Розпорядження голови облдержадміністрації від 03. 09. 09 №436 „Про підготовку і проведення приписки громадян України 1993 року народження до призовних дільниць у січні-березні 2010 року, icon

Розпорядження голови облдержадміністрації від 03. 09. 09 №436 „Про підготовку і проведення приписки громадян України 1993 року народження до призовних дільниць у січні-березні 2010 року,НазваниеРозпорядження голови облдержадміністрації від 03. 09. 09 №436 „Про підготовку і проведення приписки громадян України 1993 року народження до призовних дільниць у січні-березні 2010 року,
Дата конвертации24.11.2012
Размер54.99 Kb.
ТипРозпорядження
скачать >>>
УКРАЇНА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови Рахівської районної державної адміністрації

Закарпатської області


вiд 27.09.09 № 415

м. Рахів

Про підготовку і проведення приписки громадян України 1993 року народження до районної призовної дільниці у січні-березні 2010 року


Відповідно до статей 6, 27 і 39 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, статті 14 Закону України „Про військовий обов’язок і військову службу”, на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 03.09.09 № 436 „Про підготовку і проведення приписки громадян України 1993 року народження до призовних дільниць у січні-березні 2010 року”, з метою організованого проведення приписки громадян до районної призовної дільниці:


1. Провести впродовж січня-березня 2010 року приписку до районної призовної дільниці громадян чоловічої статі 1993 року народження.


2. Утворити комісію з приписки юнаків 1993 року народження до районної призовної дільниці (далі – комісія з приписки) у складі згідно з додатком.


3. Комісії з приписки розпочати роботу з 11 січня 2010 року.


  1. Відділу охорони здоров’я райдержадміністрації:

4.1. Забезпечити необхідними реактивами, медикаментами, інстру-ментарієм та рентгеноплівками лабораторію і рентген-кабінетом для якісного проведення аналізів юнаків до 25 грудня 2009 року.

4.2. Для проведення медичного огляду юнаків:

- забезпечити лікарів медичної комісії необхідними медикаментами, інструментами, медичним обладнанням та господарським майном згідно з додатком 6 наказу Міністра оборони України від 14 серпня 2008 року № 402 до 8 січня 2010 року;

- призначити наказом по районній лікарні медичну комісію з дублерами у складі згідно з додатком, копію наказу подати в районний військовий комісаріат до 25 грудня 2009 року.

4.3. Забезпечити, проведення медичного огляду юнаків, які підлягають приписці згідно з графіком, за днями явки, з метою визначення їх ступеню придатності до військової служби.

    1. Провести необхідні стаціонарні або амбулаторні обстеження юнаків, які мають відхилення у стані здоров’я, згідно з направленнями комісії з приписки.

4.5. Спланувати заходи з перевезення юнаків, які знаходяться на стаціонарному обстеженні в районній лікарні і потребують додаткового обстеження в умовах обласних лікувальних закладів.

4.6. Виділити у відділеннях районної лікарні необхідну кількість ліжко-місць та забезпечити якісне і всебічне обстеження юнаків з наданням актів обстеження стану здоров’я у військовий комісаріат у встановлений термін.

Розрахунок забезпечення призовникам ліжко-місць у районній лікарні та перелік обласних лікувальних закладів подати в районний військовий комісаріат до 25 грудня 2009 року.

Санацію і протезування зубів проводити позачергово, крім того санацію –безкоштовно.

4.7. Забезпечити обов’язкову присутність дільничних лікарів на районній призовній дільниці при проходженні медичного огляду юнаками з їх дільниці.

4.8. Зобов’язати підлітковий кабінет дитячої консультації району, лікарів дільничних лікарень до 25 грудня 2009 року подати до районного військового комісаріату медичні картки амбулаторного хворого, вкладні листи до них Ф-25 та Ф-25 1\у та списки юнаків, що знаходяться на диспансерному обліку в районній лікарні з приводу різних захворювань.


5. Пропонувати головам виконавчих комітетів сільських та селищних рад, керівникам підприємств, організацій та установ району забезпечити, відповідно до статті 38 Закону України „Про військовий обов’язок і військову службу”, своєчасну явку юнаків для проходження комісії з приписки і додаткового медичного обстеження, для чого:

5.1. Зобов’язати інспекторів військово-облікових столів (секретарів сільських та селищних рад) щотижня, з 11 січня 2010 року, особисто проводити звірку даних з районним військовим комісаріатом про явку юнаків і проходження ними додаткового медичного обстеження, про що інформувати голів виконавчих комітетів сільських та селищних рад.

5.2. У взаємодії з дільничними інспекторами районного відділу ГУМВС України в Закарпатській області вживати заходів стосовно юнаків, які ухиляються від проходження комісії з приписки. Про проведену роботу щодо розшуку юнаків щотижнево інформувати районний військовий комісаріат письмово.

    1. Спланувати та провести доставку юнаків на районну призовну дільницю.


6. Пропонувати районному відділу ГУМВС України в Закарпатській області (Тулайдан Я.С.) для забезпечення якісного розподілу призовників за родами та видами військ до 1 грудня 2009 року надати до районного військового комісаріату списки громадян 1993 року народження, які перебувають на обліку в районному відділі ГУМВС України в Закарпатській області за антисуспільну поведінку, зловживання алкоголем або наркотичними речовинами тощо.

Забезпечити в повному обсязі виконання статті 38 Закону України „Про військовий обов’язок і військову службу”, для чого, проводити на вимогу районного військового комісаріату, голів виконавчих комітетів сільських та селищних рад розшук, затримання і доставку юнаків на медичну комісію, щотижнево інформувати районний військовий комісаріат про хід розшуку.


7. Відділу освіти райдержадміністрації (Грегірчак Б.Ю.) зобов’язати директорів шкіл району:

    1. Відрядити викладачів предмету „Захист Вітчизни” у військовий комісаріат у дні проведення комісії з приписки, згідно з графіком, для вивчення призовників і співбесіди з ними.

7.2. Надати до районного військового комісаріату характеристики та списки юнаків 1993 року народження, які навчалися та навчаються в їх школах, до 1 грудня 2009 року.


8. Відповідно до чинного законодавства України за членами комісії з приписки зберігається місце роботи і виплачується заробітна плата.


9. Пропонувати районному військовому комісаріату інформувати райдержадміністрацію про виконання цього розпорядження до 12 квітня 2010 року.


10. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови державної адміністрації Фірку М.І.


^ Голова державної адміністрації В.В. Медвідь


Додаток


до розпорядження

від _______ № ___


СКЛАД


комісії з приписки юнаків 1993 року народження

до районної призовної дільниці


^ Голова комісії


ЧЕРЕМІСЬКИЙ

Богдан Миколайович

військовий комісар Рахівського РВК (за згодою), на час відсутності – КУКУРУДЗА Євген Романович – заступник військового комісара Рахівського РВК (за згодою)^ Секретар комісії
РЕТІЗНИК

Олександр Васильович

відповідальний виконавець Рахівського РВК (за згодою), на час відсутності – ШОВАРІ Марія Миколаївна – головний спеціаліст Рахівського РВК (за згодою)^ Члени комісії:
КАТЕРИНЮК

Володимир Васильович

заступник начальника відділу освіти райдерж-адміністрації, на час відсутності – ШУСТА Василь Васильович – головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації


МАРІОНДА

Сергій Павлович

начальник відділення кримінальної міліції у справах дітей Рахівського РВ ГУМВС України в Закарпатській області (за згодою), на час відсутності – КОВБАСНЮК Микола Миколайович – старший оперуповноважений відділення кримінальної міліції у справах дітей Рахівського РВ ГУМВС України Закарпатській області (за згодою)


НОСА

Вікторія Юріївна

практичний психолог загальноосвітньої школи №1 м. Рахова (за згодою)


РЕТІЗНИК

Катерина Михайлівна

завідуюча дитячою консультацією районної лікарні (за згодою), на час відсутності – ГРИЦАН Марія Миколаївна – лікар-терапевт районної лікарні (за згодою)В.о. керівника апарату

державної адміністрації О.М. ТомашукПохожие:

Розпорядження голови облдержадміністрації від 03. 09. 09 №436 „Про підготовку і проведення приписки громадян України 1993 року народження до призовних дільниць у січні-березні 2010 року, iconРозпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області 03. 09. 2012 Рахів №345 зареєстровано в Рахівському районному управлінні юстиції
Про підготовку і проведення приписки громадян України 1996 року народження до призовних дільниць у січні-березні 2013 року”, з метою...
Розпорядження голови облдержадміністрації від 03. 09. 09 №436 „Про підготовку і проведення приписки громадян України 1993 року народження до призовних дільниць у січні-березні 2010 року, iconРозпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 01. 09. 11 №494 м. Рахів
...
Розпорядження голови облдержадміністрації від 03. 09. 09 №436 „Про підготовку і проведення приписки громадян України 1993 року народження до призовних дільниць у січні-березні 2010 року, iconРозпорядження 06 серпня 2012 р м. Сколе №373 Про підготовку та проведення приписки громадян України до призовної дільниці районного військового комісаріату у 2013 році
«Про підготовку та проведення приписки громадян України до призовних дільниць військових комісаріатів у 2013 році» та з метою взяття...
Розпорядження голови облдержадміністрації від 03. 09. 09 №436 „Про підготовку і проведення приписки громадян України 1993 року народження до призовних дільниць у січні-березні 2010 року, iconРозпорядження від 25. 12. 2012 року Печеніги №516 Про проведення приписки до призовної дільниці громадян 1996 року народження
Постанови Кабінету Міністрів України від 21. 03. 2002 року №352 “Положення про підготовку і проведення призову громадян України на...
Розпорядження голови облдержадміністрації від 03. 09. 09 №436 „Про підготовку і проведення приписки громадян України 1993 року народження до призовних дільниць у січні-березні 2010 року, iconПро організацію приписки громадян України 1995 року народження, які мешкають в Гагарінському районі м
Про організацію приписки громадян України 1995 року народження, які мешкають в Гагарінському районі м. Севастополя, до призовної...
Розпорядження голови облдержадміністрації від 03. 09. 09 №436 „Про підготовку і проведення приписки громадян України 1993 року народження до призовних дільниць у січні-березні 2010 року, iconРішення від № м. Дружківка Про проведення приписки юнаків 1995 року народження до Дружківського міського військового комісаріату у січні-березні 2012 року
Міністрів України від 21. 03. 02 №352 (з урахуванням змін від 27. 12. 06 №1841), та розпорядження першого заступника начальника Генерального...
Розпорядження голови облдержадміністрації від 03. 09. 09 №436 „Про підготовку і проведення приписки громадян України 1993 року народження до призовних дільниць у січні-березні 2010 року, iconРозпорядження голови районної державної адміністрації від 31. 01. 2011р. №17 Про заходи щодо забезпечення призову на строкову військову службу громадян України 1986 1993 років народження у квітні-травні та жовтні листопаді 2011 року
Про заходи щодо забезпечення призову на строкову військову службу громадян України 1986 1993 років народження у квітні-травні та...
Розпорядження голови облдержадміністрації від 03. 09. 09 №436 „Про підготовку і проведення приписки громадян України 1993 року народження до призовних дільниць у січні-березні 2010 року, iconРішення від 26 грудня 2007 року Про затвердження Програми підготовки та проведення приписки до призовної дільниці та призову громадян на строкову військову службу у 2008 році на території Бахмацького району
Керуючись ст. 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи пропозицію райдержадміністрації від 20 листопада...
Розпорядження голови облдержадміністрації від 03. 09. 09 №436 „Про підготовку і проведення приписки громадян України 1993 року народження до призовних дільниць у січні-березні 2010 року, iconРішення від 23 грудня 2008 року Про Програму підготовки та проведення приписки до призовної дільниці та призову громадян на строкову військову службу у 2009 році на території Бахмацького району
Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи пропозицію райдержадміністрації від 15 грудня...
Розпорядження голови облдержадміністрації від 03. 09. 09 №436 „Про підготовку і проведення приписки громадян України 1993 року народження до призовних дільниць у січні-березні 2010 року, iconРозпорядження голови районної державної адміністрації від 16. 05. 2011 р. №125 Про затвердження Стратегії розвитку масового спорту за місцем проживання громадян у Ємільчинському районі на 2011-2012 роки
«Спорт для всіх», протокольного рішення за результатами засідання Громадської гуманітарної ради під головуванням Президента України...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов