Інформація про виконання районної Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2008-2011 роки icon

Інформація про виконання районної Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2008-2011 рокиНазваниеІнформація про виконання районної Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2008-2011 роки
Дата конвертации08.07.2013
Размер55.22 Kb.
ТипІнформація
скачать >>>


ІНФОРМАЦІЯ

про виконання районної Програми розвитку фізичної

культури та спорту на 2008-2011 роки

Відділом у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації проведено ряд заходів щодо реалізації районної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2007-2011 роки.

Напрямки діяльності та основні заходи програми

Фізичне виховання, фізкультурно-оздоровча і спортивна робота в навчальних закладах

Забезпечено умови для впровадження фізичного виховання і масового спорту в дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладах в обсязі не менше 5 годин рухової активності на тиждень.

Запроваджено у навчальних закладах систему контролю за станом фізичного розвитку та здоров'я вихованців, учнів та студентів на основі державних стандартів.

Згідно плану роботи відділу освіти проводяться засідання методоб’єднання та семінари з вчителями фізичної культури, що дає можливість обмінятися передовим досвідом роботи по впровадженню нових форм та методів проведення фізкультурно-оздоровчих заходів.

У 2009 році започатковано проведення районних змагань зі спортивного орієнтування серед учнів навчальних закладів району.

У квітні та в листопаді проведяться місячники оборонно-масової роботи для підвищення фізичної підготовленості призовної молоді для проходження служби у Збройних Силах України.

^ Масовий спорт серед сільського населення

У 2007 році створено та зареєстровано районну спортивно-молодіжну громадську організацію «Малинська районна федерація футболу».

Відновлено районний чемпіонат з футболу.

Традиційно проводяться районні турніри з футболу: «Молодість», «Незалежність», розіграші кубка «Весна», «Осінь».

Забезпечено участь збірних команд району в багатоступеневих обласних сільських спортивних іграх, інших спортивно-масових заходах серед усіх верств населення.

Щорічно проводиться районне свято «Мама, тато, я – спортивна сім’я».

З метою впровадження системи фізкультурно – спортивних заходів затверджено селищну Програму розвитку фізичної культури та спорту смт. Гранітного, на реалізацію якої у 2008 році виділено 15000 грн., у 2009 році - 18000 грн., у 2010 році – 25000 грн. В ході виконання цієї Програми в даному населеному пункті проведено ряд спортивно-масових заходів та забезпечено участь футбольної команди «Граніт» в обласному чемпіонаті з футболу.

В районі проводяться змагання в рамках Олімпійського тижня та Олімпійського уроку, у червні організовуються та проведяться заходи з нагоди Олімпійського Дня бігу

У 2008 році започаткований районний конкурс «Краще спортивне село».

У 2010 році було започатковано та проведено I - районні змагання серед колективів фізичної культури сіл та селищ Малинщини, в яких приймало участь 10 команд з шести видів спорту (волейбол, міні-футбол, теніс настільний, шахи, шашки, перетягування канату) та задіяно понад 220 учасників та представників сіл та селищ Малинщини.

^ Фізкультурно - оздоровча діяльність у виробничій сфері

У 2008 році започатковано проведення районної міжгалузевої Спартакіади серед команд установ, підприємств, організацій Малинщини

Щорічно проводиться районна Спартакіада працівників освіти Малинщини та забезпечується участь в обласних галузевих спартакіадах працівників культури, дорожньої галузі, державних службовців, працівників освіти.

^ Фізкультурно – оздоровча та реабілітаційна робота серед інвалідів

Дітям-інвалідам безкоштовно надаються спортивні споруди незалежно від форм власності для фізкультурно-оздоровчої та реабілітаційної роботи.

^ Дитячо – юнацький спорт

Рішенням сесії районної ради від 21 квітня 2007р. створено районну дитячо-юнацьку спортивну школу із відділеннями на базі навчальних закладів району із наступних видів спорту: настільний теніс, бокс, вільна боротьба, самбо, футбол. Здійснюється удосконалення навчально – спортивної роботи дитячо – юнацької спортивної школи та системи переведення спортсменів на чергових етапах багаторічної підготовки.

Протягом 2007-2011 р.р. проведено спартакіаду школярів, ряд районних змагань з олімпійських та неолімпійських видів спорту.

^ Спорт вищих досягнень

Запроваджено щорічний рейтинг серед спортсменів, тренерів , спортивних організацій за результатами участі в районних, обласних , Всеукраїнських змаганнях.

Забезпечено участь спортсменів району у обласних змаганнях, змаганнях Всеукраїнського рівня. За результатами виступів 4 спортсменам присвоєно спортивне звання «Кандидат у майстри спорту України» та 6 спортсменам присвоєно І спортивний розряд.

Спорт ветеранів

В районні створена та діє Рада ветеранів фізичної культури і спорту (наказ відділу у справах сім’ї, молоді та спорту №93 від 29.12.07 р.) та головою райдержадміністрації від 10.10.2007 р. затверджений План заходів щодо подальшого розвитку ветеранського руху у сфері фізичної культури і спорту на 2007-2011 роки.

На виконання цих заходів забезпечено участь ветеранів спорту у змаганнях з футболу, волейболу, тенісу настільного, шахів, армрестлінгу, гирьового спорту, перетягування каната в рамках X обласних ювілейних літніх сільських спортивних ігор Житомирщини 2010 року, присвячених 19 річниці Незалежності України та 60-річчю утворення ФСТ «Колос» АПК України, за підсумками яких Малинський район зайняв II місце в області.

Забезпечено участь команди «Ветеран» в першості Житомирської області серед ветеранів та в обласному турнірі з футболу пам’яті В.А.Стародубова.

Протягом 2007-2010 р.р. було проведено ряд районних змагань серед ветеранів:

  • турніри з волейболу з нагоди Дня Захисника Вітчизни та з нагоди Дня Перемоги;

  • турнір з футболу, тенісу настільного з нагоди Дня незалежності України.

  • турніри з футболу з нагоди Дня фізичної культури та спорту та Дня Конституції.


^ Матеріально – технічне забезпечення

Проведено паспортизацію діючих спортивних споруд району для визначення їх технічного стану, проведення фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи. В даний час в районі нараховується 32 спортивні майданчики, 27 - з яких належать закладам освіти, 5 – розташовані у місцях масового відпочинку молоді, 15 – футбольних полів.Визначено перелік спортивних споруд, які є базовими для проведення в районі офіційних змагань районного, обласного рівнів.

Щорічно у квітні в районі проводиться місячник «Спорт для всіх – спільна турбота», за підсумками якого проводиться огляд – конкурс по облаштуванню спортивних споруд та відзначаються переможці.

У 2007 році на базі Ксаверівського НВК «Школа – сад» введено в дію спортивно – ігровий майданчик для дітей молодшого та середнього шкільного віку та облаштовано гандбольне поле; за рахунок спонсорських коштів завершено облаштування основи для майданчика із синтетичним покриттям в смт. Гранітне, однак його не введено в дію через відсутність синтетичного покриття. Питання про виділення штучного покриття для облаштування майданчика в смт. Гранітне неодноразово піднімалося перед управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації. Також це питання перебуває на контролі голови райдержадміністрації, як таке, що потребує вирішення в рамках соціально-економічного розвитку району.

На поліпшення матеріально-технічної бази спортивних споруд району були спрямовані наради з питань розвитку фізичної культури та спорту (травень, липень) за участю голови райдержадміністрації, де розглянуті питання облаштування спортивних споруд, проведення чемпіонату району з футболу, будівництва футбольного поля на території Малинівської сільської ради (2008 р.).

Фінансове забезпечення

На реалізацію заходів районної Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2007 -2011 роки по КФК 130102 «Проведення навчально-тренувальних зборів та змагань» виділено:

2007 рік - 37600грн.

2008 рік - 45000 грн. та 10000 грн. на підримку футбольної команди «Граніт»

2009 рік – 45000 грн. та 10000 грн. на підримку футбольної команди «Граніт»

2010 рік – 60000 грн.

2011 рік – 60000 грн.


Начальник відділу у справах

сім’ї, молоді та спорту

Малинської райдержадміністрації Т. ІваненкоПохожие:

Інформація про виконання районної Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2008-2011 роки iconРозпорядження районної державної адміністрації від 22. 08. 2011 №474 „Про підготовку проекту Програми розвитку фізичної культури і спорту в Сторожинецькому районі на 2012-2017 роки. 4 Розробник Програми
Загальна характеристика програми розвитку фізичної культури І спорту в сторожинецькому районі на 2012-2017 роки
Інформація про виконання районної Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2008-2011 роки iconГолови районної державної адміністрації від 21 листопада 2008 року м. Шумськ №82
Про хід виконання «Програми розвитку фізичної культури і спорту в Тернопільській області на 2007-2011 роки» в Шумському районі
Інформація про виконання районної Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2008-2011 роки iconРішення від 28 лютого 2007 року Про затвердження районної програми розвитку фізичної культури І спорту на 2007 2011 роки
Україні”, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2006 року №1594 “ Про затвердження Державної програми...
Інформація про виконання районної Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2008-2011 роки iconРозпорядження від 23. 08. 2011 №266 м. Маріуполь Про надання інформації На виконання рішення Донецької обласної ради від 23. 11. 2006 р. №5/6-96 «Про програми з навчання фізичної культури І спорту в Донецькій області»
«Про програми з навчання фізичної культури і спорту в Донецькій області» п «Програма розвитку фізичної культури і спорту в Донецької...
Інформація про виконання районної Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2008-2011 роки iconРішення від 21 листопада 2011 року Про затвердження районної Програми розвитку фізичної культури І спорту на 2012-2016 роки
Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2011р. N 828-р “Про затвердження Концепції Загальнодержавної цільової соціальної програми...
Інформація про виконання районної Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2008-2011 роки iconДодаток 3 до Програми розвитку фізичної культури І спорту в Сторожинецькому районі на 2012-2017 роки, затвердженої рішенням уі сесії уі скликання Сторожинецької районної ради від 21.
Напрями діяльності та заходи Програми розвитку фізичної культури і спорту в Сторожинецькому районі на 2012-2017 роки
Інформація про виконання районної Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2008-2011 роки iconДодаток 1 до Програми розвитку фізичної культури І спорту в Сторожинецькому районі на 2012-2017 роки, затвердженої рішенням уі сесії уі скликання Сторожинецької районної ради від 21.
Ресурсне забезпечення Програми розвитку фізичної культури і спорту в Сторожинецькому районі на 2012-2017 роки
Інформація про виконання районної Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2008-2011 роки iconРішення №126 10 січня 2012р позачергова 12 сесія 6 скликання Про продовження дії Програми розвитку фізичної культури І спорту у Могилів-Подільському районі на 2007-2011 роки
Про продовження дії Програми розвитку фізичної культури і спорту у Могилів-Подільському районі на 2007-2011 роки
Інформація про виконання районної Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2008-2011 роки iconРішення №329 19 сесія 6 скликання 25 грудня 2012 року Про затвердження Соціальної програми розвитку фізичної культури І спорту в Іллінецькому
Затвердити Соціальну програму розвитку фізичної культури і спорту в Іллінецькому районі на 2013- 2017 роки(далі Програма)
Інформація про виконання районної Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2008-2011 роки iconРішення восьмої сесії обласної ради від 15. 12. 2011 №328 «Про обласну комплексну програму розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 роки» Схвалити районну комплексну програму розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 роки (додається)
У відповідності до Законів України «Про фізичну культуру і спорт», ст. 22 «Про місцеві державні адміністрації» та на виконання вимог...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов