Довідка про роботу зі зверненнями громадян у виконкомі міської ради за 2011 рік icon

Довідка про роботу зі зверненнями громадян у виконкомі міської ради за 2011 рікНазваниеДовідка про роботу зі зверненнями громадян у виконкомі міської ради за 2011 рік
Дата конвертации11.11.2012
Размер77.24 Kb.
ТипДовідка
скачать >>>Інформаційна довідка

про роботу зі зверненнями громадян у виконкомі міської ради за 2011 рік


За звітний період робота зі зверненнями громадян у виконкомі міської ради проводилась у порядку, визначеному Конституцією України, Законом України «Про звернення громадян», Указом  Президента  України  від  07.02.08 № 109/2008 «Про першочергові заходи  щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 858 "Про затвердження Класифікатора звернень громадян", рішенням виконкому міської ради від 05.01.2011 №1 « Про затвердження Методики оцінювання рівня організації роботи із зверненнями громадян у виконавчих органах, комунальних підприємствах Дружківської міської ради та комунальних підприємствах, які надають послуги населенню», Положенням про Відділ та іншими нормативно-правовими актами, що регламентують роботу зі зверненнями. Діловодство здійснюється у відповідності до Інструкції з діловодства зі зверненнями громадян, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 № 348.

На адресу виконкому Дружківської міської ради протягом звітного періоду надійшло та відповідно зареєстровано 1241 звернення громадян, що на 139 менше, ніж за аналогічний період 2010 року. Жодне звернення не залишилось поза увагою, всі були належним чином розглянуті та опрацьовані.

За видами звернень домінують заяви щодо вирішення певних питань їх 1221, що становить 98 % усіх звернень, решту складають скарги та пропозиції 20, або 2 %.

На особистому прийомі керівництва виконкому побувало 839 мешканців міста, 402 звернення – письмові. У тому числі міським головою проведено 33 особистих та виїзних прийомів, на яких прийнято 271 особа. Звернення громадян, що звернулись до голови на особистому прийомі перебувають під його особистим контролем до остаточного вирішення питання. Крім того, заступниками міського голови за 2011 рік проведено 292 особистих та виїзних прийомів, на яких прийнято 528 громадян.

Керівництвом виконкому проведено 27 «прямих» телефонних ліній, за результатами яких зареєстровано 36 звернень громадян міста. На інформацію, що надходить від громадян до «прямих» телефонних ліній готуються відповідні доручення та надається письмова відповідь заявникам.

Порівняно з аналогічним періодом відбулося зменшення колективних звернень ( 2010 - 188; 2011-139) . Це пояснюється більш відповідальною роботою організацій, що надають послуги населенню в плані ремонтних робіт, благоустрою міста та великою роз’яснювальною роботою серед мешканців міста під час особистих виїзних прийомів керівництва виконкому міської ради, а також під час проведення керівниками комунальних підприємств міста сходів громадян за місцем їх проживання. У колективних зверненнях порушуються питання ремонту житлового фонду, благоустрою прибудинкових територій, відновлення роботи ліфтів, спилювання аварійних дерев в місті тощо. Слід зазначити, що також відсутні повторні звернення.

Серед письмових звернень 68, або 5%, надійшли з органів вищого рівня. Минулого року також надійшло 68 звернень. Основні причини надходження звернень від мешканців міста до органів вищого рівня пов'язані з надією соціально незахищених громадян отримати підтримку від уряду у вигляді підвищення пенсій, соціальних виплат, прийняття відповідних заходів щодо поліпшення житлових умов та матеріального достатку. Мешканці міста сподіваются вирішити порушені ними питання за втручанням органів вищого рівня, а не місцевими органами влади до компетенції яких належить вирішення переважної їх кількості, а також через відсутність можливості вирішити деякі питання у місті через недостатнє фінансування та зі змінами в чином законодавстві.

З аналізу даних звернень виходить, що основна маса надійшла до АПУ (34 звернення), ОДА (18), СКМУ (7), останні 9 до інших органів вищої влади. Слід зазначити, що 5 звернень даної категорії – дублетні. Питання, підняті у 2 – х зверненнях, не найшли свого підтвердження та є анонімними. Два звернення на підставі ст.7 Закону України «Про звернення громадян» за належністю надіслані до Олександрівської райдержадміністрації та Добропільської селищної ради. Вісімь зверненнь - є неодноразовими. Питання, підняті у зверненнях розподіляються наступним чином:

- промислової політики-1

- аграрної політики-1

- житлово–комунального характеру -32 звернення;

- соціального характеру -17 звернень;

- охорони здоров'я-8 звернень;

- транспорту- 4 звернення;

- торгівельної діяльності-1;

- інші питання – 4 звернення.

Позитивно вирішено 11 звернень, відмовлено у вирішенні питань на 2 звернення, на останні 54 надані відповідні роз'яснення згідно з чинним законодавством та одне звернення знаходиться в стадії вирішення.

Одне звернення з органів вищого рівня розглянуто на засіданні комісії з питань розгляду звернень громадян за участю заявника. У зв’язку з неодноразовими зверненнями заявника до міськвиконкому та органів вищого рівня з питання поліпшення умов проживання і надання відповідних роз’яснень рішенням комісії застосовано ст.8 Закону України «Про звернення громадян». Аналіз виконання звернень з органів вищої влади заслуховується на засіданнях комісії з питань розгляду звернень громадян та на апаратних нарадах при міському голові і при заступнику міського голови за участю керівників комунальних підприємств міста.

Крім того, з урядової «гарячої лінії» до виконкому надійшло 39 звернень, з яких 16 вирішені позитивно, на останні 23 звернення надані відповідні роз'яснення.

Відповідно до розпорядження ОДА від 20.11.2009 №606 «Про порядок організації розгляду звернень, що надходять на урядову телефонну «гарячу лінію» інформація на звернення надавалась своєчасно електронною поштою та на паперових носіях.

На виконання Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 для вирішення гострих проблем, що порушують мешканці в зверненнях, у виконкомі міської ради згідно з затвердженим графіком продовжує роботу постійно діюча комісія з питань розгляду звернень громадян, яку очолює міський голова. Протягом звітного періоду відбулося 12 засідань на яких розглядалися найбільш резонансні звернення та звернення, що надійшли з вищих органів влади. Проведено 12 днів контролю з питань виконання доручень міського голови та його заступників щодо розгляду звернень громадян керівниками управлінь та комунальних підприємств міста. За звітний період перевірено 32 звернення громадян. Інформації за наслідками перевірки надавалися керівництву виконкому.

В громадській приймальні виконкому міської ради продовжує щоденно функціонувати «Телефон довіри», на який за звітний період зателефонували 198 громадян та 8115 дзвінків надійшло до служби «1505».

За спектром і характером , з якими звернулись мешканці міста, характеризуються таким чином:

традиційно перше місце посідають питання житлово-комунального характеру, їх

838, або 63 % від загальної кількості питань. Проблеми енерго, водо, теплопостачання, спилювання сухих дерев, освітлення окраїнних вулиць, ремонт житлового фонду, списання заборгованості за житлово-комунальні послуги та перегляд їх тарифів, надання житла поза чергою тощо, найчастіше порушували у своїх зверненнях громадяни. Значна кількість питань даного напрямку пояснюється збільшенням оплати за житлово-комунальні послуги, зношеністю комунальних мереж.

На другому місці - питання соціального характеру – 180 звернення, або 14%, це питання надання пільг, призначення соціальних допомог, призначення  субсидій, надання матеріальної допомоги.   Особлива увага приділяється розгляду питань, з якими звертаються громадяни, потребуючі соціального захисту та підтримки.    При розгляді звернень найменш соціально захищених верств населення вишукуються всі можливості для вирішення їх проблем, зокрема, непрацездатних осіб, які постраждали внаслідок катастрофи на Чорнобильській АЕС, багатодітних сімей, одиноких матерів, пенсіонерів, інвалідів, ветеранів війни та праці. З метою підтримки соціально незахищених верств населення за звітний період надана матеріальна допомога 467 мешканцям міста на суму 103 тис.700 грн

У 57 зверненнях підняті питання транспорту та зв'язку, це в основному пільговий проїзд, налагодження автобусного сполучення між містом та селищами, ремонт радіомереж та телефонного зв'язку.

54 звернення стосуються встановлення межі земельної ділянки. У 42 зверненнях підняті питання охорони здоров’я , а саме: забезпечення ліками за пільговими рецептами, зубопротезування, надання допомоги у проведенні дорогостоячих операцій та лікування. 34 звернення стосовно забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку. У 34 зверненнях підняті питання праці та заробітної плати, одне звернення стосується освіти. Останні 80 звернень громадян відносяться до інших категорій .

Станом на 30.12.2011 в стадії розгляду залишається 23 звернення громадян.

На виконання Указу Президента України від 07.02.2009 № 109/2008 особлива увага приділялась позитивному вирішенню проблем пільгової категорії населення. Так, протягом 2011 року до виконкому міської ради звернулось 769 мешканців пільгової категорії, серед яких 16 інвалідів ВВв, 35 учасників війни і бойових дій, 15 – одиноких матерів і членів багатодітних сімей та інші пільгові категорії- 703.

З 31 звернення учасників ВВв та бойових дій, а також інвалідів ВВв, які взяті на контроль 16 або 51 % - вирішені позитивно.

Згідно з графіком, затвердженим розпорядженням міського голови від 04.01.2011 № 01 та на підставі рішення виконкому від 16.02.2011 № 140 « Про результати виконання нормативних актів стосовно роботи зі зверненнями громадян у виконкомі міської ради у 2010 році» проведено 16 перевірок організації роботи зі зверненнями громадян в управліннях, структурних підрозділах виконкому міської ради, селищних радах. За результатами перевірок підготовлені моніторинги і надані рекомендації щодо вдосконалення роботи зі зверненнями громадян. Виявлені порушення вимог діловодства та організації роботи зі зверненнями громадян узагальнені і доведені до відома керівників і відповідальних за роботу зі зверненнями.

У виконкомі міської ради активно впроваджується система інформування населення за допомогою мережі Інтернет. На веб-порталі виконкому міської ради у розділі «Звернення громадян» розміщено інформацію про графіки прийому громадян керівництвом виконкому. Постійно проводиться у ЗМІ роз’яснювальна робота щодо компетенції виконкому міської ради та органів вищого рівня стосовно вирішення питань, піднятих у зверненнях громадян.

Виконком міської ради приділяє значну увагу на задоволення законних прав та інтересів громадян, забезпечення всебічного розгляду звернень громадян, порушених у них проблем, оперативне їх вирішення, що є фактором забезпечення суспільно-політичної та економічної стабільності в державі. Робота виконкому міської ради й надалі буде спрямована на виконання вимог Закону України "Про звернення громадян", Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування" та знаходитися на постійному контролі у виконкомі Дружківської міської ради.


Начльник загального відділу Ю.І.КухароваПохожие:

Довідка про роботу зі зверненнями громадян у виконкомі міської ради за 2011 рік iconДовідка про роботу із зверненнями громадян управління економіки Броварської міської ради Управління економіки Броварської міської ради в своїй роботі керується Законом України «Про звернення громадян»
«Про затвердження інструкції з організації роботи щодо розгляду звернень громадян у виконкомі, відділах та інших структурних підрозділах...
Довідка про роботу зі зверненнями громадян у виконкомі міської ради за 2011 рік iconДовідка про роботу із зверненнями громадян у виконкомі міської ради у першому кварталі 2012 року
Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07. 02. 2008 109/2008, на виконання розпоряджень голови облдержадміністрації,...
Довідка про роботу зі зверненнями громадян у виконкомі міської ради за 2011 рік iconРішення виконкому Броварської міської ради від 14. 02. 2012 №58 показники за якими оцінюється рівень організації роботи із зверненнями громадян у виконкомі Броварської міської ради за 2011 рік № п/п
Дотримання порядку реєстрації звернень громадян на реєстраційно-контрольних картках чи в журналах реєстрації, ведення карток (журналів)...
Довідка про роботу зі зверненнями громадян у виконкомі міської ради за 2011 рік iconДовідка за підсумками роботи щодо розгляду звернень громадян у виконкомі Броварської міської ради за 2011 рік
Про організацію виконання в Київській області Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109”
Довідка про роботу зі зверненнями громадян у виконкомі міської ради за 2011 рік iconДовідка за підсумками роботи щодо розгляду звернень громадян у виконкомі Броварської міської ради за 2011 рік
Про організацію виконання в Київській області Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109”
Довідка про роботу зі зверненнями громадян у виконкомі міської ради за 2011 рік iconРішення 15 лютого 2012 року №29 м. Гнівань Про підсумки роботи із зверненнями громадян за 2011 рік та заходи по її поліпшенню
Стасюк І. О. про підсумки роботи із зверненнями громадян за 2011 рік., виконавчий комітет міської ради відмітив, що виконкомом проводиться...
Довідка про роботу зі зверненнями громадян у виконкомі міської ради за 2011 рік iconІнформація про роботу із зверненнями громадян за 6 місяців 2012 року відділу капітального будівництва Броварської міської ради
Про затвердження інструкції з організації роботи щодо розгляду звернень у виконкомі, відділах, управліннях та інших структурних підрозділах...
Довідка про роботу зі зверненнями громадян у виконкомі міської ради за 2011 рік iconРішення виконкому Броварської міської ради від 12. 02. 2013 №43 показники за якими оцінюється рівень організації роботи із зверненнями громадян у виконкомі Броварської міської ради за 2012 рік № п/п
Дотримання порядку реєстрації звернень громадян на реєстраційно-контрольних картках чи в журналах реєстрації, ведення карток (журналів)...
Довідка про роботу зі зверненнями громадян у виконкомі міської ради за 2011 рік iconІнформація про роботу із зверненнями громадян за 6 місяців 2013 року управління житлово-комунального господарства Броварської міської ради
Про затвердження інструкції з організації роботи щодо розгляду звернень у виконкомі, відділах, управліннях та інших структурних підрозділах...
Довідка про роботу зі зверненнями громадян у виконкомі міської ради за 2011 рік iconДодаток до рішення виконкому Броварської міської ради №301 від 10. 07. 2012 Інформація про роботу із зверненнями громадян за 6 місяців 2012 року управління житлово-комунального господарства Броварської міської ради
Про затвердження інструкції з організації роботи щодо розгляду звернень у виконкомі, відділах, управліннях та інших структурних підрозділах...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов