Рішення №2 надзвичайної протиепізоотичної комісії при районній державній адміністрації icon

Рішення №2 надзвичайної протиепізоотичної комісії при районній державній адміністраціїНазваниеРішення №2 надзвичайної протиепізоотичної комісії при районній державній адміністрації
Дата конвертации10.01.2013
Размер51.41 Kb.
ТипРішення
скачать >>>

РІШЕННЯ № 2

надзвичайної протиепізоотичної комісії при районній державній

адміністрації від 25 січня 2012 року


Заслухавши доповідь начальника управління ветеринарної медицини Фурмана В.Г про епізоотичну ситуацію щодо захворювання свиней на африканську чуму в країнах близького і далекого зарубіжжя, комісія відмічає, що на сьогодні епізоотична ситуація у світі залишається напруженою і складною так в Російській Федерації протягом 2011 року АЧС, яка до цього була зареєстрована в Південному та Північно-Кавказькому федеральних округах, була занесена в раніше благополучні Мурманську, Архангельську, Тверську, Нижегородську, Курську та Воронезьку області.

Випадки захворювання на АЧС були зареєстровані 12.11.2011 в особистому підсобному господарстві в станиці Старокорсунська Краснодарського краю (загинула одна свиня, знищено всі 20 голів свиней що утримувалися в господарстві), 12.11.2011 - в СТФ СПК "Русь", село Солдато-Олександрівське, селище Михайлівка, Совєтського району Ставропольського краю (загинуло 32 гол. свиней, знищено 2651 гол.), та 15.11.2011 - в Щигровському районі Курської області (трупи домашніх свиней у лісі).

Останній випадок захворювання свиней на африканську чуму свиней зареєстровано в Тимашевському районі Краснодарського краю в ОАО АПЗ «Індустріальний де загинуло 98 свиней. В Тимашевському районі введено режим надзвичайної ситуації. На території підприємства утримується 39 тис. голів.

Враховуючи:

- наявність тісних торгівельних зв'язків України з Російською Федерацією;

- наявність міграційних шляхів диких кабанів з РФ в Україну;

- значну щільність свинопоголів'я в Україні Існує високий ступінь ризику занесення та поширення збудника АЧС в Україну.

В зв’язку з цим спеціалістами ветеринарної медицини постійно ведеться робота по виконанню протиепізоотичних заходів щодо недопущення занесення африканської чуми свиней на територію району.

Керівників господарств всіх форм власності де утримуються свині приписами держветінспекторів попереджено про необхідність дотримання «закритого» режиму роботи з виконанням всіх протиепізоотичних заходів та дотримання технології утримання, догляду та годівлі свинопоголів’я.

Здійснюються перевірки за дотриманням «закритого» режиму роботи свиногосподарств на території району.

Ведеться роз’яснювальна робота серед населення про небезпеку даного захворювання.

Враховуючи епізоотичну ситуацію що утворилась у світі, відкриттям мисливського сезону та наближення гону в диких кабанів, які є природним резервуаром збудника вірусу АЧС, та небезпеку поширення африканської чуми свиней на території району державна надзвичайна протиепізоотична комісія при райдержадміністрації.

Вирішує:

1.Управлінню ветеринарної медицини в Романівському районі (Фурман В.Г.).

1.1. Посилити ветеринарно-санітарний контроль за ввезенням в район живих свиней та продукції із свинини.

1.2. Посилити державний ветеринарно – санітарний контроль та нагляд за переміщенням свиней та забезпечити діяльність свиногосподарств у закритому режимі.

Термін виконання - постійно

1.3. Провести епізоотичне обстеження всіх мисливських господарств, при цьому звернути увагу на тип господарств, їх площу, поголів’я диких тварин, в тому числі по вікових групах, шляхи міграції, підгодівлю, факти загибелі тварин, щорічний ліцензійний відстріл в тому числі по вікових групах.

2. Районній лікарні державної ветеринарної медицини (Шарварчук А.В.).

2.1. Чітко дотримуватись виконання державного плану серомоніторингу діагностичних досліджень диких та домашніх свиней.

2.2. Розробити і затвердити ветеринарно – санітарні заходи до великотоварних та дрібних господарств , в яких утримуються свині .

2.3. Створити необхідний запас ветеринарних препаратів , зокрема для діагностики особливо небезпечних хвороб тварин .

2.4. В разі виявлення захворювання , загибелі свиней з підозрою на африканську чуму терміново проводити лабораторні дослідження щодо виключення даної інфекційної хвороби.

2.5. Забезпечити роботу по проведенню профілактичних щеплень свиней проти класичної чуми в господарствах всіх форм власності .

Термін виконання - постійно

2.6. Розробити та затвердити комплекс заходів щодо недопущення виникнення захворювання африканської чуми свиней на території району, зокрема передбачити перевірку діяльності свиногосподарств всіх форм власності, проведення роз’яснювальної роботи серед населення через засоби масової інформації.

3. Керівникам господарств СТОВ ім..Б.Хмельницького ,СТОВ «Мрія»,СТОВ «Зоря», СТОВ «Печанівське», ТОВ«Камінське» СТОВ «Хлібороб», ФГ. Губерт А.А.

3.1. Постійно підтримувати закритий режим роботи свиноферм. При цьому заборонити доступ сторонніх осіб, заїзд будь-якого виду автотранспорту, знищити на території ферми бездомних собак та котів, обладнати при в’їзді на території ферми постійно діючий дезбар’єр, при вході в приміщення дезкилимки.

3.2. Здійснювати постійну охорону ферм, де утримуються свині.

3.3. Забезпечити обслуговуючий персонал спецодягом та взуттям. Обладнати спеціальні приміщення для проведення її прання та дезінфекції.

3.4. Заборонити використання при годівлі тварин харчових і боєнських відходів якщо не створені умови для їх прийому, обробки, стерилізації.

3.5. Забезпечити повноцінну годівлю усіх вікових груп свиней , заборонити забій свиней в господарстві .

3.6. Постійно виділяти кошти на закупівлю ветеринарних препаратів та вакцин. Забезпечити проведення профілактичних щеплень згідно плану протиепізоотичних заходів, проводити дезінфекцію, дезинсекцію та дератизацію.

4. Керівникам мисливських організацій: ТОВ «Мисливський клуб Романівський» Доманський Л.І., ТОВ «Рибальський клуб Романівський» Волтарніст О.О, Громадської організації Романівський мисливсько – рибальський клуб «Ірбіс-Брачки» Островський В.Ц., Громадської організації «Романівське районне товариство мисливців та рибалок» Стужук М.Ф., Романівської районної організації УТМР Корінчуку В.І.

4.1. Щоквартально надати районному управлінню ветеринарної медицини інформацію про популяцію диких кабанів , шляхи міграції таких тварин.

4.2. Інформувати державну службу ветеринарної медицини про випадки захворювання та загибелі диких свиней.

4.3. Сприяти службі ветеринарної медицини району в проведенні відстрілу диких кабанів для здійснення моніторингових досліджень щодо інфекційних хвороб

4.4. По мірі необхідності та в мисливський сезон 2011-2012 р. представляти туші забитих диких свиней та проби крові в лабораторії ВСЕ для проведення ветеринарно – санітарної експертизи та серологічні дослідження на африканську чуму свиней.

4.5 .На території мисливського господарства створити спеціальний майданчик для розробки дичини (бетонована підлога, піднавіс, вигрібна яма, місце утилізації відходів тваринного походження).

5. Начальнику РВ УМВС України Житомирській області (Підгаєцький В.О.) при виникнені порушень по дотриманню «закритого» режиму роботи свиногосподарств району сприяти службі ветеринарної медицини в притяганні винних осіб до відповідальності, та виправлень порушень .

Термін виконання - постійно

6. Управлінню ветеринарної медицини в районі (Фурман В.Г.) висвітлювати питання захворювання свиней на африканську чуму в засобах масової інформації.

Термін виконання – постійно

7. Редакції газети «Романівський вісник» (Короленко Н.О.), редакції радіомовлення (Чепіль В.А.) довести дане рішення до відома населення.

Термін виконання – постійно

8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на головного державного ветеринарного інспектора в Романівського району Фурмана В.Г.


Голова НПК О.П. Біленький


Секретар Д.Ю.БережницькийПохожие:

Рішення №2 надзвичайної протиепізоотичної комісії при районній державній адміністрації iconРозпорядження 13. 06. 2013 Печеніги №135 Про зміни до складу державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Печенізькій районній державній адміністрації
Закону України «Про місцеві державні адміністрації» внести зміни до п. 1 розпорядження голови районної державної адміністрації від...
Рішення №2 надзвичайної протиепізоотичної комісії при районній державній адміністрації iconРозпорядження печеніги від " 16 " лютого 2012 року №47 Про зміни до складу державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Печенізькій районній державній адміністрації
Т. 13 Закону України „Про місцеві державні адміністрації” внести зміни до п розпорядження голови районної державної адміністрації...
Рішення №2 надзвичайної протиепізоотичної комісії при районній державній адміністрації iconРозпорядження голови районної державної адміністрації від 14. 10. 2011р. №293 Про новий склад надзвичайної протиепідемічної комісії при районній державній адміністрації
В зв’язку з вибуттям окремих членів надзвичайної протиепідемічної комісії при районній державній адміністрації
Рішення №2 надзвичайної протиепізоотичної комісії при районній державній адміністрації iconПоложення про державну надзвичайну протиепізоотичну комісію при Рахівській районній державній адміністрації (додається ). Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 07. 08. 07 №466
Кабінеті Міністрів України та типових положень про місцеві державні надзвичайні протиепізоотичні комісії”, у зв’язку з необхідністю...
Рішення №2 надзвичайної протиепізоотичної комісії при районній державній адміністрації iconРішення №3 державної надзвичайної протиепідемічної комісії при обласній державній адміністрації
Марківа Б.Є., державна надзвичайна протиепідемічна комісія при обласній державній адміністрації відзначає, що протягом 2011 року...
Рішення №2 надзвичайної протиепізоотичної комісії при районній державній адміністрації iconПоложення про громадську раду при районній державній адміністрації. Регламент регулює організаційні та процедурні питання діяльності громадської ради при Великомихайлівській районній державній адміністрації (далі громадська рада)
Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року...
Рішення №2 надзвичайної протиепізоотичної комісії при районній державній адміністрації iconПоложення про Громадську раду при Мостиській районній державній адміністрації
Рішенням зборів Громадської ради при Мостиській районній державній адміністрації
Рішення №2 надзвичайної протиепізоотичної комісії при районній державній адміністрації iconРозпорядження голови державної адміністрації від 17. 08. 2011 №318 Інструкція з питань ведення діловодства при надходженні та опрацюванні запитів на публічну інформацію в Романівській районній державній адміністрації
Запити щодо надання публічної інформації приймаються в Романівській районній державній адміністрації у робочі дні (з понеділка по...
Рішення №2 надзвичайної протиепізоотичної комісії при районній державній адміністрації iconРозпорядження чугуїв від 08. 02. 2011р. №78 Про затвердження складу Громадської ради при Чугуївській районній державній адміністрації
Номної республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній...
Рішення №2 надзвичайної протиепізоотичної комісії при районній державній адміністрації iconПоложення про громадську раду при Романівській районній державній адміністрації Розділ І. Загальні положення
Громадська рада при Романівській районній державній адміністрації (далі громадська рада) є постійно діючим колегіальним виборним...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов