Наказ №232 Про атестацію педагогічних працівників в 2013-2014 навчальному році icon

Наказ №232 Про атестацію педагогічних працівників в 2013-2014 навчальному роціНазваниеНаказ №232 Про атестацію педагогічних працівників в 2013-2014 навчальному році
Дата конвертации29.10.2013
Размер106.53 Kb.
ТипНаказ
скачать >>>


УКРАЇНА

Міністерство освіти і науки України

Відділ освіти

Овруцької райдержадміністрації

Житомирської області


НАКАЗ


09.09.2013 м. Овруч № 232


Про атестацію педагогічних працівників

в 2013-2014 навчальному році.

На виконання Закону України „Про освіту”, “Про загальну середню освіту”, відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників України, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06 жовтня 2010 року №930, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 грудня 2010 року за № 1255/18550 , наказу №268/85-ОД від 04.11.2011 року «Про організацію проведення атестації педагогічних працівників закладів соціального захисту дітей» та з метою стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності

^ НАКАЗ У Ю:

1. Затвердити склад атестаційної комісії ІІ рівня (відділу освіти райдержадміністрації) на 2013-2014 н.р. :

Северенчук Я.Д. - начальник відділу освіти, голова комісії,

Рожок І.А. – заступник начальника відділу освіти, заступник голови,

Гаєвська Т.М. – голова райкому профспілки працівників освіти,

Бесарабчик В.П.- завідуюча РМК,

Ковальчук Л.П. – методист з кадрової роботи,

Чижевська Г.М.- методист з кадрової роботи, секретар

Невмержицький В.Г. - директор Гладковицької ЗОШ І-ІІІ ступенів,

Басюк М.П.- вчитель світової літератури Овруцької ЗОШ І-ІІІ ст..№3.

2. Затвердити графік роботи атестаційної комісії ІІ рівня на 2013-2014 н.р., що додається.

3. Керівникам ЗОШ І-ІІ, ЗОШ І-ІІІ ступенів, дошкільних і позашкільних навчальних закладів району:

3.1. до 20 вересня 2013 року видати наказ про створення атестаційних комісій І рівня в 2013-2014 навчальному році при наявності в навчальних та інших закладах більш як 15 педагогічних працівників.

3.2. до 10 жовтня 2013 року провести нараду при директорі по вивченню в педагогічних колективах Типового положення про атестацію педагогічних працівників та забезпечити його дотримання.

3.3. до 10 жовтня 2013 року подати до атестаційної комісії І рівня за місцезнаходженням списки педагогічних працівників (включаючи практичних психологів та соціальних педагогів), які підлягають черговій атестації із зазначенням результатів попередньої атестації та строків проходження підвищення кваліфікації, заяви про присвоєння більш високої кваліфікаційної категорії, заяви про позачергову атестацію, заяви про перенесення строку атестації, подання керівника або педради про присвоєння кваліфікаційної категорії, педагогічного звання.

3.4. організувати своєчасне проходження курсової перепідготовки педпрацівників у відповідності до вимог Типового положення про атестацію.

3.5.активізувати роботу по охопленню заочним навчанням педпрацівників, які не мають відповідної фахової освіти.

3.6.не допускати фактів формального розгляду звернень педпрацівників з питань атестації.

4. Завідуючій РМК відділу освіти, директору Малої академії, Острівського МНВК, Комунального закладу «Житомирський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» :

4.1. до 10 жовтня 2013 року подати до атестаційної комісії ІІ рівня списки педпрацівників, які атестуються із зазначенням строків проходження підвищення кваліфікації, клопотання, заяви про присвоєння більш високої кваліфікаційної категорії , заяви про перенесення чергової атестації та про позачергову атестацію.

5. Керівникам ЗОШ І-ІІ ступенів, які не мають власних атестаційних комісій:

5.1. до 20 жовтня 2013 року подати до атестаційної комісії ІІ рівня списки працівників затверджені атестаційною комісією І рівня, які претендують на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії „спеціаліст вищої категорії”, педагогічного звання «старший учитель», «учитель-методист», клопотання атестаційної комісії І рівня про присвоєння кваліфікаційної категорії „спеціаліст вищої категорії” та присвоєння педагогічних звань.

6. Головам атестаційних комісій І рівня:

6.1. до 10 жовтня 2013 року подати до атестаційної комісії ІІ рівня заяви про перенесення чергової атестації педпрацівників, які мають кваліфікаційну категорії «спеціаліст вищої категорії», заяви педпрацівників або клопотання керівника, педагогічної ради навчального закладу про позачергову атестацію на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії».

6.2. до 20 жовтня 2013 року провести засідання атестаційної комісії по питаннях затвердження списків педпрацівників, які атестуються; графіку роботи атестаційної комісії та розгляду заяв про позачергову атестацію, про перенесення, відстрочення чергової атестації педпрацівників, яких атестує комісія І рівня.

6.3. до 20 жовтня 2013 року подати до атестаційної комісії ІІ рівня списки працівників, які претендують на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії „спеціаліст вищої категорії”, педагогічних звань, клопотання директора школи або педагогічної ради про присвоєння кваліфікаційної категорії „спеціаліст вищої категорії” та присвоєння педагогічних звань.

6.4. ознайомити педпрацівників з графіком проведення атестації під підпис.

6.5. включити до складу атестаційної комісії І рівня директорів загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів, які не мають атестаційних комісій.

7.Атестаційним комісіям І рівня провести атестацію педагогічних працівників загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступеня (включаючи практичних психологів та соціальних педагогів), вихователів дошкільних навчальних закладів:

7.1.Словечанської ЗОШ І-ІІІ ступенів педпрацівників Усівської ЗОШ І-ІІ ступенів,

7.2.Бігунської ЗОШ І-ІІ ступенів педпрацівників Городецької ЗОШ І-ІІ ступені, Селезівської ЗОШ І-ІІ ступенів, Сирницької ЗОШ І-ІІ ступенів,

7.3.Овруцької ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 педпрацівників Зарічанської ЗОШ І-ІІ ступенів,

7.4.Лучанківської ЗОШ І-ІІІ ступенів педпрацівників Слобідської ЗОШ І-ІІ ступенів, 7.5. Нововелідницької ЗОШ І-ІІІ ступенів педпрацівників Білківської ЗОШ І-ІІ ступенів, Черевківської ЗОШ І-ІІ ступенів, Прибитківської ЗОШ І-ІІ ступенів,

7.6.Покалівської ЗОШ І-ІІІ ступенів педпрацівників Коптівщинської ЗОШ І-ІІ ступенів,

7.7.Гошівської ЗОШ І-ІІІ ступенів педпрацівників Невгодівської ЗОШ І-ІІ ступенів,

7.8.Піщаницької ЗОШ І-ІІІ ступенів педпрацівників Поліської ЗОШ І-ІІ ступенів,

7.9.Тхоринської ЗОШ І-ІІІ ступенів педпрацівників Антоновицької ЗОШ І-ІІ ступенів,

7.10.ДНЗ №1 м. Овруча вихователів ДНЗ району та ДНЗ м. Овруча.

8. Контроль за додержанням порядку проведення атестації педагогічних працівників покласти на директорів ЗОШ І-ІІ, І-ІІІ ступенів, завідуючих ДНЗ, РМК , директорів Малої академії, ЦДЮТ, Острівського МНВК, Комунального закладу «Житомирський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей».

9. Довести наказ до відома керівників ЗОШ І-ІІ, І-ІІІ ступенів, ДНЗ, завідуючої РМК, Малої академії, ЦДЮТ, Острівського МНВК, Комунального закладу «Житомирський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей».

10.Контроль за виконанням даного наказу покласти на методистів по кадрам Чижевську Г.М., Ковальчук Л.П.


Начальник відділу освіти Я.Д.Северенчук

Копія згідно

Методист Г.М.Чижевська


Додаток до наказу

від 09.09.2013 р. №232


^ Графік

роботи атестаційної комісії ІІ рівня

на 2013-2014 н.р.

з/п


Назва закладу

Представлення

атестаційних документів

Засідання комісії


1.Городецька ЗОШ, Коптівщинська ЗОШ, Невгодівська ЗОШ, Слобідська ЗОШ,

Усівська ЗОШ, Черевківська ЗОШ.

Нововелідницька ЗОШ, Гладковицька ЗОШ, Лучанківська ЗОШ, Можарівська ЗОШ, Норинський НВК, Овруцька ЗОШ №1, Овруцька ЗОШ №3, Піщаницька ЗОШ, Покалівська ЗОШ, Раківщинська ЗОШ, Тхоринська ЗОШ.
До 06.04.1407.04.14


2.Антоновицька ЗОШ, Білківська ЗОШ, Зарічанська ЗОШ, Левковицька ЗОШ, Прибитківська ЗОШ, Селезівська ЗОШ, Сирницька ЗОШ, Черепинський НВК.

Великофоснянська ЗОШ, Велико- хайчанська ЗОШ, Великочернігівська ЗОШ, Кирданівська ЗОШ, Гошівська ЗОШ, Листвинська ЗОШ, Овруцька гімназія,

Овруцька ЗОШ №4, Словечанська ЗОШ.

До 07.04.1408.04.14

3.

Красилівська ЗОШ, Поліська ЗОШ, Хлуплянська ЗОШ.

Бондарівська ЗОШ, Бігунська ЗОШ, Ігнатпільська ЗОШ, Першотравнева ЗОШ, Шоломківська ЗОШ.

Острівський МНВК, Мала академія, ЦДЮТ, ДНЗ, КЗ «Житомирський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей»,

методисти РМК, вчитель-логопед логопедичного пункту.
До 08.04.1409.04.14Початок роботи комісії о 8.00 год.


План роботи атестаційної комісії ІІ рівня на 2013–2014 н. р.
п/п

Зміст роботи

Термін виконання

Відповідальні

1.

Видати наказ про створення атестаційної комісії в 2013-2014 н.р.


До 20.09.13 р

Голова атестаційної комісії ІІ рівня

2.

Провести нараду директорів з питання вивчення Типового положення про атестацію педагогічних працівників України зі змінами, затвердженими наказом від 08.08.2013 року №1135 .


До 10.10.13 р.


Рожок І.А.

3.

Подати списки працівників РМК, Острівського МНВК, Малої академії, КЗ «Житомирський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей»на атестацію в 2013-2014 н.р., заяви про перенесення та позачергову атестацію.


До 10.10.13 р.

Бесарабчик В.П.

Павлущенко М.С.

Климович М.І.,

Желонська О.М.

4.

Подати заяви про перенесення чергової атестації педпрацівників, які мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», заяви або клопотання про позачергову атестацію на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» або присвоєння педагогічних звань


До 10.10.13 р.

Голови атестаційних комісій І рівня.

5.

Подати списки працівників, які претендують на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії», клопотання керівника або педагогічної ради про присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічних звань.


До 20.10.13 р.

Голови атестаційних

комісій І рівня

6.

Провести перше засідання атестаційної комісії ІІ рівня ,

затвердити списки педпрацівників, які атестуються та графік роботи атестаційної комісії .


До 20.10.13 р.

Голова атестаційної комісії ІІ рівня

7.

Ознайомити працівників РМК , МНВК, КЗ «Житомирський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей», які атестуються з графіком проведення атестації під підпис.

До 20.10.13 р.

Чижевська Г.М.

Ковальчук Л.П.

8.

Організувати своєчасне проходженя курсової перепідготовки педпрацівників та керівників загальноосвітніх навчальних закладів у відповідності до вимог Типового положення про атестацію.


Протягом року

Ричко Л.І.


9.

Вивчення роботи методистів РМК, працівників МНВК , КЗ «Житомирський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей», які атестуються (згідно графіка, який додається)

З 20.11.2013 по 15.03.2014 р.

Бесарабчик В.П.

Комарчук В.А.

Члени ат. комісії ІІ рівня.


10.

Вивчення роботи педагогів (згідно шкільних графіків), які претендують на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічних звань (розгляд атестаційних матеріалів, відкритих уроків, творчих звітів)

До 15.03.2014 р.

Члени атестаційної комісії ІІ рівня,

методисти РМК

11.

Провести друге засідання атестаційної комісії ІІ рівня по результатам вивчення роботи педпрацівників

(при необхідності ).

Після 15.03.2013 р

Голова атестаційної комісії ІІ рівня

12.

Подати до комісії ІІ рівня атестаційні документи (атестаційні листи , характеристики, посвідчення про курсову перепідготовку) працівників, які атестуються.


02.04.-03.04.2014 р

Бесарабчик В.П.

Павлущенко М.С.

Голови ат.комісій

І рівня.

13.

Провести підсумкове засідання атестаційної комісії ІІ рівня .

До 10.04.2014 р.


Голова атестаційної комісії ІІ рівня

14.

Видати наказ „Про підсумки атестації педагогічних кадрів в 2013-2014 н.р.”

До 10.04.14 р.

Голова атестаційної комісії ІІ рівня

15.

Передати атестаційні листи та наказ до централізованої бухгалтерії відділу освіти .

До 13.04.14 р

Чижевська Г.М.,

Ковальчук Л.П.

16.

Скласти звіт про атестацію педагогічних кадрів в 2013-2014 н.р.

22.04.13 р.

Чижевська Г.М.,

Ковальчук Л.П.Похожие:

Наказ №232 Про атестацію педагогічних працівників в 2013-2014 навчальному році iconПро застосування Типового положення про атестацію педагогічних працівників
Міністерством освіти і науки України видано наказ від 08. 08. 2013 р. №1135 "Про затвердження Змін до Типового положення про атестацію...
Наказ №232 Про атестацію педагогічних працівників в 2013-2014 навчальному році iconНаказ №262 Про проведення атестації педагогічних працівників району в 2009/2010 н р
«Про атестацію практичних психологів знз та центрів практичної психології І соціальної роботи», наказу Головного управління освіти...
Наказ №232 Про атестацію педагогічних працівників в 2013-2014 навчальному році iconПоложення про атестацію педагогічних працівників Наказ мон молодь спорт №1473 від 20. 12. 11 року міністерство освіти І науки, молоді та спорту україни наказ №1473 від 20 грудня 2011 року
Про затвердження Змін до Типового положення про атестацію педагогічних працівників
Наказ №232 Про атестацію педагогічних працівників в 2013-2014 навчальному році iconПоложення про атестацію педагогічних працівників Наказ монмолодьспорт №1473 від 20. 12. 11 року міністерство освіти І науки, молоді та спорту україни наказ №1473 від 20 грудня 2011 року
Про затвердження Змін до Типового положення про атестацію педагогічних працівників
Наказ №232 Про атестацію педагогічних працівників в 2013-2014 навчальному році iconНаказ №186 Про післядипломне підвищення кваліфікації педагогічних працівників і керівників навчальних закладів у Київському університеті імені Бориса Грінченка в 2012/2013 навчальному році
Про підготовку та підвищення кваліфікації педагогічних працівників у вищих навчальних закладах комунальної форми власності територіальної...
Наказ №232 Про атестацію педагогічних працівників в 2013-2014 навчальному році iconЩодо організації роботи в дошкільних навчальних закладах у 2013/2014 навчальному році
Просимо довести зазначену інформацію до відома працівників районних (міських) управлінь (відділів) освіти і науки та педагогічних...
Наказ №232 Про атестацію педагогічних працівників в 2013-2014 навчальному році iconНаказ №314 смт. Володарка Про створення атестаційної комісії та затвердження її складу для проведення атестації педагогічних працівників навчальних закладів Володарського району у 2012/2013 навчальному році Відповідно до Законів України " " (п.
Створити у відділі освіти атестаційну комісію для атестації педагогічних працівників району у кількості 11 осіб та затвердити її...
Наказ №232 Про атестацію педагогічних працівників в 2013-2014 навчальному році iconПро застосування Типового положення про атестацію педагогічних працівників
Направляємо для виконання наказ Міністерства освіти і науки від 6 жовтня 2010 року №930 «Про затвердження Типового положення про...
Наказ №232 Про атестацію педагогічних працівників в 2013-2014 навчальному році iconПідвищенням якості підготовки та результативності участі педагогічних працівників у професійних конкурсах, виставках, активізації видавничої діяльності
Аналіз науково-методичної та дослідницької роботи Первомайської гімназії №3 щодо реалізації методичної теми у 2012/2013 навчальному...
Наказ №232 Про атестацію педагогічних працівників в 2013-2014 навчальному році iconПоложення про атестацію педагогічних працівників
Міністерства освіти І науки від 6 жовтня 2010 року n 930 "Про затвердження Типового положення про атестацію педагогічних працівників"...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов