Кабінету Міністрів України icon

Кабінету Міністрів УкраїниНазваниеКабінету Міністрів України
страница1/4
Дата конвертации05.07.2013
Размер0.63 Mb.
ТипДокументы
скачать >>>
  1   2   3   4


Кабінету Міністрів України:

 1. До розгляду проекту закону про Державний бюджет України на 2004 рік у другому читанні внести до Верховної Ради України окремі законопроекти про внесення змін до положень тих законів, до яких запропоновано внести зміни проектом закону про Державний бюджет України на 2004 рік.

Насамперед, проаналізувати положення пунктів 9-11, 13-18, 24, 26, 31, 42, 44 статті 74 проекту закону про Державний бюджет України на 2004 рік, що мають соціальну спрямованість, та підготувати окремий законопроект про внесення змін до законодавчих актів, положення яких не забезпечені ресурсами бюджету на 2004 рік, вилучивши ці пункти з проекту закону про Державний бюджет України на 2004 рік.

 1. До розгляду проекту закону про Державний бюджет України на 2004 рік у другому читанні передбачити норму щодо обмеження залишків тимчасово вільних бюджетних коштів, що обліковуються на рахунках Державного казначейства України, виходячи з пропозицій Національного банку України.

 2. До розгляду проекту закону про Державний бюджет України на 2004 рік у другому читанні обрахувати обсяг надходжень плати за оренду майна (крім військового майна і майна Національної академії наук), що належить бюджетним установам, які утримуються за рахунок коштів державного бюджету.

Збільшити обсяг надходжень коштів від плати за оренду цілісних майнових комплексів та іншого державного майна за рахунок визначення суми надходжень плати за оренду майна (крім військового майна і майна Національної академії наук), що належить бюджетним установам, які утримуються за рахунок коштів державного бюджету.

Суму надходжень плати за оренду майна (крім військового майна і майна Національної академії наук), що належить бюджетним установам, які утримуються за рахунок коштів державного бюджету, включити окремим рядком до додатку № 1 до проекту закону.

 1. До розгляду проекту закону про Державний бюджет України на 2004 рік у другому читанні проаналізувати доцільність залучення до державного бюджету та зарахування до спеціального фонду таких платежів:

 • плати за проїзд автомобільними дорогами транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів іноземних держав та транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів, вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні, яка входить до складу єдиного збору, що справляється у пунктах пропуску через державний кордон України, із подальшим спрямуванням таких коштів до Державного дорожнього фонду України;

 • надходжень коштів від продажу контрольних марок із подальшим спрямуванням таких коштів на заходи, пов’язані з охороною інтелектуальної власності.

Обрахувати зміни показників доходів загального і спеціального фонду державного бюджету виходячи з таких пропозицій.

 1. До розгляду проекту закону про Державний бюджет України на 2004 рік у другому читанні проаналізувати доцільність:

 • залучення до загального фонду державного бюджету – 10 відсотків власних надходжень бюджетних установ, які утримуються за рахунок коштів державного бюджету;

 • зарахування до спеціального фонду державного бюджету – 3 відсотків надходжень від плати за оренду цілісних майнових комплексів та іншого державного майна з подальшим спрямуванням таких коштів Фонду державного майна України на заходи, пов’язані з виконанням функцій орендодавця цілісних майнових комплексів та іншого державного майна.

Обрахувати зміни показників доходів загального і спеціального фонду державного бюджету виходячи з таких пропозицій.

 1. До розгляду проекту закону про Державний бюджет України на 2004 рік у другому читанні обрахувати можливі втрати доходів державного бюджету за умови виключення із статті 3 проекту закону таких слів “які реалізуються за регульованими цінами”.

Прийняти нормативний документ щодо впорядкування реалізації природного газу за регульованими цінами.

 1. До розгляду проекту закону про Державний бюджет України на 2004 рік у другому читанні обрахувати додаткові надходження до державного бюджету внаслідок збільшення ставки рентної плати за видобуток газового конденсату з 104,04 грн. до 160 грн. за 1 тонну.

 2. Передбачити норму щодо продажу нафти та газового конденсату через аукціон.

 3. До розгляду проекту закону про Державний бюджет України на 2004 рік у другому читанні надати висновок щодо доцільності збереження на 2004 рік існуючого порядку сплати податку на додану вартість за операціями з надання послуг, пов’язаних із перевезенням (переміщенням) пасажирів та вантажів транзитом через територію і порти України, включаючи оцінку втрат доходів державного бюджету.

 4. До розгляду проекту закону про Державний бюджет України на 2004 рік у другому читанні дати оцінку виключення в абзацах восьмому і дев’ятому статті 7 проекту закону таких слів “технологічних парків” або доповнення після таких слів словами “крім нових інвестиційних і інноваційних проектів у галузях, визначених пріоритетними, відповідно до законів України, які опрацьовуються Кабінетом Міністрів України”.

 5. До розгляду проекту закону про Державний бюджет України на 2004 рік у другому читанні подати обґрунтовані пропозиції щодо обмеження пільг у вільних економічних зонах і територіях пріоритетного розвитку та скасування таких зон і територій.

 6. До розгляду проекту закону про Державний бюджет України на 2004 рік у другому читанні подати до Комітету Верховної Ради України з питань бюджету такі матеріали до пункту 52 статті 74 проекту закону:

  1. Надати перелік лікарських засобів та виробів медичного призначення, що зареєстровані в Україні, операції з продажу яких звільняються від оподаткування податком на додану вартість відповідно до підпункту 5.1.7 пункту 5.1 статті 5 Закону України “Про податок на додану вартість”.

  2. Надати перелік закладів, що реалізують путівки на санаторно-курортне лікування та відпочинок дітей, які звільняються від оподаткування податком на додану вартість відповідно до підпункту 5.1.9 пункту 5.1 статті 5 Закону України “Про податок на додану вартість”.

  3. Обрахувати додатковий ресурс по збільшенню доходної частини Державного бюджету України в зв’язку із призупиненням дії пільг по оподаткуванню податком на додану вартість:

   1. послуг з охорони здоров’я (підпункт 5.1.8 пункту 5.1 статті 5 Закону України “Про податок на додану вартість”);

   2. операцій з ввезення на митну територію України товарів для підготовки збірних команд України до Олімпійських та Параолімпійських ігор (пункт 5.8 статті 5 Закону України “Про податок на додану вартість”);

   3. операцій з надання послуг щодо будівництва, ремонту та облаштування баз олімпійської та параолімпійської підготовки (пункт 5.9 статті 5 Закону України “Про податок на додану вартість”);

   4. операцій з надання послуг, що надаються базами олімпійської та параолімпійської підготовки (пункт 5.10 статті 5 Закону України “Про податок на додану вартість”);

   5. операцій з ввезення товарів, які використовуються для розширення виробництва підприємств з виготовлення боєприпасів, їх елементів та виробів спецхімії (пункт 11.30 статті 11 Закону України “Про податок на додану вартість”);

   6. операцій з ввезення матеріалів та устаткування, що використовуються для виробництва броньованих бойових машин (пункт 11.31 статті 11 Закону України “Про податок на додану вартість”);

   7. операцій з продажу товарів, що використовуються підприємствами концерну “Бронетехніка України” (пункт 11.32 статті 11 Закону України “Про податок на додану вартість”);

   8. операцій з ввезення матеріалів та комплектуючих, що використовуються для потреб розробки та виробництва авіаційної техніки (пункт 11.34 статті 11 Закону України “Про податок на додану вартість”);

   9. операцій з продажу окремих видів відходів заготівельними підприємствами (пункт 11.35 статті 11 Закону України “Про податок на додану вартість”).

 7. До розгляду проекту закону про Державний бюджет України на 2004 рік у другому читанні подати до Комітету Верховної Ради України з питань бюджету такі матеріали до пункту 53 статті 74 проекту закону:

  1. Обрахувати додатковий ресурс по збільшенню доходної частини Державного бюджету України у зв’язку з призупиненням пільги по податку на прибуток відповідно до підпунктів 5.2.2, 5.2.14 пункту 5.2 статті 5 Закону України “Про оподаткування прибутку підприємств”.

  2. Внести пропозиції до підпункту 5.6.2 пункту 5.6 статті 5 Закону України “Про оподаткування прибутку підприємств” стосовно включення до складу валових витрат платника податку на прибуток внесків на обов’язкове страхування життя.

 8. З метою недопущення зловживань суб’єктами господарювання при отриманні пільг розглянути питання щодо розширення критеріїв по віднесенню підприємств громадських організацій інвалідів до таких, що звільняються від оподаткування податком на прибуток.

 9. З метою ефективного використання надр та забезпечення додаткових надходжень до бюджету у 2004 році у сумі не менше 500 млн. гривень переглянути нормативи плати за користування надрами в частині їх збільшення.

 10. Розглянути питання та вжити заходи щодо скасування податкових пільг для автомобільної галузі шляхом скасування реєстрації інвестиційних проектів.

 11. До розгляду проекту закону про Державний бюджет на 2004 рік у другому читанні розглянути доцільність збереження у 2004 році звільнення від сплати земельного податку підприємствами суднобудівної промисловості (вилучити з пункту 50 статті 74 законопроекту пункт 13 частини першої статті 12 Закону України “Про плату за землю”).

 12. Переглянути перелік пільг по платі за землю та надати пропозиції щодо внесення змін до законодавства в частині призупинення пільг або встановлення обов’язкової сплати зазначеного податку у диференційованих розмірах до ставки податку, визначеної нормативно-правовими актами.

 13. До розгляду проекту закону про Державний бюджет України на 2004 рік у другому читанні обрахувати додатковий ресурс по збільшенню доходної частини державного бюджету внаслідок того, що експортному відшкодуванню підлягає відсоток податкового кредиту податкового періоду, розрахованого згідно з діючим порядком, що має дорівнювати частці обсягів фактично отриманої валютної виручки за продаж товарів (робіт, послуг) на експорт у загальному обсязі експортних оподатковуваних операцій.

 14. До розгляду проекту закону про Державний бюджет України на 2004 рік у другому читанні подати пропозиції щодо врегулювання процедури здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість з урахуванням пропозицій народних депутатів України, викладених до статті 10 проекту закону у порівняльній таблиці до проекту закону про Державний бюджет України на 2004 рік.

Внести пропозиції щодо встановлення прозорого механізму відшкодування податку на додану вартість суб’єктам підприємницької діяльності, в тому числі шляхом перегляду повноважень органів, що здійснюють відшкодування податку.

 1. До розгляду проекту закону про державний бюджет України на 2004 рік у другому читанні розглянути пропозицію щодо відшкодування податку на додану вартість такого змісту: “У разі коли за результатами звітного періоду сума, визначена згідно з підпунктом 7.7.1 статті 7 Закону України “Про податок на додану вартість” має від’ємне значення, платник податку, починаючи із періоду, наступного за звітним зменшує свої податкові зобов’язання по податку на додану вартість та по податку на прибуток до тієї пори, поки не буде у такий спосіб відшкодована вся від’ємна сума податку на додану вартість”.

 2. Розглянути пропозицію про зарахування органами державної податкової служби належних до відшкодування сум податку на додану вартість платникам, яким відповідно до закону реструктуризовано заборгованість по цьому податку та інших реструктуризованих сумах податків, що належать державному бюджету, та/або надано відстрочку/розстрочку по сплаті цих податків у рахунок зменшення реструктуризованих та/або відстрочених (розстрочених) сум зазначених податків, виключивши в абзаці другому статті 6 законопроекту слова “незалежно від визначеного законом терміну їх реструктуризації та/або відстрочки (розстрочки)”.

 3. Розглянути пропозиції щодо встановленню ставки податку на додану вартість у розмірі 10 відсотків з одночасною відміною права на відшкодування цього податку.

 4. До розгляду проекту закону про Державний бюджет України на 2004 рік у другому читанні розглянути можливість скорочення обсягу податкової заборгованості у 2004 році на 30 відсотків та подати відповідні пропозиції.

 5. Внести пропозиції щодо порядку спрямування коштів від ліквідації пільгових тарифів на електричну енергію на погашення заборгованості Національної акціонерної енергетичної компанії “Енергоатом” перед бюджетом та щодо заборони встановлення пільгових тарифів на електричну енергію.

 6. Скасувати пільги, понижуючі коефіцієнти та переглянути діючі ставки по платі за спеціальне використання водних ресурсів (крім населення) та платежах за користування надрами.

Опрацювати доцільність передбачення коштів на будівництво водогонів за рахунок збільшення надходжень плати за спеціальне використання водних ресурсів внаслідок упорядкування нормативів плати та відміни понижуючих коефіцієнтів.

 1. До розгляду проекту закону про державний бюджет України на 2004 рік у другому читанні подати пропозиції щодо порядку використання рентної плати за використання водних ресурсів первинними водокористувачами, що мають власні водозабірні споруди і відповідне обладнання для забору води на будівництво водогонів Державним комітетом по водному господарству України.

 2. У разі підписання Президентом України Закону України “Про рентні платежі на нафту та природний газ” при підготовці проекту закону про Державний бюджет України на 2004 рік до другого читання передбачити статтю щодо перенесення набрання чинності цим Законом з 1 січня 2004 року на 1 січня 2005 року.

 3. Скасувати розпорядження Кабінету Міністрів України від 17 липня 2003 року № 409-р “Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 28 травня 2001 року № 227” та відповідні кошти повернути до державного бюджету відповідно до Закону України “Про Державний бюджет України на 2003 рік”.

 4. Вивчити пропозицію щодо доцільності застосування у 2004 році ставки на бензини моторні (ГСТУ 320.00149943.015-2000) сумішеві з вмістом не менш як 5 відсотків високооктанових кисневмісних добавок за ТТУ 30183376.001 або етил-трет-бутилового ефіру (ЕТБЕ) А-76к, А-80Ек, А-92Ек, АІ-93Ек, А-98Ек у розмірі 30 євро за 1.000 кг.

 5. Розглянути питання стосовно збільшення на 10 відсотків ставок акцизного збору на нафтопродукти та внести відповідні пропозиції.

 6. Вивчити можливість збільшення до 80 відсотків розміру відрахувань до спеціального фонду Державного бюджету України від ввізного мита з нафтопродуктів і транспортних засобів та шин до них, акцизного збору з вироблених в Україні та з ввезених на територію України нафтопродуктів і транспортних засобів для спрямування на розвиток мережі і утримання автомобільних доріг загального користування.

 7. Удосконалити порядок вилучення частини прибутку (доходу) державних підприємств до державного бюджету з урахуванням необхідності диференціації нормативу відрахувань залежно від типу підприємств та сфери його діяльності. Розглянути доцільність внесення змін до статті 66 проект закону в частині заміни слів “господарські організації” словами “суб’єкти господарювання”.

 8. Внести пропозиції щодо запровадження індикативних цін на товари, що ввозяться на територію України, з метою недопущення заниження митної вартості таких товарів.

 9. Внести пропозиції щодо розповсюдження на господарську діяльність державних підприємств порядку проведення тендерних закупівель товарів, робіт і послуг, визначеного Законом України “Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти”.

 10. Внести пропозиції щодо заборони проведення приватизації об’єктів стратегічного значення та недопущення подрібнення пакетів акцій (в тому числі контрольних) господарських товариств, які є у державній власності.

 11. Внести пропозиції щодо передачі акцій з державною часткою майна господарських товариств в управління Фонду державного майна України з одночасним наданням Міністерству фінансів України повноважень щодо контролю за ефективним управлінням державним майном.

 12. Врегулювати питання надання на 2004 рік Міністерству оборони України разом з Фондом державного майна України повноваження на реалізацію на внутрішньому ринку надлишкового військового майна (крім озброєння і боєприпасів) з визначенням порядку цієї реалізації. В зв’язку з чим, призупинити дію пункту 1 статті 6 Закону України “Про правовий режим майна у Збройних силах України” в частині відчуження військового майна через уповноважені Кабінетом Міністрів України підприємства та організації.

 13. Внести пропозиції щодо заборони передачі державних акцій в управління юридичним особам.

 14. Подати перелік підприємств, надходження коштів від приватизації яких має забезпечити виконання планових завдань у 2004 році, з визначенням відсотків акцій, що пропонується для продажу, та розмірів статутного фонду.

 15. До розгляду проекту закону про Державний бюджет України на 2004 рік у другому читанні опрацювати механізм залучення до Пенсійного фонду України додаткових внесків (зборів) в розмірі 10 відсотків від коштів, які перевищують максимальну величину фактичних витрат на оплату праці найманих працівників, оподатковуваного доходу (прибутку), сукупного оподатковуваного доходу (граничну суму заробітної плати (доходу), з яких справляються страхові внески (збори) до Пенсійного фонду в розмірі 2.660 гривень на місяць у розрахунку на кожну фізичну особу – платника внесків (зборів) для спрямування на відшкодування Пенсійному фонду України виплати надбавок та підвищень до пенсій, призначених за різними пенсійними програмами .

 16. Опрацювати пропозицію та здійснити розрахунок обсягу додаткових надходжень до бюджету державного мита за умови запровадження неоподаткованого мінімуму, як бази для розрахунку, у розмірі 71,1 гривні (30 відсотків від мінімальної заробітної плати) відповідно до Закону України “Про податок з доходів фізичних осіб” з метою залучення коштів на створення єдиної державної автоматизованої паспортної системи.

 17. Внести пропозиції щодо збільшення у 2004 році вартості торгового патенту на надання побутових послуг без збільшення загального обсягу доходів, що враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів.

 18. Переглянути та обмежити види діяльності, до яких застосовуються ставки фіксованого та єдиного податку, передбачені Указом Президента України від 3 липня 1998 року № 727 “Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва”.

 19. До розгляду проекту закону про Державний бюджет України на 2004 рік у другому читанні переглянути прогнозний обсяг надходжень збору за забруднення навколишнього природного середовища, врахувавши збільшення у 2003 році на 50 відсотків тарифів відповідних платежів.

 20. Відповідно до пункту 14 статті 2 проекту закону обрахувати прогнозний обсяг надходжень від розміщення в установах банків тимчасово вільних бюджетних коштів, які обліковуються на рахунках Державного казначейства України, та передбачити такі надходження окремим рядком у додатку № 1 до проекту закону.

 21. Враховуючи пропозиції народних депутатів України, розглянути питання про збільшення доходної частини державного бюджету за рахунок надходжень від:

 • збору за спеціальне використання лісових ресурсів;

 • плати за видачу ліцензій та сертифікатів;

 • плати за ліцензії на право експорту, імпорту та оптової торгівлі спирту етилового, коньячного та плодового плати за ліцензії;

 • плати за ліцензії на право експорту, імпорту алкогольними напоями та тютюновими виробами;

 • плати за ліцензії на право оптової торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами;

 • плати за видачу ліцензій на використання радіочастот;

 • ввізного мита;

 • надходжень від грошово-речових лотерей;

 • плати за оренду цілісних майнових комплексів та іншого державного майна до спеціального фонду);

 • збору за використання радіочастотного ресурсу;

 • надходжень коштів від реалізації надлишкового озброєння, військової та спеціальної техніки, іншого майна Збройних Сил України та інших, утворених згідно з законодавством військових формувань.

 1. Розглянути доцільність включення заборгованості Кабінету Міністрів України перед Національним банком України у сумі 129,2 млн. гривень за отриманими у 1991-1993 роках кредитами в національній валюті до граничного розміру державного внутрішнього боргу станом на 31 грудня 2004 року.

 2. Вивчити доцільність віднесення до внутрішнього державного боргу України заборгованості із соціальних виплат (включаючи заборгованість з соціальних виплат громадянам, постраждалим внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, яку не буде погашено протягом 2003 року, заробітної плати на державних підприємствах по виконаних державних замовленнях, заборгованість по знецінених грошових заощадженнях громадян в установах Ощадбанку і страхових внесках до колишнього Укрдержстраху та викуп облігацій Державної цільової безпроцентної позики 1990 року, заборгованість з виплати педагогічним працівникам надбавок за вислугу років, щорічної грошової винагороди в розмірі посадового окладу за сумлінну працю і зразкове виконання службових обов’язків, допомоги на оздоровлення при наданні щорічної відпустки за 1997-2000 роки, а також компенсації працівникам бюджетних установ, які працюють (працювали) у сільській місцевості за 1997-1999 та 2002-2003 роки за комунальні послуги) та внести пропозиції щодо порядку погашення або реструктуризації такого боргу.

 3. У проекті закону про Державний бюджет України на 2004 рік визначити обсяг надання державних гарантій з урахуванням статті 15 проекту закону.

Разом із проектом закону надати перелік інфраструктурних проектів, що мають загальнодержавне значення, щодо кредитів на які передбачається надання державних гарантій у наступному році.

 1. Врегулювати питання щодо уповноваженого органу, який визначає вимоги до фінансових показників банків, які надають зустрічні, безвідзивні та безумовні гарантії, згідно із статтею 15 проекту закону про Державний бюджет України на 2004 рік.

 2. У проекті Державного бюджету України на 2004 рік виділити з витрат на обслуговування і погашення державного боргу в окрему бюджетну програму видатки на управління державним боргом.

 3. Для законодавчого врегулювання питань погашення, обслуговування та управління державним боргом, здійснення операцій з державним боргом з метою економії бюджетних коштів сприяти прийняттю до 1 січня 2004 року Закону про державний борг України.

 4. У складі проекту закону про Державний бюджет України на 2004 рік до другого читання подати Програму державного запозичення України на 2004 рік окремим додатком.

 5. Розглянути доцільність включення до проекту закону України про Державний бюджет України на 2004 рік нової статті такого змісту:

“Встановити в 2004 році граничний розмір асигнувань державного бюджету на надання кредитів іноземним державам, їх юридичними особами в обсязі до 200 млн. доларів США. Надання державних кредитів іноземним державам та їх юридичними особами здійснюється за міжурядовими угодами”.

 1. Передбачити у проекті закону про Державний бюджет України на 2004 рік норму щодо продовження строку позовної давності із заборгованості перед бюджетом внаслідок неповернутих кредитів, наданих державою або під державні гарантії.

 2. Розглянути доцільність запровадження у 2004 році такої норми:

“Установити, що фінансування енергозберігаючих проектів та проектів створення електричних потужностей шляхом надбудови об’єктів теплової комунальної енергетики, яке буде функціонувати за рахунок створеної економії паливних ресурсів, здійснюється з Державного бюджету України в сумі 230.000 тис. гривень через Державний комітет з питань житлово-комунального господарства – головного розпорядника бюджетних коштів, з використанням механізму погашення податкової заборгованості (недоїмки) підприємствами паливно-енергетичного комплексу, що підлягає сплаті до державного бюджету станом на 1 січня 2004 року, шляхом направлення усієї виручки на сплату заборгованості, яка надійде від підприємств комунальної енергетики, що запроваджують енергозберігаючі проекти та проекти будівництва нових потужностей виробництва електричної енергії, за придбані ними паливно-енергетичні ресурси у підприємств-боржників, в тому числі із застосуванням одноденного кредитування уповноваженими банками учасників розрахунків.

Кабінету Міністрів України визначити на 2004 рік цей механізм проведення розрахунків та порядок подачі, розгляду і затвердження запропонованих для запровадження енергозберігаючих проектів та проектів створення нових потужностей виробництва електричної енергії в комунальній енергетиці”.

 1. Відновити хронологію відображення бюджетних призначень у додатках № 3 та 4 до проекту закону про Державний бюджет України на 2004 рік згідно з відомчою класифікацією видатків державного бюджету.

 2. Подати разом з проектом закону про Державний бюджет України на 2004 рік, доопрацьованим до другого читання, розподіл обсягів державних капітальних вкладень по головних розпорядниках та об’єктах за рахунок загального фонду державного бюджету як довідковий матеріал.

 3. Передбачити видатки на капітальні вкладення у сумі 1 млрд. гривень. До подання проекту закону про Державний бюджет України на 2004 рік на друге читання узгодити з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету принципи розподілу обсягів капітальних вкладень.

Проаналізувати пропозиції народних депутатів України щодо виділення коштів на капітальні вкладення (субвенції на інвестиційні проекти) з відповідними переліками об’єктів, наведені у порівняльній таблиці до проекту закону про Державний бюджет України на 2004 рік, та внести пропозиції щодо порядку формування додатку до проекту закону з переліком об’єктів, роботи по яких будуть здійснюватися у 2004 році за рахунок зазначених коштів.

 1. Надати критерії розподілу за об’єктами та територіями коштів субвенції місцевим бюджетам з державного бюджету на виконання заходів з упередження аварій та запобігання техногенних катастроф у житлово-комунальному господарстві та на інших аварійних об'єктах комунальної власності (додаток № 8 до проекту закону про Державний бюджет України на 2004 рік).

 2. Проаналізувати пропозицію щодо виділення коштів на завершення спорудження першого пускового комплексу Бізнес-центру нафтогазового комплексу Полтавщини у сумі 65 млн. гривень за рахунок капітальних вкладень Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України” та внести відповідні пропозиції до подання законопроекту на друге читання.

 3. Переглянути перелік наукових та науково-технічних програм, що здійснюються за рахунок бюджетних коштів, з метою виключення програм, які не мають відношення до розділу державних науково-технічних програм.

 4. Опрацювати можливість кредитування з державного бюджету прикладних розробок і державних науково-технічних програм у сфері агропромислового комплексу із передбаченням механізму повернення таких кредитів до державного бюджету.

 5. Розглянути можливість збільшення видатків на фінансування Генеральної прокуратури України, Вищого господарського суду України та Служби безпеки України.

 6. Розглянути можливість фінансового забезпечення:
  1   2   3   4Похожие:

Кабінету Міністрів України iconПояснювальна записка до проекту постанови Кабінету Міністрів України Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України
Кабінету Міністрів України від 11. 10. 2002 №1531, та Порядку безоплатних оформлення та видачі громадянам України державних актів...
Кабінету Міністрів України iconПостанова Кабінету Міністрів України від 31 травня 2000 р. №865
Кабінету Міністрів України „Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України
Кабінету Міністрів України iconПоложення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 р. №731
Кабінету Міністрів України „Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України”
Кабінету Міністрів України iconМіністерство промислової політики України
Кабінеті Міністрів України спільно з Радою національних асоціацій товаровиробників при Кабінеті Міністрів України опрацювала наданий...
Кабінету Міністрів України iconПояснювальна записка до проекту постанови Кабінету Міністрів України „ Про доповнення постанови Кабінету Міністрів України
Кабінету Міністрів України від 3 листопада 1998 року №1740 “Про затвердження Порядку сплати збору на обов’язкове державне пенсійне...
Кабінету Міністрів України iconПояснювальна записка до проекту постанови Кабінету Міністрів України „ Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України
Проект постанови Кабінету Міністрів України підготовлено з метою приведення у відповідність із чинним законодавством та спрямовано...
Кабінету Міністрів України iconПро затвердження Програми діяльності Кабінету Міністрів України Кабінет Міністрів України постановляє
Затвердити Програму діяльності Кабінету Міністрів України і подати її на розгляд Верховної Ради України
Кабінету Міністрів України iconКабінету Міністрів України підготувати та подати до Верховної Ради України проект закон
Кабінетом Міністрів України, а також враховуючи Звернення Президента України до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України...
Кабінету Міністрів України iconПояснювальна записка до проекту постанови Кабінету Міністрів України Про виконання Закону України
Кабінету Міністрів України “Про виконання Закону України від 14 червня 2011 року №3491-vi “Про внесення змін до Закону України “Про...
Кабінету Міністрів України iconПояснювальна записка до проекту постанови Кабінету Міністрів України Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України
«Про регулювання містобудівної діяльності» з метою приведення Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах,...
Кабінету Міністрів України iconПорівняльна таблиця до проекту Постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 27 березня 1996 р.
Постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 27 березня 1996 р. №354 “Про...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов