Положення про порядок забезпечення і фінансування витрат потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання на слухові апарати icon

Положення про порядок забезпечення і фінансування витрат потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання на слухові апаратиНазваниеПоложення про порядок забезпечення і фінансування витрат потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання на слухові апарати
Дата конвертации04.07.2013
Размер67.41 Kb.
ТипПоложення
скачать >>>

ПРАВЛІННЯ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ ВІД НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ НА ВИРОБНИЦТВІ ТА ПРОФЕСІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ УКРАЇНИ


ПОСТАНОВА


від 27 березня 2003 року N 25


Про затвердження Положення про порядок забезпечення і фінансування витрат потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання на слухові апарати


Із змінами і доповненнями, внесеними постановою правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України від 19 червня 2003 року N 49


Відповідно до статті 17 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності" правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України постановляє:


1. Затвердити Положення про порядок забезпечення і фінансування витрат потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання на слухові апарати (додається).


2. Затвердити граничний розмір фінансування витрат на 2003 рік: на слухові апарати з максимальним коефіцієнтом підсилення 64 дБ - до 870 гривень; з максимальним коефіцієнтом підсилення 71 дБ - до 1100 гривень; з максимальним коефіцієнтом підсилення 84 дБ - до 1665 гривень.


3. Директору виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України (далі - Фонд) довести зазначене Положення до робочих органів виконавчої дирекції Фонду.


4. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на виконавчу дирекцію Фонду.^ Голова правління 


Г. Ольховець 

ЗАТВЕРДЖЕНО

постановою правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України

від 27 березня 2003 р. N 25 ПОЛОЖЕННЯ

про порядок забезпечення і фінансування витрат потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання на слухові апарати


1. Це Положення розроблено відповідно до статей 21, 34 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності" з метою забезпечення потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, а також інвалідів з дитинства віком до 16 років (а у разі навчання до 23 років), якщо було заподіяно шкоду зародку, внаслідок травмування на виробництві або професійного захворювання жінки під час вагітності (далі - потерпілі) слуховими апаратами відділеннями виконавчої дирекції Фонду в районах та містах обласного значення (далі - відділення Фонду в районах та містах обласного значення).


2. Потерпілі забезпечуються слуховими апаратами на підставі рішення медико-соціальної експертної комісії (далі - МСЕК) при наявності заяви потерпілого, яка реєструється у відповідному журналі (додаток), та довідки лікаря-сурдолога.


3. Забезпечення потерпілих слуховими апаратами проводиться відповідно до договорів, укладених з установами, що реалізують слухові апарати. В договорі обов'язково передбачаються вимоги щодо якості, вартості та строку використання слухових апаратів, їх гарантійному, поточному та капітальному ремонту. Визначення установ, що реалізують слухові апарати, здійснюється шляхом застосування відділеннями Фонду в районах та містах обласного значення процедури відкритих торгів (тендерів) та інших процедур, відповідно до чинного законодавства.


4. Якщо потерпілий одночасно має право на забезпечення слуховими апаратами згідно з Законом України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності" та іншими законодавчими актами, йому надається право вибору за однією з підстав. Для визначення переліку таких осіб відділення виконавчої дирекції Фонду в районах та містах обласного значення щоквартально проводять звірку з робочими органами Пенсійного фонду, Фонду соціального захисту інвалідів, Фонду для здійснення заходів щодо ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та соціального захисту населення, управління соціального захисту населення тощо. При фінансуванні витрат на слухові апарати потерпілим, які мають право на забезпечення слуховими апаратами відповідно до інших законодавчих актів, відділення виконавчої дирекції Фонду в районах та містах обласного значення повинні отримати довідки, що потерпілі не отримували послуги щодо забезпечення слуховими апаратами за іншими підставами.


5. Відділення виконавчої дирекції Фонду в районах та містах обласного значення оплачують потерпілим та супроводжуючим особам (на підставі відповідного рішення МСЕК) вартість проїзду до установи, що реалізує слухові апарати, при пред'явленні квитків в обидва кінці у розмірах:


залізницею - за фактичними витратами, але не вище тарифу плацкартного вагону, для інвалідів I групи - тарифу купейного вагону;


автобусом - за фактичними витратами;


водним транспортом - за тарифом III класу.


Якщо потерпілий або супроводжуюча особа мають право на безкоштовний проїзд відповідно до законодавства України, то відшкодування за проїзд не проводиться.


Якщо потерпілий або супроводжуюча особа мають право на пільговий проїзд відповідно до законодавства України, то відшкодування за проїзд проводиться відповідно до пільг.


6. Особі, яка супроводжує інваліда I групи до лікувально-профілактичного закладу на консультацію до лікаря-сурдолога, відділення Фонду в районах та містах обласного значення компенсують витрати на житло згідно із законодавством про службові відрядження.


7. Добові витрати установлюються відповідно до постанови Кабінету Міністрів України "Про норми відшкодування витрат на відрядження у межах України та за кордон" від 23.04.99 р. N 663.


8. Потерпілі із стійкими вадами слуху забезпечуються слуховими апаратами вітчизняного виробництва, крім випадків, зазначених у пункті 15 цього Положення.


9. Граничний розмір вартості слухових апаратів щорічно затверджується правлінням Фонду.


10. Відділення виконавчої дирекції Фонду в районах та містах обласного значення при наявності документів, зазначених в пункті 2 цього Положення, видають постанову про фінансування витрат на слухові апарати.


11. Фінансування витрат на забезпечення потерпілих слуховими апаратами проводиться відділеннями виконавчої дирекції Фонду в районах та містах обласного значення при пред'явленні рахунка з установи, що реалізує слухові апарати.


12. Термін забезпечення потерпілих слуховими апаратами становить 1 раз на 5 років.


13. Відділення виконавчої дирекції Фонду в районах та містах обласного значення фінансують витрати потерпілим на джерела живлення до слухових апаратів.


14. У випадку необхідності заміни слухового апарата потерпілому (при зміні тонального порогу), на підставі довідки лікаря-сурдолога, потерпілий має право на позачергове забезпечення.


15. Слухові апарати іноземного виробництва або апарати, вартість яких перевищує граничний розмір, призначаються лише фахівцями Київського науково-дослідного інституту отоларингології.


16. Вартість слухових апаратів, придбаних за власні кошти потерпілого, відділеннями виконавчої дирекції Фонду в районах та містах обласного значення не відшкодовується.


17. У разі втрати слухового апарата повторне забезпечення слуховим апаратом проводиться відділеннями виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків в районах та містах обласного значення не раніше вказаного терміну.


18. Контроль щодо фінансування витрат на забезпечення слуховими апаратами здійснюється спеціалістами управлінь виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі та центрального апарату виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків.


Додаток

до пункту 2 Положення про порядок забезпечення і фінансування витрат потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання на слухові апарати

________________________________

(район, місто, область)

Журнал
обліку інвалідів, які забезпечуються слуховими апаратамиДата реєстрації

ПІБ

Адреса

Реєстраційний № особової справи потерпілого

Група інвалідності потерпілого

Ступінь втрати працездатності (%)

Вартість слухових апаратів

На який термін призначені слухові апарати

Кількість слухових апаратів

Тип слухових апаратів

Строк гарантії слухових апаратів

Назва виробника слухових апаратів

Вартість проїзду

№ та дата постанови про призначення виплат

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14____________Похожие:

Положення про порядок забезпечення і фінансування витрат потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання на слухові апарати iconПоложення про порядок забезпечення і фінансування витрат потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання на окуляри і протезування очей
Правління фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань україни
Положення про порядок забезпечення і фінансування витрат потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання на слухові апарати iconПоложення про організацію, забезпечення та фінансування необхідних видів догляду за потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання
До постанови правління Фонду від 03. 11. 2011 року №41«Про затвердження Положення про організацію, забезпечення та фінансування необхідних...
Положення про порядок забезпечення і фінансування витрат потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання на слухові апарати iconПоложення про організацію, забезпечення та фінансування необхідних видів догляду за потерпілими внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання Обґрунтування необхідності прийняття акта
Фондом соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України обов’язків щодо своєчасного...
Положення про порядок забезпечення і фінансування витрат потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання на слухові апарати iconПоложення про забезпечення додатковим харчуванням потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання (район, місто, область) Журнал *
...
Положення про порядок забезпечення і фінансування витрат потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання на слухові апарати iconПравління Пенсійного фонду України
України Пенсійному фонду України витрат, пов'язаних з виплатою пенсій по інвалідності внаслідок нещасного випадку на виробництві...
Положення про порядок забезпечення і фінансування витрат потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання на слухові апарати iconПоложення про організацію, забезпечення та фінансування необхідних видів догляду за потерпілими внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання
Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання,...
Положення про порядок забезпечення і фінансування витрат потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання на слухові апарати iconПоложення про організацію, забезпечення та фінансування необхідних видів догляду за потерпілими внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання
Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання,...
Положення про порядок забезпечення і фінансування витрат потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання на слухові апарати iconПоложення про організацію, забезпечення та фінансування необхідних видів догляду за потерпілими внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання (район, місто, область)
Обліку потерпілих, яким здійснюється фінансування витрат на необхідні види догляду
Положення про порядок забезпечення і фінансування витрат потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання на слухові апарати iconПро затвердження Положення про організацію, забезпечення та фінансування необхідних видів догляду за потерпілими внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання
Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання,...
Положення про порядок забезпечення і фінансування витрат потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання на слухові апарати iconАналіз впливу регуляторного акта постанови правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України «Про затвердження Змін до Положення про забезпечення потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання слуховими
Змін до Положення про забезпечення потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання слуховими апаратами,...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов