Рішення колегії райдержадміністрації від 17. 08. 2012 №19 «Про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку І бюджету району за І півріччя 2012 року» icon

Рішення колегії райдержадміністрації від 17. 08. 2012 №19 «Про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку І бюджету району за І півріччя 2012 року»НазваниеРішення колегії райдержадміністрації від 17. 08. 2012 №19 «Про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку І бюджету району за І півріччя 2012 року»
Дата конвертации23.12.2012
Размер52.19 Kb.
ТипРішення
скачать >>>

УКРАЇНА


ЄМІЛЬЧИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ


27.08.2012р. № 210Про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку і бюджету району за І півріччя 2012 року


З метою забезпечення виконання показників Програми соціально-економічного та культурного розвитку і бюджету району на 2012 рік, на виконання вимог розпорядження голови облдержадміністрації від 01.08.2012 № 278 «Про хід виконання програми економічного і соціального розвитку та бюджету області за І півріччя 2012 року» та у відповідності до рішення колегії райдержадміністрації від 17.08.2012 №19 «Про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку і бюджету району за І півріччя 2012 року»


1. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, районних управлінь та відділів органів виконавчої влади, виконкомам сільських та селищних рад детально проаналізувати ситуацію, що склалася у підвідомчих галузях і на територіях у І півріччі 2012 року, та спрямувати свою діяльність на вирішення нагальних проблем і недопущення їх виникнення.


2. Першому заступнику голови райдержадміністрації Романюку О.Р.:

1)  Проаналізувати показники діяльності і ресурсного забезпечення закладів охорони здоров’я за І півріччя 2012 року та забезпечити виконання оптимальних показників.

2)  Розглянути питання про повноту та ефективність проведення диспансеризації населення відповідно до розпоряджень голови облдержадміністрації від 26 травня 2010 року №130 та 12 жовтня 2010 року №317.

3)  Терміново вивчити готовність лікувально-профілактичних закладів та аптечної мережі до впровадження проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою.

4)  Забезпечити безперебійну роботу дозвільного центру шляхом встановлення мінімально необхідної кількості посад державних адміністраторів (не менше двох штатних одиниць), впровадження систем електронного документообігу та автоматизованого обміну даними між державними адміністраторами і місцевими дозвільними органами.

5)  До початку опалювального сезону суттєво поліпшити розрахунки підприємств, установ, організацій та населення за спожиті енергоносії та погашення заборгованості за них.

6)  Посилити співпрацю між структурними підрозділами, що опікуються проблемами дітей, сільськими, селищними головами, як головами органів опіки та піклування, щодо вчасного виявлення та постановки дітей на профілактичний облік.

7)  При внесенні змін до районного бюджету на 2012 рік подати пропозиції щодо фінансування програм та заходів, що реалізуються центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

8)  Забезпечити ефективну роботу центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, організувавши роботу фахівців із соціальної роботи безпосередньо у територіальних громадах сіл та селищ району.


3.  Заступнику голови райдержадміністрації Островському М.А.:

1)  Забезпечити виконання завдань районної програми зайнятості населення щодо створення нових робочих місць.

2)  Поліпшити співпрацю з державною податковою службою, управлінням Пенсійного фонду України в районі з питань детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення з метою притягнення до відповідальності порушників трудового законодавства та інформування громадськості про результати перевірок і соціальних ризиків громадян, які не легалізують свою зайнятість та отримують заробітну плату неофіційно.

3)  На виконання протокольного рішення Кабінету Міністрів України з питання щодо результатів діяльності Пенсійного фонду України у 2011-2012 роках під час формування бюджетів усіх рівнів передбачати кошти для погашення заборгованості перед Пенсійним фондом України підприємств житлово-комунального комплексу та установ, що фінансуються з місцевих бюджетів.

4)  Опрацювати до 1 вересня 2012 року механізм надходження сільськогосподарської продукції для продажу за схемою «від поля до споживача», сприяти у створенні майданчиків для проведення торгівлі та забезпечити оприлюднення у засобах масової інформації матеріалів про їх роботу.


4.Службі в справах дітей райдержадміністрації (Гресько В.С.):

1)  Збільшити кількість влаштованих дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в сімейні форми виховання (опіка, піклування, прийомні сім'ї та дитячі будинки сімейного типу).

2)  Здійснювати систематичний контроль за умовами проживання та виховання дітей у сім’ях, де батьки або особи, що їх замінюють, ухиляються від виконання батьківських обов'язків.


5.  Управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації (Павленко І.А.):

1)  Ужити заходів щодо підготовки та проведення посіву озимих культур в оптимальні строки з дотриманням технологічних вимог.

2)  Активізувати процес підготовки виробничих потужностей тваринницької галузі до роботи в осінньо-зимових умовах, вжити невідкладних заходів щодо забезпечення заготівлі кормів для худоби і птиці на зимово-стійловий період згідно з потребою.

3)  Провести організаторську роботу з формування регіональних запасів продовольчого зерна для забезпечення потреб області борошном та хлібобулочними виробами.

4)  Ужити заходів щодо погашення сільськогосподарськими підприємствами боргів із єдиного соціального внеску.

5)  Забезпечити підготовку сховищ для зберігання картоплі та овочів.


6. Відділу освіти райдержадміністрації (Марчук А.В.):

1)  Забезпечити якісну підготовку приміщень навчальних закладів до нового 2012/13 навчального року та осінньо-зимового періоду.

2)  Ужити заходів щодо забезпечення повноцінним гарячим харчуванням учнів пільгових категорій.


7.  Відділу у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації (Примак Т.П) спільно з виконкомами сільських та селищних рад:

1)  Забезпечити координацію зусиль органів державної влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій району у напрямі реалізації заходів, передбачених розпорядчими документами центральних органів влади, голів обласної та районної держадміністрацій у рамках проведення в Україні Року спорту та здорового способу життя.

2)  Сприяти у розвитку дитячо-юнацького та резервного спорту, залученні дітей, підлітків та молоді до занять на відділеннях дитячо-юнацької спортивної школи, в спортивних клубах та секціях у кількості, не меншій 10% від загального населення району віком 6-18 років.

3)  Забезпечити підготовку та участь спортсменів району в обласних змаганнях з олімпійських та неолімпійських видів спорту.

4)  Сприяти у створенні в районі мережі сучасних спортивних споруд, оновленні інвентарю та обладнання, матеріально-технічному забезпеченні команд та спортсменів району.

5)  Забезпечити виконання обласної і районної програм розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 роки.


8.  Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Волощук Н.С.) та рекомендувати виконкомам сільських та селищних рад:

1)  Забезпечити виконання планових показників доходної частини місцевих бюджетів, затверджених місцевими радами та визначених Міністерством фінансів України.

2)  У першочерговому порядку забезпечувати фінансування видатків на оплату праці працівників бюджетних установ та проведення розрахунків за спожиті комунальні послуги і енергоносії.

3)  Забезпечити виконання п.4 ст.77 Бюджетного кодексу України щодо потреби в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ та проведення розрахунків за спожиті енергоносії.


9. Про хід виконання даного розпорядження інформувати райдержадміністрацію до 20 листопада 2012 року.


10. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.Голова адміністрації

Л.В. Забела

Похожие:

Рішення колегії райдержадміністрації від 17. 08. 2012 №19 «Про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку І бюджету району за І півріччя 2012 року» iconЗвіт про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Жидачівського району за I півріччя 2012 року
Районної ради від 1 березня 2012 року №159, у відповідності до показників соціально-економічного розвитку району, наявних даних статистичної...
Рішення колегії райдержадміністрації від 17. 08. 2012 №19 «Про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку І бюджету району за І півріччя 2012 року» iconЖитомирської області розпорядження
Про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку І бюджету району за І квартал 2012 року
Рішення колегії райдержадміністрації від 17. 08. 2012 №19 «Про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку І бюджету району за І півріччя 2012 року» iconДовідка про підсумки виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Бровари за І півріччя 2012 року. Протягом першого півріччя поточного року міський
Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Бровари за І півріччя 2012 року
Рішення колегії райдержадміністрації від 17. 08. 2012 №19 «Про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку І бюджету району за І півріччя 2012 року» iconРішення №26 Від 14 червня 2006 року м. Городок Про виконання Програми соціально економічного та культурного розвитку Городоцького району за 2005 рік та
Заслухавши звіт голови райдержадміністрації І. Мойсина про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Городоцького...
Рішення колегії райдержадміністрації від 17. 08. 2012 №19 «Про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку І бюджету району за І півріччя 2012 року» iconРішення №125 Від 12 квітня 2007 року м. Городок Про виконання Програми соціально економічного та культурного розвитку Городоцького району за 2006 рік
Заслухавши звіт голови райдержадміністрації І. Мойсина щодо виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Городоцького...
Рішення колегії райдержадміністрації від 17. 08. 2012 №19 «Про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку І бюджету району за І півріччя 2012 року» iconРішення про підсумки роботи територіально-господарського комплексу області в І півріччі 2012 року І хід виконання Програми соціально економічного та культурного розвитку Львівської області на 2012 рік
Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2012 рік, відповідно до пунктів 16, 28 частини 1статті...
Рішення колегії райдержадміністрації від 17. 08. 2012 №19 «Про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку І бюджету району за І півріччя 2012 року» iconРозпорядження голови районної державної адміністрації від 06. 02. 2012р. №24 Про проект Програми соціально економічного та культурного розвитку Ємільчинського району на 2012 рік
У відповідності до частини 1 ст. 17 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та рішення колегії райдержадміністрації від...
Рішення колегії райдержадміністрації від 17. 08. 2012 №19 «Про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку І бюджету району за І півріччя 2012 року» iconРішення двадцять сьома сесія VІ скликання від 23 січня 2013 року №1 Про підсумки виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку міста за 2012 рік та затвердження програми соціально економічного І культурного розвитку на 2013 рік
Про підсумки виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку міста за 2012 рік та затвердження програми соціально...
Рішення колегії райдержадміністрації від 17. 08. 2012 №19 «Про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку І бюджету району за І півріччя 2012 року» iconРішення №204 Від 29 березня 2012 року м. Городок Про виконання Програми соціально економічного та культурного розвитку Городоцького району за 2011 рік
Про виконання Програми соціально економічного та культурного розвитку Городоцького району за 2011 рік
Рішення колегії райдержадміністрації від 17. 08. 2012 №19 «Про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку І бюджету району за І півріччя 2012 року» iconРішення колегії Балаклавської районної державної адміністрації від 25 липня 2012 року №9/1-к «Про виконання Програми економічного І соціального розвитку Балаклавського району за 1 півріччя 2012 року»
Про введення в дію рішення колегії Балаклавської районної державної адміністрації від 25 липня 2012 року №9/1–К «Про виконання Програми...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов