Яким чином фо повідомити органи дпс про вибір іншого об’єкта житлової нерухомості, ніж в якому він зареєстрований, для застосування пільги з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки? icon

Яким чином фо повідомити органи дпс про вибір іншого об’єкта житлової нерухомості, ніж в якому він зареєстрований, для застосування пільги з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки?



НазваниеЯким чином фо повідомити органи дпс про вибір іншого об’єкта житлової нерухомості, ніж в якому він зареєстрований, для застосування пільги з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки?
Дата конвертации13.10.2013
Размер15.53 Kb.
ТипДокументы
скачать >>>

Яким чином ФО повідомити органи ДПС про вибір іншого об’єкта житлової нерухомості, ніж в якому він зареєстрований, для застосування пільги з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки?


     Відповідно до пп.265.2.1 п.265.2 ст.265 Податкового кодексу України 
від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) об’єктом оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (далі - податок), є об’єкт житлової нерухомості.
     База оподаткування об’єктів житлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних осіб, обчислюється органом державної податкової служби на підставі даних Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, що безоплатно надаються органами державної реєстрації прав на нерухоме майно (пп.265.3.2 п.265.3 ст.265 ПКУ).
     Згідно з пп.265.4.1 п.265.4 ст.265 ПКУ база оподаткування об’єкта житлової нерухомості, що перебуває у власності фізичної особи - платника податку, зменшується: 
     а) для квартири - на 120 кв. метрів; 
     б) для житлового будинку - на 250 кв. метрів. 
     Таке зменшення надається один раз за базовий податковий (звітний) період і застосовується до об’єкта житлової нерухомості, у якій фізична особа - платник податку зареєстрована в установленому законом порядку, або за вибором такого платника до будь-якого іншого об’єкта житлової нерухомості, який перебуває в його власності.
     Обчислення суми податку з об’єктів житлової нерухомості, які знаходяться у власності фізичних осіб, проводиться органом державної податкової служби за місцезнаходженням об’єкта житлової нерухомості (пп.265.7.1 п.265.7 ст.265 ПКУ).
     Податкове повідомлення-рішення про суму податку, що підлягає сплаті, та платіжні реквізити надсилаються органами державної податкової служби платникам за місцезнаходженням об’єкта житлової нерухомості до 1 липня звітного року за формою, встановленою у порядку, визначеному ст.58 ПКУ (пп.265.7.2 п.265.7 ст.265 ПКУ).
     Отже, фізична особа, у власності якої перебуває декілька об’єктів житлової нерухомості, має право один раз за базовий податковий (звітний) період застосувати пільгу щодо об’єкта житлової нерухомості, звернувшись до 1 липня звітного року з письмовою заявою про вибір об’єкта житлової нерухомості до органу ДПС за місцем знаходження такого об’єкта житлової нерухомості

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю

Овруцької МДПІ



Похожие:

Яким чином фо повідомити органи дпс про вибір іншого об’єкта житлової нерухомості, ніж в якому він зареєстрований, для застосування пільги з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки? iconВласникам об’єктів житлової нерухомості
В україні запроваджено податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Платниками податку на нерухоме майно є власники...
Яким чином фо повідомити органи дпс про вибір іншого об’єкта житлової нерухомості, ніж в якому він зареєстрований, для застосування пільги з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки? iconЧи може скористатись пільгою з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки фо, яка має у власності два (чи більше) об’єкти житлової нерухомості, якщо один з них не є об’єктом оподаткування?
Відповідно до пп. 265 1 п. 265. 3 ст. 265 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-vi зі змінами та доповненнями...
Яким чином фо повідомити органи дпс про вибір іншого об’єкта житлової нерухомості, ніж в якому він зареєстрований, для застосування пільги з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки? iconРішення 16 сесії селищної ради 6 скликання від 06. 2012 року положення справляння податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Платники податку
Платниками податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об’єктів житлової нерухомості
Яким чином фо повідомити органи дпс про вибір іншого об’єкта житлової нерухомості, ніж в якому він зареєстрований, для застосування пільги з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки? iconСемінар з аппу – велика допомога для платника податків в плані знань
Дпс україни. Але найбільше запитань виникало до фахівця Реєстраційної служби головного управління юстиції. Адже порядок реєстрації...
Яким чином фо повідомити органи дпс про вибір іншого об’єкта житлової нерухомості, ніж в якому він зареєстрований, для застосування пільги з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки? iconДо якого бюджету сплачується податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки
Згідно з п. 10. 1 ст. 10 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-vi із змінами та доповненнями (далі – пку) податок...
Яким чином фо повідомити органи дпс про вибір іншого об’єкта житлової нерухомості, ніж в якому він зареєстрований, для застосування пільги з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки? iconРішення від № м. Курахове Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Яким чином фо повідомити органи дпс про вибір іншого об’єкта житлової нерухомості, ніж в якому він зареєстрований, для застосування пільги з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки? iconІнтерв’ю кореспондента Іллінецького районного радіомовлення Руслани Момот з начальником Іллінецької мдпі віталієм Шпаком з приводу запровадження податку на нерухомість. Кореспондент
Нь, як податок на нерухоме майно. Спочатку він мав бути запровадженим з 1 січня 2012 року, потім по технічним причинам введення податку...
Яким чином фо повідомити органи дпс про вибір іншого об’єкта житлової нерухомості, ніж в якому він зареєстрований, для застосування пільги з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки? iconІнформація щодо податку на нерухоме майно
Об’єктом оподаткування є об’єкт житлової нерухомості, а саме будівлі, віднесені відповідно до законодавства до житлового фонду, дачні...
Яким чином фо повідомити органи дпс про вибір іншого об’єкта житлової нерухомості, ніж в якому він зареєстрований, для застосування пільги з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки? iconДодаток №1 До проекту рішення 6 скликання Медвеже-Вушківської сільської ради від 2013 р. Затверджую сільський голова П. С. Роздайбіда. Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від
Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки встановлюється відповідно до розділу 1 ст. 10 п. 10. 1 та ст. 265 розділу...
Яким чином фо повідомити органи дпс про вибір іншого об’єкта житлової нерухомості, ніж в якому він зареєстрований, для застосування пільги з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки? iconДодаток №1 до рішення 17 сесії 6 скликання Медвеже-Вушківської сільської ради від 19 червня 2012 р. Затверджую сільський голова П. С. Роздайбіда. Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від
Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки встановлюється відповідно до розділу 1 ст. 10 п. 10. 1 та ст. 265 розділу...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов