Інформація про роботу із зверненнями громадян за 2013 рік icon

Інформація про роботу із зверненнями громадян за 2013 рікНазваниеІнформація про роботу із зверненнями громадян за 2013 рік
Дата конвертации19.08.2014
Размер82.22 Kb.
ТипІнформація
скачать >>>ІНФОРМАЦІЯ

про роботу із зверненнями громадян

за 2013 рік


На виконання листа Харківської обласної державної адміністрації від 13.12.2013 р. № 01-80/10309 щодо забезпечення об’єктивного, всебічного і вчасного розгляду звернень громадян та з метою проведення аналізу й узагальнення даних про роботу зі зверненнями громадян Печенізька районна державна адміністрація інформує:

на виконання положень Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» районною державною адміністрацією спланована та проводиться робота щодо забезпечення реалізації та гарантування прав громадян на письмові звернення та особистий прийом, обов’язкове одержання обґрунтованої відповіді.

До районної державної адміністрації за 2013 рік надійшло 475 звернень, що на 30,7% менше в порівнянні з минулим 2012 роком, у тому числі 396 звернень - на особистому прийомі, поштою - 79.

Відповідно до частини 5 пункту 1 Указу особлива увага приділялася вирішенню проблем, з якими зверталися ветерани війни та праці, інваліди, громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, багатодітні сім’ї, одинокі матері та інші громадяни, які потребують соціального захисту та підтримки. Від зазначених категорій населення надійшло 68,8% звернень.

Всі звернення громадян, що надійшли до райдержадміністрації поштою або подані в усній формі на особистих та виїзних прийомах, при проведенні прямого телефонного зв’язку уважно вивчалися відповідними службами та вживалися заходи згідно з чинним законодавством.

Відмічається зменшення кількості колективних звернень на 41,4% , які характеризують загальний стан в населених пунктах району, пов’язаних з інтересами колективів, окремих категорій населення (питома вага до загальної кількості звернень складає 3,2%).

Причиною колективних звернень до райдержадміністрації та органів вищої влади є проблеми в комунальному та дорожньому господарстві, вирішення питань житлової політики, надання фінансової підтримки, аграрної політики та земельних відносин, газифікації населених пунктів, забезпечення дотримання законності та правопорядку.

Щомісяця, з урахуванням кількості звернень із початку року, проводиться аналіз питань, що порушуються у зверненнях громадян, виявляються причини, що їх породжують, у кожному конкретному випадку вживаються відповідні заходи для розв’язання проблеми.

За видами звернень домінують заяви та клопотання щодо вирішення певних питань, які складають 99,2 %, скарги - 0,8%.

Усього в листах порушено 475 різноманітних питань. Найголовнішими залишаються питання комунального та дорожнього господарства (31,8%), соціального захисту населення (12,2%), аграрної політики і земельних відносин (15,8 %), забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку (8,8 %), житлової політики (2,7 %).

Актуальними залишаються питання виділення земельних ділянок, оформлення документів на право власності на землю, проведення розрахунків за реалізовану продукцію тваринництва, а також роботи автомобільного транспорту і зв’зку - 5,5% від загальної кількості звернень.

На постійному контролі у керівництва районної державної адміністрації знаходяться питання освіти, сім’ї, дітей,молоді (8,7%), праці та заробітної плати (5,7 %).

Не втратили свою актуальність питання охорони здоров’я (5,5 %). Як і раніше за допомогою до районної державної адміністрації зверталися переважно найменш соціально захищені категорії громадян, люди похилого віку, громадяни, які значною мірою втратили здоров’я і працездатність.

По всіх зверненнях, що надійшли до районної державної адміністрації протягом звітного періоду, вжито необхідних заходів, надано вичерпні відповіді і пояснення. 27,6% порушених питань вирішено позитивно, по 69,7% надані роз’яснення щодо шляхів їх вирішення, 2,3% звернень, відповідно до ст.7 Закону України «Про звернення громадян», надіслано на розгляд за належністю до інших органів, 0,4% - у стадії розгляду та остаточного вирішення.

З метою безумовного виконання ст.22 Закону України «Про звернення громадян» головою райдержадміністрації та його заступниками на протязі 2013 року проводилися особисті прийоми громадян (87 прийомів), на яких прийнято 213 громадян.

Налагоджено та відпрацьовано проведення щоквартального особистого прийому громадян головою районної державної адміністрації спільно з прокурором Чугуївської міжрайонної прокуратури , що дає змогу вирішити питання законності та правопорядку по багатьох напрямках звернень на місці, не створюючи незручностей громадянам у зв’язку з віддаленістю міжрайонної прокуратури.

Впроваджено в практику і виїзні прийоми громадян по населених пунктах району головою райдержадміністрації та його заступниками.

За звітний період проведено 75 виїзних прийомів головою райдержадміністрації та його заступниками, прийнято 183 громадян. За результатами виїзних прийомів надані доручення керівникам відповідних підрозділів щодо розгляду порушених громадянами питань та шляхи їх вирішення. Значна частина питань, порушених на виїзних прийомах, вирішується на місцях. Введено в практику проведення виїзних прийомів за участю начальників управлінь та відділів, інших структурних підрозділів району, а саме: відділу Держкомзему, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, управління Пенсійного фонду в Печенізькому районі, територіального центру непрацездатних громадян, комунального закладу охорони здоров’я «Печенізька ЦРЛ», Печенізького ВМ Чугуївського РВ УМВС України та ін. Це дає можливість вирішувати більшість нагальних питань на місцях, без виїзду громадян з віддалених сіл до районного центру.

Введено в практику зустрічі голови райдержадміністрації з трудовими колективами району, ветеранами Великої Вітчизняної війни та учасниками бойових дій, громадами сіл, які дають змогу пізнати проблеми цих людей та вчасно надати їм посильну допомогу та кваліфіковану консультацію.

Хід проведення виїзних прийомів громадян, прямих телефонних ліній з мешканцями району постійно висвітлюється на сторінках районної газети «Печенізький край» та на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації.

Розроблений графік особистого прийому громадян, яким передбачено і виїзні прийоми головою райдержадміністрації та його заступниками.

Графіки прийому оприлюднені в районній газеті «Печенізький край» та місцевим радіомовленням, висвітлюються на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації. Порушень графіку прийому у звітному періоді не було.

Розроблені та затверджені розпорядженням голови від 14.01.2013 року № 12 графіки прийомів громадян начальниками управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації.

Моніторинг звернень громадян, отриманих на особистих та виїзних прийомах щотижнево висвітлюється на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації.

За звітний період в районній державній адміністрації було проведено 8 прямих ліній телефонного зв’язку головою райдержадміністрації та його заступниками з громадянами. При проведенні прямого телефонного зв’язку порушувались питання щодо функціонування комунального господарства, виплат дотації на вирощування молодняка великої рогатої худоби, впорядкування системи водопостачання, газифікації сіл, про пільги інвалідам ВВв, розрахунків за майнові паї по орендній платі, ремонт доріг комунальної власності, допомоги у протезуванні зубів та оперативному лікуванні катаракти очей, щодо суспільно-політичної ситуації в Україні та напрямків соціально-економічного розвитку району, сфери діяльності закладів освіти, культури та охорони здоров’я. За роз’ясненнями звернулося 15 мешканців району.

В районній державній адміністрації роботі із зверненнями громадян приділяється належна увага. Питання щодо стану роботи із зверненнями громадян за підсумками 2012 року заслухано на засіданні колегії райдержадміністрації 27 лютого 2013 року. На виконання рішення колегії видано розпорядження голови Печенізької райдержадміністрації від 05 березня 2013 року № 36 «Про стан роботи із зверненнями громадян за підсумками 2012 року»

Засідання колегії районної державної адміністрації та адміністративно-господарського активу району по підсумках роботи із зверненнями громадян у І півріччі 2013 року, згідно з планом роботи районної державної адміністрації, затвердженим головою, проведено 28 серпня 2013 року.

На виконання рішення колегії видано розпорядження голови Печенізької районної державної адміністрації від 03 вересня 2013 року № 185 «Про стан роботи із зверненнями громадян за підсумками першого півріччя 2013 року».

Стан роботи із зверненнями громадян постійно розглядається на апаратних нарадах у голови райдержадміністрації за участю заступників голови райдержадміністрації, керівника апарату, керівників управлінь та відділів райдержадміністрації, голів виконкомів сільських та селищної рад.

Особлива увага приділяється вирішенню проблем соціально незахищених верств населення: ветеранів війни та учасників бойових дій, ветеранів праці, дітей війни, інвалідів, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, багатодітних сімей , багатодітних матерів.

На виконання пункту 3 Указу при районній державній адміністрації працювала постійно - діюча комісія з питань розгляду звернень громадян. Протягом звітного періоду проведено 12 засідань, що підтверджено протоколами засідань.

Протягом 2013 року здійснено 13 перевірок роботи зі зверненнями громадян: у виконкомах Артемівської, Борщівської, Новобурлуцької, Мартівської сільських та Печенізької селищної рад, в фінансовому управлінні райдержадміністрації, управліннях соціального захисту населення та агропромислового розвитку райдержадміністрації, відділі освіти, економічного розвитку і торгівлі, містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації, в службі у справах дітей та секторі у справах молоді та спорту райдержадміністрації.

Перевірка роботи виконавчих комітетів сільських та селищної рад здійснювалась згідно графіку перевірок районної державної адміністрації.

Доповідні записки про результати перевірок подані голові райдержадміністрації на розгляд.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 858 застосовується Класифікатор звернень громадян.

За звітний період проведено чотири семінар-навчання (березень, червень, вересень, листопад) з питань організації роботи із зверненнями громадян в районній державній адміністрації, управліннях, відділах та інших структурних підрозділах райдержадміністрації за участю голів виконкомів, секретарів та діловодів селищної та сільських рад, начальників відділів та управлінь райдержадміністрації.

Для надання кваліфікованої допомоги громадянам з правових питань створено належні умови для організації прийому осіб юрисконсультом районної державної адміністрації, які потребують безоплатної первинної правової допомоги.

В рамках телевізійного проекту Президента України «Діалог з країною» за період з 05 по 08 серпня 2013 року відбулися заходи, спрямовані на реалізацію у районі завдань і доручень Президента України щодо вирішення питань громадян, що звернулися до голови районної державної адміністрації у рамках проекту «Діалог з країною».

В рамках цього проекту головою районної державної адміністрації 06.08.2013 року було проведено особистий прийом громадян.

08.08.2013 року проведено засідання постійно діючої комісії по роботі із зверненнями громадян щодо здійснення аналізу звернень громадян, які надійшли до Урядової Гарячої лінії за перше півріччя 2013 року.

Заходи щодо вирішення питань громадян, що звернулися до голови районної державної адміністрації у рамках проекту «Діалог з країною» висвітлено на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації.

Звернень громадян у рамках телевізійного проекту «Діалог з країною» на розгляд до органів місцевого самоврядування не надходило.

Районна державна адміністрація вважає, що успішне виконання визначених у планах роботи завдань, проведення якісних перетворень, збалансованість бюджету, створення позитивних умов для підвищення життєвого рівня населення та розвитку гуманітарної сфери прямо залежить від скоординованої діяльності структурних підрозділів районної державної адміністрації, врегульованого механізму взаємодії всіх районних служб, органів місцевого самоврядування, організацій, підприємств і установ району.

Аналізуючи роботу із зверненнями громадян, можна засвідчити, що райдержадміністрація та органи місцевого самоврядування мають реальні резерви для поліпшення цієї роботи.
Похожие:

Інформація про роботу із зверненнями громадян за 2013 рік iconІнформація про роботу із зверненнями громадян за ІV квартал 2013 року
Харківської облдержадміністрації від 13. 12. 2013 р. №01-80/10309 щодо забезпечення об’єктивного, всебічного і вчасного розгляду...
Інформація про роботу із зверненнями громадян за 2013 рік iconІнформація про роботу із зверненнями громадян за ІІІ квартал 2013 року
Харківської облдержадміністрації від 26. 09. 2013 р. №01-80/7804 щодо забезпечення об’єктивного, всебічного і вчасного розгляду звернень...
Інформація про роботу із зверненнями громадян за 2013 рік iconДовідка про роботу зі зверненнями громадян у виконкомі міської ради за 2011 рік
Положенням про Відділ та іншими нормативно-правовими актами, що регламентують роботу зі зверненнями. Діловодство здійснюється у відповідності...
Інформація про роботу із зверненнями громадян за 2013 рік iconІнформація про роботу зі зверненнями громадян в Чугуївській районній державній адміністрації за 2011 рік
Харківської обласної державної адміністрації від 15. 12. 11 №01-76/9471 щодо роботи із зверненнями громадян районною державною адміністрацією...
Інформація про роботу із зверненнями громадян за 2013 рік iconІнформація про роботу зі зверненнями громадян в управлінні Пенсійного фонду України в м. Броварах та Броварському районі
Робота зі зверненнями громадян за 12 місяців 2012 року була спрямована на забезпечення прав громадян на звернення, створення належних...
Інформація про роботу із зверненнями громадян за 2013 рік iconІнформація про роботу із зверненнями громадян у І півріччі 2013 року Назва показника І півріччя 2013 року І півріччя 2012 року +

Інформація про роботу із зверненнями громадян за 2013 рік iconІнформація про роботу із зверненнями громадян
Відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян» та з метою безумовного виконання Указу Президента України, коф пат «Укртелеком»...
Інформація про роботу із зверненнями громадян за 2013 рік iconРішення від № м. Маріуполь Про роботу зі зверненнями громадян в Орджонікідзевській райадміністрації
Родак С. Ю. “Про роботу зі зверненнями громадян в Орджонікідзевській райадміністрації”, колегія районної адміністрації зазначає,...
Інформація про роботу із зверненнями громадян за 2013 рік iconРішення від 22. 02. 2012 №37 м. Маріуполь Про роботу зі зверненнями громадян в Орджонікідзевській райадміністрації
Родак С. Ю. “Про роботу зі зверненнями громадян в Орджонікідзевській райадміністрації”, колегія районної адміністрації зазначає,...
Інформація про роботу із зверненнями громадян за 2013 рік iconІнформація про роботу із зверненнями громадян, які надійшли до райдержадміністрації за I півріччя 2012 року
«Про стан роботи із зверненнями громадян за підсумками І півріччя 2010 року» районна державна адміністрація реалізує вимоги Закону...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов