Наказ №301 Про підсумки проведення І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2012» icon

Наказ №301 Про підсумки проведення І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2012»НазваниеНаказ №301 Про підсумки проведення І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2012»
Дата конвертации25.12.2012
Размер51.9 Kb.
ТипНаказ
скачать >>>
Коломийська районна державна адміністрація

Івано-Франківської області


В І Д Д І Л О С В І Т И

НАКАЗ


від 26.12.2011р. м. Коломия №301


Про підсумки проведення

І (районного) туру Всеукраїнського

конкурсу «Учитель року – 2012»


На виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді і спорту України від 07.11.2011р. №1265 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2012», рішення колегії Міністерства освіти і науки, молоді і спорту України від 05.07.2011р. №1/4-19, Указу Президента України від 29 червня 1995 року № 489 “Про Всеукраїнський конкурс “Учитель року”, Положення про всеукраїнський конкурс “Учитель року”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 серпня 1995 р. № 638, наказу головного управління освіти і науки Івано-Франківської облдержадміністрації №736 від 22.11.2011року „Про проведення обласного і районного (міського) турів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2012», наказу відділу освіти Коломийської РДА № 276 від 28.11. 2010 року «Про проведення І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2012» було проведено конкурсні змагання серед таких категорій педагогічних працівників:

- вчителів української мови та літератури,

- вчителів англійської мови,

- вчителів біології,

- вчителів етики,

- вчителів фізичної культури.

У конкурсі взяли участь педагоги навчальних закладів: Отинійської ЗОШ І-ІІІст., Печеніжинської ЗОШ І-ІІІ, Гвіздецької ЗОШ І-ІІІст., Ковалівської ЗОШ І-ІІІст., Підгайчиківської ЗОШ І-ІІІст., Великокам’янської ЗОШ І-ІІІст., Нижньовербізької ЗОШ І-ІІІст., Дебеславцівської ЗОШ І-ІІст., Воскресінцівської ЗОШ І-ІІІст., Коршівської ЗОШ І-ІІІст., Замулинецької ЗОШ І-ІІІст., Сідлищенської ЗОШ І-ІІст. – всього 15 учителів.

Учасники конкурсу виявили достатню педагогічну майстерність, професіоналізм і ерудицію, творчість.

Найвищою була активність педагогів Печеніжинської ЗОШ І-ІІІст., Замулинецької ЗОШ І-ІІІст. і Коршівської ЗОШ І-ІІІст. (по 2 учасники). Не взяли участі в конкурсі педагоги із 16 (шістнадцяти) ЗОШ І-ІІІст., і лише із 2(двох) шкіл І-ІІст. - Дебеславцівської і Сідлищенської учителі взяли участь у конкурсі.

Районний тур конкурсу “Учитель року-2012” провести в два етапи:

перший етап з 08.12. по 15.12.2011 р.

другий етап з 16.12. по 23.12.2011р.

На першому (відбірковому) етапі члени журі розглянули матеріали, надіслані на Конкурс. Потім проведено конкурсні випробування: письмова робота; конкурсний урок в загальноосвітніх навчальних закладах та його самоаналіз.

^ На другому етапі конкурсанти виконали практичну роботу (з огляду на специфіку предмета), «майстер-клас»; пройшли співбесіду за темою представленого досвіду


Разом з тим, під час проведення конкурсу були виявлені певні недоліки:

 • не дотримання вимог до оформлення опису досвіду роботи вчителя;

 • не дотримання критеріїв оформлення матеріалів;

 • розробки уроків та позакласних заходів не розкривають суті проблемного питання, над яким працює вчитель;

 • висновки про педагогічну та методичну діяльність конкурсанта потребують удосконалення заступниками директорів з навчально-виховної роботи;

 • презентації досвідів вчителів не відповідають вимогам щодо оформлення презентацій у програмі Microsoft Power Point;

 • недостатня робота керівників шкіл з педагогічними кадрами щодо їх фахового зростання та участі у конкурсі «Учитель року».Виходячи з вищенаведеного,

н а к а з у ю :


 1. Затвердити протоколи журі номінацій конкурсу та визнати переможцями І (районного) туру конкурсу „Учитель року-2012”, вручити грамоти переможця та нагородити цінними подарунками:
 1. у номінації «Іноземна мова» (англійська) – Дем’яник Галину Єгорівну, вчителя Отинійської ЗОШ І-ІІІст.;

 2. у номінації «Етика» - Лиска Івана Дмитровича, вчителя Сідлищенської ЗОШ І-ІІст.;

 3. у номінації «Українська мова та література» - Вонячук Богдану Богданівну, вчителя Великокам’янської ЗОШ І-ІІІст.;

 4. у номінації «Фізична культура» - Рибака Ігоря Дмитровича, вчителя Ковалівської ЗОШ І-ІІІст.;

 5. у номінації «Біологія» - Васильчишин Наталію Миколаївну, вчителя Коршівської ЗОШ І-ІІІст..

 1. Визнати лауреатами районного туру конкурсу „Учитель року-2012”, нагородити грамотами лауреата та цінними подарунками:
 1. Сербенюка Василя Дмитровича, вчителя української мови та літератури Нижньовербізької ЗОШ І-ІІІст.

 2. Масик Олександру Романівну, вчителя української мови та літератури Воскресінцівської ЗОШ І-ІІІст.

 3. Дем’янюк Марію Дмитрівну, вчителя української мови та літератури Дебеславцівської ЗОШ І-ІІст.

 4. Ребенчук Ольгу Володимирівну, вчителя англійської мови Печеніжинської ЗОШ І-ІІІст.

 5. Головецьку Наталію Іванівну, вчителя англійської мови Коршівської ЗОШ І-ІІІст.

 6. Чемерис Любов Михайлівну, вчителя біології Печеніжинської ЗОШ І-ІІІст..

 7. Головань Світлану Мирославівну, вчителя біології Замулинецької ЗОШ І-ІІІст.

 8. Юрійчук Оксану Костянтинівну, вчителя етики Замулинецької ЗОШ І-ІІІст.

 9. Савчука Віктора Степановича, вчителя фізичної культури Підгайчиківської ЗОШ І-ІІІст.

 10. Гордійчука Романа Миколайовича, вчителя фізичної культури Гвіздецької ЗОШ І-ІІІст.
 1. Оголосити подяку за створення умов, активну участь у підготовці та проведенні районного етапу конкурсу „Учитель року-2012”:


Рибчинській Л.Д. - директору Гвіздецької ЗОШ І-ІІІст.,

Огородничук Я.Й. - директору Великокам’янської ЗОШ І-ІІІст., Кошик Г.Д. - директору Ліснохлібичинської ЗОШ І-ІІІст.,
Максим’юку М.В. - директору Нижньовербізької ЗОШ І-ІІІст.,

Костюку В.О. - директору П’ядицької ЗОШ І-ІІІст.,

Кузику М.В. – директору Печеніжинської ЗОШ І-ІІІст.


 1. Атестаційним комісіям навчальних закладів взяти до уваги участь педагогів у конкурсних змаганнях „Учитель року-2012” під час чергової атестації.
 1. Вказати керівникам навчальних закладів, які не представили учасників в жодній з номінацій на недостатню роботу з педагогічними кадрами щодо їх фахового зростання.
 1. Методичному центру, керівникам загальноосвітніх навчальних закладів:
  1. Пропагувати досвід конкурсантів в різних формах методичної роботи.
  1. Провести підготовчу роботу та відрядити переможців І (районного) етапу конкурсу в ОІППО для участі в ІІ (обласному) етапі конкурсу „Учитель року-2012”.
  1. Систематизувати та узагальнити матеріали конкурсу «Учитель року-2012» у брошуру «Зерна педагогічної майстерності».
 1. Централізованій бухгалтерії відділу освіти (головний бухгалтер Тризуб О.І.) виділити кошти для цінних подарунків переможцям та лауреатам І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу „Учитель року-2012” у грудні 2011 року (на виконання Програми «Розвиток освіти Коломийщини на 2008-2015рр.» підпрограма «Вчитель») у сумі 5000грн. (п’ять тисяч гривень).
 1. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника відділу освіти Боледзюк М.В. та завідувача МЦ Микитюк Г.І.Начальник відділу освіти М.В. Бодейчук


Микитюк Г.І.
Похожие:

Наказ №301 Про підсумки проведення І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2012» iconНаказ №635 Про підсумки І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу " Учитель року 2012"
Всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2012” в таких номінаціях: «Українська мова та література», «Етика», «Біологія», «Англійська...
Наказ №301 Про підсумки проведення І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2012» iconНаказ №43-в про відрядження на обласний конкурс «Учитель року 2012»
«Про організаційно–практичне забезпечення підготовки І проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2012» у 2011/2012...
Наказ №301 Про підсумки проведення І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2012» iconНаказ №3 Про підсумки проведення І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року 2010"
На виконання наказу відділу освіти Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації від 05. 10. 2009 року №191 в грудні 2009...
Наказ №301 Про підсумки проведення І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2012» iconНаказ №84 Про підсумки проведення ІІ (міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2008»
Бібі Л. М. підготувати матеріали для нагородження відзнаками Київського міського голови та Головного управління освіти І науки переможців...
Наказ №301 Про підсумки проведення І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2012» iconРекомендації щодо оформлення матеріалів учасника Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» За результатами проведення першого (районного чи міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року»
За результатами проведення першого (районного чи міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» його переможці (в кожній...
Наказ №301 Про підсумки проведення І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2012» iconНаказ №520 Про підсумки проведення І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2011»
Вінницької ода №36 к від 08. 11. 2010 р та наказів відділу освіти Козятинської рда №425 від 01. 11. 2010 р., №473 від 25. 11. 2010...
Наказ №301 Про підсумки проведення І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2012» iconНаказ №38 Про участь педпрацівників в першому етапі ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2012»
Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського управління освіти І науки Чернігівської...
Наказ №301 Про підсумки проведення І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2012» iconНаказ №33 Про підсумки проведення ІІ (міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2009»
Бібі Л. М. підготувати матеріали для нагородження відзнаками Головного управління освіти І науки виконавчого органу Київської міської...
Наказ №301 Про підсумки проведення І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2012» iconНаказ №570 Про проведення І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2012»
На виконання наказу управління освіти І науки Чернігівської обласної державної адміністрації від 22. 11. 2011. №390 «Про проведення...
Наказ №301 Про підсумки проведення І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2012» iconНаказ №9 Про проведення ІІ (міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2012»
Міністрів України від 11. 08. 1995 №638, на виконання наказу Головного управління освіти І науки виконавчого органу Київської міської...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов