Степанцю В.І. забезпечити готовність баклабораторії міськСЕС до епідсезону з холери.

Термін - до 10.05.2012р.


5. Рекомендувати директору Торецького ВУВКГ Долбещенкову О.О.:


5.1. Забезпечити активне виявлення і своєчасне усунення аварійних ситуацій на водопровідних і каналізаційних мережах, з подальшою дезинфекцією і лабораторним контролем на водопровідних мережах.

Термін - постійно

5.2. Прийняти заходи з поліпшення утримання водопровідних і каналізаційних мереж

Термін - постійно.

5.3. Забезпечити постійне хлорування питної води і стоків згідно з нормативами що діють, мати запас хлору. Бути готовими до збільшення дози хлору при необхідності. Забезпечити щогодинне визначення залишкового хлору на резервуарах і очисних спорудах.

Термін - постійно.

5.4. Забезпечити дієвий відомчий лабораторний контроль

Термін - постійно.

6. Директору Торецького ВУВКГ Долбещенкову О.О., начальнику управління житлово-комунального господарства Гейченку В.О. вирішити питання про передачу безгоспних мереж на баланс Торецького ВУВКГ.

Термін: 1 півріччя 2012р.


7. Рекомендувати директорам ТОВ «Квадро» Ольховському О.В., «Домсервіс» Бєлову О.В., «Дует» Голосніченку В.О., ТОВ ДЕП «Трансстрой» Казначєєву О.І. забезпечити регулярне і якісне прибирання будинкових територій, господарських майданчиків, сміттекамер, а також щотижневу дезинфекцію

Термін - постійно.


8. Начальнику комунального автотранспортного підприємства 052805 Дружківської міської ради Руденку С.М. забезпечити очищення міських територій згідно з затвердженими графіками.

Термін - постійно.

9. Начальнику управління житлово-комунального господарства Гейченку В.О.:


9.1.Забезпечити проведення робіт з виявлення і ліквідації безгоспних звалищ.

Термін - постійно.


10. Рекомендувати керівникам харчових підприємств всіх форм власності:


10.1. Забезпечити дотримання санітарно-гігієнічних і протиепідемічних норм і правил на харчових об'єктах.

Термін - постійно.

10.2. Реалізацію харчових продуктів проводити тільки за наявності документів, що засвідчують якість і безпеку, холодильного устаткування згідно з затвердженим асортиментом.

Термін - постійно.

10.3. Забезпечити наявність незнижуваного запасу миючих і дезинфекційних засобів, дотримувати дезрежим на об'єктах.

Термін - постійно.

10.4. Забезпечити режим миття посуду і інвентаря, мати запас води.

Термін - постійно.


11. Директорам ринків міста (Гнатенко, Тарасевич, Зіновьева):


11.1. Прийняти в повному обсязі заходи по недопущенню реалізації на ринках в'яленої риби, консервів, кондитерських і м'ясних кулінарних виробів, виготовлених в домашніх умовах і швидкопсувних продуктів промислового виготовлення без холоду.

Термін - постійно.

11.2. Забезпечити дотримання санітарно-ветеринарних правил утримання ринків.

Термін - постійно.


12. Начальнику Дружківського МВ УМВС України в Донецькій області Новікову С.В. прийняти заходи з запобігання стихійній торгівлі харчовими продуктами в невстановлених місцях .

Термін - постійно.


13. Начальнику міського відділу освіти Бучук І.А., директорам дитячих і підліткових установ забезпечити дотримання санітарних норм при організації навчання, виховання, харчування дітей.

Термін - постійно.


14. Головному державному санітарному лікарю м. Дружківка Степанцю В.І. посилити контроль за станом об'єктів епідемічного ризику, при виявленні порушень застосовувати заходи адміністративного впливу.

Термін - постійно.


15. Координацію робіт з виконання даного рішення покласти на головного державного санітарного лікаря Степанця В.І., начальника міського відділу охорони здоров’я Деснову О.Л. згідно з розподілом обов’язків.


16. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Григоренка В.Б.


Міський голова В.С. Гнатенко

Похожие:

Рішення від № м. Дружківка Про стан додержання санітарного законодавства при підготовці міста до роботи у весняно-літній період iconРішення від 21. 03. 2012 №190 м. Дружківка Про стан додержання санітарного законодавства при підготовці міста до роботи у весняно-літній період
Клпу «Дружківська міська лікарня №2» діагностикумами І живильними середовищами для лабораторної діагностики хворих гострими кишковими...
Рішення від № м. Дружківка Про стан додержання санітарного законодавства при підготовці міста до роботи у весняно-літній період iconРішення від 28. 03. 2012 №36 м. Маріуполь Про підготовку підприємств торговельно го обслуговування, громадського харчу- вання, ринків до роботи в весняно-літній період 2012 року
Приморському районі, виконання Законів України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», «Про захист...
Рішення від № м. Дружківка Про стан додержання санітарного законодавства при підготовці міста до роботи у весняно-літній період iconРішення від № м. Дружківка Про стан підготовки житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 років
Гейченка В. О. про готовність об’єктів житлово комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 рр.,...
Рішення від № м. Дружківка Про стан додержання санітарного законодавства при підготовці міста до роботи у весняно-літній період iconВитяг з протоколу засідання колегії Приморської районної адміністрації Маріупольської міської ради
Слухали: Про виконання рішення колегії Приморської райадміністрації від 28. 03. 2012 №36 “Про підготовку підприємств торговельного...
Рішення від № м. Дружківка Про стан додержання санітарного законодавства при підготовці міста до роботи у весняно-літній період iconВитяг з протоколу засідання колегії Приморської районної адміністрації Маріупольської міської ради
Слухали: Про виконання рішення колегії Приморської райадміністрації від 28. 03. 2012 №36 “Про підготовку підприємств торговельного...
Рішення від № м. Дружківка Про стан додержання санітарного законодавства при підготовці міста до роботи у весняно-літній період iconРішення від № м. Дружківка Про стан підготовки житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років
Заслухавши та обговоривши інформацію начальника управління житлового та комунального господарства Гейченка В. О. виконавчий комітет...
Рішення від № м. Дружківка Про стан додержання санітарного законодавства при підготовці міста до роботи у весняно-літній період iconВитяг з протоколу засідання колегії районної адміністрації від пр № м. Маріуполь
Про хід виконання рішення колегії Іллічівської районної адміністрації Маріупольської міської ради від 25. 04. 2012 №74 «Про підготовку...
Рішення від № м. Дружківка Про стан додержання санітарного законодавства при підготовці міста до роботи у весняно-літній період iconРішення від № м. Дружківка Про затвердження складу комісії для здійснення державного контролю за дотриманням законодавства, затвердженої містобудівної документації при плануванні та забудові на території міста Дружківка
Олю за дотриманням законодавства, затвердженої містобудівної документації під час планування та забудови на території міста Дружківка,...
Рішення від № м. Дружківка Про стан додержання санітарного законодавства при підготовці міста до роботи у весняно-літній період iconРішення від 01. 02. 2012 №59 м. Дружківка Про підготовку міста до весняно-літнього періоду 2012 року
З метою комплексної підготовки території міста до весняно-літнього періоду 2012 року, наведення порядку та забезпечення належної...
Рішення від № м. Дружківка Про стан додержання санітарного законодавства при підготовці міста до роботи у весняно-літній період iconВитяг з протоколу засідання колегії районної адміністрації від 26. 10. 2011 пр №4
Про хід виконання рішення колегії Іллічівської районної адміністрації Маріупольської міської ради від 27. 04. 2011 №104 «Про підготовку...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов