Державне агентство водних ресурсів україни дністровсько-прутське бувр icon

Державне агентство водних ресурсів україни дністровсько-прутське буврНазваниеДержавне агентство водних ресурсів україни дністровсько-прутське бувр
Дата конвертации12.01.2013
Размер198.42 Kb.
ТипДокументы
скачать >>>ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ВОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

ДНІСТРОВСЬКО-ПРУТСЬКЕ БУВР

ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ

ПРО ВОДОГОСПОДАРСЬКУ ОБСТАНОВКУ

В БАСЕЙНАХ РІЧОК ДНІСТЕР, ПРУТ ТА СІРЕТ ЗА ЖОВТЕНЬ 2012 РОКУ


ЧЕРНІВЦІ 2012


^ ЗАГАЛЬНА ЧАСТИНАВидання інформаційного бюлетеню здійснюється з метою подальшого впровадження басейнового принципу управління водними ресурсами в басейнах річок Дністер та Прут відповідно до «Порядку взаємодії організацій, що належать до сфери управління Держводагентства, розташованих у басейні річок Дністер та Прут, з питань управління водними ресурсами» затвердженого наказом Держводагентства України від 24.11.2011 №242.


Інформація, яку викладено в розділах, містить дані про стан водогосподарської ситуації за звітний період, заходи облводресурсів у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Хмельницькій та Одеській областях, БУВР річки Південний Буг, Дністровсько-Прутського БУВР щодо регулювання річкового стоку з метою забезпечення умов для належного водопостачання, ведення державного моніторингу поверхневих вод, державної статистичної звітності за формою 2-ТП (водгосп) про використання водних ресурсів, здійснення контролю за охороною та відтворенням водних ресурсів, тощо.

^ ЗМІСТ


  1. Гідрологічна та водогосподарська обстановка в басейнах річок Дністер, Прут та Сірет  1. Якісний стан поверхневих вод басейнів річок Дністер, Прут та Сірет в місцях питних водозаборів  1. ^ Гідрологічна та водогосподарська обстановка в басейнах річок Дністер, Прут та Сірет^ Львівська область

Гідрометеорологічна обстановка протягом місяця

Гідрометеорологічна та водогосподарська обстановка на водних об’єктах Львівської області за жовтень місяць 2012 р. характеризувалась наступними показниками:

Жовтень виявився мінливим за погодними умовами, з різкими коливаннями температури повітря та нерівномірним розподілом опадів. Тепла та суха погода досить часто змінювалась на прохолодну і дощову, наприкінці місяця – з мокрим снігом. Так, 21 жовтня у Львові був перекритий добовий максимум температури повітря за післявоєнний період (19,8º проти 19,6º у 1966 році), а 29 та 30 жовтня, у зв’язку з суттєвим похолоданням та випадінням мокрого снігу, в Карпатах та по півночі області місцями спостерігався незначний сніговий покрив висотою <0,5 см. В цілому місяць був помірно теплим та досить вологим.

Вітер переважав слабкий до помірного, в окремі дні першої декади його швидкість досягала значень сильного з максимальними поривами 15 – 16 м/с.

^ Середня місячна температура повітря по рівнинній території області становила 8,6 – 9,3º тепла, в горах 7,4 – 7,9º тепла, що на 0,4 – 1,3º вище за норму.

Сума опадів на більшій частині території області становила 59 – 87 мм, що склало 140 – 188 % місячної норми. В гірських, передгірських районах та у Львові випало 43 – 64 мм (85 – 115 % норми місяця).


^ 2. Гідрологічна обстановка

На ріках області в більшості днів жовтня переважав мало змінний режим осінньої межені. В окремі дні дощі, місцями сильні, призводили до незначного підвищення рівнів води на ріках, без суттєвого впливу на водність. Так, впродовж 08 – 09 жовтня на ріках басейну Дністра спостерігалось формування незначного дощового паводку з підйомом рівня води на 0,2 – 0,5 м, на ріках басейну Західного Бугу підйом рівнів води не перевищував 0,1 – 0,3 м над передпаводковими. Впродовж останньої п’ятиденки жовтня спостерігалась холодна погода, практично з щоденним випадінням опадів переважно у вигляді дощу та мокрого снігу, що призвело до незначного підйому рівнів води на окремих ріках області переважно до 0,1 – 0,3 м. На кінець місяця рівні води були переважно близькими до своїх середніх багаторічних значень, на окремих гірських притоках Дністра вони наближались до своїх мінімальних значень за весь період спостережень.

Середні місячні витрати основних рік становили в процентах від норми: Дністер (Журавно) – 37, Стрий (В.Синьовидне) – 28, Західний Буг (Кам’янка-Бузька) – 62, Стир (Щурівці) – 109.


^ Режим роботи водосховищ

Пошкоджень гідротехнічних та протипаводкових споруд на водних об’єктах і міжгосподарських меліоративних системах за звітний період не зареєстровано. Вони перебувають у задовільному стані.

Насосні станції не працювали по причині відсутності необхідності.

Всі водосховища (21 штук) експлуатувались відповідно до “Правил експлуатації”. Рівні води були встановлені на відмітках нормального підпірного горизонту (НПГ).


^ Підготовка до повені

Протягом звітного місяця виконувались роботи по «Захисту від шкідливої дії вод сільських населених пунктів та сільськогосподарських угідь», які фінансуються за рахунок бюджетних коштів за КПКВ 2407070 та коштів інвестиційного проекту. Детальніша інформація про фінансування та об’єми виконання даних робіт подається в рамках іншої термінованості і звіту.


^ Режим пропуску повені/паводку

-

Івано-Франківська область

Гідрометеорологічна обстановка протягом місяця

Гідрологічна обстановка. Опади протягом місяця розподілялись більш - менш рівномірно. Переважно вони мали локальний не істотний та помірний характер. Виключенням було лише 8 – 9 та 27 – 30 жовтня, коли опади спостерігались на всій території області.

За таких погодних умов на ріках області переважали стабільні рівні води. В окремі дні відмічались невеликі дощові паводки, що пройшли в межах русел. Їх максимальні підйоми над передпаводковим склали:

8 – 9.10:

- на р. Дністер 23 – 53 см;

- на його притоках 10 – 74 см;

- на р. Прут 17 – 22 см;

- на його притоках 12 – 24 см;

27 – 30.10:

- на ріках басейну Дністра 4 – 20 см;

- на ріках басейну Прута 18 – 26 см.

Протягом місяця на окремих ріках області рівні води наближались до своїх абсолютних мінімумів.

Місячна водність на більшості річок була нижче норми та склала в басейні Дністра переважно 31 – 95 % (лише в верхів’ях р. Бистриця Надвірнянська та Солотвинська вона становила 143 та 182 % відповідно), в басейні Прута 34 – 89 %.

Температура повітря знижувалась до мінус 30, температура води до 0,8 – 1,20.

8 жовтня в високогір’ї та подекуди в горах області (за даними СЛ Пожежевська та гідрологічного поста Ворохта) утворився сніговий покрив, що протримався до 9 –10 жовтня. Наступне його утворення в високогір’ї, горах, передгір’ї та подекуди на рівнині відбулось 28 – 29 жовтня. Напротязі наступних 3 днів відбувалось його зменшення та схід. Станом на 31.10.12 р. сніговий покрив зберігся лише на високогір’ї, де його середня висота склала 9 см.

Гідрохімічна, гідро-екологічна обстановка. У жовтні 2012 року лабораторією відібрано 11 проб поверхневих вод відповідно до графіка відбору проб, з них 4 проби в районах питних водозаборів: - м.Івано-Франківська на річках Бистриця Надвірнянська та Бистриця Солотвинська в с.Черніїв і с.Скобичівка

- м.Калуш на р.Лімниця в с.Вістова

- м.Долина на р.Свіча в с.Гошів.

Перевищень граничнодопустимих концентрацій у пробах води не зафіксовано.

За показниками органічного забруднення вода в усіх пробах належить до класу якості «чисті» (методика А.В.Крилова).

В цілому за місяць проведено 333 вимірювання гідрохімічних і радіологічних показників якості води.

Інформації про відхилення від норм гідрохімічної, гідро-екологічної, санітарно-епідеміологічної, інженерно-геологічної обстановки на річках та водоймах області, а також гідрогеологічної обстановки в зоні впливу водогосподарських об’єктів не надходило.

^ Режим роботи водосховищ
Підготовка до повені

Протипаводкові роботи на території області проводились на 1 об’єкті

^ Тернопільська область

ідрометеорологічна обстановка протягом місяця

Протягом жовтня 2012 р. спостерігалася хмарна з проясненнями погода. Надходили штормові попередження про погіршення погодних умов: зниження нічної та денної температури повітря, на поверхні грунту та місцями в повітрі заморозки, випадання мокрого снігу та дощу, пориви вітру до 15-20 м/с.

За звітний період температура повітря вдень становила від 00 – 240 тепла, вночі від 30-20 морозу до 120 тепла. Пориви вітру від 5-20 м/с. Випадали опади різної інтенсивності. На початку місяця впродовж 6-7 днів відмічалися опади різної інтенсивності по всій території області, 13-16 жовтня пройшли невеликі, 17 жовтня – сильні дощі, в останній декаді місяця спостерігалося випадання мокрого снігу та дощу. Середня вологість повітря становила від 74 – 90%.

На річках області відбувалося коливання рівнів води.

Так на в/п Заліщики р. Дністер на 800 год рівні води становили:

  • 01.10.2012р.– 254 см над «0» графіка поста (за добу -2 см); небезпечний рівень 650 см;

  • 11.10.2012р. – 294 см над «0» графіка поста (за добу +35 см); небезпечний рівень 650 см;

  • 22.10.2012р. – 250 см над «0» графіка поста (за добу -1 см); небезпечний рівень 650 см;

  • 31.10.2012р. – 248 см над «0» графіка поста (за добу +1 см); небезпечний рівень 650 см;

Підтоплень, затоплень населених пунктів, територій не зафіксовано.

В облводресурсів та в міжрайонних управліннях водного господарства встановлено чергування відповідальних працівників.

Проводилось обстеження земель водного фонду, водних об’єктів. Виконувались роботи по відбору проб води, проведення гідрохімічного та радіологічного аналізів, визначення якості води. Стан гідротехнічних споруд задовільний.

Гідрологічна, гідрохімічна, гідроекологічна, санітарно-епідеміологічна обстановка на водоймах і річках області задовільна.

Надзвичайних ситуацій на водних об’єктах області за звітний період не зареєстровано.

Інформацію про водогосподарську обстановку отримували від управління з питань надзвичайних ситуацій ОДА, диспетчерських служб МУВГ. Гідрометеорологічну обстановку та рівні води на водомірних постах отримували з Тернопільського ЦГМ.


^ Режим роботи водосховищ


Водогосподарський комплекс працював згідно розроблених правил експлуатації.


^ Підготовка до повені

-

Хмельницька область

Гідрометеорологічна обстановка протягом місяця

Другий місяць осені на Хмельниччині видався у цілому теплим і дощовим. Дощі випадали більш-менш рівномірно протягом місяця по всій території області і лише на початку третьої декади спостерігалась суха, без опадів погода. За даними метеостанцій, кількість опадів за жовтень значно перевищила норму і наведена нижче у таблиці.

Метеостанція

Сума опадів за місяць,

мм

Норма опадів,

мм

% місячної норми

Басейн річки

Шепетівка

82

39

210

Дніпро

Ямпіль

76

35

217

Хмельницький

53

30

177

П.Буг

Нова Ушиця

62

29

214

Дністер

К. Подільський

60

28

214


Хід температури у жовтні характеризувався поступовим її зниженням з тимчасовим підвищенням при проходженні теплих атмосферних фронтів. Найбільш тепло було 6-7 жовтня, коли температура повітря вдень підвищувалась до +21+24°С. У другій декаді місяця в північних районах області температура знижувалась до від'ємних значень, а на решті території в останню п’ятиденку і випадав перший мокрий сніг. В цілому середньомісячна температура повітря становила +8,7+10,4°С, що на 1,2-2,1° вище за норму.

За даними українського гідрометеорологічного центру, середня температура повітря у листопаді на території області очікується +4,0°С , що на 2° вище за норму, кількість опадів близько 60 мм, при нормі 30-40 мм .

Незважаючи на велику кількість опадів режим річок майже не змінився. Опади переважно були мало інтенсивними, тривалими у часі і пішли в основному на поповнення запасів вологи ґрунту, який був дуже сухий. На річках області продовжувався меженний період. Тимчасові підвищення рівнів води у межах русел відбувались в основному за рахунок спорожнення штучних водойм і лише частково впливали дощі. На кінець жовтня рівні води значно не змінилися у порівнянні з початком місяця. Більші зміни рівнів по г/п р.П.Буг – с.Пирогівці і р.Ушиця –с. Зіньків пов’язані з господарською діяльністю у їх басейнах (спорожнення і завершення спорожнення водойм).

Дані про рівні води на початок і кінець вересня по основних гідрологічних постах наведені нижче у таблиці.


Річка-пункт

"0"

графіка

поста, м

БС

Рівень води на 01.10.12 см

Рівень води на 31.10.12 см

Відхи-лення (±) см

Рівень виходу води на заплаву, см

1

2

3

4

5

6

Горинь - Ямпіль

238,45

302

304

+2

537

Збруч - Волочиськ

271,30

240

243

+3

400

Збруч – Завалля

136,16

175

181

+6

290

Жванчик - Кугаївці

238,48

124

126

+2

250

Жванчик – Ластівці

125,30

140

141

+1

240

Смотрич – Цибулівка

130,91

80

85

+5

160

Ушиця - Зіньків

194,43

357

388

+31

500

Ушиця – Тимків

130,63

280

275

-5

320

П.Буг - Пирогівці

268,79

268

240

-28

360


На руслових водосховищах рівні води протягом місяця знаходились у межах встановлених відповідними режимами їх роботи, з незначним відхиленням відносно НПР переважно у бік зниження. Протягом жовтня здійснювалось спорожнення рибогосподарських водосховищ і ставків. Окремі водойми в даний час спорожнені і відбувається вилов риби.

Дністровське водосховище, яке є південною межею області, залишається ненаповненим. Протягом місяця зберігалась тенденція до зниження рівнів у ньому. За жовтень рівень знизився в середньому на 0,7 м і на 31.10.2012 становив близько 116,8 м (БС). Рівні води на кінець місяця по основним водосховищам, які є складовими малих ГЕС, у басейнах П.Бугу і Дністра наведені нижче у таблиці.

Назва в-ща

Річка

НПР, м абс.

Рівень на кінець жовтня

Відхилення від НПР,м

1

2

3

4

5

Щедрівське

П.Буг

265,50

265,50

0

Новокостянтинівське

П.Буг

261,00

260,81

-0,19

Мартинківське

Збруч

263,00

262,60

-0,40

Боднарівське

Збруч

226,80

226,85

+0,05

Ніверківське

Збруч

174,83

174,80

-0,03
^ Режим роботи водосховищ


-

Підготовка до повені

Експлуатаційні служби, підпорядковані облводресурсів, здійснювали догляд за міжгосподарською меліоративною мережею, проводилась очистка окремих каналів та їх обкошування, здійснювався ремонт гідротехнічних споруд на каналах. За жовтень об'єм очистки становив 6,7 тис. м3, доглянуто і відремонтовано 38 ГТС. Системи знаходяться у задовільному стані і виконують свої функції по забезпеченню водно – повітряного режиму меліорованих земель. Випадків пошкодження і руйнування каналів і ГТС на них не відмічалось.

Водогосподарські системи в області працюють у нормальному режимі. Всі водокористувачі забезпечені водними ресурсами, інформації про нестачу води не надходило.

В зв’язку з відсутністю фінансування, роботи по Програмі захисту від шкідливої дії вод сільських населених пунктів і сільськогосподарських угідь у жовтні не проводились. За зданими в експлуатацію захисними гідротехнічними спорудами і за тими що знаходяться у стадії будівництва здійснюється догляд.^ Чернівецька область

Гідрометеорологічна обстановка протягом місяця

В першій половині жовтня в басейнах річок Дністер, Прут та Сірет була тепла сонячна погода без опадів. Температура повітря вдень становила + 16…+ 27°С , вночі +8…+14°С.

Починаючи з 8 жовтня спостерігалось проходження локальних дощів місцями грози (до 32 мм), які призвели до поступового підняття рівнів води в річках. Максимальний підйом рівня води зафіксовано 11 жовтня на в/п Заліщики (35 см) протягом доби над поточними значеннями, внаслідок чого на р. Дністер сформувався не великий за своїми піковими значеннями дощовий паводок з подальшим поступовим спадом.

В басейнах річок Прут та Сірет водогосподарська ситуація в цілому була спокійна та характеризувалась невеликими коливаннями рівнів води та меженними значеннями.

^ На Дністровському водосховищі 12 жовтня, відмічався максимальний середньодобовий приплив, за рахунок добігання незначної паводкової хвилі, та склав 160 м3/с. Надалі, припливні значення води поступово спадали.

Максимальні витрати спостерігались 22 вересня та склали 160 м3

Загалом, у жовтні місяці середній приплив води до Дністровського водосховища становив 111,54  м3/с, що складає близько 65% від норми (середні багаторічні значення припливу води до Дністровського водосховища в вересні 170 м3/с), а середні витрати в створі греблі ГЕС дорівнювали 139 м3/с. При цьому об’єм припливу води у водосховище склав — 345,8 млн. м3, а об’єм витрат — 431,2 млн. м3. Об’єм водосховища станом на 31.10.12 р. — 2430 млн. м3, вільний об’єм — 570 млн. м3.

Режим роботи Дністровського водосховища у жовтні, відповідав встановленому протоколом Міжвідомчої комісії.


^ Режим роботи водосховищ


Режим роботи Дністровського водосховища у жовтні, відповідав встановленому протоколом Міжвідомчої комісії.^ Підготовка до повені

Експлуатаційними організаціями Дністровсько-Прутського БУВР в жовтні 2012 року продовжувались роботи по очищенню від мулу міжгосподарських каналів, об’єм очистки за місяць складає 2,6 тис.м³. Обкошено від рослинності міжгосподарських каналів на площі 21 га, відремонтовано 5 гідротехнічних споруд, вирубано чагарнику - 11 га.

Спеціалістами Сторожинецького та Кельменецького МУВГ обстежено стан каналів та водоприймачів та складено дефектні акти для внесення пропозицій для підготовчих робіт до вегетаційного періоду 2013 року.

Меліоративний стан осушених земель в даний час оцінюється як задовільний, вологозапаси в кореневмісному шарі грунтів в окремих випадках недостатні.

^ Вінницька область

Гідрометеорологічна обстановка протягом місяця

За даними обласного гідрометеоцентру на території Вінницької області в басейні річки Дністер у жовтні середня температура повітря рівнялась 10,3º тепла, що на 2,4º вище норми. Кількість опадів за місяць склала 56 мм при нормі 30 мм.^ Режим роботи водосховищ


На річках басейну річки Дністер на території Вінницької області водогосподарська обстановка стабільна. Рівень води по водпосту Могилів – Подільський коливався в межах 152-185 см. Максимальний рівень становив 185 см (19.10.12р.). В порівнянні з відміткою на кінець минулого рівень води по водпосту Могилів – Подільський піднявся на 12 см і становить 167 см (відмітка виходу води на заплаву – 540 см). Рівень води Скалопільського водосховища на річці Мурафа знаходиться на позначці 155,15 м (НПР 155,0).

^ Підготовка до повені

-

Одеська область

Гідрометеорологічна обстановка протягом місяця

Гідрологічні показники (рівень і витрата води) та метеорологічна ситуація (температура води і повітря, опади) відображені у додатку 1 згідно з гідрологічними бюлетенями Гідрометцентру Чорного та Азовського морів у басейні р.Дністер за жовтень 2012 року.

За минулий місяць у басейні р. Дністер на водомірному посту Кам’янка рівень води підвищився на 17 см, на водопостах Олонешти (Республіка Молдова) і Маяки (Одеська область) – знизився на 17 і 1 см відповідно.

За багаторічними даними жовтня місяця найвищі рівні на водопостах Кам’янка, Олонешти і Маяки складали 301, 395 і 171, а найнижчі – -5, 109 і -5 см над „0” посту відповідно. Фактичні рівні води на Дністрі у жовтні були нижче багаторічних середніх показників.

За даними підвідомчих управлінь облводресурсів за минулий місяць опади спостерігалися в Овідіопольському районі – 25,5 мм, Біляївському – 36,4 і Білгород-Дністровському – 149,1 мм.

Надаємо інформацію щодо рівнів та об'ємів води у водосховищах державних зрошувальних систем на 1 листопада 2012 року у порівнянні з аналогічним періодом минулого року (додаток 2). З цієї інформації можна зробити висновок, що у 2012 році об’єм води у зазначених водосховищах не змінився, крім Монашівського водосховища, де рівень дещо знизився.


^ Режим роботи водосховищ


-

Підготовка до повені

Під контролем Одеської ГГМЕ на території басейну Дністра знаходиться 75742 га земель, в тому числі 60324 га зрошуваних і 15414 га прилеглих в Біляївському, Овідіопольському, Білгород-Дністровському і Роздільнянському районах Одеської області, а також 34 сільських населених пунктів.

Як зазначалося, погодні умови жовтня в цілому незначно вплинули на гідрогеолого-меліоративну обстановку, в тому числу і на зрошуваних землях басейну Дністра в Одеській області, що підтверджується замірами РГВ у спостережних свердловинах. Амплітуда спаду РҐВ на землях, які розташовані на усіх формах рельєфу (пониження, вододіли) склала 0,05-0,08 м.

Таким чином, оскільки переважна частина зрошувальних систем в басейні Дністра розташована на вододілах, де рівні ґрунтових вод залягають значно нижче критичних позначок гідрогеолого-меліоративний стан земель на більшій частині зони впливу водогосподарських систем та інших водогосподарських об'єктів на території басейну Дністра Одеської області на кінець жовтня 2012 року оцінюється як сприятливий та задовільний.

  1. ^ Якісний стан поверхневих вод басейнів річок Дністер, Прут та Сірет в місцях питних водозаборівНа виконання «Програми державного моніторингу довкілля в частині здійснення Держводагентством України контролю якості поверхневих вод» в басейнах річок Дністер, Прут та Сірет, гідрохімічними лабораторіями протягом звітного місяця досліджувався якісний стан поверхневих вод в місцях розташування наступних питних водозаборів:

^ Басейн річки Дністер:

- р. Свіча (питний водозабір м. Долина) Івано-Франківської області;

- р. Лімниця (питний водозабір м. Калуш) Івано-Франківської області;

- р. Бистриця Солотвинська (питний водозабір м. Івано-Франківськ) Івано-Франківської області;

- р. Бистриця Надвірнянська (питний водозабір м. Івано-Франківськ) Івано-Франківської області;

- р. Серет, Тернопільське водосховище Тернопільської області;

- м. Кам′янець-Подільський Хмельницької області;

- с. Митків та с. Кормань Чернівецької області;

- с. Біляївка Одеської області.


Відповідно до результатів лабораторних досліджень фактів перевищення норм граничнодопустимих концентрацій щодо вмісту речовин для води водойм загальногосподарського призначення у жовтні-місяці виявлено не було.Похожие:

Державне агентство водних ресурсів україни дністровсько-прутське бувр iconДержавне агентство водних ресурсів україни дністровсько-прутське бувр
Дністер та Прут відповідно до «Порядку взаємодії організацій, що належать до сфери управління Держводагентства, розташованих у басейні...
Державне агентство водних ресурсів україни дністровсько-прутське бувр iconДержавне агентство водних ресурсів україни дністровсько-прутське бувр
Дністер та Прут відповідно до «Порядку взаємодії організацій, що належать до сфери управління Держводагентства, розташованих у басейні...
Державне агентство водних ресурсів україни дністровсько-прутське бувр iconДержавне агентство водних ресурсів україни дністровсько-прутське бувр
Дністер та Прут відповідно до «Порядку взаємодії організацій, що належать до сфери управління Держводагентства, розташованих у басейні...
Державне агентство водних ресурсів україни дністровсько-прутське бувр iconДержавне агентство водних ресурсів україни дністровсько-прутське бувр
Дністер та Прут відповідно до «Порядку взаємодії організацій, що належать до сфери управління Держводагентства, розташованих у басейні...
Державне агентство водних ресурсів україни дністровсько-прутське бувр iconДержавне агентство водних ресурсів україни дністровсько-прутське бувр
Дністер та Прут відповідно до «Порядку взаємодії організацій, що належать до сфери управління Держводагентства, розташованих у басейні...
Державне агентство водних ресурсів україни дністровсько-прутське бувр iconПоложення про Державне агентство водних ресурсів України
Державне агентство водних ресурсів України (Держводагентство України) є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується...
Державне агентство водних ресурсів україни дністровсько-прутське бувр iconФорма запиту на інформацію
Розпорядник інформації: Дністровсько-Прутське басейнове управління водних ресурсів
Державне агентство водних ресурсів україни дністровсько-прутське бувр iconРічний план закупівель на 2011 рік Дністровсько-Прутське басейнове управління водних ресурсів Код за єдрпоу 34519322 Предмет закупівлі

Державне агентство водних ресурсів україни дністровсько-прутське бувр iconРічний план закупівель на 2011 рік Дністровсько-Прутське басейнове управління водних ресурсів Код за єдрпоу 34519322
Підрозділ(и) (особа(и)), яких планується залучити до підготовки документації конкурсних торгів (запиту цінових пропозицій, кваліфікаційної...
Державне агентство водних ресурсів україни дністровсько-прутське бувр iconПоложення про Дністровсько-Прутське басейнове управління водних ресурсів Загальні положення
України, Кабінету Міністрів України, нормативно-правовими актами центральних органів виконавчої влади, що мають міжгалузеве значення,...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов