Начальника управління житлово-комунального господарства icon

Начальника управління житлово-комунального господарстваНазваниеНачальника управління житлово-комунального господарства
Дата конвертации05.04.2013
Размер52.92 Kb.
ТипДокументы
скачать >>>

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказом

начальника управління

житлово-комунального господарства

Білоцерківської міської ради

від «29» листопада 2011 р. №40-ОД


Порядок

виконання робіт з періодичної (чергової) повірки квартирних засобів обліку води будинків, які перебувають в комунальній власності територіальної громади

м. Біла Церква


1. Загальні положення

1.1.Даний Порядок виконання робіт з періодичної повірки квартирних засобів обліку води будинків, які перебувають в комунальній власності територіальної громади м. Біла Церква (далі -Порядок) розроблено з метою впорядкування процедури проведення періодичної повірки, обслуговування і ремонту квартирних засобів обліку води будинків, які перебувають в комунальній власності територіальної громади м. Біла Церква (далі - квартирні засоби обліку води).

1.2. Повірка квартирних засобів обліку води проводиться кожні три роки починаючи з моменту опломбування такого засобу обліку води (з моменту закінчення міжповірочного інтервалу) чи в інший строк, що визначений виробником засобу обліку у відповідній технічній документації до нього.


2. Склад робіт з періодичної ( чергової ) повірки засобів обліку води та їх вартість

2.1. Роботи з періодичної (чергової) повірки квартирних засобів обліку води передбачають наступний комплекс робіт:

а) зняття пломб з квартирних засобів обліку води (може бути здійснене тільки відповідним підприємством );

б) демонтаж квартирних засобів обліку води;

в) транспортування квартирних засобів обліку води;

г) повірка квартирних засобів обліку води;

д) монтаж квартирних засобів обліку води;

е) встановлення пломб (опломбування) квартирних засобів обліку води з оформленням відповідного акту (може бути здійснене тільки відповідним підприємством ).

2.2. Вартість робіт з періодичної (чергової) повірки квартирних засобів обліку води та їх ремонту визначається рішенням виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 26.04.2011 р. №178 «Про тарифи на житлово-комунальні послуги».

2.3. Вартість робіт з прийняття в експлуатацію засобів вимірювальної техніки, а саме: квартирних засобів обліку води, (встановлення пломб) визначається калькуляцією підприємств – надавачів послуг централізованого постачання холодної води, водовідведення - комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківводоканал» (далі - КП БМР «Білоцерківводоканал»), постачання гарячої води – комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» (далі - КП БМР «Білоцерківтепломережа») .


3. Порядок проведення періодичної (чергової) повірки,

обслуговування і ремонту квартирних засобів обліку води

3.1. Періодична (чергова) повірка, обслуговування і ремонт квартирних засобів обліку води здійснюються у такому порядку:

3.1.1. Представник підприємств - надавачів послуг централізованого постачання холодної, гарячої води та водовідведення (КП БМР «Білоцерківтепломережа», КП БМР «Білоцерківводоканал») виконує роботу по зняттю пломб засобу обліку води у особи, що є власником квартирного засобу обліку чи його уповноваженою особою та звернулась із відповідним зверненням до відповідного підприємства (далі –споживач) з оформленням припису щодо необхідності проведення повірки квартирного засобу обліку води в місячний термін з моменту закінчення міжповірочного інтервалу.

3.1.2. Споживач має право самостійно обирати виконавця послуги з періодичної повірки, обслуговування і ремонту квартирних засобів обліку води серед наступних виконавців :

а) КП БМР «Білоцерківтепломережа»;

б) КП БМР «Білоцерківводоканал»;

в) комунальне підприємство Білоцерківської міської ради «Житлово-експлуатаційна контора №1» (далі - КП БМР ЖЕК№1);

г) комунальне підприємство Білоцерківської міської ради «Житлово-експлуатаційна контора №6» (далі - КП БМР ЖЕК№6);

д) комунальне підприємство Білоцерківської міської ради «Житлово-експлуатаційна контора №7» (далі - КП БМР ЖЕК№7);

(далі будь-який з перерахованих вище – виконавець послуг).

3.1.3. Споживач має право самостійно обирати перелік і склад послуг з повірки лічильників відмовившись від будь-якого одного чи від будь-яких декількох видів робіт з чергової повірки квартирних засобів обліку води, що визначені в п.2.1. даного Порядку, окрім тих що визначені у п.п. а) і е) п. 2.1. даного Порядку .

3.2. У разі обрання виконавцем послуги з періодичної (чергової) повірки, обслуговування і ремонту квартирних засобів обліку води КП БМР «Білоцерківтепломережа» чи КП БМР «Білоцерківводоканал», споживач надає даному підприємству заяву та сплачує відповідну суму за вибраний, згідно п.2.1. та п. 3.1.3. даного Порядку, перелік робіт з періодичної (чергової) повірки квартирних засобів обліку води, після чого обраний виконавець послуг зобов’язаний провести роботи згідно оплаченого споживачем переліку.

3.3. У разі обрання виконавцями послуги з періодичної повірки засобів обліку води КП БМР ЖЕК №1, КП БМР ЖЕК №6, КП БМР ЖЕК №7, споживач надає даному підприємству заяву та сплачує відповідну суму за вибраний, згідно п.2.1. та п. 3.1.3. даного Порядку, перелік робіт з періодичної (чергової) повірки квартирних засобів обліку води, після чого обраний виконавець послуг зобов’язаний провести роботи згідно оплаченого споживачем переліку.. Роботи по повірці виконуються згідно договору між КП БМР ЖЕК №1, КП БМР ЖЕК №6, КП БМР ЖЕК №7 та підприємством, яке отримало дозвіл на надання таких послуг у відповідності до чинного законодавства України. Роботи по встановленню пломб проводяться підприємствами – надавачами послуг централізованого постачання холодної води, водовідведення - КП БМР «Білоцерківводоканал», постачання гарячої води –КП БМР «Білоцерківтепломережа».

3.4. При виявлені порушень, які перешкоджають проведенню демонтажу (замуровано стояки, де встановлені засоби обліку води, заставлено змонтованими меблями та інше), виконавцем послуг споживачу надається припис про усунення перешкод і виявлених недоліків. Усунення перешкод і виявлених недоліків відбувається силами та за кошти споживача.

3.5. Під час проведення повірки проводиться поточне обслуговування засобу обліку води (лічильника). У випадку виявлення пошкоджених частин та механізмів, за згодою споживача, проводиться заміна пошкоджених частин та ремонт лічильника. Про проведення робіт з заміни пошкоджених частин та ремонту лічильника складається акт виконаних робіт. Якщо лічильник не підлягає ремонту, споживачу пропонується замінити його на новий. Лічильники, які вийшли з ладу і не підлягають ремонту, до подальшої експлуатації не допускаються.

3.6. Гарантійний термін на ремонт лічильників становить шість місяців. В разі виникнення неполадок в період гарантійного терміну, підприємство, що проводило ремонт, зобов’язується ліквідувати їх позачергово і безоплатно.

3.7. Періодична повірка засобів обліку води проводиться в термін, що не перевищує одного місяця з моменту здійснення споживачем дій, що передбачені п. 3.2. та п.3.3. даного Порядку. За цей час споживач оплачує відповідні послуги згідно із середньомісячними показниками квартирних засобів обліку за попередні три місяці.

3.8. У випадку затримки проведення періодичної (чергової) повірки квартирних засобів обліку води понад один місяць з вини споживача, відповідні послуги оплачуються згідно затверджених нормативів споживання послуг централізованого постачання холодної, гарячої води та водовідведення до дня прийняття в експлуатацію (встановлення пломб) засобу обліку води.

3.9. У випадку затримки проведення періодичної (чергової) повірки квартирних засобів обліку води понад один місяць з вини виконавця послуги, відповідні послуги оплачуються згідно із середньомісячними показниками за попередні три місяці до дня прийняття в експлуатацію (встановлення пломб) засобу обліку води.

3.10. У випадку створення аварійної ситуації з вини виконавця послуги та спричинення збитків споживачу, питання відшкодування збитків вирішується у досудовому порядку шляхом переговорів, при недосягненні згоди – шляхом звернення до суду в порядку цивільного судочинства.


Перший заступник

начальника управління Є.В. СінчукПохожие:

Начальника управління житлово-комунального господарства iconРічний план закупівель на 2012 рік зі змінами Міське управління житлово-комунального комунального господарства
Міське управління житлово-комунального комунального господарства виконавчого комітету Комсомольської міської ради, код за єдрпоу...
Начальника управління житлово-комунального господарства iconРічний план закупівель на 2012 рік зі змінами Міське управління житлово-комунального комунального господарства
Міське управління житлово-комунального комунального господарства виконавчого комітету Комсомольської міської ради, код за єдрпоу...
Начальника управління житлово-комунального господарства iconРічний план закупівель на 2012 рік зі змінами Міське управління житлово-комунального комунального господарства
Міське управління житлово-комунального комунального господарства виконавчого комітету Комсомольської міської ради, код за єдрпоу...
Начальника управління житлово-комунального господарства iconЗвіт управління житлово-комунального господарства про виконання заходів Міської програми утримання та розвитку об’єктів житлово комунального господарства за I півріччя 2013року
Управління житлово –комунального господарства є виконавцем міської програми утримання та розвитку об’єктів житлово – коммунального...
Начальника управління житлово-комунального господарства iconРішення від № м. Дружківка Про стан підготовки житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років
Заслухавши та обговоривши інформацію начальника управління житлового та комунального господарства Гейченка В. О. виконавчий комітет...
Начальника управління житлово-комунального господарства iconРішення від 05. 09. 2012 №55 6 м. Дружківка Про стан підготовки житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років
Заслухавши та обговоривши інформацію начальника управління житлового та комунального господарства Гейченка В. О. виконавчий комітет...
Начальника управління житлово-комунального господарства iconРішення. «23» 05 2012 р. №7/2-к «Про підсумки роботи житлово-комунального господарства району в осінньо-зимовий період 2011-2012 p p. І завдання з підготовки до опалювального сезону 2012-2013 p p.»
Заслухавши та обговоривши доповідь начальника управління житлое комунального господарства Бакуліна Ю. П. «Про підсумки роботи житлово-комунального...
Начальника управління житлово-комунального господарства iconРішення від 23. 06. 2011 №521 Про передачу майна, яке перебуває на балансі міського управління житлово-комунального господарства
Комсомольської міської ради п’ятого скликання від 20. 03. 2008, на підставі листа міського управління житлово-комунального господарства...
Начальника управління житлово-комунального господарства iconЖитлово-комунального господарства Львівської області
Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Жидачівського району до 2014 року
Начальника управління житлово-комунального господарства iconПоложення про відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства 1
Головному управлінню житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської обласної державної адміністрації з...
Начальника управління житлово-комунального господарства iconСтандарт міністерства з питань житлово комунального господарства україни
Розроблено: Державне підприємство «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут міського господарства» (ндкті мг),...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов