Положення про районну конкурсну комісію з питань використання коштів районного бюджету для відшкодування відсоткової ставки за залученими короткостроковими кредитами сільськогосподарськими та іншими підприємствами агропромислового комплексу (додається) icon

Положення про районну конкурсну комісію з питань використання коштів районного бюджету для відшкодування відсоткової ставки за залученими короткостроковими кредитами сільськогосподарськими та іншими підприємствами агропромислового комплексу (додається)НазваниеПоложення про районну конкурсну комісію з питань використання коштів районного бюджету для відшкодування відсоткової ставки за залученими короткостроковими кредитами сільськогосподарськими та іншими підприємствами агропромислового комплексу (додається)
Дата конвертации22.12.2012
Размер113.54 Kb.
ТипПоложення
скачать >>>


УКРАЇНА
ЄМІЛЬЧИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ


РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ


від 23.05.2011 р. №132

Про затвердження Порядку використання коштів районного бюджету для відшкодування відсоткової ставки за залученими короткостроковими кредитами сільськогосподарськими та іншими підприємствами агропромислового комплексу
З метою забезпечення виконання Програми розвитку агропромислового комплексу Ємільчинського району на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням п’ятої сесії УІ скликання районної ради від 15.04.2011р. № 64 «Про Програму розвитку агропромислового комплексу Ємільчинського району на 2011-2015 роки»:


1. Затвердити Порядок використання коштів районного бюджету для відшкодування відсоткової ставки за залученими короткостроковими кредитами сільськогосподарськими та іншими підприємствами агропромислового комплексу (додається).


2. Утворити районну конкурсну комісію з питань використання коштів районного бюджету для відшкодування відсоткової ставки за залученими короткостроковими кредитами сільськогосподарськими та іншими підприємствами агропромислового комплексу та затвердити її в складі, що додається.


3. Затвердити Положення про районну конкурсну комісію з питань використання коштів районного бюджету для відшкодування відсоткової ставки за залученими короткостроковими кредитами сільськогосподарськими та іншими підприємствами агропромислового комплексу (додається).


Голова державної

адміністрації Л.В.Забела


ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови

райдержадміністрації

від 23.05.2011 р. №132


ПОРЯДОК

використання коштів районного бюджету для відшкодування відсоткової ставки за залученими короткостроковими кредитами сільськогосподарськими та іншими підприємствами агропромислового комплексу


1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів районного бюджету, передбачених для відшкодування відсоткової ставки за залученими у банках короткостроковими кредитами сільськогосподарськими та іншими підприємствами агропромислового комплексу.

2. Головним розпорядником коштів, що виділяються із районного бюджету, є управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації.

3. Одержувачами коштів для відшкодування відсоткової ставки є сільськогосподарські та інші підприємства агропромислового комплексу.

4. Короткостроковим є кредит, залучений до 12 місяців.

5.Відшкодування відсоткової ставки за залученими кредитами надається сільськогосподарським та іншими підприємствами агропромислового комплексу (надалі -позичальник) за таким напрямом:

за залученими короткостроковими кредитами для закупівлі пального, мінеральних добрив, засобів захисту рослин і тварин, насіння, кормів, нетелів, теличок, свиней, кнурів, ведення будівництва і реконструкції господарських об’єктів та інших матеріально-технічних ресурсів для забезпечення виробничого процесу; хлібопекарським підприємствам- для покриття витрат, повязаних із закупівлею зерна для виробництва хліба та хлібобулочних виробів.

6. Відшкодування надається позичальникам у національній валюті з 1 січня по 31 грудня поточного року в розмірі різниці між відсотковою ставкою банку за користуванням кредитом та компенсацією за рахунок коштів державного бюджету в розмірі подвійної облікової ставки НБУ, що діє на дату нарахування відсотків за користування кредитом; в межах кошторисних призначень.

7. Визначення підприємств, яким будуть надаватись кошти з районного бюджету на відшкодування відсоткової ставки за залученими кредитними ресурсами здійснюється районною конкурсною комісією створеною згідно із розпорядженням голови райдержадміністрації.

8. До складу районної конкурсної комісії входять: заступник голови районної державної адміністрації з питань агропромислового розвитку; начальник та спеціалісти управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації; представники районних управлінь державної статистики, фінансів, контрольно-ревізійного, державного казначейства, податкової служби, управління державної служби боротьби з економічною злочинністю управління Міністерства внутрішніх справ України .

Комісію очолює заступник голови районної державної адміністрації з питань агропромислового розвитку.

9. Комісія забезпечує оприлюднення Порядку та умов проведення конкурсу в засобах масової інформації.

10. Позичальники для отримання відшкодування подають до районної конкурсної комісії такі документи:

заяву;

копію довідки ЄДРПОУ завірену управлінням статистики;

довідку про банківські реквізити позичальника;

копію кредитного договору та річний розрахунковий розмір компенсації, засвідчений банком;

виписку банку про отримання позичальником кредиту та відсутність боргових зобовязань за отриманими кредитами;

довідку про відсутність (наявність) заборгованості понад півроку перед бюджетом та Пенсійним фондом;

копії документів про оплату вартості придбаних пального, мінеральних добрив, засобів захисту рослин і тварин, репродукційного насіння, кормів, нетелів, бугаїв – плідників, теличок, свиней, кнурів, ведення будівництва і реконструкції господарських об’єктів та інших матеріально-технічних ресурсів для забезпечення виробничого процесу, копії накладних, паспортів тварин, ветеринарних карток до них та відомість переміщення ідентифікованого поголів»я племінних тварин із племгосподарств .

Комісія, при необхідності, має право вимагати додатковий перелік документів.

11. Подані документи перевіряються секретарем конкурсної комісії та реєструються в журналі обліку.

12. Конкурсна комісія розглядає подані підприємствами-позичальниками документи, необхідні для одержання права на відшкодування, у порядку черговості їх реєстрації.

13. Перевага при визначенні переліку господарств надається позичальникам, які виконували у повному обсязі зобов’язання щодо погашення та обслуговування кредитів, залучених у попередні роки.

14. Рішення конкурсної комісії приймається на закритому засіданні у присутності не менш як двох третин її складу відкритим голосуванням простою більшістю голосів. У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос головуючого на засіданні.

Рішення комісії оформляється протоколом, який підписують усі члени комісії. Член комісії, який не згодний з її рішенням, підписує протокол із зауваженнями, які є його невід'ємною частиною.

15. Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації на підставі рішення районної конкурсної комісії з визначенням відсотків та суми відшкодування у межах річного обсягу бюджетних призначень передбачених в районному бюджеті, видає відповідну довідку позичальнику.

16. Позичальники, які залучили кредити і за результатами конкурсу одержали право на відшкодування за такими кредитами, щомісяця до 7 числа подають довідку, видану банком, про суму фактично сплачених позичальником відсотків за користування кредитом за відповідний період із визначенням суми, що відшкодовується позичальнику за рахунок коштів державного та районного бюджету, та копію платіжного документа про сплату відсотків за користування такими кредитами, засвідчену банком, до управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.

17. Перерахування бюджетних коштів на відкриті в установах банків поточні рахунки підприємств здійснюється управлінням агропромислового розвитку райдержадміністрації відповідно до Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів, затвердженого наказом Державного казначецства України від 04.11.02 №205 (із внесеними змінами).

18. Складання та подання фінансової звітності про використання коштів районного бюджету, здійснюється в установленому законодавстом порядку.


19. Контроль за цільовим та ефективним використанням коштів здійснюється управлінням агропромислового розвитку районної державної адміністрації.


ЗАТВЕРДЖЕНО

розпорядженням голови райдержадміністрації

від 23.05.2011 р. №132


СКЛАД

районної конкурсної комісії з питань використання коштів районного бюджету для відшкодування відсоткової ставки за залученими короткостроковими кредитами сільськогосподарськими та іншими підприємствами агропромислового комплексу


Островський

Микола Антонович

-

заступник голови райдержадміністрації, голова комісії

Павленко

Іван Андрійович

-

начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, заступник голови комісії

Євпак

Наталія Степанівна

-

начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності, фінансово-кредитного забезпечення та кадрової роботи управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, секретар комісії
Члени комісії:


Авраменко

Володимир Іванович

-

Начальник управління державного казначейства в Ємільчинському районі (за згодою)

Бернадська

Віта Віталіївна

-

начальник контрольно – ревізійного відділу в Ємільчинському районі (за згодою)

Кириленко

Інна Борисівна

-

заступник начальника – начальник бюджетного відділу фінансового управління райдержадміністрації


Лук»янчук Сергій Миколайович -

-

заступник начальника районного відділу внутрішніх справ (за згодою)

Мазуркевич

Тетяна Петрівна

-

в.о. заступника начальника Ємільчинського відділення Новоград – Волинської ОДПІ (за згодою)

Філоненко

Зінаїда Гнатівна

-

заступник начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації

Ходоровська

Галина Василівна

-

в.о.начальника відділу статистики

в Ємільчинському районі (за згодою)


ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови

райдержадміністрації

від 23.05.2011 р. №132


ПОЛОЖЕННЯ

про районну конкурсну комісію з питань використання коштів районного бюджету для відшкодування відсоткової ставки за залученими короткостроковими кредитами сільськогосподарськими та іншими підприємствами агропромислового комплексу


1. Це Положення визначає порядок організації та діяльності районної конкурсної комісії з питань використання коштів районного бюджету для відшкодування відсоткової ставки за залученими короткостроковими кредитами сільськогосподарськими та іншими підприємствами агропромислового комплексу (далі – комісія).

2. У своїй діяльності комісія керується Конституцією України, законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства аграрної політики України, розпорядженнями голови обласної та районної державних адміністрацій.

3. Основним завданням комісії є розгляд документів, поданих сільськогосподарськими та іншими підприємствами агропромислового комплексу, з метою визначення їх переліку для отримання права на компенсацію відсоткової ставки за залученими кредитами (позиками) у банках, визначених Порядком використання коштів районного бюджету для відшкодування відсоткової ставки за залученими короткостроковими кредитами сільськогосподарськими та іншими підприємствами агропромислового комплексу.

4. Формою роботи комісії є засідання, які скликаються головою комісії або його заступником (у разі відсутності голови комісії). Очолює комісію заступник голови райдержадміністрації з питань агропромислового розвитку, до компетенції якої входить визначення переліку сільськогосподарських та інших підприємств агропромислового комплексу для отримання права на компенсацію відшкодування відсоткової ставки за залученими кредитами сільськогосподарськими та іншими підприємствами агропромислового комплексу . Заступником голови комісії є начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації, на якого покладено обов’язки взаємозаміщення повноважень. Засідання комісії веде голова комісії або його заступник.

До складу комісії входять представники управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, фінансових органів та за згодою – представники органів державної статистики, органів державної контрольно – ревізійної і державної податкової служб, державного казначейства, управління Міністерства внутрішніх справ України в Житомирській області.

5. Сільськогосподарські та інші підприємства агропромислового комплексу для участі в конкурсі надають районній конкурсній комісії такі документи:

заяву;

копію довідки ЄДРПОУ завірену управлінням статистики;

довідку про банківські реквізити позичальника;

копію кредитного договору та річний розрахунковий розмір відшкодування, засвідчений банком;

виписку банку про отримання позичальником кредиту;

довідку про відсутність (наявність) заборгованості понад півроку перед бюджетом та Пенсійним фондом;

копії документів про оплату вартості придбаних пального, мінеральних добрив, засобів захисту рослин і тварин, репродукційного насіння, кормів, нетелів, бугаїв – плідників, теличок, свиней, кнурів, ведення будівництва і реконструкції господарських об’єктів та інших матеріально-технічних ресурсів для забезпечення виробничого процесу;

Копії накладних, проектно – кошторисної документації на будівництво та реконструкцію господарських проектів, паспортів тварин, ветеринарних карток до них та відомість переміщення ідентифікованого поголів’я племінних тварин із племгосподартв .

Комісія, при необхідності, має право вимагати додатковий перелік документів.

Претендент несе повну відповідальність за достовірність поданої інформації.

6. Конкурсна комісія розглядає подані сільськогосподарськими та іншими підприємствами агропромислового комплексу документи, необхідні для одержання права на відшкодування, у порядку черговості їх реєстрації.

7. Член комісії має право:

ознайомлюватися з матеріалами, поданими на її розгляд;

брати участь у вивченні додаткової інформації;

порушити клопотання, висловлювати міркування з питань, які розглядаються та заносяться до протоколу;

брати участь у прийнятті рішень шляхом голосування.

Підготовка матеріалів до розгляду комісією та реєстрація в журналі обліку покладається на секретаря конкурсної комісії.


8. Комісія проводить свої засідання не рідше ніж два рази на місяць, при наявності поданих заявок на участь у конкурсі. Останнє засідання конкурсної комісії проводиться до 5 грудня поточного року.

Рішення комісії приймається на закритому засіданні у присутності не менше двох третин її складу відкритим голосуванням простою більшістю голосів. У разі рівної кількості голосів, голос головуючого на засіданні є вирішальним та оформлюється протоколом, який підписують усі члени комісії, що були присутні на засіданні. Член комісії, який не згодний з її рішенням, підписує протокол з окремою думкою, яка є невід'ємною частиною протоколу.

9. Організація та матеріально-технічне забезпечення діяльності комісії покладається на управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.Похожие:

Положення про районну конкурсну комісію з питань використання коштів районного бюджету для відшкодування відсоткової ставки за залученими короткостроковими кредитами сільськогосподарськими та іншими підприємствами агропромислового комплексу (додається) iconПоложення про районну конкурсну комісію з питань використання коштів районного бюджету для відшкодування відсоткової ставки за залученими короткостроковими кредитами сільськогосподарськими та іншими підприємствами агропромислового комплексу (додається)
Про затвердження Порядку використання коштів районного бюджету для відшкодування відсоткової ставки за залученими короткостроковими...
Положення про районну конкурсну комісію з питань використання коштів районного бюджету для відшкодування відсоткової ставки за залученими короткостроковими кредитами сільськогосподарськими та іншими підприємствами агропромислового комплексу (додається) iconПрограма підтримки підприємств агропромислового комплексу через механізм здешевлення кредитів на 2011 рік
Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених в обласному бюджеті для часткової компенсації відсоткової ставки...
Положення про районну конкурсну комісію з питань використання коштів районного бюджету для відшкодування відсоткової ставки за залученими короткостроковими кредитами сільськогосподарськими та іншими підприємствами агропромислового комплексу (додається) iconПорядок відшкодування відсотків за кредитами залученими фізичними особами на впровадження енергозберігаючих заходів
Цей порядок визначає механізм використання коштів, передбачених в обласному бюджеті на часткове відшкодування відсоткових ставок...
Положення про районну конкурсну комісію з питань використання коштів районного бюджету для відшкодування відсоткової ставки за залученими короткостроковими кредитами сільськогосподарськими та іншими підприємствами агропромислового комплексу (додається) iconМетодичні рекомендації щодо часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого І середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів
Цими Методичними рекомендаціями визначається механізм часткового відшкодування з обласного бюджету суб’єктам малого і середнього...
Положення про районну конкурсну комісію з питань використання коштів районного бюджету для відшкодування відсоткової ставки за залученими короткостроковими кредитами сільськогосподарськими та іншими підприємствами агропромислового комплексу (додається) iconНаказ №323 Про використання коштів державного бюджету для оздоровлення та відпочинку дітей працівників агропромислового комплексу у 2012 році
Відповідно до пункту 7 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для оздоровлення та відпочинку дітей працівників...
Положення про районну конкурсну комісію з питань використання коштів районного бюджету для відшкодування відсоткової ставки за залученими короткостроковими кредитами сільськогосподарськими та іншими підприємствами агропромислового комплексу (додається) iconПоложення про районну комісію з питань використання коштів районного бюджету на проведення заходів по врегулюванню чисельності червоного лиса в мисливських угіддях району (додаток 2)
Про затвердження Порядку використання коштів районного бюджету на проведення заходів по врегулюванню чисельності червоного лиса в...
Положення про районну конкурсну комісію з питань використання коштів районного бюджету для відшкодування відсоткової ставки за залученими короткостроковими кредитами сільськогосподарськими та іншими підприємствами агропромислового комплексу (додається) iconЗвіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акту розпорядження голови Чугуївської районної державної адміністрації
«Про затвердження Порядку часткового відшкодування з районного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого...
Положення про районну конкурсну комісію з питань використання коштів районного бюджету для відшкодування відсоткової ставки за залученими короткостроковими кредитами сільськогосподарськими та іншими підприємствами агропромислового комплексу (додається) iconРозпорядження голови мостиської районної державної адміністрації від 29. 09. 2006 р. №458-р Про затвердження Порядку часткового Зареєстровано в відшкодування з місцевого бюджету
Затвердити Порядок часткового відшкодування з місцевого бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого підприємництва...
Положення про районну конкурсну комісію з питань використання коштів районного бюджету для відшкодування відсоткової ставки за залученими короткостроковими кредитами сільськогосподарськими та іншими підприємствами агропромислового комплексу (додається) iconПлан діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Печенізькою районною державною адміністрацією на 2012 рік
Розпорядження голови Печенізької рда від 03. 12. 2008 №1071 «Про затвердження Порядку часткового відшкодування з районного бюджету...
Положення про районну конкурсну комісію з питань використання коштів районного бюджету для відшкодування відсоткової ставки за залученими короткостроковими кредитами сільськогосподарськими та іншими підприємствами агропромислового комплексу (додається) iconРішення сесії обласної ради від 2011р. № Довідк а щодо отримання права на часткову компенсацію відсоткової ставки за залученим кредитом за рахунок коштів обласного бюджету в 2011 році Надана
Порядку підтримки підприємств агропромислового комплексу через механізм здешевлення кредитів, затвердженого рішенням обласної сесії...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов