Підготовка заявки на відрядження icon

Підготовка заявки на відрядженняНазваниеПідготовка заявки на відрядження
Дата конвертации01.04.2013
Размер44.51 Kb.
ТипДокументы
скачать >>>

ПІДГОТОВКА ЗАЯВКИ НА ВІДРЯДЖЕННЯ


 1. Заявку на відрядження слід подавати ПРИНАЙМНІ ЗА ЧОТИРИ ТИЖНІ до кожної поїздки, для якої передбачається аванс (будь-якого характеру) від ФЦДР. Заявки, одержані менш ніж за чотири тижні, будуть виконуватись шляхом відшкодування витрат: виплати відрядженому здійснюватимуться тільки після завершення відрядження, подання звіту та відповідних квітанцій.


ЗАУВАЖЕННЯ. Жодні платежі не здійснюватимуться, доки ФЦДР не отримає підтвердження того, що відрядження схвалене керівником проекту та отримані необхідні візи. Для ФЦДР необхідні принаймні два тижні на обробку заявки на аванс після подання відрядженим копії візи. Прохання брати це до уваги при плануванні подорожей, пов’язаних із проектом.


 1. Заявки на авансові виплати можна подавати електронною поштою або факсом.

 2. Організація відрядження має відповідати умовам Угоди про проект.

 3. Відряджені за ВСІМА програмами ПОВИННІ отримати прийнятну медичну страховку, дійсну на час відрядження (якщо інше не передбачено конкретною угодою про грант), і подати відповідний документ до ФЦДР одночасно із заявкою на відрядження. ФЦДР не розглядатиме заявку на відрядження без підтвердження прийнятного страхування.

 4. Майте на увазі, що ви несете відповідальність за подання оригіналів квітанцій стосовно використання авансованих коштів або як підстави відшкодування додаткових витрат.

 5. Авіабілети будуть оплачуватись тільки за умови підтвердження наявності візи до відповідної країни. Авіабілети, наперед оплачувані ФЦДР, можна придбати тільки у призначеному ФЦДР агентстві подорожей. За бажання, відряджений може купити білет, що відповідає вимогам Угоди про грант, самостійно, а потім звертатись за відшкодуванням. Всі білети мають відповідати вимогам Угоди про грант.

 6. Незатверджені наперед зміни маршруту чи білетів можливі тільки за рахунок відрядженого.

 7. Як підтвердження мети поїздки та необхідності авансу на білети, добові, організаційний внесок конференції тощо, відряджений має додати до заявки на відрядження копії відповідних документів: запрошення, бронювання квитків, заповненої реєстраційної форми.

 8. Всі відряджені повинні подати до ФЦДР звіт про відрядження протягом тридцяти (30) днів після закінчення будь-якої поїздки.

 9. Якщо звіт не буде вчасно поданий, відрядженому буде відмовлено в отриманні авансів на подальші відрядження. ФЦДР може вжити й інші адміністративні заходи.

 10. ФЦДР залишає за собою право вимагати повернення будь-яких авансованих коштів у випадку неподання відрядженим задовільного звіту.

 11. ФЦДР залишає за собою право відхилити заявку на відрядження в будь-який час і з будь-якої причини.

 12. Витрати на отримання віз, медичної страховки, проїзд наземним транспортом та інші витрати за межами затверджених коштів на відрядження будуть відшкодовані після завершення поїздки та подання відповідних квітанцій. Усі відшкодування здійснюються за наявності коштів у бюджеті проекту.

 13. Заповніть форму заявки на відрядження і подайте її в електронній формі до відповідного офісу ФЦДР. НЕ подавайте друкованої заявки.

ЗАУВАЖЕННЯ. Рівні витрат на відрядження вводяться автоматично, коли ви вказуєте назви країни та міста. Для перевірки порівняйте ці рівні з даними таблиці, що включена до складу цієї форми.


ЗВІТНІСТЬ


(1) Всі відряджені повинні подати до ФЦДР належний звіт протягом тридцяти (30) днів після закінчення поїздки, фінансованої повністю чи частково з коштів ФЦДР.

(2) Кожен звіт про відрядження включає описовий і фінансовий розділи. Фінансовий звіт повинен супроводжуватись описовим звітом (Форма 401).

(3) Для відшкодування витрат на відрядження необхідні оригінали квитанцій. БЕЗ КВИТАНЦІЇ – НІЯКОГО ВІДШКОДУВАННЯ.

(4) Якщо звіт не буде вчасно поданий, відрядженому може бути відмовлено в отриманні авансів на подальші відрядження.

(5) ФЦДР залишає за собою право вимагати повернення будь-яких сум авансу у випадку, якщо відряджений не подає належного звіту про відрядження.

(6) Звітуйте тільки про кошти, отримані (чи такі, що підлягають відшкодуванню) з вашого гранту ФЦДР.


(7) Форма звіту використовується також для відшкодування витрат, не авансованих наперед. У цьому випадку заявка має бути подана до завершення періоду дії гранту.


ЗАУВАЖЕННЯ

ТИП ВИТРАТИ "Дозволені втрати: авіабілети (міжнародні та внутрішні), наземний транспорт (поїзд, автобус, таксі), оплата готелю, добові, реєстраційні внески конференцій, вартість віз, медичне страхування, інші витрати, пов'язані з поїздкою. Розшифруйте ""інші витрати"" -- серед них можуть бути, зокрема, переклади виступів на конференціях, вартість публікацій тощо."

Перелічіть усі витрати, пов'язані з поїздкою, у фінансовому звіті.

КВИТАНЦІЇ Відряджений має додати ОРИГІНАЛИ проїздних документів (корінці авіабілетів, посадочні талони тощо) при поданні звіту, навіть якщо білет був наперед оплачений ФЦДР.

Необхідні оригінали документів щодо проживання (квитанцій, рахунків тощо).

Необхідні оригінали квитанцій про сплату реєстраційних внесків конференцій, здійснену безпосередньо відрядженим.

Для таких витрат, як вартість віз, медичне страхування, наземний транспорт (таксі, поїзд, автобус, оренда автомобіля) та інші витрати, крім добових, необхідні оригінали квитанцій, незалежно від сум витрат. Якщо відрядженому надавався аванс на витрати, відмінні від добових, квитанції, що підтверджують ці витрати, мають додаватись до звіту.

ДОБОВІ Підрахуйте ваші ФАКТИЧНІ добові, користуючись таблицею розрахунку добових у нижній частині форми звіту.

Місто - перелічіть кожне місто, за добовими в якому Ви звертаєтесь.

Кількість днів використовується для розрахунку добових для відповідного міста.

Кількість ночей використовується для розрахунку вартості проживання у відповідному місті.

Ставка добових та вартості проживання - вкажіть величини, які Ви вживаєте у звіті.

^ СУМА НАЛЕЖНИХ КОШТІВ АВТОМАТИЧНО З'ЯВИТЬСЯ У ЧАСТИНІ ІІІ: ВИТРАТИ.


ВАРТІСТЬ ПРОЖИВАННЯ: Підтвердженням кількості днів можуть бути оригінали квитків, рахунок готелю, копія посвідчення про відрядження (для внутрішніх відряджень) або копії тільки деяких із цих документів, якщо відповідні витрати не мають бути відшкодовані.

Вартість проживання відшкодовується в межах максимально дозволених Урядом США рівнів і тільки на підставі оригіналів документів. Відряджені самі відповідають за будь-які витрати, що виходять за межі, встановлені Урядом США.Похожие:

Підготовка заявки на відрядження iconЗвіт про закордонне відрядження П.І. Б.: Куріліна Тетяна Валеріївна Країна, місто, установа: м. Лос-Анжелес (сша) Строки відрядження: з 8 листопада по 22 листопада 2008 р. Мета відрядження
Джерела відрядження: поїздка за сприяння Благодійного Фонду «Дитяча Лікарня майбутнього»
Підготовка заявки на відрядження iconЗвіт про відрядження до клініки Седарс-Сінай (Лос-Анджелес, сша) Країна відрядження: сша, м. Лос-Анджелес. Термін відрядження: 7-20 листопада, 2008 р
Також відвідала центр амбулаторного спостереження за вагітними, відділення допоміжних репродуктивних технологій, медицини плода,...
Підготовка заявки на відрядження iconПоложення Змагання з виїздки серед аматорів та дітей vivat! Загальні положення
Заявки приймаються по тел: 098 669 68 86 або на e-mail: toktarenko@yandex ru Попередні заявки подаються за два тижні, остаточні заявки...
Підготовка заявки на відрядження iconУ службові відрядження в межах України та за кордон
План вибуття співробітників Адміністрації Держспецзв’язку у службові відрядження на 20 рік
Підготовка заявки на відрядження iconРеферату : Службові відрядження Розділ : Діловодство Службові
Розділ Порядок відрядження в межах України. 16 Строки відрядження в межах України. 18
Підготовка заявки на відрядження iconАнкета на отримання фінансування для наукового відрядження
При наявності частини коштів, передбачених для відрядження, прохання вказати суму
Підготовка заявки на відрядження iconПоложення Про змагання по кінному спорту серед аматорів. Загальні положення: Задачі
Заявки приймаються по т ф. (38044) 390-76-87, тел. 390-76-89, 067-2662233 або на e-mail: info@paradeallure com Попередні заявки подаються...
Підготовка заявки на відрядження iconПоложення Про змагання по кінному спорту серед аматорів. Загальні положення: Задачі
Заявки приймаються по т ф. (38044) 390-76-87, тел. 390-76-89, 067-2662233 або на e-mail: info@paradeallure com Попередні заявки подаються...
Підготовка заявки на відрядження iconНаказ №362 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 29 березня 2011 р за №410/19148 Про внесення змін до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон
Постанови Кабінету Міністрів України від 02. 02. 2011 №98 «Про суми та склад витрат на відрядження державних службовців, а також...
Підготовка заявки на відрядження iconЗвіт про відрядження включає описовий І фінансовий розділи. Опис відрядження повинен супроводжуватись заявкою на відшкодування витрат. Прохання відповісти на наступні запитання
Кожен звіт про відрядження включає описовий І фінансовий розділи. Опис відрядження повинен супроводжуватись заявкою на відшкодування...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов