Розпорядження 13. 08. 2013 Печеніги №170 Про проведення призову громадян мешканців району 1988-1995 року народження на строкову військову службу в жовтні-листопаді 2013 року icon

Розпорядження 13. 08. 2013 Печеніги №170 Про проведення призову громадян мешканців району 1988-1995 року народження на строкову військову службу в жовтні-листопаді 2013 рокуНазваниеРозпорядження 13. 08. 2013 Печеніги №170 Про проведення призову громадян мешканців району 1988-1995 року народження на строкову військову службу в жовтні-листопаді 2013 року
Дата конвертации19.08.2014
Размер60.35 Kb.
ТипРозпорядження
скачать >>>

ПЕЧЕНІЗЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

13.08.2013 Печеніги № 170Про проведення призову громадян мешканців району 1988-1995 року народження на строкову військову службу в жовтні-листопаді 2013 року


Відповідно до Закону України "Про військовий обов'язок та військову службу", Указу Президента України від 09.11.2012 року № 635/ 2012 «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови на строкову військову службу громадян України та звільнення в запас військовослужбовців у 2013 році», Постанови Кабінету Міністрів України від 21.03.2002 № 352 «Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом», зі змінами та доповненнями, та ст.ст. 13, 27 Закону України « Про місцеві державні адміністрації», з метою призову громадян України на строкову військову службу:


1. Провести в жовтні-листопаді 2013 року призов на строкову військову службу придатних за станом здоров’я до військової служби в мирний час громадян України чоловічої статі, мешканців Печенізького району , яким до дня відправки у військові частини виповнилось 18 років та старших осіб, які не досягли 25 річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

2. Створити районну призовну комісію у складі:


КИЗИМ О.В. - заступник голови районної державної адміністрації, го-

лова комісії;

ЧЕХАЧОВ В.В. - військовий комісар Чугуївського об’єднаного районного

військового комісаріату, заступник голови комісії (за

згодою);

ІВАНІНА А.Ю - оператор комп’ютерного набору статистичного відділу

комульного закладу охорони здоров’я “Чугуївська цент-

раль на районна лікарня імені М.І.Кононенка”, секретар

комісії (за згодою);

РЕБРОВА М.В. - начальник відділу освіти райдержадміністрації;

БИТЮК Г.В. - психолог-методист відділу освіти райдержадміністрації;

ГУЩА О.І. - завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органа-

ми оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної ро-

2

боти апарату райдержадміністрації;

МЕЛЬНИКОВА Г.М. - лікар комунального закладу охорони здоров’я “Чугуїв-

ська центральна районна лікарня імені М.І. Кононенка”,

старший лікар призовної комісії (за згодою);

ГРЕЧАНИЙ А.М. -начальник ВМ (с. Печеніги) Чугуївського РВ (з обслуго-

вування Чугуївського та Печенізького районів) ГУМВС

України в Харківській області (за згодою);

ГАПОНІК С.В. -голова Печенізької районної організації роботодавців (за

згодою).

У випадку відсутності з поважних причин членів призовної комісії дозволити ввести до її складу дублерів:


КУЧЕРЕНКО О.В. - завідувач сектору у справах молоді та спорту райдерж-

адміністрації , голова комісії;

ФІАЛКО Н.Ю. - спеціаліст 1-ї категорії Чугуївського об’єднаного район-

ного військового комісаріату, заступник голови комісії

(за згодою);

ТУРЧИНОВА В.В. - медична сестра комунального закладу охорони здоров’я

“Чугуївська центральна районна лікарня імені М.І.Коно-

ненка”, секретар комісії (за згодою);

МИХАЙЛОВ В.М. - лікар комунального закладу охорони здоров’я “Чугуїв-

ська центральна районна лікарня імені М.І.Кононенка”

(за згодою);

ЧЕФРАНОВ М.В. - заступник начальника ВМ (с. Печеніги) Чугуївського РВ

(з обслуговування Чугуївського та Печенізького райо-

нів) ГУМВС України в Харківській області (за згодою);

БЕЛОУС Ю.П. - голова організації ветеранів Печенізького району (за зго-

дою).


3. Визначити час роботи призовної комісії з 8.00 до 16.00.

Звільнити членів призовної комісії від основної роботи із збереженням посади та середнього заробітку.

4. Рекомендувати головному лікарю комунального закладу охорони здоров’я “Печенізька центральна районна лікарня” Жадану О.М. забезпечити проведення громадянам, які підлягають призову: загальних аналізів крові, загальних аналізів сечі, серологічних аналізів крові на: антитіла до вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ), антиген до вірусу гепатиту “В” (HBsAg), антитіла до вірусу гепатиту “С” (anti-HCV), реакції мікропреципітації з кардіоліпіновим антигеном (RW); групи крові та резус-належність, проведення флюорографічного обстеження органів грудної клітки, профілактичних щеплень у відповідності з календарем профілактичних щеплень, електрокардіографічне дослідження. Забезпечити рентген-кабінет та кабінет


3

функціональної діагностики необхідною кількістю рентгенівської плівки і матеріалами.

Передати картки амбулаторних і диспансерних призовників з усіх лікарських установ району в Чугуївський об’єднаний районний військовий комісаріат, а також списки юнаків, які перебувають на обліку з приводу трахоми, туберкульозу, шкірно-венерологічних та інших небезпечних захворювань.

З 1 вересня по 30 листопада 2013 року виділити 3 ліжко-місць у терапевтичному відділенні комунального закладу охорони здоров’я “Печенізька центральна районна лікарня ”, призначити відповідальних лікарів за проведення стаціонарного та амбулаторного обстеження призовників.

5. Просити головного лікаря комунального закладу охорони здоров’я “Чугуївська центральна районна лікарня імені М.І.Кононенка” забезпечити проведення медичного огляду призовників згідно з вимогами “Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України“ (наказ Міністра Оборони України № 402 від 14.08.2008 року, № 466 від 01.08.2021 року).

6. Узгодити склад медичної комісії із лікарів комунального закладу охорони здоров’я “Чугуївська центральна районна лікарня імені М.І.Кононенка” :
^

БЄЛИХ О.С.лікар – отоларинголог (за згодою)


ГРЕБЕНЧУК В.В. - лікар – невропатолог (за згодою)

МАШКІНА Є.І. – лікар – офтальмолог (за згодою)
^

ПОРОХОВА Н.С. – лікар – дерматолог (за згодою)


ЗМІЄВСЬКА С.М. – лікар – терапевт (за згодою)

ІВАНОВ І.Є. – лікар – психіатр (за згодою)

ТРЕМБАЧ С.О. – лікар – стоматолог (за згодою)

ГЛУШКО Є.В. – лікар – хірург (за згодою)

У випадку відсутності з поважних причин членів медичної комісії ввести до складу комісії дублерів :
^

ПАНОВА Є.В.лікар – стоматолог (за згодою)


БЄЛАШОВА Н.В. - лікар – дерматолог (за згодою)

БУЛАКОВ О.О. – лікар – терапевт (за згодою)
^

ГУРІН І.Г. – лікар – отоларинголог (за згодою)


ДАНЕЦЬ В.Г. – лікар – невропатолог (за згодою)

ДАНИЩУК Д.Є. – лікар – психіатр (за згодою)

КРИВОШЕЯ Д.Є. – лікар – хірург (за згодою)


7. Запропонувати керівникам підприємств, організацій та установ району забезпечити виклик та явку призовників на призовну комісію, забезпечивши їх характеристиками і необхідними документами.

4

Не направляти призовників, які підлягають призову, у відрядження, на виробничу практику.

8. Відправку молодого поповнення у війська здійснити згідно з графіком, затвердженим Харківським обласним військовим комісаріатом.

9. Рекомендувати головам виконкомів сільських та селищної рад, керівникам підприємств, установ та організацій провести урочисті проводи, мітинги, присвячені відправці молодого поповнення у війська.

10. Рекомендувати начальнику ВМ (с. Печеніги) Чугуївського РВ (з обслуговування Чугуївського та Печенізького районів) ГУМВС України в Харківській області Гречаному А.М. сприяти призовній комісії у проведенні призову громадян на строкову військову службу, розшуку призовників, які ухиляються від виконання свого військового обов’язку.

11. Просити ТОВ «Східавтотранс плюс» виділити у розпорядження Чугуївського об'єднаного районного військового комісара необхідний автотранспорт для перевезення призовників на медичну комісію 21.10.2013 року, 13.11.2013 року.

12. Радіо-прес-центру “Печенізький край” (Сиром’ятникова Т.Г.) сприяти роз’ясненню населенню району значення виконання військового обов’язку громадянами держави як справи всього українського народу.

13. Просити Чугуївського об’єднаного районного військового комісара Чехачова В.В. інформувати Печенізьку районну державну адміністрацію про хід призову та відправку призовників до військових частин станом на 1 вересня, 1 жовтня 2013 року, про підсумки проведеної роботи до 10 грудня 2013 року.


14. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.


Голова районної

державної адміністрації О.С. ГУСАРОВПохожие:

Розпорядження 13. 08. 2013 Печеніги №170 Про проведення призову громадян мешканців району 1988-1995 року народження на строкову військову службу в жовтні-листопаді 2013 року iconРозпорядження 2 квітня 2013 року Печеніги №62 Про проведення призову громадян мешканців району 1988-1995 року народження на строкову військову службу в квітні-травні 2013 року
...
Розпорядження 13. 08. 2013 Печеніги №170 Про проведення призову громадян мешканців району 1988-1995 року народження на строкову військову службу в жовтні-листопаді 2013 року iconРозпорядження голови облдержадміністрації від 01. 12. 2011 №433 «Про заходи щодо забезпечення призову на строкову військову службу громадян України 1987 1994 років народження у квітні-травні та жовтні листопаді 2012 року»
Про заходи щодо забезпечення призову на строкову військову службу громадян України 1987 1994 років народження у жовтні – листопаді...
Розпорядження 13. 08. 2013 Печеніги №170 Про проведення призову громадян мешканців району 1988-1995 року народження на строкову військову службу в жовтні-листопаді 2013 року iconРішення Доповідач, час Про проведення чергового призову громадян України строкову військову службу у жовтні листопаді 2012 року Богатирьов Г. О
Про проведення чергового призову громадян України строкову військову службу у жовтні – листопаді 2012 року
Розпорядження 13. 08. 2013 Печеніги №170 Про проведення призову громадян мешканців району 1988-1995 року народження на строкову військову службу в жовтні-листопаді 2013 року iconРозпорядження голови районної державної адміністрації від 31. 01. 2011р. №17 Про заходи щодо забезпечення призову на строкову військову службу громадян України 1986 1993 років народження у квітні-травні та жовтні листопаді 2011 року
Про заходи щодо забезпечення призову на строкову військову службу громадян України 1986 1993 років народження у квітні-травні та...
Розпорядження 13. 08. 2013 Печеніги №170 Про проведення призову громадян мешканців району 1988-1995 року народження на строкову військову службу в жовтні-листопаді 2013 року iconРішення від 2012 року Про затвердження Програми проведення заходів допризовної підготовки, патріотичного виховання молоді та призову громадян району на строкову військову службу на 2013 рік
Відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,...
Розпорядження 13. 08. 2013 Печеніги №170 Про проведення призову громадян мешканців району 1988-1995 року народження на строкову військову службу в жовтні-листопаді 2013 року iconРозпорядження 29 серпня 2013 р м. Сколе №200 Про осінній призов громадян України на строкову військову службу у 2013 році
України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2013 році”, а також розпорядження голови Львівської...
Розпорядження 13. 08. 2013 Печеніги №170 Про проведення призову громадян мешканців району 1988-1995 року народження на строкову військову службу в жовтні-листопаді 2013 року iconМіністрів україни постанова від 15 вересня 2006 р. N 1313
Про забезпечення проведення призову громадян України на строкову військову службу у жовтні листопаді 2006 року
Розпорядження 13. 08. 2013 Печеніги №170 Про проведення призову громадян мешканців району 1988-1995 року народження на строкову військову службу в жовтні-листопаді 2013 року iconРішення від 26 грудня 2007 року Про затвердження Програми підготовки та проведення приписки до призовної дільниці та призову громадян на строкову військову службу у 2008 році на території Бахмацького району
Керуючись ст. 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи пропозицію райдержадміністрації від 20 листопада...
Розпорядження 13. 08. 2013 Печеніги №170 Про проведення призову громадян мешканців району 1988-1995 року народження на строкову військову службу в жовтні-листопаді 2013 року iconРішення від 23 грудня 2008 року Про Програму підготовки та проведення приписки до призовної дільниці та призову громадян на строкову військову службу у 2009 році на території Бахмацького району
Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи пропозицію райдержадміністрації від 15 грудня...
Розпорядження 13. 08. 2013 Печеніги №170 Про проведення призову громадян мешканців району 1988-1995 року народження на строкову військову службу в жовтні-листопаді 2013 року iconРозпорядження від 25. 12. 2012 року Печеніги №516 Про проведення приписки до призовної дільниці громадян 1996 року народження
Постанови Кабінету Міністрів України від 21. 03. 2002 року №352 “Положення про підготовку і проведення призову громадян України на...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов