Розпорядження голови районної державної адміністрації 23. 05. 2012 р. №217 Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей району влітку 2012 року icon

Розпорядження голови районної державної адміністрації 23. 05. 2012 р. №217 Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей району влітку 2012 рокуНазваниеРозпорядження голови районної державної адміністрації 23. 05. 2012 р. №217 Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей району влітку 2012 року
Дата конвертации10.01.2013
Размер84.26 Kb.
ТипРозпорядження
скачать >>>
УКРАЇНА
РОМАНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ23.05.2012 р. № 217


Про організацію відпочинку та

оздоровлення дітей району влітку

2012 року


Відповідно до ст. 6, пункту 1 ст.22, пункту 9 ст. 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст.7 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», Закону України «Про охорону дитинства», розпорядження голови облдержадміністрації від 18.11.2011 року № 416 «Про підсумки літнього оздоровлення і відпочинку дітей у 2011 році та завдання на 2012 рік»:


1. Утворити районний штаб з організації відпочинку та оздоровлення дітей району влітку 2012 року і затвердити його склад (додається).


2. Затвердити Положення про районний штаб з організації відпочинку та оздоровлення дітей району влітку 2012 року (додається).


3. Відділам райдержадміністрації: у справах сім’ї, молоді та спорту (Ковальчук Л.Й.) і освіти (Криворучко А.Л.) у першочерговому порядку забезпечувати відпочинок та оздоровлення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, обдарованих та талановитих дітей, дітей із малозабезпечених, багатодітних сімей, дітей, які схильні до правопорушень.


4. Відділу у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації

(Ковальчук Л.Й.):


4.1. Неухильно дотримуватись виконання заходів районної програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2010-2014 роки.


4.2. Здійснювати координацію роботи структурних підрозділів райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій всіх форм власності у вирішенні питань відпочинку та оздоровлення дітей та підлітків.


4.3. Забезпечити стовідсоткове оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з прийомних сімей та будинків сімейного типу.


4.4. Забезпечити оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, у ДП «МДЦ «Артек», ДП «УДЦ «Молода гвардія» та інших дитячих закладах оздоровлення та відпочинку.


5. Відділу освіти райдержадміністрації (Криворучко А.Л.):


5.1. Створити під час літніх канікул умови для оздоровлення, відпочинку та зайнятості дітей і підлітків у пришкільних таборах.


5.1.1. Привести до вимог чинного законодавства документацію, необхідну для початку роботи пришкільних дитячих закладів відпочинку.


5.1.2. Забезпечити проведення заходів, спрямованих на збереження життя і здоров’я дітей.


5.1.3. Забезпечити в пришкільних таборах належну організацію змістовного дозвілля та повноцінного харчування.


5.2. Розвивати та впроваджувати різноманітні форми і види організації відпочинку та оздоровлення дітей, а саме: туристичні походи, екскурсії, літні спортивні змагання, спартакіади, художні, музичні конкурси, фестивалі.


5.3. Забезпечити розподіл та цільове використання путівок для оздоровлення школярів, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС.


6. Відділу охорони здоров’я райдержадміністрації (Базелюк В.О.), центральній районній лікарні (Сич Н.О.):


6.1. Забезпечити медичний огляд дітей при направленні їх до оздоровчих закладів з чітким визначенням діагнозу та рекомендації щодо оздоровлення.


6.2. Забезпечити медичне обслуговування дітей у пришкільних таборах відпочинку району.


7. Рекомендувати районній санітарно-епідеміологічній станції (Кратовський С.Т.):


7.1. Встановити чіткий контроль за дотриманням санітарно-епідеміологічного стану функціонування пришкільних таборів.


7.2. Забезпечити дієвий державний санітарний нагляд за підготовкою та роботою пришкільних таборів відпочинку, організацією харчування, якістю продуктів харчування.


7.3. Надання послуг пришкільним таборам відпочинку (лабораторні дослідження питної води, води відкритих водоймищ, харчових продуктів, навчання працівників, тощо) здійснювати безкоштовно, проведення профілактичних дезинфікуючих заходів – за мінімальними розцінками.


8. Відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації (Ковальчук Л.Й.) спільно з дитячо-юнацькою спортивною школою (Василівський В.В.) організувати оздоровчу спортивну зміну на базі дитячо-юнацької спортивної школи для її вихованців.


9. Районному відділу УМВС України в Житомирській області (Підгаєцький В.О.) забезпечити постійний контроль за станом громадського правопорядку в місцях відпочинку дітей.


10. Службі у справах дітей райдержадміністрації (Данилевич В.І.) під час літніх канікул проводити цільові рейди для виявлення бездоглядних дітей та влаштування їх у соціальні заклади для неповнолітніх, з метою організації їх відпочинку.


11. Районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Левкович Г.М.) організувати під час літніх канікул роботу мобільного консультаційного пункту, з метою попередження негативних явищ та проведення профілактичної роботи в пришкільних таборах.


12. Службі цивільного захисту територіального управління МНС України у Житомирській області (Ковальчук А.В.) спільно із районним сектором управління Держтехногенбезпеки у Житомирській області (Степанов А.А.) забезпечити обстеження пришкільних таборів щодо пожежної та техногенної безпеки у відповідності до вимог чинного законодавства.


13. Відділу культури та туризму райдержадміністрації (Лободзінська А.Ф.) спільно з відділом освіти райдержадміністрації (Криворучко А.Л.) забезпечувати проведення в пришкільних таборах народознавчих свят, культмасових заходів та туристичних походів.


14. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Горобець Н.А.) забезпечити фінансування літньої оздоровчої кампанії 2012 року в межах видатків, передбачених у районному бюджеті, але не менше 160 тис. грн.


15. Відділам райдержадміністрації: освіти, культури та туризму, охорони здоров’я, районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, районній санітарно-епідеміологічній станції, РВ УМВС, службі цивільного захисту територіального управління МНС України в Житомирській області, районному сектору управління Держтехногенбезпеки у Житомирській області проінформувати про проведену роботу відділ у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації до 25.08.2012 року.


16. Відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації узагальнену інформацію про виконання даного розпорядження подати райдержадміністрації до 05.09.2012 року.


17. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Мілінчук А.А.


Голова адміністрації О.П. Чорноморець

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови

райдержадміністрації

від ___________ № ____


ПОЛОЖЕННЯ

про районний штаб з організації оздоровлення та відпочинку дітей

району влітку 2012 року


1. Районний штаб з організації оздоровлення та відпочинку дітей (далі – Районний штаб) є дорадчо-консультативним органом при районній державній адміністрації, який функціонує на громадських засадах.


2. Районний штаб створюється розпорядженням голови райдержадміністрації. Його склад формується з представників відділів, управлінь та служб райдержадміністрації, фахівців різних галузей, які причетні до реалізації в районі комплексних заходів щодо забезпечення оздоровлення дітей шкільного віку як одного з пріоритетів державної політики. Склад штабу затверджується розпорядженням голови райдержадміністрації.


3. Районний штаб у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України, зокрема Законом України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», актами Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядженнями голів обласної та районної державної адміністрації та цим Положенням.


4. Основним завданням Районного штабу є координація дій відділів, управлінь та служб райдержадміністрації, виконкомів сільських та селищних рад, підприємств, установ та організацій, спрямованих на посилення дієвості контролю за організацією оздоровлення, охороною життя та здоров'я дітей, змістом виховного процесу, дозвілля та зайнятості, організацією харчування, санітарно-епідеміологічним станом.


5. Районний штаб для виконання покладених на нього завдань:


5.1. Вивчає та узагальнює стан роботи пришкільних оздоровчих таборів.


5.2. Налагоджує співпрацю відділів, управлінь та служб райдержадміністрації, виконкомів сільських та селищних рад, підприємств, установ та організацій, причетних до організації оздоровчого процесу та безпосередньо дитячих оздоровчих закладів.


6. Районний штаб має право:


6.1. Утворювати в разі потреби робочі групи, залучати до участі в них представників районної державної адміністрації, сільських та селищних голів, спеціалістів окремих галузей.


6.2. Розглядати інформацію структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ і організацій з питань, що належать до компетенції Районного штабу.


7. Основною формою роботи Районного штабу є засідання, які проводяться у разі потреби, але не рідше як один раз на місяць. Засідання Районного штабу веде голова або за його дорученням заступник.


8. Рішення Районного штабу приймаються простою більшістю голосів членів Районного штабу, присутніх на засіданні, та оформлюються у вигляді протокольних рішень, підписаних головою районного штабу та секретарем.


9. Районний штаб має право одержувати від структурних підрозділів райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій в установленому законом порядку необхідну для його діяльності інформацію.


10. Організаційне забезпечення діяльності Районного штабу здійснює відділ у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.


Додаток до

розпорядження голови

райдержадміністрації

від ___________ № ____


СКЛАД

районного штабу з організації відпочинку та оздоровлення

дітей влітку 2012 рокуМілінчук

Алла Анатоліївна

заступник голови райдержадміністрації,

голова штабу;


Криворучко

Алла Леонідівна

начальник відділу освіти райдержадміністрації,

заступник голови штабу;


Ковальчук Людмила Йосипівна

начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації,

секретар штабу;


Горобець

Наталія Аркадіївна

начальник фінансового управління райдержадміністрації;


Левкович

Галина Миколаївна

директор районного центру

соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;


Данилевич

Валентина Іванівна

начальник служби у справах дітей

райдержадміністрації;


Базелюк

Володимир Олександрович

начальник відділу охорони здоров’я

райдержадміністрації;


Кратовський

Сергій Тадейович

головний державний санітарний лікар району

(за згодою);


Ковальчук

Артем Володимирович

начальник служби цивільного захисту територіального управління МНС України у Житомирській області (за згодою);


Підгаєцький

Валентин Олегович

начальник Романівського РВ УМВС України в Житомирській області (за згодою).
Керівник апарату

райдержадміністрації О.І. КадлубовськаПохожие:

Розпорядження голови районної державної адміністрації 23. 05. 2012 р. №217 Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей району влітку 2012 року iconНаказ №160 Про організацію літнього відпочинку та оздоровлення школярів району влітку 2012 р
Головного управління освіти І науки ода від 25. 04. 2012 року №289«Про затвердження заходів щодо організації змістовного дозвілля,...
Розпорядження голови районної державної адміністрації 23. 05. 2012 р. №217 Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей району влітку 2012 року iconРозпорядження голови Жидачiвської районної державної адмiнiстрацiї «0 7» травня 2012 р. №326 м. Жидачів
Про організацію в Жидачівському районі оздоровлення і відпочинку дітей та учнівської молоді влітку 2012 року
Розпорядження голови районної державної адміністрації 23. 05. 2012 р. №217 Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей району влітку 2012 року iconНаказ №292 Про підсумки оздоровлення та відпочинку школярів району влітку 2012 року
«Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку школярів району влітку 2012 року» відділом освіти, адміністраціями навчальних...
Розпорядження голови районної державної адміністрації 23. 05. 2012 р. №217 Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей району влітку 2012 року iconРозпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 18. 04. 12 №171 м. Рахів Про організацію літнього оздоровлення
...
Розпорядження голови районної державної адміністрації 23. 05. 2012 р. №217 Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей району влітку 2012 року iconНаказ №262 Про підсумки оздоровлення та відпочинку школярів району влітку 2010 року
«Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей області у 2010 році» відділом освіти, адміністраціями навчальних закладів...
Розпорядження голови районної державної адміністрації 23. 05. 2012 р. №217 Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей району влітку 2012 року iconПро організацію літнього оздоровлення та відпочин- ку дітей у дошкільних навчальних закладах Зміївського району у 2011 році На виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей»
«Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей у 2010-2015 роках», з метою забезпечення ефективного оздоровлення та повноцінного...
Розпорядження голови районної державної адміністрації 23. 05. 2012 р. №217 Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей району влітку 2012 року iconНаказ №226 Про підсумки оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2013 року
Харківської обласної державної адміністрації від 21. 04. 2010 №205 «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей в 2010-2015...
Розпорядження голови районної державної адміністрації 23. 05. 2012 р. №217 Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей району влітку 2012 року iconРозпорядження 2 1 травня 2013 року Печеніги №105 Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 14 травня 2010 року №298 «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей в 2010-2015 роках»
Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 14 травня 2010 року №298 «Про організацію оздоровлення...
Розпорядження голови районної державної адміністрації 23. 05. 2012 р. №217 Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей району влітку 2012 року iconРозпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 13. 05. 11 №300 м. Рахів Про організацію літнього оздоров
...
Розпорядження голови районної державної адміністрації 23. 05. 2012 р. №217 Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей району влітку 2012 року iconПоложення про дитячий оздоровчий заклад від 05. 02. 2004 р пришкільні табори на базі 34 знз району, в яких оздоровити влітку 2009 року 4510 дітей (59%): І зміна з 26. 05. по 08. 06. 2009 р. ( з дворазовим харчуванням в розмірі
На виконання Закону України „Про організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей ”, та наказу управління освіти і науки облдержадміністрації...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов