Рішення від № м. Дружківка Про підсумки роботи житлово-комунального господарства міста в осінньо-зимовий період icon

Рішення від № м. Дружківка Про підсумки роботи житлово-комунального господарства міста в осінньо-зимовий періодНазваниеРішення від № м. Дружківка Про підсумки роботи житлово-комунального господарства міста в осінньо-зимовий період
Дата конвертации11.11.2012
Размер149.82 Kb.
ТипРішення
скачать >>>


УКРАЇНА

ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ


Від ________________ № ______________

м. Дружківка


Про підсумки роботи житлово-комунального

господарства міста в осінньо-зимовий період

2010-2011 років та заходи щодо підготовки

до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 років


Заслухавши інформацію заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Верещагіна Р.О про готовність об’єктів житлово - комунального господарства та бюджетних установ міста до роботи в осінньо-зимовий період 2010-2011, міська рада відзначає, що за підсумками роботи підприємств житлово-комунального господарства в осінньо-зимовий період 2010-2011 можливо зробити висновок, що в цілому житлово - комунальні підприємства забезпечили стабільну роботу та надання житлово-комунальних послуг споживачам.

У термін до 01.10. 2010 план заходів з підготовки котелень і теплових мереж до роботи в осінньо-зимовий період 2010-2011 років ВО “Дружківкатепломережа” виконала в повному обсязі. Було проведено поточний ремонт 12 теплопунктів та 15 котелень, виконано капітальний ремонт 1 котельні (№8) із заміною конвективної частини котла КВГ-6,5.

Також проведено діагностику котлів, поточний ремонт запірної арматури, димососів, мережевих, підживлюючих та інших видів насосів, устаткування хімічної обробки води та електротехнічного обладнання.

З метою підвищення надійності теплопостачання, ВО «Дружківкатепломережа» були проведені гідравлічні та температурні випробування теплових мереж і котлів.

Замінено 1,3 км теплових мереж (у тому числі 0,85 км в ППУ ізоляції). На підводи до двох житлових будинків вперше застосовано труби типу «Ізопрофлекс».Термін експлуатації даних труб значно вищій за звичайні, розрахований на 50 років. Тепловтрати складають 1%, використовуючи попередній теплоізолюючий матеріал, тепловтрати дорівнювали 14%.

В осінньо-зимовий період 2010-2011рр. було забезпечено нормальний температурний режим у квартирах мешканців міста та інших споживачів централізованого опалення. За опалювальний період відбулося 4 аварійних ситуації, пов’язаних з поривами теплових мереж. Завдяки оперативній роботі не було допущено жодного випадку перемерзання мереж.


В зв’язку з тим, що тариф квартирної плати не змінювався з 2008 року, відбулося зростання заробітної плати, вартості матеріалів та енергоносіїв, забезпечити належне утримання житлового фонду дуже проблематично. Незважаючи на це, заплановані заходи з підготовки до роботи взимку ТОВ «Промислове житлово-ремонтне підприємство» були виконані на 100%. Виконані ремонти 280 опалювальних систем, 257 систем холодного водопостачання, 27 опалювальних печей, промивка опалювальних систем 280 будинків. Також, було проведено ремонт 119 покрівель, у тому числі 6 - за рахунок капітального ремонту на суму 382,6 тис.грн. Також за рахунок капітального ремонту було проведено ремонт 75 балконних козирків на суму 80,2 тис.грн., ремонт 15 балконів на суму 68,4 тис.грн., посилення плит перекриття 3 житлових будинків (№ 65, 83, 47 вул. Космонавтів) на суму 69,5 тис.грн., проведено ремонт 296,1 м систем водопостачання на суму 23,5 тис.грн. та ремонт 118,2 м систем водовідведення на суму 23,5 тис.грн.

За рахунок поточного ремонту ТОВ «ПЖРП» проведено ремонт сходових клітин у 76 під’їздах, ремонт 62 дверей та віконних отворів, ремонт та встановлення 30 лавочок, ремонт 915 п м міжпанельних з’єднань та 60 м температурних швів.

В зв’язку зі складними погодними умовами внутрішньоквартальні дороги та тротуари не завжди вчасно розчищалися від снігу, тому населення міста мало труднощі в пересуванні в середині мікрорайонів та тротуарами.

Не зважаючи на складні погодні умови, комунальне автотранспортне підприємство проводило вивіз сміття згідно з графіком, нарікань на роботу підприємства не виникало. Невеликі збої графіків вивозу сміття після снігопадів не відобразилися на санітарному стані міста.

Торецьке виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства не допустило зривів у роботі в зимовий період. Насосні станції та очисні споруди відпрацювали без збоїв. При підготовці до роботи взимку була проведена заміна 1,3 км водопровідних мереж, 0,15 км каналізаційних мереж, підготовлені водопровідна та каналізаційні насосні станції. Промиті та продезінфіковані резервуари чистої води, виконані роботи з прочистки 625 п м каналізаційних мереж, проведена заміна 44 од засувок. Проведено капітальний ремонт насосних агрегатів на КНС -1-го та КНС -2-го підйомів, виконано монтаж системи вентиляції на КНС-5 та КНС-6.

КП «Дружківський трамвай» була забезпечена робота снігоочисника та належний контроль за контактною мережею, що дало змогу безперебійно відпрацювати зимовий період. Рух трамваїв весь зимовий період здійснювався у відповідності з графіком.

Зимове утримання доріг міста здійснювали Краматорське дорожнє ремонтно-будівельне управління та ТОВ «Агродорбуд – 5». Цими підприємствами регулярно проводилися роботи з прибирання снігу з проїжджої частини та тротуарів, видалення ожеледі, посипки автодоріг та тротуарів міста протиожеледною суміщу. За минулу зиму було використано рекордну кількість посипочного матеріалу – 800 тон на загальну суму 48,4 тис.грн., розчищено від снігу 1 444,7 км доріг. Диспетчерська служба своєчасно реагувала на зміни погодних умов.

Також, для боротьби зі сніговими заметами та ожеледдю за підприємствами та організаціями міста була закріплена частина центральних вулиць та вулиць мікрорайонів Яковлівка, Сурово, 200 плани, Молоково, Донський, у тому числі по яким проходять маршрути руху пасажирського транспорту. Усі підприємства вчасно проводили роботи з розчистки та посипки автодоріг від снігу на закріпленій території, не допускалися збої графіків руху пасажирського транспорту.

Бюджетними установами міста також виконано відповідний обсяг робіт.

Так, у відділі освіти всі заклади мають теплолічильники, електролічильники, лічильники води, газу. Всі лічильники пройшли повірку.


В котельнях шкіл № 4 та № 14 були зроблені капітальні ремонти котлів, в газових котельнях проведена еколого-теплотехнічна наладка котлів.

За рахунок коштів міського бюджету у дошкільному навчальному закладі № 4 зроблено капітальний ремонт мережі опалення, в дошкільному навчальному закладі № 34 зроблено капітальний ремонт мережі водопостачання на загальну суму 402,9 тис.грн. Виконано утеплення труб в неопалювальних приміщеннях у дошкільних навчальних закладах № 2, 6, 7, 23, 34 та школі № 12.

Зроблені капітальні ремонти покрівлі школи № 7, міського відділу освіти (частково), методичного кабінету.

Міським відділом охорони здоров’я проведено ремонт м’якої покрівлі будинку жіночої консультації на загальну суму 554,5 грн, поточний ремонт покрівлі стоматологічної лікарні на суму 4500 грн. Частково виконано ремонт системи опалення будинків стаціонару та поліклініки центральної міської лікарні на суму 940 грн, ремонт системи холодного водопостачання у загальній кількості 133 п.м на суму 4200 грн. Проведені роботи з ремонту системи водопостачання та водовідведення в будівлі туберкульозного відділення (вул. Леніна,29) на загальну суму 1300 грн.

Також, виконано капітальний ремонт покрівлі будинку міськвоєнкомату на загальну суму 24,6 тис.грн. Проведені роботи зі знесення сухостійних та аварійних дерев на суму 3,0 тис.грн.

КЛПУ «Міська лікарня № 2» проведено ремонт системи холодного водопостачання з заміною труб на загальну суму 1700 грн., ремонт систем енергозабезпечення (ремонт проводки, автоматики та інше) на загальну суму 2300 грн.,

КЛПУ «Міська лікарня № 1» проведено ремонт трубопроводів системи холодного водопостачання з заміною трубопроводів 20 п/м на загальну суму 680 грн., виконано ремонт з заміною проводки в кількості 31 п/м і автоматики на загальну суму 558 грн., проведено ремонт електрощитової на суму 252 грн.

При підготовці міста до роботи в зимовий період 2011-2012рр. необхідно враховувати всі недоліки зимового періоду 2010-2011 років та виконати наступні заходи: Торецькому виробничому управлінню водопровідно-каналізаційного господарства, згідно з планом робіт, необхідно замінити 1,9 км водопровідних мереж, 0,08 км каналізаційних мереж, промити резервуари чистої води, підготувати водопровідну та каналізаційні насосні станції.

ВО “Дружківкатепломережа” планує підготувати 11 теплопунктів та 16 котелень, провести заміну 1 котла, капітальний ремонт 1 котла та 1 котельні, замінити 1,161 км теплових мереж.

В житловому фонді міста ТОВ «ПЖРП» заплановано провести ремонт 134 покрівель, у тому числі капітальний ремонт 5, ремонт та промивку опалювальних систем 272 будинків, ремонт 254 систем холодного водопостачання, ремонт та заміну запірної арматури 500 од. За рахунок капітального ремонту буде проведений капітальний ремонт каналізаційних мереж на суму 72,2 тис.грн. та ремонт систем холодного водопостачання на суму 70,0 тис.грн. Також, планується виконати ремонт системи опалення на суму 83,8 тис.грн. Всього у поточному році будуть виконані роботи з капітального ремонту житлового фонду на суму 1390,56 тис.грн.

КП «Дружківський трамвай» до роботи в зимовий період 2011- 2012 років буде підготовлено 7 од. рухомого складу, відремонтовано снігоочисник, проведено ремонт та заміну 5 км трамвайних колій та 1 км контактної мережі.

У теперішній час відремонтовано 0,6 км трамвайних колій та 0,1 км контактної мережі.

За результатами весняного комісійного обстеження вулично-дорожньої мережі міста визначено першочерговий перелік доріг потребуючих ремонту. У літній період 2011 року за рахунок поточного ремонту заплановано провести дрібний ремонт 2,5 тис.м2 автодоріг міста, заготовити 1 тис.тон посипочного матеріалу.

Також, в поточному році, в зв’язку зі змінами в законодавстві, місту виділена субвенція з державного бюджету на ремонт доріг в сумі 2,11 млн. грн. За ці кошти планується капітально відремонтувати частину (14,5 тис.м2) дорожнього покриття вулиць Педагогічної, Маяковського, Леваневського, Енгельса Ф., Космонавтів, Леніна, Хмельницького Б., Свободи, Потьомкіна.

Заклади освіти в поточному році планують виконати капітальній ремонт покрівель 2 шкіл та 2 садків на загальну суму 794 тис.грн.

В школі селища Райське планується виконати капітальній ремонт 267,3 м2 покрівлі та ремонт 9 м 2 цегляної кладки на суму 5 тис.грн.

Школі № 4 необхідно виготовити документацію для котельні (паспорт, експертизу) – 10 тис.грн. та придбати необхідне обладнання на суму 6 тис.грн.

Заклади охорони здоров’я також розпочали роботи з підготовки до опалювального періоду 2011-2012 років.

Центральна міська лікарня планує провести ремонт систем опалення будинку поліклініки, стаціонарного корпусу, біохімічної лабораторії, провести держповірку лічильників теплової енергії, виконати промивку мереж опалення усіх корпусів лікарні. Також буде проведено частковий ремонт покрівлі та відмостки будинку стаціонару.

Станція швидкої допомоги планує провести ремонт131,4 м2 покрівлі боксів гаражів, замінити 20 м та ізолювати 10 м мереж опалення.

Міська лікарня № 1 за літній період проведе прочищення каналізаційних та водопровідних колодязів, які розташовані на території лікарні, виконає ремонт ганку зі сторони інфекційного відділення, відремонтує опалювальну мережу будинку лабораторії.

Міська лікарня № 2 запланувала виконати ремонт 50 м 2 покрівлі, ремонт 27 п.м. опалювальних мереж та 60 п.м. холодного водопостачання.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада


В И Р І Ш И ЛА :


1. Прийняти до відома інформацію заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Верещагіна Р.О. про підсумки роботи житлово-комунального господарства міста в осінньо-зимовий період 2010-2011 років та заходи щодо підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 років.

2 Рекомендувати керівникам підприємств та організацій незалежно від форм власності:

2.1 Завершити роботи з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 рр.

Термін виконання: до 1жовтня 2011

2.2. 1Постійно проводити роз’яснювальну роботу серед населення щодо необхідності здійснення своєчасних платежів за послуги з електро-, газо-, тепло-, водопостачання і наслідки неплатежів.

Термін виконання: постійно

2.3. Спільно з Управлінням праці та соціального захисту населення (Батєєв) вжити заходів щодо поширення серед населення інформації про можливість отримання субсидій.

Термін виконання: постійно.

3. Начальнику фінансового управління (Трушина) забезпечити:

3.1. Своєчасне та у повному обсязі фінансування поточних платежів за комунальні послуги організаціям, установам, що фінансуються з місцевого бюджету.

Термін виконання: постійно

3.2.Своєчасне та повне виділення коштів, передбачених на капітальний ремонт житла.

Термін виконання: постійно

4. Управлінню житлового та комунального господарства (Гейченко) укласти договори з підрядними організаціями на проведення робіт з ремонту та утримання автодоріг та тротуарів міста у літній та зимовий період.

Термін виконання: до 01.10.2011

5. Заслухати керівників комунальних підприємств на засіданні сесії міської ради у вересні поточного року щодо стану виконання цього рішення.

6. .Координацію робіт за виконанням цього рішення покласти на начальника управління житлового та комунального господарства Гейченка В.О.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Верещагіна Р.О. та Григоренка В.Б.

Міський голова В.С.Гнатенко


Погодження

до проекту рішення міської ради


«Про підсумки роботи житлово-комунального господарства міста в осінньо-зимовий період 2010-2011років та заходи щодо підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 років


П І Д Г О Т О В Л Е Н И Й Управління житлового та комунального господарства

42147


Начальник управління житлового

та комунального господарства В.О. Гейченко


П О Г О Д Ж Е Н И Й


Завідувач сектору з юридичних питань Р.М.Неміш


Заступник міського голови з питань

діяльності виконавчих органів ради Р.О.Верещагін


Заступник міського голови з питань

діяльності виконавчих органів ради В.Б.Григоренко


Голова постійної комісії міської ради

з питань земельних відносин, житлово -

комунального господарства та будівництва А.Н. Мелікбегян


Секретар міської ради Л.Й.Захватов


ДОВІДКА

про підсумки роботи житлово-комунального господарства міста в осінньо-зимовий період 2010-2011 років та заходи щодо підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 років


У термін до 01.10. 2010 план заходів з підготовки котелень і теплових мереж до роботи в осінньо-зимовий період 2010-2011 років ВО “Дружківкатепломережа” виконала в повному обсязі. Було проведено поточний ремонт 12 теплопунктів та 15 котелень, виконано капітальний ремонт 1 котельні (№8) із заміною конвективної частини котла КВГ-6,5.

Також проведено діагностику котлів, поточний ремонт запірної арматури, димососів, мережевих, підживлюючих та інших видів насосів, устаткування хімічної обробки води та електротехнічного обладнання.

З метою підвищення надійності теплопостачання, ВО «Дружківкатепломережа» були проведені гідравлічні та температурні випробування теплових мереж і котлів.

Замінено 1,3 км теплових мереж (у тому числі 0,85 км в ППУ ізоляції). На підводи до двох житлових будинків вперше застосовано труби типу «Ізопрофлекс».Термін експлуатації даних труб значно вищій за звичайні, розрахований на 50 років. Тепловтрати складають 1%, використовуючи попередній теплоізолюючий матеріал, тепловтрати дорівнювали 14%.

В осінньо-зимовий період 2010-2011рр. було забезпечено нормальний температурний режим у квартирах мешканців міста та інших споживачів централізованого опалення. За опалювальний період відбулося 4 аварійних ситуації, пов’язаних з поривами теплових мереж. Завдяки оперативній роботі не було допущено жодного випадку перемерзання мереж.

В зв’язку з тим, що тариф квартирної плати не змінювався з 2008 року, відбулося зростання заробітної плати, вартості матеріалів та енергоносіїв, забезпечити належне утримання житлового фонду дуже проблематично. Незважаючи на це, заплановані заходи з підготовки до роботи взимку ТОВ «Промислове житлово-ремонтне підприємство» були виконані на 100%. Виконані ремонти 280 опалювальних систем, 257 систем холодного водопостачання, 27 опалювальних печей, промивка опалювальних систем 280 будинків. Також, було проведено ремонт 119 покрівель, у тому числі 6 - за рахунок капітального ремонту на суму 382,6 тис.грн. Також за рахунок капітального ремонту було проведено ремонт 75 балконних козирків на суму 80,2 тис.грн., ремонт 15 балконів на суму 68,4 тис.грн., посилення плит перекриття 3 житлових будинків (№ 65, 83, 47 вул. Космонавтів) на суму 69,5 тис.грн., проведено ремонт 296,1 м систем водопостачання на суму 23,5 тис.грн. та ремонт 118,2 м систем водовідведення на суму 23,5 тис.грн.

За рахунок поточного ремонту ТОВ «ПЖРП» проведено ремонт сходових клітин у 76 під’їздах, ремонт 62 дверей та віконних отворів, ремонт та встановлення 30 лавочок, ремонт 915 п м міжпанельних з’єднань та 60 м температурних швів.

В зв’язку зі складними погодними умовами внутрішньоквартальні дороги та тротуари не завжди вчасно розчищалися від снігу, тому населення міста мало труднощі в пересуванні в середині мікрорайонів та тротуарами.

Не зважаючи на складні погодні умови, комунальне автотранспортне підприємство проводило вивіз сміття згідно з графіком, нарікань на роботу підприємства не виникало. Невеликі збої графіків вивозу сміття після снігопадів не відобразилися на санітарному стані міста.

Торецьке виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства не допустило зривів у роботі в зимовий період. Насосні станції та очисні споруди відпрацювали без збоїв. При підготовці до роботи взимку була проведена заміна 1,3 км водопровідних мереж, 0,15 км каналізаційних мереж, підготовлені водопровідна та каналізаційні насосні станції. Промиті та продезінфіковані резервуари чистої води, виконані роботи з прочистки 625 п м каналізаційних мереж, проведена заміна 44 од засувок. Проведено капітальний ремонт насосних агрегатів на КНС -1-го та КНС -2-го підйомів, виконано монтаж системи вентиляції на КНС-5 та КНС-6.

КП «Дружківський трамвай» була забезпечена робота снігоочисника та належний контроль за контактною мережею, що дало змогу безперебійно відпрацювати зимовий період. Рух трамваїв весь зимовий період здійснювався у відповідності з графіком.

Зимове утримання доріг міста здійснювали Краматорське дорожнє ремонтно-будівельне управління та ТОВ «Агродорбуд – 5». Цими підприємствами регулярно проводилися роботи з прибирання снігу з проїжджої частини та тротуарів, видалення ожеледі, посипки автодоріг та тротуарів міста протиожеледною суміщу. За минулу зиму було використано рекордну кількість посипочного матеріалу – 800 тон на загальну суму 48,4 тис.грн., розчищено від снігу 1 444,7 км доріг. Диспетчерська служба своєчасно реагувала на зміни погодних умов.

Також, для боротьби зі сніговими заметами та ожеледдю за підприємствами та організаціями міста була закріплена частина центральних вулиць та вулиць мікрорайонів Яковлівка, Сурово, 200 плани, Молоково, Донський, у тому числі по яким проходять маршрути руху пасажирського транспорту. Усі підприємства вчасно проводили роботи з розчистки та посипки автодоріг від снігу на закріпленій території, не допускалися збої графіків руху пасажирського транспорту.

Бюджетними установами міста також виконано відповідний обсяг робіт.

Так, у відділі освіти всі заклади мають теплолічильники, електролічильники, лічильники води, газу. Всі лічильники пройшли повірку.

В котельнях шкіл № 4 та № 14 були зроблені капітальні ремонти котлів, в газових котельнях проведена еколого-теплотехнічна наладка котлів.

За рахунок коштів міського бюджету у дошкільному навчальному закладі № 4 зроблено капітальний ремонт мережі опалення, в дошкільному навчальному закладі № 34 зроблено капітальний ремонт мережі водопостачання на загальну суму 402,9 тис.грн. Виконано утеплення труб в неопалювальних приміщеннях у дошкільних навчальних закладах № 2, 6, 7, 23, 34 та школі № 12.

Зроблені капітальні ремонти покрівлі школи № 7, міського відділу освіти (частково), методичного кабінету.

Міським відділом охорони здоров’я проведено ремонт м’якої покрівлі будинку жіночої консультації на загальну суму 554,5 грн, поточний ремонт покрівлі стоматологічної лікарні на суму 4500 грн. Частково виконано ремонт системи опалення будинків стаціонару та поліклініки центральної міської лікарні на суму 940 грн, ремонт системи холодного водопостачання у загальній кількості 133 п.м на суму 4200 грн. Проведені роботи з ремонту системи водопостачання та водовідведення в будівлі туберкульозного відділення (вул. Леніна,29) на загальну суму 1300 грн.

Також, виконано капітальний ремонт покрівлі будинку міськвоєнкомату на загальну суму 24,6 тис.грн. Проведені роботи зі знесення сухостійних та аварійних дерев на суму 3,0 тис.грн.

КЛПУ «Міська лікарня № 2» проведено ремонт системи холодного водопостачання з заміною труб на загальну суму 1700 грн., ремонт систем енергозабезпечення (ремонт проводки, автоматики та інше) на загальну суму 2300 грн.,

КЛПУ «Міська лікарня № 1» проведено ремонт трубопроводів системи холодного водопостачання з заміною трубопроводів 20 п/м на загальну суму 680 грн., виконано ремонт з заміною проводки в кількості 31 п/м і автоматики на загальну суму 558 грн., проведено ремонт електрощитової на суму 252 грн.

При підготовці міста до роботи в зимовий період 2011-2012рр. необхідно враховувати всі недоліки зимового періоду 2010-2011 років та виконати наступні заходи: Торецькому виробничому управлінню водопровідно-каналізаційного господарства, згідно з планом робіт, необхідно замінити 1,9 км водопровідних мереж, 0,08 км каналізаційних мереж, промити резервуари чистої води, підготувати водопровідну та каналізаційні насосні станції.

ВО “Дружківкатепломережа” планує підготувати 11 теплопунктів та 16 котелень, провести заміну 1 котла, капітальний ремонт 1 котла та 1 котельні, замінити 1,161 км теплових мереж.

В житловому фонді міста ТОВ «ПЖРП» заплановано провести ремонт 134 покрівель, у тому числі капітальний ремонт 5, ремонт та промивку опалювальних систем 272 будинків, ремонт 254 систем холодного водопостачання, ремонт та заміну запірної арматури 500 од. За рахунок капітального ремонту буде проведений капітальний ремонт каналізаційних мереж на суму 72,2 тис.грн. та ремонт систем холодного водопостачання на суму 70,0 тис.грн. Також, планується виконати ремонт системи опалення на суму 83,8 тис.грн. Всього у поточному році будуть виконані роботи з капітального ремонту житлового фонду на суму 1390,56 тис.грн.

За результатами весняного комісійного обстеження вулично-дорожньої мережі міста визначено першочерговий перелік доріг потребуючих ремонту. У літній період 2011 року за рахунок поточного ремонту заплановано провести дрібний ремонт 2,5 тис.м2 автодоріг міста, заготовити 1 тис.тон посипочного матеріалу.

Також, в поточному році, в зв’язку зі змінами в законодавстві, місту виділена субвенція з державного бюджету на ремонт доріг в сумі 2,11 млн. грн. За ці кошти планується капітально відремонтувати частину (14,5 тис.м2) дорожнього покриття вулиць Педагогічної, Маяковського, Леваневського, Енгельса Ф., Космонавтів, Леніна, Хмельницького Б., Свободи, Потьомкіна.


Заступник міського голови Р.О.ВерещагінПохожие:

Рішення від № м. Дружківка Про підсумки роботи житлово-комунального господарства міста в осінньо-зимовий період iconРішення від № м. Дружківка Про стан підготовки житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 років
Гейченка В. О. про готовність об’єктів житлово комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 рр.,...
Рішення від № м. Дружківка Про підсумки роботи житлово-комунального господарства міста в осінньо-зимовий період iconРішення від 30. 05. 2012 №6/19-2 м. Дружківка Про підсумки роботи житлово-комунального господарства міста в осінньо-зимовий період
В осінньо-зимовий період 2011-2012 років в цілому житлово-комунальні підприємства галузі забезпечили стабільну роботу в зимових умовах....
Рішення від № м. Дружківка Про підсумки роботи житлово-комунального господарства міста в осінньо-зимовий період iconРозпорядження 01. 10. 2012 року Сколе №479 Про підготовку підприємств житлово-комунального господарства, організацій та установ до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 рр
Про підсумки роботи підприємств житлово-комунального господарства в осінньо-зимовий період 2011-2012 рр та завдання по підготовці...
Рішення від № м. Дружківка Про підсумки роботи житлово-комунального господарства міста в осінньо-зимовий період iconРішення від № м. Дружківка Про виконання заходів щодо підготовки житлово-комунального господарства міста
Гейченка В. О. про готовність об’єктів житлово комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 рр.,...
Рішення від № м. Дружківка Про підсумки роботи житлово-комунального господарства міста в осінньо-зимовий період iconРішення від № м. Дружківка Про підсумки роботи житлово-комунального господарства міста в осінньо-зимовий період
Незважаючи на жорстке лімітування енергоресурсів, нестачу коштів та аномальні холоди споживачі одержували комунальні послуги задовільної...
Рішення від № м. Дружківка Про підсумки роботи житлово-комунального господарства міста в осінньо-зимовий період iconРішення від 16. 05. 2012 №261 м. Дружківка Про підсумки роботи житлово-комунального господарства міста в осінньо-зимовий період
Незважаючи на жорстке лімітування енергоресурсів, нестачу коштів та аномальні холоди споживачі одержували комунальні послуги задовільної...
Рішення від № м. Дружківка Про підсумки роботи житлово-комунального господарства міста в осінньо-зимовий період iconРішення від № м. Дружківка Про стан підготовки житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років
Заслухавши та обговоривши інформацію начальника управління житлового та комунального господарства Гейченка В. О. виконавчий комітет...
Рішення від № м. Дружківка Про підсумки роботи житлово-комунального господарства міста в осінньо-зимовий період iconРішення «17» травня 2012 року №5/1 Про підсумки роботи житлово-комунального господарства Гагарінського району в осінньо-зимовий період 2011-2012 років та завдання щодо підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років
Про підсумки роботи житлово-комунального господарства Гагарінського району в осінньо-зимовий період 2011-2012 років та завдання щодо...
Рішення від № м. Дружківка Про підсумки роботи житлово-комунального господарства міста в осінньо-зимовий період iconРішення. «23» 05 2012 р. №7/2-к «Про підсумки роботи житлово-комунального господарства району в осінньо-зимовий період 2011-2012 p p. І завдання з підготовки до опалювального сезону 2012-2013 p p.»
Заслухавши та обговоривши доповідь начальника управління житлое комунального господарства Бакуліна Ю. П. «Про підсумки роботи житлово-комунального...
Рішення від № м. Дружківка Про підсумки роботи житлово-комунального господарства міста в осінньо-зимовий період iconРішення від 05. 09. 2012 №55 6 м. Дружківка Про стан підготовки житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років
Заслухавши та обговоривши інформацію начальника управління житлового та комунального господарства Гейченка В. О. виконавчий комітет...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов