Довідка про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом І кварталу 2010 року icon

Довідка про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом І кварталу 2010 рокуНазваниеДовідка про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом І кварталу 2010 року
Дата конвертации25.11.2012
Размер55.23 Kb.
ТипДовідка
скачать >>>

ДОВІДКА

про підсумки роботи зі зверненнями громадян,

що надійшли до райдержадміністрації протягом І кварталу 2010 року.

Протягом І кварталу 2010 року до районної державної адміністрації надійшло 466 пропозицій, заяв і скарг. Серед них 382 письмових та 84 усних , 8 – колективних звернень, тобто загальна кількість громадян, що звернулись становить 577, якими порушено 470 питаннь.

З них до органів влади вищого рівня за звітній період надійшло 51 звернення від 84 мешканців району.

А саме :

Органи вищого рівня

І квартал 2009 року

І квартал 2010 рокуСекретаріат

Президента України


-

-


Верховна Рада України


-

-


Кабінет

Міністрів України


-

-


Обласна рада

-

-


Обласна державна адміністрація


30


51Детальний аналіз причин надходження такої кількості звернень показує, що найчастіше громадяни звертаються по таких питаннях як :


  • ^ Сільського господарства (236). У нашому гірському районі основною проблемою є малоземелля, яка викликає майнові земельні суперечки громадян району, що мають розглядатися виключно в судовому порядку.

Також таке різке збільшення кількості звернень громадян по даному питанню пояснюється і тим, що майже в усіх населених пунктах району почалось оформлення державних актів на право власності на земельні ділянки. Відповідно до чинного законодавства розпорядником земельних ділянок, які знаходяться за межами населеного пункту є райдержадміністрація, тому громадяни повинні з письмовою заявою звернутись до голови райдержадміністрації - про надання їм дозволу, на право власності на земельну ділянку.


  • ^ Соціального захисту населення (139). По даному питанню найчастіше звертаються про виділення матеріальної допомоги.
  • Житлові питання (14). В зв’язку з стихійним лихом, що трапилось 23-27 липня 2008 найчастіше громадяни звертаються про виділення будівельних матеріалів та коштів для ремонтів будинків.
  • ^ Комунального та дорожнього господарства, благоустрою (14). Найбільша кількість звернень по даній категорії також стосується стихійного лиха, що трапилось 23-27 липня 2008, а саме щодо ремонту доріг, берегоукріплень, мостів та будівництва дамб.

До даної категорії відносяться і звернення громадян про допомогу у придбанні паливних дров оскільки Рахівський район єдиний не газифікований в нашій області.

Також незначна частина звернень даної категорії стосується стану електроліній, електропостачання та спірних питань між громадянами та районним РЕМом.


  • Питання праці (3). По даній категорії найчастіше звертаються по питанню працевлаштування. Більшість таких звернень районною державною адміністрацією вирішено позитивно.
  • ^ Питання будівництва (47). По даному блоку питань найчастіше звертаються громадяни про надання їм дозволу на будівництво та з скаргами на порушення будівельних норм. Тут хочеться також відмітити, що 80 % відсотків звернень вирішено позитивно.


З району протягом І кварталу 2010 року на розгляд до райдержадміністрації надійшло 415 звернень.

Більша частина звернень вирішено позитивно (або частково позитивно) – 360 , на 27 дані роз’яснення, щодо порядку їх вирішення, решту звернень направлені за належністю або знаходяться на виконанні. Про результати вирішення кожного звернення виконавці інформують особисто голову райдержадміністрації.

Протягом звітного періоду головою райдержадміністрації було здійснено 2 виїзні прийоми, на яких було прийнято 4 громадян. Аналіз проведення особистих прийомів показує, що найбільш наболілими питаннями, які порушували громадяни під час прийомів, є їх соціально-побутовий стан, земельні питання, питання щодо загрози зсувів та питання ремонту доріг, які активізувалися в нашій гірській місцевості.

Що стосується питання виїзних та особистих прийомів керівництвом райдержадміністрації, то тут слід зазначити, що практично всі громадяни йдуть на прийом виключно до голови райдержадміністрації, а не до його заступників чи керівника апарату райдержадміністрації. Це пояснюється, тим що більшість громадян приходять на прийом по питаннях надання матеріальної допомоги чи виділення земельних ділянок у власність, які вирішує голова райдержадміністрації.

Відділом зв’язків з громадськими організаціями, засобами масової інформації та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації проведено аналіз роботи зі зверненнями громадян в самостійних структурних підрозділах РДА, районних службах та виконавчих комітетах місцевих рад. Даний аналіз показав, що хоча в більшості структурних підрозділах та службах району робота зі зверненнями громадян покладена на належний рівень, але незважаючи на це мають місце порушення інструкції з діловодства та Закону України «Про звернення громадян».

Окремо хочеться відмітити, що питання повторних звернень громадян проаналізовано в райдержадміністрації на засіданні комісії з питань розгляду звернень громадян. Даний аналіз показує, що у всіх випадках громадяни відразу звертаються у декілька інстанцій.


Наприклад :


- гр.Чокой С.В. по одному і тому ж питанню звернувся на особистий прийом до голови РДА та відправив листи в ОДА, СПУ та Кабінет Міністрів України, хоча питання порушене у даному зверненні розглядалось райдержадміністрацією і згідно комісійного обстеження виявлено, що будинок заявника не потерпів від паводку, а побудований з порушенням норм будівництва.

- гр. Полтавська (Позднякова) О.С. по одному і тому ж питанню звернулась до голови РДА та 2 рази до голови ОДА і 1 раз до голови ОР, хоча за сприяння райдержадміністрації в її квартирі проведено згідно спільних з нею домовленостей ремонт, а облдержадміністрацією їй виділена матеріальна допомога в сумі 500 грн.


На виконання Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» та з метою забезпечення належного розгляду питань, що порушуються у зверненнях громадян до органів державної влади та органів місцевого самоврядування райдержадміністрацією створено постійно діючу комісію з питань розгляду звернень громадян, яка щомісячно проводить свої засідання. Протягом звітнього періоду було проведено 3 засідання даної комісії.

Питання „Про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом 2009 року” розглянуто на засіданні колегії райдержадміністрації, за підсумками якої прийняте відповідне рішення та доручення голови райдержадміністрації.

Також дане питання щомісячно розглядається на нарадах при керівнику апарату райдержадміністрації.

Постійно узагальнена інформація про звернення громадян подається на розгляд керівництву райдержадміністрації та доводиться до відома керівників структурних підрозділів на щомісячних нарадах при керівнику апарату райдержадміністрації.

Райдержадміністрація створює умови для забезпечення реалізації та гарантування закріпленого Конституцією України права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Також дане питання щомісячно розглядається на нарадах при керівнику апарату райдержадміністрації.

Постійно узагальнена інформація про звернення громадян подається на розгляд керівництву райдержадміністрації та доводиться до відома керівників структурних підрозділів на щомісячних нарадах при керівнику апарату райдержадміністрації.Похожие:

Довідка про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом І кварталу 2010 року iconДовідка про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом І кварталу 2011 року
Таке різке збільшення кількості звернень, що надходять до райдержадміністрації можна мотивувати тим, що райдержадміністрацією активізовано...
Довідка про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом І кварталу 2010 року iconПідсумки роботи із зверненнями громадян у і-му кварталі 2008 року Підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації. протягом І кварталу 2008 року
Серед них 593 письмових та 83 усних, 2 повторних, 14 – колективних звернень, тобто загальна кількість громадян, що звернулись становить...
Довідка про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом І кварталу 2010 року iconДовідка про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом І півріччя 2010 року
Протягом І півряччя 2010 року до районної державної адміністрації надійшло 752 пропозицій, заяв І скарг, що на 184 більше ніж за...
Довідка про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом І кварталу 2010 року iconДовідка про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом 9 місяців 2010 року
Серед них 939 письмових та 273 усних, 3 повторних, 52 – колективних звернень, тобто загальна кількість громадян, що звернулись становить...
Довідка про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом І кварталу 2010 року iconДовідка про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом І кварталу 2012 року. У своїй роботі щодо розгляду звернень громадян
Законом України «Про звернення громадян», Указом Президента України «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування...
Довідка про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом І кварталу 2010 року iconДовідка про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом І кварталу 2012 року. У своїй роботі щодо розгляду звернень громадян
Законом України «Про звернення громадян», Указом Президента України «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування...
Довідка про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом І кварталу 2010 року iconДовідка про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом 9 місяців 2009 року
Серед них 825 письмових та 49 усних, 8 повторних, 38 – колективних звернень, тобто загальна кількість громадян, що звернулись, становить...
Довідка про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом І кварталу 2010 року iconДовідка про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом 6 місяців 2011 року
Серед них 1317 письмових та 328 усних (серед них 91 звернення висловлено на виїзному прийомі), 16 – повторних, 44 – колективних,...
Довідка про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом І кварталу 2010 року iconДовідка про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом 9 місяців 2011 року
Серед них 1704 письмових та 422 усних (серед них 102 звернення висловлено на виїзному прийомі), 18 – повторних, 64 – колективних,...
Довідка про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом І кварталу 2010 року iconДовідка про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом 9 місяців 2012 року у своїй роботі щодо розгляду звернень громадян
Законом України «Про звернення громадян», Указом Президента України «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов