Рішення від № м. Дружківка Про затвердження Положення міської комісії при виконавчому комітеті Дружківської міської ради icon

Рішення від № м. Дружківка Про затвердження Положення міської комісії при виконавчому комітеті Дружківської міської радиНазваниеРішення від № м. Дружківка Про затвердження Положення міської комісії при виконавчому комітеті Дружківської міської ради
Дата конвертации14.01.2013
Размер294.49 Kb.
ТипРішення
скачать >>>
ПРОЕКТ

УКРАЇНА

ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ


РІШЕННЯ


Від _______________ № _______________

м. Дружківка


Про затвердження Положення міської комісії при

виконавчому комітеті Дружківської міської ради

з питань проведення безоплатного капітального

ремонту власних житлових будинків і квартир

осіб, що мають право на таку пільгу


На виконання Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2009 № 565 «Про затвердження Порядку проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу, а також першочерговий поточний ремонт житлових будинків і квартир осіб, які мають на це право», та керуючись статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради


ВИРІШИВ:


1. Затвердити Положення міської комісії при виконавчому комітеті Дружківської міської ради з питань проведення безоплатного капітального ремонту житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу (додається).

2. Міській комісії з питань проведення безоплатного капітального ремонту житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу (Григоренко ) керуватися Положенням, затвердженим даним рішенням .

3. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Дружківської міської ради від 06.05.2009 № 414 «Про затвердження Положення про порядок безплатного капітального ремонту жилих будинків(квартир), що перебувають у власності осіб, які користуються пільгами згідно із Законом України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту".

4. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на управління праці та соціального захисту населення Дружківської міської ради (Небогатікова Г.Г.).

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Григоренка В.Б.


Міський голова В. С. Гнатенко


Додаток

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення виконкому міської ради

_____________________№______


Положення

про міську комісію з питань проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу1. Загальні положення

Безоплатний капітальний ремонт власних житлових будинків і квартир тих осіб, що мають таке право згідно із законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні», «Про жертви нацистських переслідувань» проводиться відповідно до Порядку проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.05.2009р. № 565.

Фінансування робіт з проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу проводиться за рахунок коштів державного або міського бюджетів.

Безоплатний капітальний ремонт проводиться за місцем постійного проживання і реєстрації особи, що має право на пільги. Періодичність проведення безоплатного капітального ремонту – один раз на 10 років.

Прийняття в експлуатацію будинків і квартир після закінчення безоплатного капітального ремонту проводиться в установленому законодавством порядку.

Міська комісія з проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу ( далі – Комісія), є колегіальним органом, який утворюється виконавчим комітетом Дружківської міської ради.

У своїй роботі Комісія керується Конституцією та законами України, актами та дорученнями Президента України, актами Кабінету міністрів України, іншими нормативно-правовими актами, а також цим Положенням.

Основною метою діяльності Комісії – є вирішення питання щодо проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу.

2. Основними завданнями Комісії є:

 • розгляд заяви (Додаток №1), поданої особою, що має право на таку пільгу, до управління праці та соціального захисту населення Дружківської міської ради та наданих документів;

- проведення обстеження будинку (квартири) особи, що має право на пільгу, складання переліку, визначених видів і обсягів робіт, які необхідно виконати з урахуванням строку проведення останнього капітального ремонту та виходячи з переліку основних робіт (Додаток № 3, № 4) Порядку проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.05.2009р. № 565, орієнтованої тривалості ефективної експлуатації елементів будинку (квартири), визначеної правилами утримання житлових будинків та прибудинкових територій, складання переліку основних робіт, що виконуються під час проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу за формою (Додаток № 2, № 3). Обстеження проводиться у присутності особи, яка подала заяву;

 • складання дефектного акту за результатами обстеження комісією будинку (квартири) особи, що має право на пільгу, за встановленою формою (Додаток № 4, № 5);

 • прийняття у місячний строк після подання заяви особою, що має право на пільгу, рішення про проведення безоплатного капітального ремонту на підставі результатів обстеження комісією будинку(квартири);

 • прийняття рішення про виконання в межах вартості безоплатного капітального ремонту одного чи кількох видів ремонтних робіт, визначених за результатами обстеження (перекриття всієї площі покрівлі, заміна віконних рам, перекриття всієї площі підлоги будинку тощо) за заявою особи, щодо якої прийнято рішення проведення безоплатного капітального ремонту;

 • складання кошторисного розрахунку і визначення загальної вартості капітального ремонту за результатами обстеження будинку (квартири);

 • подання на розгляд та затвердження виконкому Дружківської міської ради кошторисного розрахунку і вартості капітального ремонту, які не підлягають зміні;

 • замовлення проведення безоплатного капітального ремонту суб’єктам господарювання, які відповідно до законодавства мають право на виконання таких робіт у встановленому порядку;

 • складання акту прийому виконаних робіт (Додаток № 6, № 7) після завершення ремонтних робіт.

3. Комісія для забезпечення виконання покладених на неї завдань, функцій має право:

 • приймати, в межах своєї компетентності рішення, що є обов’язковими до виконання установами, підприємствами, організаціями всіх форм власності, розташованими на території міста;

 • отримувати від установ, підприємств, організацій всіх форм власності, розташованими на території міста на свій запит документи та іншу інформацію, необхідну для здійснення покладених на Комісію функцій.

 1. Комісія у процесі виконання покладених на неї завдань взаємодіє в установленому порядку з іншими територіальними органами державної влади, управліннями і відділами міської ради.

 2. До складу комісії включаються спеціалісти житлово-експлуатаційних і ремонтно-будівельних організацій, представників виконкому міської ради, управління праці та соціального захисту населення.

 3. Співголовами Комісії призначаються заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та начальник управління праці та соціального захисту населення, що є головним розпорядником коштів місцевого бюджету.

7. Комісію очолює голова комісії, заступник міського голови з питань

діяльності виконавчих органів ради; заступником голови комісії призначається начальник управління праці та соціального захисту населення , що є головним розпорядником коштів місцевого бюджету.

8. Основною формою роботи Комісії – є засідання Комісії.

Засідання Комісії є правомочним, якщо на ньому присутні більше половини від її загальної кількості складу.

9. Протокол засідання Комісії підписується всіма членами, що взяли участь у засіданні.

10. Організаційно – технічну та іншу роботу щодо забезпечення діяльності Комісії здійснює сектор пільг відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління праці та соціального захисту населення Дружківської міської ради .

Сектор пільг відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення УПСЗН Дружківської міської ради веде Книгу обліку житлових будинків (квартир) осіб, які мають право на проведення безоплатного капітального ремонту згідно із Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні», «Про жертви нацистських переслідувань», в яких проведено такий ремонт (Додаток № 8) .


Керуючий справами виконкому І.В.Курило


Положення про міську комісію з питань проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу підготовлено управлінням праці та соціального захисту населення Дружківської міської ради.

Начальник управління Г.Г.Небогатікова

Додаток № 1

до Положення про міську комісію з

проведення безоплатного капітального

ремонту власних житлових будинків

і квартир осіб, що мають право на таку

пільгу

_______________________________________


_______________________________________

(орган виконавчої влади або орган місцевого

самоврядування, до якого подається заява)

________________________________________


_________________________________________

(прізвище, ім'я та по батькові особи,

що має право на пільгу)

_________________________________________

(адреса місця постійного проживання

і реєстрації)

_________________________________________

(документ, що підтверджує право на пільгу)


ЗАЯВА


Прошу провести безоплатний капітальний ремонт будинку, квартири за місцем мого постійного проживання і реєстрації з ____ року. Склад сім'ї - ________________.

(кількість осіб)


Рік будівництва (прийняття в експлуатацію) будинку - __________ (для квартири не зазначається).


Документ, яким встановлено право приватної, зокрема спільної,

власності на будинок, квартиру, - ________________________________________________,

(назва документа, номер і дата видачі)


зареєстрований у _________________________________________________

(найменування органу, що здійснює державну

_________________________________________________________________.

реєстрацію прав на нерухоме майно, дата та реєстраційний номер)


Особа, що має право на пільги, є власником (співвласником) будинку, квартири (необхідне підкреслити).


Останній капітальний ремонт проводився у ______ році.


_______________________________________ ___ _______ 20_ р.

(підпис особи, що має право на пільгу)


Керуючий справами виконкому І.В.Курило


Додаток № 1 підготовлено управлінням

праці та соціального захисту населення

Дружківської міської ради

Начальник управління Г.Г.Небогатікова

Додаток № 2

до Положення про міську комісію з

проведення безоплатного капітального

ремонту власних житлових будинків

і квартир осіб, що мають право на таку

пільгу


ПЕРЕЛІК

основних робіт, що виконуються під час проведення безоплатного капітального ремонту житлових будинків осіб, що мають право на таку пільгу


_____________________________________________________________________________

(прізвище, імя, по-батькові особи, що має право на пільгу) _____________________________________________________________________________________________

(адреса місця проживання особи, що має право на пільгу)


Дата «_____»_______________20____року


Міська комісія з проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу здійснила обстеження будинку

_____________________________________________________________________________

(прізвище, імя, по-батькові особи, що має право на пільгу) _____________________________________________________________________________________________

(адреса місця проживання особи, що має право на пільгу)

За результатами обстеження комісія вважає за необхідне виконання наступних робіт капітального ремонту*:

№ з\п

Найменування виду робіт

Потреба

Примітка

1.

Ремонт, заміна зношених елементів будинку:конструкцій дахувіконних рам, дверних коробок і полотенпідлоги2.

Ремонт, заміна пошкодженої покрівлі3.

Ремонт, переобладнання кухонних плит, печей і димоходів до них; заміна печей на котли для обігріву житлових приміщень4.

Ремонт, заміна пошкодженого технічного обладнання, що використовується в системах водопроводу, каналізації, гарячого водопостачання, центрального (місцевого) опалення та інших внутрішньобудинкових (внутрішньоквартирних) мережах5.

Ремонт, заміна не придатних до експлуатації газових

приладів (плит, колонок, водонагрівачів), електроплит6.

Ремонт, заміна сантехнічних приладів (ванн, унітазів,

умивальників, мийок)7.

Ремонт електромережі із заміною арматури (вимикачів, розеток тощо), не придатної до експлуатації8.

Ремонт, заміна пошкодженого покриття підлоги9.

Ремонт штукатурки, стін, стелі, перегородок10.

Ремонт дверей із заміною окремих частин, ремонт стулок віконних рам11.

Роботи з внутрішнього опорядження будинку або квартири без підвищення існуючого рівня благоустрою - відновлення штукатурки, фарбування, часткова заміна облицювальної плитки, передбаченої проектом будівництва, обклеювання звичайними

шпалерами12.

Роботи із зовнішнього опорядження одноповерхових одноквартирних житлових будинків - відновлення штукатурки, облицювання, фарбування, ремонт і заміна пошкоджених водостічних жолобів13.

Ремонт вимощення, сходів* зазначаються види робіт, які необхідно виконати


Підписи членів комісії:


Підпис особи, що має право на пільгу ___________________


Додаток № 3

до Положення про міську комісію з

проведення безоплатного капітального

ремонту власних житлових будинків

і квартир осіб, що мають право на таку

пільгу


ПЕРЕЛІК

основних робіт, що виконуються під час проведення безоплатного капітального ремонту квартир осіб, що мають право на таку пільгу


_____________________________________________________________________________

(прізвище, імя, по-батькові особи, що має право на пільгу) _____________________________________________________________________________________________

(адреса місця проживання особи, що має право на пільгу)


Дата «_____»_______________20____року


Міська комісія з проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу здійснила обстеження квартири

_____________________________________________________________________________

(прізвище, імя, по-батькові особи, що має право на пільгу) _____________________________________________________________________________________________

(адреса місця проживання особи, що має право на пільгу)

За результатами обстеження комісія вважає за необхідне виконання наступних робіт капітального ремонту*:


№ з\п

Найменування виду робіт

Потреба

Примітка

1.

Ремонт, заміна зношених елементів
віконних рам, дверних коробок і полотен
Підлоги
2.

Ремонт, переобладнання кухонних плит, печей і димоходів до них; заміна печей на котли для обігріву житлових приміщень
3.

Ремонт, заміна пошкодженого технічного обладнання, що використовується в системах водопроводу, каналізації, гарячого водопостачання, центрального (місцевого) опалення та інших внутрішньоквартирних мережах
4.

Ремонт, заміна не придатних до експлуатації газових

приладів (плит, колонок, водонагрівачів), електроплит5.

Ремонт, заміна сантехнічних приладів (ванн, унітазів,

умивальників, мийок)
6.

Ремонт електромережі із заміною арматури (вимикачів, розеток тощо), не придатної до експлуатації7.

Ремонт, заміна пошкодженого покриття підлоги8.

Ремонт штукатурки, стін, стелі, перегородок9.

Ремонт дверей із заміною окремих частин, ремонт стулок віконних рам10.

Роботи з внутрішнього опорядження квартири без підвищення існуючого рівня благоустрою - відновлення штукатурки, фарбування, часткова заміна облицювальної плитки, передбаченої проектом

будівництва, обклеювання звичайними шпалерами* зазначаються види робіт, які необхідно виконати


Підписи членів комісії:


Підпис особи, що має право на пільгу ___________________


Додаток № 4

до Положення про міську комісію з

проведення безоплатного капітального

ремонту власних житлових будинків

і квартир осіб, що мають право на таку

пільгу


^ ДЕФЕКТНИЙ АКТ

міська комісія з проведення безоплатного капітального ремонту житлових будинків осіб, що мають право на таку пільгу, здійснила обстеження будинку

_____________________________________________________________________________

(прізвище, імя, по-батькові особи, що має право на пільгу) _____________________________________________________________________________________________

(адреса місця проживання особи, що має право на пільгу)

За результатами обстеження комісія вважає за необхідне виконання наступних робіт капітального ремонту*:


№ з\п

Найменування виду робіт

Потреба

Примітка

1.

Ремонт, заміна зношених елементів будинку:конструкцій даху
віконних рам, дверних коробок і полотен
Підлоги
2.

Ремонт, заміна пошкодженої покрівлі
3.

Ремонт, переобладнання кухонних плит, печей і димоходів до них; заміна печей на котли для обігріву житлових приміщень4.

Ремонт, заміна пошкодженого технічного обладнання, що використовується в системах водопроводу, каналізації, гарячого водопостачання, центрального (місцевого) опалення та інших внутрішньобудинкових (внутрішньоквартирних) мережах5.

Ремонт, заміна не придатних до експлуатації газових

приладів (плит, колонок, водонагрівачів), електроплит6.

Ремонт, заміна сантехнічних приладів (ванн, унітазів,

умивальників, мийок)
7.

Ремонт електромережі із заміною арматури (вимикачів, розеток тощо), не придатної до експлуатації8.

Ремонт, заміна пошкодженого покриття підлоги
9.

Ремонт штукатурки, стін, стелі, перегородок
10.

Ремонт дверей із заміною окремих частин, ремонт стулок віконних рам11.

Роботи з внутрішнього опорядження будинку або квартири без підвищення існуючого рівня благоустрою - відновлення штукатурки, фарбування, часткова заміна облицювальної плитки, передбаченої проектом будівництва, обклеювання звичайними

шпалерами12.

Роботи із зовнішнього опорядження одноповерхових одноквартирних житлових будинків - відновлення штукатурки, облицювання, фарбування, ремонт і заміна пошкоджених водостічних жолобів13.

Ремонт вимощення, сходів* зазначаються види робіт, які необхідно виконати


Підписи членів комісії:


Підпис особи, що має право на пільгу ___________________


Додаток № 5

до Положення про міську комісію з

проведення безоплатного капітального

ремонту власних житлових будинків

і квартир осіб, що мають право на таку

пільгу


^ ДЕФЕКТНИЙ АКТ


міська комісія з проведення безоплатного капітального ремонту квартир осіб, що мають право на таку пільгу, здійснила обстеження квартири


_____________________________________________________________________________

(прізвище, імя, по-батькові особи, що має право на пільгу) _____________________________________________________________________________________________

(адреса місця проживання особи, що має право на пільгу)


За результатами обстеження комісія вважає за необхідне виконання наступних робіт капітального ремонту*:

№ з\п

Найменування виду робіт

Потреба

Примітка

1.

Ремонт, заміна зношених елементів
віконних рам, дверних коробок і полотен
Підлоги
2.

Ремонт, переобладнання кухонних плит, печей і димоходів до них; заміна печей на котли для обігріву житлових приміщень3.

Ремонт, заміна пошкодженого технічного обладнання, що використовується в системах водопроводу, каналізації, гарячого водопостачання, центрального (місцевого) опалення та інших внутрішньо - квартирних мережах
4.

Ремонт, заміна не придатних до експлуатації газових

приладів (плит, колонок, водонагрівачів), електроплит
5.

Ремонт, заміна сантехнічних приладів (ванн, унітазів,

умивальників, мийок)
6.

Ремонт електромережі із заміною арматури (вимикачів, розеток тощо), не придатної до експлуатації
7.

Ремонт, заміна пошкодженого покриття підлоги
8.

Ремонт штукатурки, стін, стелі, перегородок
9.

Ремонт дверей із заміною окремих частин, ремонт стулок віконних рам
10.

Роботи з внутрішнього опорядження квартири без підвищення існуючого рівня благоустрою - відновлення штукатурки, фарбування, часткова заміна облицювальної плитки, передбаченої проектом

будівництва, обклеювання звичайними шпалерами
* зазначаються види робіт, які необхідно виконати


Підписи членів комісії:


Підпис особи, що має право на пільгу ___________________


Додаток № 6

до Положення про міську комісію з

проведення безоплатного капітального

ремонту власних житлових будинків

і квартир осіб, що мають право на таку

пільгу


АКТ

прийому виконаних робіт з капітального ремонту житлового будинку


_____________________________________________________________________________

(прізвище, імя, по-батькові особи, що має право на пільгу) _____________________________________________________________________________________________

(адреса місця проживання особи, що має право на пільгу)


Дата «_____»_______________20____року


Міська комісія з проведення безоплатного капітального ремонту житлових будинків осіб, що мають право на таку пільгу здійснила обстеження виконаних робіт з капітального ремонту будинку

_____________________________________________________________________________

(прізвище, імя, по-батькові особи, що має право на пільгу) _____________________________________________________________________________________________

(адреса місця проживання особи, що має право на пільгу)

За результатами обстеження комісія вважає, що роботи з капітального ремонту будинку виконано у повному обсязі, згідно затвердженого кошторису*:

№ з\п

Найменування виду робіт

Потреба

Примітка

1.

Ремонт, заміна зношених елементів будинку:конструкцій дахувіконних рам, дверних коробок і полотенпідлоги2.

Ремонт, заміна пошкодженої покрівлі3.

Ремонт, переобладнання кухонних плит, печей і димоходів до них; заміна печей на котли для обігріву житлових приміщень4.

Ремонт, заміна пошкодженого технічного обладнання, що використовується в системах водопроводу, каналізації, гарячого водопостачання, центрального (місцевого) опалення та інших внутрішньобудинкових (внутрішньоквартирних) мережах5.

Ремонт, заміна не придатних до експлуатації газових

приладів (плит, колонок, водонагрівачів), електроплит6.

Ремонт, заміна сантехнічних приладів (ванн, унітазів,

умивальників, мийок)7.

Ремонт електромережі із заміною арматури (вимикачів, розеток тощо), не придатної до експлуатації8.

Ремонт, заміна пошкодженого покриття підлоги9.

Ремонт штукатурки, стін, стелі, перегородок10.

Ремонт дверей із заміною окремих частин, ремонт стулок віконних рам11.

Роботи з внутрішнього опорядження будинку або квартири без підвищення існуючого рівня благоустрою - відновлення штукатурки, фарбування, часткова заміна облицювальної плитки, передбаченої проектом будівництва, обклеювання звичайними

шпалерами12.

Роботи із зовнішнього опорядження одноповерхових одноквартирних житлових будинків - відновлення штукатурки, облицювання, фарбування, ремонт і заміна пошкоджених водостічних жолобів13.

Ремонт вимощення, сходів* зазначаються види робіт, які необхідно виконати


Підписи членів комісії:


Підпис особи, що має право на пільгу ___________________


Додаток № 7

до Положення про міську комісію з

проведення безоплатного капітального

ремонту власних житлових будинків

і квартир осіб, що мають право на таку

пільгу


АКТ

прийому виконаних робіт з капітального ремонту квартири


_____________________________________________________________________________

(прізвище, імя, по-батькові особи, що має право на пільгу) _____________________________________________________________________________________________

(адреса місця проживання особи, що має право на пільгу)


Дата «_____»_______________20____року


Міська комісія з проведення безоплатного капітального ремонту квартир осіб, що мають право на таку пільгу здійснила обстеження виконаних робіт з капітального ремонту квартири

_____________________________________________________________________________

(прізвище, імя, по-батькові особи, що має право на пільгу) _____________________________________________________________________________________________

(адреса місця проживання особи, що має право на пільгу)

За результатами обстеження комісія вважає, що роботи з капітального ремонту квартири виконано у повному обсязі, згідно затвердженого кошторису*:

№ з\п

Найменування виду робіт

Потреба

Примітка

1.

Ремонт, заміна зношених елементіввіконних рам, дверних коробок і полотенпідлоги2.

Ремонт, переобладнання кухонних плит, печей і димоходів до них; заміна печей на котли для обігріву житлових приміщень3.

Ремонт, заміна пошкодженого технічного обладнання, що використовується в системах водопроводу, каналізації, гарячого водопостачання, центрального (місцевого) опалення та інших внутрішньоквартирних мережах4.

Ремонт, заміна не придатних до експлуатації газових

приладів (плит, колонок, водонагрівачів), електроплит5.

Ремонт, заміна сантехнічних приладів (ванн, унітазів,

умивальників, мийок)6.

Ремонт електромережі із заміною арматури (вимикачів, розеток тощо), не придатної до експлуатації
7.

Ремонт, заміна пошкодженого покриття підлоги
8.

Ремонт штукатурки, стін, стелі, перегородок
9.

Ремонт дверей із заміною окремих частин, ремонт стулок віконних рам
10.

Роботи з внутрішнього опорядження квартири без підвищення існуючого рівня благоустрою - відновлення штукатурки, фарбування, часткова заміна облицювальної плитки, передбаченої проектом

будівництва, обклеювання звичайними шпалерами
* зазначаються види робіт, які необхідно виконати


Підписи членів комісії:


Підпис особи, що має право на пільгу ___________________


Додаток № 8

до Положення про міську комісію з

проведення безоплатного капітального

ремонту власних житлових будинків

і квартир осіб, що мають право на таку

пільгу


^ КНИГА ОБЛІКУ

виконання безплатних капітальних ремонтів жилих будинків (квартир), що перебувають у власності осіб, яким надаються пільги згідно із Законами України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" та "Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні"


_________________________________________________________________
(назва місцевого органу влади і самоврядування)


№ п/п

Прізвище, ім'я та по бать - кові

Підстава для на-дання пільги, посвідчення (N,дата видачі)

Адреса місця постій- ного проживання

Коротка характеристика будівлі

Рішення виконкому про проведення ремонту

(№, дата,затверджена вартість)

Фактичні витрати на капітальний ремонт (тис.грн)

Відмітка п виконання капремонту(акт приймаль ної комісії, |дата)

Примітка1

2

3

4

5

6

7

8

9


Примітка. Книга обліку постійного строку зберігання повинна бути пронумерована, прошнурована, завірена печаткою.Похожие:

Рішення від № м. Дружківка Про затвердження Положення міської комісії при виконавчому комітеті Дружківської міської ради iconРішення від № м. Дружківка Про затвердження складу міської комісії при виконавчому комітеті Дружківської міської ради
Затвердити склад міської комісії при виконавчому комітеті Дружківської міської ради з питань проведення безоплатного капітального...
Рішення від № м. Дружківка Про затвердження Положення міської комісії при виконавчому комітеті Дружківської міської ради iconРішення від № м. Дружківка Про затвердження Положення робочої комісії при виконавчому комітеті Дружківської міської ради
«Про затвердження порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів по виконанню державних програм соціального...
Рішення від № м. Дружківка Про затвердження Положення міської комісії при виконавчому комітеті Дружківської міської ради iconРішення від 01. 08. 2012 №489 м. Дружківка Про затвердження Положення робочої комісії при виконавчому комітеті Дружківської міської ради
«Про затвердження порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів по виконанню державних програм соціального...
Рішення від № м. Дружківка Про затвердження Положення міської комісії при виконавчому комітеті Дружківської міської ради iconРішення від 18. 0 2012 №4 47 м. Дружківка Про затвердження складу комісії при виконавчому комітеті Дружківської міської ради для надання одноразової
«Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання одноразової матеріальної допомоги інвалідам...
Рішення від № м. Дружківка Про затвердження Положення міської комісії при виконавчому комітеті Дружківської міської ради iconРішення від 29. 05. 2012 р. №210 Про розгляд скарги гр на постанову адміністративної комісії при виконавчому комітеті
України про адміністративні правопорушення, розглянувши скаргу гр. Кота Геннадія Васильовича на постанову адміністративної комісії...
Рішення від № м. Дружківка Про затвердження Положення міської комісії при виконавчому комітеті Дружківської міської ради iconРішення від 2012 року № проект м. Чоп Про роботу Адміністративної комісії при Виконавчому комітеті Чопської
Відповідно до ст. 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши інформацію голови Адміністративної комісії...
Рішення від № м. Дружківка Про затвердження Положення міської комісії при виконавчому комітеті Дружківської міської ради iconІнформація щодо складу та діяльності спостережної комісії при виконавчому комітеті Білгород-Дністровської міської ради
Спостережна комісія при виконавчому комітеті Білгород-Дністровської міської ради була створена у 2005 році, рішенням виконавчого...
Рішення від № м. Дружківка Про затвердження Положення міської комісії при виконавчому комітеті Дружківської міської ради iconШановний Леоніде Мойсейович! Згідно закон
Теплодарської міської ради представника громадської ради при виконавчому комітеті Теплодарської міської ради та виділити приміщення...
Рішення від № м. Дружківка Про затвердження Положення міської комісії при виконавчому комітеті Дружківської міської ради iconРішення від № м. Дружківка Про затвердження висновку експертного автотоварознавчого дослідження про визначення
Згідно з рішенням міської ради від 27. 07. 2011 №6/9-7 «Про надання згоди виконавчому комітету Дружківської міської ради на відчуження...
Рішення від № м. Дружківка Про затвердження Положення міської комісії при виконавчому комітеті Дружківської міської ради iconРішення від 19. 09. 2012 №602 м. Дружківка Про нагородження відзнаками виконавчого комітету Дружківської міської ради
Григоренка В. Б., керівництва ради Дружківської міської організації ветеранів України, керуючись рішенням Дружківської міської ради...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов