Рішення від 12 травня 2011 року n 5-7/vі м. Сміла Про районну програму оздоровлення та відпочинку дітей І учнівської молоді на 2011-2015 роки icon

Рішення від 12 травня 2011 року n 5-7/vі м. Сміла Про районну програму оздоровлення та відпочинку дітей І учнівської молоді на 2011-2015 рокиНазваниеРішення від 12 травня 2011 року n 5-7/vі м. Сміла Про районну програму оздоровлення та відпочинку дітей І учнівської молоді на 2011-2015 роки
Дата конвертации29.11.2013
Размер114.1 Kb.
ТипРішення
скачать >>>
СМІЛЯНСЬКА РАЙОННА РАДА


РІШЕННЯ


від 12 травня 2011 року N 5-7/VІ

м.Сміла

Про районну програму оздоровлення

та відпочинку дітей і учнівської молоді

на 2011-2015 роки


Відповідно до п.16 ч.1 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи подання районної державної адміністрації, районна рада в и р і ш и л а:


  1. Затвердити районну програму оздоровлення та відпочинку дітей і учнівської молоді на 2011-2015 роки. Додається.
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, молоді, спорту та засобів масової інформації (Шулежко А.В.). 

 


Голова районної ради О.В.Косенко


Додаток

до рішення районної ради

від 12 травня 2011 року

№ 5-7/VІ


^ Районна програма

оздоровлення та відпочинку дітей і учнівської молоді

на 2011-2015 роки


1.Загальні положення

Районна програма оздоровлення та відпочинку дітей і учнівської молоді на 2011-2015 роки (далі - програма) розроблена відповідно до ст.7 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» та з метою удосконалення організації повноцінного оздоровлення, відпочинку дітей і учнівської молоді в Смілянському районі.

Одним із найважливіших завдань нашої держави в забезпеченні соціального захисту дитинства, турботі про здоров’я дітей є реалізація конституційного права дітей на оздоровлення та відпочинок. Водночас стан здоров’я дітей погіршується.

Провідними патологіями за останні 3 роки є:

1 місце - захворювання органів травлення;

2 місце - хвороби опорно-рухового апарату;

3 місце - анемії полідефіцитні;

4 місце - захворювання ендокринної системи;

5 місце - очні захворювання.

На стан здоров'я дітей впливає ряд чинників: харчування, екологія, спадковість, медичне обслуговування.

У районі мешкає 3939 дітей шкільного віку. Стресові перевантаження під час навчання у дітей шкільного віку сприяють розвитку у них хронічних захворювань. Станом на 01.01.2011 з хронічними захворюваннями на диспансерному обліку знаходиться 5365 дітей шкільного віку. 31 дитина має статус постраждалого внаслідок Чорнобильської катастрофи. Залишається високим рівень інвалідності серед дітей, кількість яких становить 97 осіб.

Оздоровлення та відпочинок дітей та учнівської молоді під час літніх канікул не тільки сприятиме укріпленню здоров’я та поновленню сил перед початком нового навчального року, а й сприятиме розвитку дитини, реалізації її творчих здібностей, формуванню здорового способу життя.

Терміни, що застосовуються в програмі, вживаються в значенні, наведеному в статті 1 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей».

2. Мета та основні завдання програми

Метою програми є створення сприятливих умов для якісного відпочинку та оздоровлення дітей і учнівської молоді.

Досягнення поставленої мети здійснюватиметься шляхом покращення умов оздоровлення та відпочинку дітей і учнівської молоді в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку; впровадження інноваційних форм у навчально-культурні програми цих закладів; вироблення ефективних механізмів забезпечення оздоровчими послугами максимальної кількості дітей і учнівської молоді, в першу чергу тих, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Основні завдання програми:

  • покращення якості оздоровлення та відпочинку дітей і учнівської молоді, збільшення кількості дітей, охоплених організованими формами оздоровлення та відпочинку, в першу чергу тих, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки;

  • збереження мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку;

- поліпшення матеріально-технічного, науково-методичного, інформаційного забезпечення діяльності дитячих закладів оздоровлення та відпочинку і підвищення їх престижу;

  • зміцнення та підвищення кваліфікації кадрового потенціалу дитячих закладів оздоровлення та відпочинку;

  • розвиток творчих здібностей дітей та учнівської молоді, формування здорового способу життя та патріотичне виховання.

3. Фінансове забезпечення програми

Програма реалізовується за рахунок коштів районного та місцевих бюджетів, коштів підприємств, установ, організацій, професійних спілок, фонду соціального страхування, коштів, передбачених на оздоровлення дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильскої катастрофи, та інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

Заходи з літнього оздоровлення дітей і учнівської молоді, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, здійснюватимуться як за рахунок коштів державного, так і місцевих бюджетів.

Під час формування проекту районного бюджету райдержадміністрація передбачає асигнування на реалізацію програми, виходячи із загального обсягу видатків, передбачених на відповідний рік у відповідній галузі.

4. Механізм управління та контроль за виконанням програми

Координація заходів, передбачених програмою, покладається на відділ у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації.

Контроль за реалізацією заходів, передбачених програмою, здійснюватиме в межах компетенції районна державна адміністрація.

Відповідальні виконавці інформують про хід та результати виконання заходів програми та надають пропозиції з удосконалення її реалізації до відділу у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації щорічно до 01 жовтня.

Узагальнену інформацію про хід та результати виконання заходів програми відділ у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації подає щорічно до 05 жовтня управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.


5.Очікувані результати виконання програми

Виконання програми дасть змогу:

  • охопити організованим оздоровленням та відпочинком не менше 50 % дітей та учнівської молоді щороку під час літніх канікул;

  • надавати якісні оздоровчі послуги;

  • зміцнити матеріально-технічну базу дитячих закладів оздоровлення та відпочинку;

- зберегти мережу дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.


Виконання програми передбачає здійснення заходів з оздоровлення та відпочинку дітей і учнівської молоді на 2011-2015 роки (додається).


Керуючий справами

виконавчого апарату районної ради В.В.Тарахтій

Додаток до районної програми

ЗАХОДИ

з оздоровлення та відпочинку дітей і учнівської молоді

на 2011-2015 роки

1. Організовувати проведення міжвідомчих нарад, навчальних
семінарів з питань підготовки до літньої оздоровчої кампанії та підведення її
підсумків.

Відділ у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації, відділ освіти райдержадміністрації, центральна районна лікарня ім.С.Бобринської, державний заклад «Смілянська районна санітарно-епідеміологічна станція», профспілкові органи Смілянського району; виконкоми сільських рад.

Щорічно.

2. Забезпечити діяльність координаційної ради з питань оздоровлення,
відпочинку, зайнятості дітей та учнівської молоді райдержадміністрації.

Відділ у справах сім'ї, молоді та спорту
райдержадміністрації, відділ освіти райдержадміністрації,
профспілкові органи Смілянського району; виконкоми сільських рад.

Щорічно.

3. Здійснювати моніторинг районної програми оздоровлення та відпочинку дітей і учнівської молоді.

Відділ освіти райдержадміністрації, відділ у
справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації, управління статистики у Смілянському районі.

Щорічно.

4. Забезпечувати безпеку дітей і учнівської молоді під час перевезень до
місць оздоровлення, відпочинку та перебування в дитячих закладах оздоровлення і відпочинку.

Відділення Державної автоінспекції з обслуговування адміністративних територій м.Сміла та Смілянського району при управлінні ДАІ МВС України в Черкаській області, відділ освіти райдержадміністрації, відділ у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації.

Постійно.

5. Організовувати в дитячих закладах оздоровлення і відпочинку
належну охорону громадського порядку, забезпечувати контроль за
дотримання вимог правил пожежної безпеки, правил безпеки під час купання,
масових заходів.

Відділ освіти райдержадміністрації, відділення Державної автоінспекції з обслуговування адміністративних територій м.Сміла та Смілянського району при управлінні ДАІ МВС України у Черкаській області Смілянський райвідділ Головного управління МНС України у Черкаській області.

Щороку.

6. Здійснювати безкоштовне медичне обстеження дітей та учнівської
молоді, які направляються в дитячі оздоровчі заклади, та працівників дитячих
закладів оздоровлення та відпочинку.

Центральна районна лікарня ім.С.Бобринської, державний заклад «Смілянська районна санітарно-епідеміологічна станція». Щороку.

7. Здійснювати контроль за діяльністю дитячих закладів
оздоровлення та відпочинку, що діють в літній період на території Смілянського району, незалежно від форми власності та
підпорядкування. Вивчати стан первинного обліку і статистичної звітності;
перевіряти достовірність первинних та статистичних даних позашкільних
оздоровчих таборів та таборів санаторного типу.

Відділ у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації, відділ освіти райдержадміністрації, ЦРЛ ім.С.Бобринської, управління статистики у Смілянському районі, Смілянський райвідділ Головного управління МНС України у Черкаській області, державний заклад «Смілянська районна санітарно-епідеміологічна станція», профспілки (за згодою).

Щороку.


8. Забезпечити не менше 50% кількості дітей, охоплених організованими формами відпочинку та оздоровлення дітей пільгових категорій.

Відділ у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації, відділ освіти райдержадміністрації. Щороку.

9. Сприяти оздоровленню дітей-сиріт, дітей із багатодітних сімей та
дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються у сім'ях
опікунів, піклувальників, прийомних сім'ях.

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, служба у справах дітей райдержадміністрації, відділ освіти райдержадміністрації, виконавчі комітети сільських рад. Постійно.

10. Сприяти оздоровленню дітей агропромислового комплексу.

Відділ у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації, управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, відділ освіти райдержадміністрації, профспілкові органи Смілянського району, виконавчі комітети сільських рад. Постійно.

11.Здійснювати оздоровлення дітей, потерпілих від наслідків
Чорнобильської катастрофи.

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, виконавчі комітети сільських рад. Щороку.

12. Забезпечувати оздоровлення дітей - членів сімей застрахованих осіб.

Смілянська міжрайонна виконавча дирекція Черкаського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності; профспілкові органи Смілянського району, виконавчі комітети сільських рад. Постійно.

13. Забезпечувати направлення дітей, що потребують підвищеної соціальної уваги, на оздоровлення до Міжнародного дитячого центру „Артек" та Українського дитячого центру „Молода Гвардія".

Відділ у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації, відділ освіти райдержадміністрації, служба у справах дітей райдержадмінстрації, районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, виконавчі комітети сільських рад. Постійно.

14. Сприяти поліпшенню матеріально-технічної бази дитячих закладів
відпочинку, розташованих на території району.

Відділ у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації, відділ освіти райдержадміністрації, виконавчі комітети сільських рад.

Постійно.

15. Сприяти безперебійному електро-, водо-, газо- та теплопостачанню,
виконанню інших робіт щодо життєво важливих складових функціонування
дитячих закладів відпочинку під час перебування в них
дітей.


Відділ освіти райдержадміністрації, виконавчі комітети сільських рад.

Постійно.

16. Організовувати роботу дитячих пришкільних таборів з денним
перебуванням, таборів праці та відпочинку для старшокласників й інших дитячих закладів відпочинку.

Відділ освіти райдержадміністрації, виконавчі комітети сільських рад.

Щороку.

17. Проводити паспортизацію дитячих закладів відпочинку.

Відділ у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації, відділ освіти райдержадміністрації.

Щороку, травень-червень.


18.Організовувати проведення профільних та тематичних оздоровчих (відпочинкових) змін.

Відділ освіти райдержадміністрації, служба у справах дітей

райдержадміністрації.

Щороку.

19. Розглядати питання протипожежного стану об'єктів та місць літнього відпочинку і оздоровлення дітей на засіданнях районних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за участю керівників цих закладів. Здійснювати постійний контроль.

Смілянський райвідділ Головного управління МНС України у Черкаській області, відділ з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації.

Щороку, травень-серпень.


20.Запровадити проведення районного конкурсу на
кращий загальноосвітній навчальний заклад з організації літнього відпочинку дітей і учнівської молоді, конкурс на кращу організацію роботи щодо формування здорового способу життя дітей і підлітків в умовах літнього відпочинкового табору; забезпечити участь у відповідному обласному конкурсі.

Відділ освіти райдержадміністрації, відділ у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації.

Щороку.

21. Сприяти проведенню під час літнього оздоровлення та відпочинку дітей
екскурсійного обслуговування, проведення концертів, святкових та розважальних програм, спортивних заходів, роботі виїзних виставок, кіно- та відеопоказів, відвідування музеїв, театрів.

Відділ у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації, відділ культури і туризму райдержадміністрації, відділ освіти райдержадміністрації, профспілкові органи Смілянського району, виконавчі комітети сільських рад. Щороку.

22. Організувати та проводити на базі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку заходи щодо формування у дітей та учнівської молоді засад здорового способу життя.

Районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді райдержадміністрації.

Щороку, червень-серпень.

23. Сприяти комплектації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку медичними працівниками відповідно до їх штатного розпису.

Центральна районна лікарня ім.Софії Бобринської. Щороку.

24. Організовувати та проводити навчання для директорів та працівників дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

Відділ у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації, відділ освіти райдержадміністрації, центральна районна лікарня імені Софії Бобринської, державний заклад «Смілянська районна санітарно-епідеміологічна станція».

Постійно.

25. Сприяти залученню підприємств агропромислового комплексу
району до надання фінансової та матеріальної допомоги в організації
літнього оздоровлення та відпочинку дітей працівників агропромислового
комплексу.

Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, профспілкові органи Смілянського району, виконавчі комітети сільських рад.

Щороку.

26. Висвітлювати інформацію про дитячі заклади оздоровлення і
відпочинку району та їх діяльність в засобах масової інформації.

Відділ освіти райдержадміністрації, керівники дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

Постійно.


Керуючий справами

виконавчого апарату районної ради В.В.ТарахтійПохожие:

Рішення від 12 травня 2011 року n 5-7/vі м. Сміла Про районну програму оздоровлення та відпочинку дітей І учнівської молоді на 2011-2015 роки iconРішення від 24 жовтня 2013 року м. Сміла №24-6/vі про хід виконання рішення районної ради від 12. 05. 2011 №5-7/vі «Про районну програму оздоровлення та відпочинку дітей І учнівської молоді на 2011-2015 роки»
Відповідно до п. 16 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи подання районної державної адміністрації,...
Рішення від 12 травня 2011 року n 5-7/vі м. Сміла Про районну програму оздоровлення та відпочинку дітей І учнівської молоді на 2011-2015 роки iconРішення №158 17 травня 2012 року 14 сесія 6 скликання Про районну Програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2012-2016 роки
Затвердити районну Програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2012 2016 роки (додається)
Рішення від 12 травня 2011 року n 5-7/vі м. Сміла Про районну програму оздоровлення та відпочинку дітей І учнівської молоді на 2011-2015 роки iconНаказ №27 Про підсумки літнього відпочинку та оздоровлення дітей у 2011 році
«Про районну Програму відпочинку та оздоровлення дітей на 2009-2013 роки», відділом освіти було організовано оздоровчу кампанію 2011...
Рішення від 12 травня 2011 року n 5-7/vі м. Сміла Про районну програму оздоровлення та відпочинку дітей І учнівської молоді на 2011-2015 роки iconПрограма оздоровлення та відпочинку дітей Куликівського району на 2011-2015 роки смт Куликівка
«Про Програму оздоровлення та відпочинку дітей Куликівського району на 2011-2015 роки»
Рішення від 12 травня 2011 року n 5-7/vі м. Сміла Про районну програму оздоровлення та відпочинку дітей І учнівської молоді на 2011-2015 роки iconРішення від 30 квітня 2013 року №327 Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей під час літніх канікул
Про районну програму відпочинку та оздоровлення дітей на 2009 – 2013 роки”, з метою створення належних умов для відпочинку та оздоровлення...
Рішення від 12 травня 2011 року n 5-7/vі м. Сміла Про районну програму оздоровлення та відпочинку дітей І учнівської молоді на 2011-2015 роки iconРішення від 19 квітня 2011 року Про затвердження районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей Бахмацького району на 2011-2015 роки „ Веселкове літо
Закону України від 4 вересня 2008 року №375-vi «Про оздоровлення та відпочинок дітей» та ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування...
Рішення від 12 травня 2011 року n 5-7/vі м. Сміла Про районну програму оздоровлення та відпочинку дітей І учнівської молоді на 2011-2015 роки iconПро організацію літнього оздоровлення та відпочин- ку дітей у дошкільних навчальних закладах Зміївського району у 2011 році На виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей»
«Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей у 2010-2015 роках», з метою забезпечення ефективного оздоровлення та повноцінного...
Рішення від 12 травня 2011 року n 5-7/vі м. Сміла Про районну програму оздоровлення та відпочинку дітей І учнівської молоді на 2011-2015 роки iconРішення №246 16 сесія 6 скликання 18 травня 2012 року Про хід виконання Програми оздоровлення та відпочинку дітей та молоді на 2009-2013 роки
Фаріона А. Г. про хід виконання Програми оздоровлення та відпочинку дітей та молоді на 2009-2013 роки взяти до відома
Рішення від 12 травня 2011 року n 5-7/vі м. Сміла Про районну програму оздоровлення та відпочинку дітей І учнівської молоді на 2011-2015 роки iconРішення 06 травня 2011 року №89 Про районну програму розвитку транскордонного співробітництва на 2011 2015 роки
Про обласну програму розвитку транскордонного співробітництва на 2011 2015 роки”, керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування...
Рішення від 12 травня 2011 року n 5-7/vі м. Сміла Про районну програму оздоровлення та відпочинку дітей І учнівської молоді на 2011-2015 роки iconРішення 06 травня 2011 року №93 Про районну програму імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2011 -2015 роки
Про обласну програму "імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2011 2015 роки", керуючись ст. 43 Закону України...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов