Інформація про роботу із зверненнями громадян за ІІІ квартал 2013 року icon

Інформація про роботу із зверненнями громадян за ІІІ квартал 2013 рокуНазваниеІнформація про роботу із зверненнями громадян за ІІІ квартал 2013 року
Дата конвертации28.11.2013
Размер65.36 Kb.
ТипІнформація
скачать >>>


ІНФОРМАЦІЯ

про роботу із зверненнями громадян

за ІІІ квартал 2013 року

На виконання листа Харківської облдержадміністрації від 26.09.2013 р. № 01-80/7804 щодо забезпечення об’єктивного, всебічного і вчасного розгляду звернень громадян та з метою проведення аналізу й узагальнення даних про роботу зі зверненнями громадян Печенізька районна державна адміністрація інформує:

Організація роботи зі зверненнями громадян в районній державній адміністрації направлена на виконання Закону України «Про звернення громадян» від 02 жовтня 1996 року, Конституції України, Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», а також Постанови Кабінету Міністрів України від 14 квітня 1997 р. №348 «Про затвердження Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування» та Класифікатора звернень, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року № 858. Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 06.09.2010 р. №498 .

На сучасному етапі робота із зверненнями громадян є одним із пріоритетних завдань органів державної влади, а звернення громадян – індикатором стану справ на місцях. Для реалізації конституційного права громадян на звернення в районі спланована та проводиться робота щодо забезпечення реалізації та гарантування прав громадян на письмове звернення та особистий прийом, обов’язкове одержання обґрунтованої відповіді.

Глибокий аналіз стану справ в районі, робота з колективом райдержадміністрації, депутатським корпусом районної ради та керівниками служб району, селищним та сільськими головами, представниками різних політичних поглядів показав, що тільки завдяки спільній злагодженій праці всіх структур, єдиною командою можна досягти позитивних результатів.

Серед найважливіших завдань, які вирішує Печенізька районна державна адміністрація відповідно до Конституції України, законів України «Про місцеві державні адміністрації» та «Про звернення громадян», є забезпечення комплексного економічного та соціального розвитку району. Сучасні реалії життя зумовлюють сконцентрованості всіх форм і методів роботи функціональних структур райдержадміністрації на досягнення кінцевої мети - реального поліпшення якості життя населення Печенізького району.

До районної державної адміністрації протягом ІІІ кварталу 2013 року надійшло 124 звернень, у тому числі 110 звернення - на особистому прийомі, поштою - 14.

Відповідно до частини 5 пункту 1 Указу особлива увага приділялася вирішенню проблем, з якими зверталися ветерани війни та праці, інваліди, громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, багатодітні сім’ї, одинокі матері та інші громадяни, які потребують соціального захисту та підтримки. 82,3 % звернень надійшло від зазначених категорій.

Відмічаються колективні звернення, які характеризують загальний стан в населених пунктах району, пов’язаних з інтересами колективів, окремих категорій населення (1,6 % звернень). Причиною колективних звернень до райдержадміністрації та органів вищої влади є проблеми в комунальному та дорожньому господарстві, аграрної політики та земельних відносин, газифікації віддалених сіл району, забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку.

На виконання частини 5 пункту 5 Указу постійно аналізуються та узагальнюються питання, порушені у зверненнях громадян. Щомісяця, з урахуванням кількості звернень із початку року, готуються матеріали щодо надходження листів громадян у розрізі питань із класифікацією їх за відповідними напрямками, вивчалися причини, що їх породжували, у кожному конкретному випадку вживаються відповідні заходи для розв’язання проблеми.

Усього в листах порушено 124 різноманітних питань. Найголовнішими залишаються питання комунального та дорожнього господарства (29,8%), аграрної політики і земельних відносин (15,3 %), соціального захисту населення (15,3%), забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку (11,3 %), житлової політики (3,2 %).

Актуальними залишаються питання виділення земельної ділянки, оформлення документів на право власності на землю, проведення розрахунків за реалізовану продукцію тваринництва, а також роботи автомобільного транспорту - 4,0% від загальної кількості звернень.

На постійному контролі знаходяться питання освіти, сім’ї, дітей,молоді (8,9%), праці та заробітної плати (4,8 %).

Не втратили свою актуальність питання охорони здоров’я (7,3%). Як і раніше за допомогою до районної державної адміністрації зверталися переважно найменш соціально захищені категорії громадян, люди похилого віку, громадяни, які значною мірою втратили здоров’я і працездатність.

По зверненнях, що надійшли до районної державної адміністрації протягом звітного періоду, вжито необхідних заходів, надано вичерпні відповіді і пояснення. 14,3% порушених питань вирішено позитивно, по 57,0% надані роз’яснення щодо шляхів їх вирішення, 7,1% звернень, відповідно до ст.7 Закону України «Про звернення громадян», надіслано на розгляд за належністю до інших органів, 21,4% - у стадії розгляду та остаточного вирішення.

З метою безумовного виконання ст.22 Закону України «Про звернення громадян» головою райдержадміністрації на протязі ІІІ кварталу 2013 року проводилися особисті прийоми громадян ( 6 особистих прийомів та 4 виїзних) прийнято 35 громадян.

Налагоджено та відпрацьовано проведення щоквартального особистого прийому громадян головою районної державної адміністрації спільно з прокурором Чугуївської міжрайонної прокуратури , що дає змогу вирішити питання законності та правопорядку по багатьох напрямках звернень на місці, не створюючи незручностей громадянам у зв’язку з віддаленістю міжрайонної прокуратури.

Першим заступником проведено 6 особистих прийомів та 4 виїзних, прийнято 27 громадян.

Заступником голови з питань соціального захисту населення проведено 5 особистих прийомів та 5 виїзних, прийнято 15 громадян.

Заступником голови з гуманітарних питань проведено 5 особистих прийомів та 5 виїзних, прийнято 31 громадян.

На особистих та виїзних прийомах громадян головою райдержадміністрації та його заступниками порушувались важливі для життєдіяльності громади питання. Зокрема, громадян турбує питання щодо благоустрою та газифікації сіл району, питання житлово-комунального характеру, соціального захисту , аграрної політики та земельних відносин, транспорту та зв’язку , праці і заробітної плати , питань освіти, сім’ї, дітей, молоді .

Значна частина питань, порушених на виїзних прийомах, вирішується на місцях.

Введено в практику проведення виїзних прийомів за участю начальників управлінь та відділів, інших структурних підрозділів району, а саме: відділу Держземагентства, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, управління Пенсійного фонду, територіального центру непрацездатних громадян, комунального закладу охорони здоров’я «Печенізька ЦРЛ», Печенізького ВМ Чугуївського РВ УМВС України та ін. Це дає можливість вирішувати більшість нагальних питань на місцях, без виїзду громадян з віддалених сіл до районного центру. Також, головою райдержадміністрації проводяться зустрічі з трудовими колективами району, ветеранами Великої Вітчизняної війни, громадами сіл, де порушуються та вирішуються питання, які потребують термінового вирішення, надаються кваліфіковані консультації.

Хід проведення особистих та виїзних прийомів громадян, прямих телефонних ліній з мешканцями району постійно висвітлюється на сторінках районної газети «Печенізький край» та на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації.

Графіки прийому оприлюднені в районній газеті «Печенізький край» та місцевим радіомовленням, висвітлюються на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації. Порушень графіку прийому у звітному періоді не було.

За ІІІ квартал 2013 року в районній державній адміністрації було проведено 3 прямі лінії телефонного зв’язку заступниками голови райдержадміністрації з мешканцями району. При проведенні прямого телефонного зв’язку порушувались питання щодо допомоги в заготовці дров для опалення приміщення домоволодіння. Завезення балонів зі скрапленим газом.

Стан роботи із зверненнями громадян щомісячно розглядається на апаратних нарадах у голови райдержадміністрації за участю голів виконкомів сільських та селищної рад, керівників управлінь , відділів райдержадміністрації та інших структурних підрозділів.

Протягом ІІІ кварталу 2013 року здійснено 2 перевірки роботи із зверненнями громадян: в управлінні агропромислового розвитку райдержадміністрації, відділі містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації.

Доповідні записки про результати перевірки подані голові райдержадміністрації на розгляд.

За звітний період проведено семінар-навчання ( вересень) з питань роботи із зверненнями громадян в районній державній адміністрації, управліннях, відділах та інших структурних підрозділах райдержадміністрації.

На виконання пункту 3 Указу при районній державній адміністрації працювала постійно - діюча комісія з питань розгляду звернень громадян. Протягом звітного періоду проведено 3 засідання, що підтверджено протоколами засідань.

Для надання кваліфікованої допомоги громадянам з правових питань створено належні умови для організації прийому осіб юрисконсультом районної державної адміністрації, які потребують безоплатної первинної правової допомоги.

Районна державна адміністрація вважає, що успішне виконання визначених у планах роботи завдань, проведення якісних перетворень, збалансованість бюджету, створення позитивних умов для підвищення життєвого рівня населення та розвитку гуманітарної сфери прямо залежить від скоординованої діяльності структурних підрозділів районної державної адміністрації, відрегульованого механізму взаємодії всіх районних служб, органів місцевого самоврядування, організацій, підприємств і установ району.

Аналізуючи роботу із зверненнями громадян, можна засвідчити, що райдержадміністрація та органи місцевого самоврядування мають реальні резерви для поліпшення цієї роботи.

Похожие:

Інформація про роботу із зверненнями громадян за ІІІ квартал 2013 року iconІнформація про роботу із зверненнями громадян за ІV квартал 2013 року
Харківської облдержадміністрації від 13. 12. 2013 р. №01-80/10309 щодо забезпечення об’єктивного, всебічного і вчасного розгляду...
Інформація про роботу із зверненнями громадян за ІІІ квартал 2013 року iconІнформація про роботу із зверненнями громадян за 2013 рік
Харківської обласної державної адміністрації від 13. 12. 2013 р. №01-80/10309 щодо забезпечення об’єктивного, всебічного і вчасного...
Інформація про роботу із зверненнями громадян за ІІІ квартал 2013 року iconІнформація про роботу зі зверненнями громадян за І квартал 2012 року в Чугуївській районній державній адміністрації
Застосовуються різні форми і методи роботи щодо покращання умов реалізації конституційного права громадян на особисте звернення,...
Інформація про роботу із зверненнями громадян за ІІІ квартал 2013 року iconІнформація про роботу із зверненнями громадян у І півріччі 2013 року Назва показника І півріччя 2013 року І півріччя 2012 року +

Інформація про роботу із зверненнями громадян за ІІІ квартал 2013 року iconІнформація про роботу зі зверненнями громадян в управлінні Пенсійного фонду України в м. Броварах та Броварському районі
Робота зі зверненнями громадян за 12 місяців 2012 року була спрямована на забезпечення прав громадян на звернення, створення належних...
Інформація про роботу із зверненнями громадян за ІІІ квартал 2013 року iconДовідка про роботу зі зверненнями громадян у виконкомі міської ради за 2011 рік
Положенням про Відділ та іншими нормативно-правовими актами, що регламентують роботу зі зверненнями. Діловодство здійснюється у відповідності...
Інформація про роботу із зверненнями громадян за ІІІ квартал 2013 року iconІнформація про роботу із зверненнями громадян, які надійшли до райдержадміністрації за I півріччя 2012 року
«Про стан роботи із зверненнями громадян за підсумками І півріччя 2010 року» районна державна адміністрація реалізує вимоги Закону...
Інформація про роботу із зверненнями громадян за ІІІ квартал 2013 року iconРішення до лютого 2013 року. Голова райадміністрації, голова колегії В. В. Степанов погоджено
Слухали: Інформацію начальника відділу по роботі зі зверненнями громадян Ро- дак С. Ю. про хід виконання рішення колегії райадміністрації...
Інформація про роботу із зверненнями громадян за ІІІ квартал 2013 року iconРішення до лютого 2013 року. Голова райадміністрації, голова колегії В. В. Степанов погоджено
Слухали: Інформацію начальника відділу по роботі зі зверненнями громадян Ро- дак С. Ю. про хід виконання рішення колегії райадміністрації...
Інформація про роботу із зверненнями громадян за ІІІ квартал 2013 року iconІнформація про роботу зі зверненнями громадян в Чугуївській районній державній адміністрації за 2011 рік
Харківської обласної державної адміністрації від 15. 12. 11 №01-76/9471 щодо роботи із зверненнями громадян районною державною адміністрацією...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов