Розпорядження печеніги 23 липня 2012 року №281 Про підсумки соціально-економічного розвитку району за І півріччя 2012 року icon

Розпорядження печеніги 23 липня 2012 року №281 Про підсумки соціально-економічного розвитку району за І півріччя 2012 рокуНазваниеРозпорядження печеніги 23 липня 2012 року №281 Про підсумки соціально-економічного розвитку району за І півріччя 2012 року
Дата конвертации22.03.2013
Размер58.76 Kb.
ТипРозпорядження
скачать >>>

ПЕЧЕНІЗЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
Печеніги23 липня 2012 року № 281


Про підсумки соціально-економічного

розвитку району за І півріччя 2012 року


На виконання рішення колегії районної державної адміністрації від 19 липня 2012 року та з метою забезпечення необхідних передумов для досягнення тенденцій в економіці та соціальній сфері, фінансової стабілізації в усіх галузях господарства району та підвищення на цій основі життєвого рівня населення керуючись ст. 6,13, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1 Керівникам управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації: .

1) Забезпечити безумовне виконання завдань Програми економічного і соціального розвитку Печенізького району на 2012 рік.

2) Вжити рішучих заходів у межах чинного законодавства до керівників державних і комунальних підприємств та організацій, які не виконують умови контрактів, фінансових планів, зобов'язань колективних договорів і допустили заборгованість до Пенсійного фонду.

Запропонувати виконавчим органам селищної та сільських рад здійснити аналогічні заходи.

      1. Управлінню економіки райдержадміністрації:

1) Підготувати проект розпорядження з даного питання.

2)Вжити заходів щодо поліпшення якості транспортного обслуговування населення.

Запропонувати виконавчим органам селищної та сільських рад здійснити аналогічні заходи.
3. Управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації:

1) Забезпечити виконання в повному обсязі посівної програми під урожай 2012 року.

2) У тваринництві здійснити ефективні заходи для підвищення рівня конкурентоспроможності галузі, стабілізації і нарощування чисельності всіх видів сільськогосподарських тварин, підвищення рівня їх продуктивності.

3) Продовжити роботу щодо залучення кредитних ресурсів у аграрний сектор та підвищення ефективності їх використання.

4. Відділу містобудування, архітектури та ЖКГ райдержадміністрації:

1) Вжити заходів щодо підвищення надійності роботи обладнання, інженерних мереж і споруд для сталого забезпечення споживачів електричною енергією та природним газом.

2) Взяти під контроль виконання заходів щодо продовженню газифікації населених пунктів району та об’єктів соціальної сфери на 2012 рік.

3) Вжити рішучих заходів для забезпечення надання житлово-комунальних послуг належної якості, повних розрахунків споживачів за отримані послуги і підприємств галузі за енергоносії, посилення претензійно-позовної роботи з неплатниками та з реструктуризації заборгованості населення за житлово-комунальні послуги.

4) Прискорити роботу щодо подальшого реформування системи управління, стабілізації фінансово-економічного стану підприємств, створення конкурентного середовища при наданні житлово-комунальних послуг споживачам.

5) Сприяти впровадженню енергозберігаючих технологій та заходів, спрямованих на зниження питомих витрат і технологічних втрат енергоносіїв у виробництві послуг та зменшення їх собівартості.

Запропонувати виконавчим органам селищної та сільських рад здійснити аналогічні заходи.

5. Управлінню економіки райдержадміністрації:

1) Забезпечити розвиток галузей торгівлі, ресторанного господарства з темпами зростання обсягів товарообігу на кінець року не нижче 110% .

2) Сприяти наповненню споживчого ринку необхідними для населення товарами і послугами, забезпечити баланс пропозиції та попиту.

Запропонувати виконавчим органам селищної та сільських рад здійснити аналогічні заходи.

6.Фінансовому управлінню райдержадміністрації разом з відповідними управліннями та відділами райдержадміністрації для забезпечення виконання вимог статті 44 Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік» щодо фінансування в повному обсязі заробітної плати з урахуванням її підвищення та енергоносіїв:

1) Переглянути показники видаткової частини бюджетів із метою обмеження не першочергових, капітальних та інших видатків, які можливо скоротити і спрямувати на заробітну плату та оплату енергоносіїв, а також забезпечити спрямування вільних залишків коштів місцевих бюджетів, у першу чергу на заробітну плату та енергоносії.

2) Посилити контроль за цільовим і ефективним використанням бюджетних коштів, обмежити заохочувальні виплати в органах місцевого самоврядування.

3) Не допускати зростання дебіторської та кредиторської заборгованості в місцевих бюджетах району.

Запропонувати виконавчим органам селищної та сільських рад здійснити аналогічні заходи.

7. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, галузевим управлінням та відділам райдержадміністрації спільно з органами Пенсійного фонду України у Печенізькому районі посилити контроль за здійсненням своєчасного та в повному обсязі поточних платежів, і погашення боргів до Пенсійного фонду.

8. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації:

1) Забезпечити контроль за своєчасним введенням нових державних мінімальних гарантій в оплаті праці.

2) Вимагати від керівників підприємств безумовного виконання вимог законодавства щодо оплати праці.

3) Вжити додаткових заходів, спрямованих на ліквідацію боргів перед працівниками комунальних підприємств. У разі необхідності провести роботу з розірвання контрактів, укладених з їх керівниками.

4) Сприяти своєчасній виплаті заробітної плати працівникам установ, що фінансуються з місцевих бюджетів.

9. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, спільно з Печенізьким районним центром зайнятості вжити заходів щодо проведення активного діалогу з роботодавцями з питань забезпечення законності використання праці найманих працівників.

Рекомендувати виконавчим органам місцевих рад взяти участь у зазначеній роботі.

10. Відділу освіти райдержадміністрації:

1) Вжити дієвих заходів щодо забезпечення необхідних обсягів фінансування, у т.ч. за рахунок позабюджетних коштів, на проведення капітальних ремонтів будівель закладів освіти та ремонтів опалювальних систем, на подальшу комп'ютеризацію та інформатизацію закладів освіти району, придбання транспорту для забезпечення підвозу учнів і вчителів до шкіл у сільській місцевості.

2) Продовжити роботу щодо впорядкування мережі дошкільних навчальних закладів відповідно до потреб населення.

Запропонувати виконавчим органам селищної та сільських рад здійснити аналогічні заходи.

11. Керівнику Комунального закладу охорони здоров'я Печенізької центральної районної лікарні:

1) Вжити заходів щодо покращення матеріально-технічного стану
закладів охорони здоров'я, насамперед тих, що розташовані в сільській місцевості.

12. Відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації:

1) Забезпечити подальший розвиток масової фізичної культури, дитячо-юнацького спорту, особливу увагу приділяти створенню умов для занять спортом людей з особливими потребами.

Запропонувати виконавчим органам селищної та сільських рад здійснити аналогічні заходи.

13. Відділу культури і туризму райдержадміністрації:

1) Продовжити роботу щодо поповнення фондів бібліотек району новими українськими виданнями, залучення коштів із різних джерел фінансування на ремонт закладів культури, перш за все, опалювальних систем.

2) Активізувати роботу з розвитку сільського "зеленого туризму".

14. Відділу у справах молоді та спорту, відділу освіти райдержадміністрації:

1) Забезпечити належний рівень харчування, обслуговування, дотримання санітарно-епідеміологічних норм і норм пожежної безпеки, громадського порядку в дитячих оздоровчих таборах району.

Запропонувати виконавчим органам місцевих рад здійснити аналогічні заходи.

15. Про хід виконання розпорядження інформувати голову районної державної адміністрації щорічно до 25 числа місяця, що настає за звітним періодом.

      1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Юсіфова І.Ф.о.Голова районної

державної адміністрації О. ГУСАРОВПохожие:

Розпорядження печеніги 23 липня 2012 року №281 Про підсумки соціально-економічного розвитку району за І півріччя 2012 року iconДовідка про підсумки виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Бровари за І півріччя 2012 року. Протягом першого півріччя поточного року міський
Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Бровари за І півріччя 2012 року
Розпорядження печеніги 23 липня 2012 року №281 Про підсумки соціально-економічного розвитку району за І півріччя 2012 року iconРозпорядження 03. 09. 2013 Печеніги №188 Про підсумки соціально-економічного розвитку району за І півріччя 2013 року
Керівникам управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації
Розпорядження печеніги 23 липня 2012 року №281 Про підсумки соціально-економічного розвитку району за І півріччя 2012 року iconРозпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області 10. 09. 2012 Рахів №351 Про підсумки економічного І соціального розвитку району за перше півріччя 2012 року
Протягом першого півріччя 2012 року діяльність районної державної адміністрації була спрямована на виконання завдань щодо підвищення...
Розпорядження печеніги 23 липня 2012 року №281 Про підсумки соціально-економічного розвитку району за І півріччя 2012 року iconЗвіт про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Жидачівського району за I півріччя 2012 року
Районної ради від 1 березня 2012 року №159, у відповідності до показників соціально-економічного розвитку району, наявних даних статистичної...
Розпорядження печеніги 23 липня 2012 року №281 Про підсумки соціально-економічного розвитку району за І півріччя 2012 року iconРішення колегії райдержадміністрації від 17. 08. 2012 №19 «Про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку І бюджету району за І півріччя 2012 року»
Ро хід виконання програми економічного І соціального розвитку та бюджету області за І півріччя 2012 року» та у відповідності до рішення...
Розпорядження печеніги 23 липня 2012 року №281 Про підсумки соціально-економічного розвитку району за І півріччя 2012 року iconРозпорядження печеніги № Про підсумки виконання бюджету району за І півріччя 2012 року
Бюджетного кодексу України, Закону України «Про державний бюджет України на 2012 рік», ураховуючи рішення засідання колегії Печенізької...
Розпорядження печеніги 23 липня 2012 року №281 Про підсумки соціально-економічного розвитку району за І півріччя 2012 року iconРозпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області 12. 09. 2012 Рахів №356 Про підсумки виконання місцевих бюджетів району за перший півріччя 2012 року
Про підсумки виконання місцевих бюджетів області за перше півріччя 2012 року”, враховуючи стан виконання місцевих бюджетів району...
Розпорядження печеніги 23 липня 2012 року №281 Про підсумки соціально-економічного розвитку району за І півріччя 2012 року iconРішення колегії Балаклавської районної державної адміністрації від 25 липня 2012 року №9/1-к «Про виконання Програми економічного І соціального розвитку Балаклавського району за 1 півріччя 2012 року»
Про введення в дію рішення колегії Балаклавської районної державної адміністрації від 25 липня 2012 року №9/1–К «Про виконання Програми...
Розпорядження печеніги 23 липня 2012 року №281 Про підсумки соціально-економічного розвитку району за І півріччя 2012 року iconРозпорядження голови районної державної адміністрації від 08. 02. 2012р. №25 Про підсумки виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2011 рік
Протягом 2011 року продовжувалося зростання соціально-економічного потенціалу району
Розпорядження печеніги 23 липня 2012 року №281 Про підсумки соціально-економічного розвитку району за І півріччя 2012 року iconРозпорядження 05 березня 2013 Печеніги №40 Про підсумки соціально-економічного розвитку району за 2012 рік
З метою забезпечення необхідних передумов для досягнення тенденцій в економіці та соціальній сфері, фінансової стабілізації в усіх...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов