Положення про змагання >14. Заявки 15. Обмеження участі >16. Одяг 17. Сідла та амуніція >18. Умови безпеки 19. Ковка >20. Жорстокість 21. Вага Розділ 2 категорії змагань та система кваліфікації icon

Положення про змагання >14. Заявки 15. Обмеження участі >16. Одяг 17. Сідла та амуніція >18. Умови безпеки 19. Ковка >20. Жорстокість 21. Вага Розділ 2 категорії змагань та система кваліфікаціїНазваниеПоложення про змагання >14. Заявки 15. Обмеження участі >16. Одяг 17. Сідла та амуніція >18. Умови безпеки 19. Ковка >20. Жорстокість 21. Вага Розділ 2 категорії змагань та система кваліфікації
страница1/4
Дата конвертации23.11.2012
Размер0.57 Mb.
ТипПоложення
скачать >>>
  1   2   3   4

Зміст


Розділ І. ЗМАГАННЯ.

1. Загальні положення.

2. Фази пробігів.

3. Проходження дистанції

4. Контроль швидкості.

5. Траса пробігу.

6. Розмітка маршруту.

7. Карта або план маршруту

8. Зміна маршруту та перенос/затримка або відміна змагань

9. Порядок старту

10. Хронометраж

11. Змагання та засади чесної гри

12. Технічні результати змагань та визначення переможця.

13. Положення про змагання

14. Заявки

^ 15. Обмеження участі

16. Одяг

17. Сідла та амуніція

18. Умови безпеки

19. Ковка

20. Жорстокість

21. Вага

Розділ 2 КАТЕГОРІЇ ЗМАГАНЬ ТА СИСТЕМА КВАЛІФІКАЦІЇ

22. Категорії змагань з пробігів

^ 23. Допуск до змагань

24. Система кваліфікації

Розділ 3 ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

25 Статус учасника

26 Представник команди

27 Ветеринарні огляди та перевірки коней

28 Конкурс на кращий стан коня (Best Condition)

^ 29 Медичне обслуговування учасників

30 Ветеринарне обслуговування коней

Розділ 4 ПОСАДОВІ ОСОБИ ЗМАГАНЬ

31 Обов’язки посадових осіб

Розділ 5 ПЕРСОНАЛ, ЩО ОБСЛУГОВУЄ ЗМАГАНННЯ З ПРОБІГІВ

32 Обов’язки персоналу, що обслуговує змагання з пробігів

^ Розділ 6. ПРИЗИ ТА ЦЕРЕМОНІЯ НАГОРОДЖЕННЯ

33 Призи

34 Церемонія вручення призів


Преамбула

Ці правила проведення змагань з дистанціних кінних пробігів є другим виданням, яке вступає в силу з 01 січня 2011 року. Від зазначеної дати усі інші тексти, що стосуються цього предмету (інші видання та решта інших офіційних документів, які були видані раніше), втрачають силу.

Не зважаючи на те, що ці методичні вказівки викладають детальні правила національних змагань з дистанційних кінних пробігів, вони мають розглядатися разом із Загальними Положеннями, Ветеринарним Регламентом.

Оскільки ніякі Правила не можуть передбачити всі можливі ситуації, то у непередбачених або виняткових випадках Головна суддівська колегія повинна приймати рішення керуючись духом спорту та якомога ближче дотримуючись цих Правил та наступних принципів:

  • має бути зроблено все для дотримання безпеки як людей, що мають відношення до кінного спорту (спортсмени, офіційні особи, глядачі, коноводи, журналісти и т.д.), так і коней;

  • змагання проводяться для визначення найсильнішої спортивної пари, а не для випробування граничних фізичних можливостей коней;

  • необхідно забезпечувати максимальну видовищність змагань та враховувати інтереси глядачів.Кодекс поведінки по відношенню до коня

Міжнародна федерація кінного спорту (FEI) сподівається, що всі причетні до міжнародного кінного спорту будуть твердо дотримуватися Кодексу поведінки FEI, а також признавати та приймати той факт, що благополуччя коня завжди має бути першочерговим й ніколи не залежати від конкуренції або комерційних інтересів.

1. На всіх стадіях навчання та підготовки коней до змагань благополуччя коня повинно мати пріорітет перед усіма іншими питаннями. Це включає корректне управління конем, методи навчання, ветеринарне обслуговування, ковку й транспортування.

2. Коні та вершники мають бути відповідно підготовлені та здорові перш ніж будуть допущені до змагань. Це стосується вживання ліків, проведення хірургічних операцій, котрі загрожують здоров`ю та безпеці, вагітності кобил та зловживання допоміжними медичними засобами.

3. Спортивні заходи не повинні зашкодити благополуччю коня. Йдеться про те, що необхідно приділити особливу увагу місцю проведення змагань, погодним умовам, стану грунту, умовам розміщення коней, безпеці траси та підготовленості коней до транспортування.

4. Необхідно гарантувати належну увагу коням після закінчення змагань, а також гумане ставлення до них по закінченні спортивної кар`єри. Під цим розуміють належну ветеринарну допомогу у випадку отримання травм під час змагань, безболісну смерть та ін.

^ 5. FEI закликає усіх причетних до спорту намагатися отримати добру освіту у своїй галузі.

Повну копію цього Кодексу можна отримати у FEI

Avenue Mon-Repos 24,

CH-1000,

Lausanne 5,

Switzerland.

Telephone: +41 21 310 47 47.

www.horsesport.org


Розділ І. ЗМАГАННЯ.


^ 1. Загальні положення.

До змагань з дистанційних кінних пробігів належать заходи, що покликані виявити здатність вершника та коня долати дистанції різної довжини по різних типах ландшафту у визначений час (на пробігах з обмеженою швидкістю), або у мінімально можливий час (на пробігах без обмеження швидкості), зберігши протягом дистанції здоров’я коня, рухаючись алюрами, що відповідають ландшафту, та зі швидкістю, яка відповідає рівню підготовки та фізичному стану коня.

1.1 Змагання з обмеженою швидкістю є перевіркою підготовки коня, під час яких демонструється здатність вершника розрахувати швидкість та алюри, беручи до уваги стан грунту та ландшафту, а також фізичну форму коня. Під час цих змагань пара вершник-кінь повинна підтримувати постійний рух уперед у рамках мінімальної та максимальної швидкості, встановленої для даної категорії та для даного пробігу. Переможець визначається згідно очок, отриманих парою вершник-кінь, та розрахованих по формулі, що вказана в цих правилах.

1.2. Змагання без обмеження швидкості - перевірка на витривалість, під час якої оцінюються спортивні якості вершника та його (її) здатність керувати конем у поєднанні з фізичним станом коня. У цих змаганнях результати розраховуються на основі часу, що його було витрачено на подолання дистанції (змагання на час), і переможці визначаються згідно порядку їх прибуття на фініш дистанції.

Як на змаганнях з обмеженням швидкості, так і на змаганнях без обмеження швидкості коні подаються на ветеринарний контроль перед стартом, під час проходження дистанції і після фінішу з метою контролю їх фізичного стану та здоров’я.

Відмінна фізична кондиція коня є безумовною для участі у змаганнях і для фінальної класифікації.


^ 2. Фази пробігів.

2.1. Змагання з пробігів складається з одної або декількох фаз.

2.1.1 Довжина одної фази на дистанціях до 39 км не може перевищувати 20 км. Довжина одної фази на дистанціях 40 км - 119 км не може перевищувати 30 км. Довжина одної фази на дистанціях 120 км - 160 км не може перевищувати 40 км.

Довжина 1 кола на кільцевих маршрутах пробігів не може бути менше як 10 км на дистанциях 20 км – 40 км, не менше як 15 км на дистанціях 45 км – 90 км та не менше 20 км на дистанціях 100км – 160 км.

2.1.2. В кінці кожної фази повинна бути передбачена обов`язкова зупинка для ветеринарного огляду та обов’язкового відпочинку. Голова Ветеринарної комісії має бути поінформований про довжину кожної фази та час відпочинку на кожному ветеринарному контролі.

2.1.3. У змаганнях на 160 км повинно бути не менш ніж п`ять проміжних ветеринарних оглядів плюс заключний.

2.1.4. У кожному одноденному змаганні з двох та більше фаз повинен бути передбачений час відпочинку після кожного ветеринарного огляду тривалістю не менш ніж 40 хвилин.

2.1.5. Час відпочинку на змаганнях, що проводяться в один день, не повинен перевищувати 60 хвилин.

На змаганнях 3* і вище повинна бути передбачена фаза відпочинку не менш ніж 50 хвилин.


^ 3. Проходження дистанції Яким би не був порядок старту, кожен учасник змагань має проходити дистанцію змагань так, ніби він (вона) їде один та змагається лише з часом.


^ 4. Контроль швидкості. При проведенні змагань без обмеження швидкості пара, яка завершить проходження дистанції за найкоротший час, класифікується як переможець змагань тільки після успішного проходження фінальних ветеринарних інспекцій та інших обов’язкових процедур, що проводяться заради безпеки коня та вершника згідно цих Правил, Загальних Положень, Загальних Положень FEI та Ветеринарного Регламенту FEI. Змагання мають бути організовані таким чином, аби надати учасникам можливість встановлювати власний пейс, щоб змагатися на швидкість, беручи при цьому до уваги наступне:

4.1. Зважаючи на особливості траси або з інших міркувань, які можуть вплинути на можливість безпечно завершити дистанцію, Оргкомітет за порадою Технічного Делегата може встановити максимальний час проходження частини маршруту або фази змагання і / або час закриття одного або більше ветеринарних контролів для того, щоб учасники занадто не відхилялися від фактичного пейсу даного пробігу, задля безпеки коня.

4.2. Та навпаки, через обставини, що мають відношення до безпеки самої траси, Організаційний Комітет за порадою Технічного Делегата можуть встановити контроль алюрів та/або обмеження швидкості на певних ділянках траси. Однак встановлення таких контролів залежить як від наявних обставин кожної окремої дистанції, так і від часу доби, і загалом не повинні перевищувати 5 км за раз, або 5 % усієї дистанції. В цілому, не повинно бути більше однієї частини дистанції з контрольованою швидкістю та/або встановленим алюром на одній фазі дистанції, та ніколи у фінальній фазі.


^ 5. Траса пробігу.

5.1. Траса пробігу має проходити у природніх умовах, бажано по різних типах ландшафту. Тип ландшафту та перепади висот мають бути ясно позначені у схемі маршруту змагань.

5.2. Бажано аби маршрут не мав у своєму складі більш ніж 10% доріг с твердим покриттям (автодоріг).

5.3. Найбільш важка частина маршруту не повинна бути поблизу финишу.

5.4. Довжина фаз повинна бути визначена Оргкомітетом і вказана у Положенні про змагання.

5.5. Маршрут може включати природні перешкоди, такі як канави, круті підйоми, спуски або водойми, але вони не повинні бути споруджені спеціально. Глибина бродів має бути не більш ніж 80 см.

Не допускається наявність під водою у бродах жердин, великого каміння, металевих та інших небезпечних предметів. На випадок відмови коня/вершника долати перешкоду має бути передбачено об`їзд. Відмова подолання перешкоди не є приводом для виключення, але об`їзд може бути зроблено тільки за встановленим та позначеним маршрутом. Об`їзд не повинен збільшувати дистанцію більш ніж на 500 метрів.

5.6. Всюди, де це можливо, перешкоди повинні залишатися у своєму початковому стані. Якщо є потреба, їх необхідно укріпити, щоб вони залишались у тому самому вигляді протягом усього змагання. Перешкода має бути позначена червоним прапорцем справа, білим прапорцем зліва та показником на об`їзд. Прапорці та показники на об`їзд повинні бути встановлені напередодні змагання. Учасникам має бути надана можливість ознайомитися з перешкодою при показі траси.

5.7. Фініш повинен бути довгим і досить широким, аби дати можливість фінішувати декільком коням на швидкості, не заважаючи один одному. Після фінішу повинно бути досить місця, аби дозволити коням безпечно зупинитися при будь-якому алюрі. Фінішна смуга повинна бути розташована максимально близько до ветеринарних воріт.

5.8. Реверсний (зустрічний) рух по трасі дозволено, якщо ширина траси дозволяє проїхати двом вершникам на відстані не менш ніж 1,5 метра і загальна ширина траси складає не менш ніж 4,5 метрів.


^ 6. Розмітка маршруту.

6.1. Розмітка маршруту має бути добре помітна та зрозуміла, щоб не виникало жодних сумнівів щодо напрямку руху. Для розмітки можуть бути застосовані прапорці, стрічки, показники, вапно, фарба і т. ін.

Якщо фази пробігу проводяться по різних ділянках дистанції, такі ділянки мають бути позначені різними кольорами. Розмітку траси потрібно робити таким чином, аби кожен наступний знак було добре видно від попереднього. На відкритій місцевості показники потрібно розташовувати на стовпах на висоті не нижче від 1,5 метра від поверхні землі. З метою дотримання безпеки бажано позначити корені дерев, велике каміння та інші об`єкти, які можуть спричинити травму учасникам змагань.

Організаційний комітет зобов`язаний видалити небезпечні гілки дерев, які можуть травмувати коня або вершника, або забезпечити їх маркування по всій трасі.

6.2. Учасник повинен рухатися по маршруту у напрямку, що його вказано на карті.

6.3. Якщо вершник заблукав, будь-яка помилка у проходженні маршрута має бути виправлена з того місця, де її було зроблено, під загрозою виключення зі змагань. У випадку, якщо виправлення помилки на дистанції неможливе, Суддівська Колегия може призначити альтернативу, тобто еквівалентну дистанцію, яка повинна бути такою самою по довжині та типу ландшафту, розміщатися у рамках окремої фази в такий спосіб, аби дати вершнику можливість пройти через усі ветеринерні ворота у правильному порядку та не виходячи за межи встановленого ліміту часу. У таких випадках учасник отримує можливість не бути виключеним зі змагань. Учасника може бути кваліфіковано на такому маршруті, але він/вона не може брати участь у конкурсі на кращу кондицію коня (Best Condition) та його результат не враховується у командному та особистому заліку.

6.4. Для розмітки окремих ділянок по всьому маршруту, позначення перешкод, стартової та фінішної ліній використовуються обмежувальні прапорці або вказівники. Такі прапорці або вказівники мають братися учасниками до уваги всюди, де їх встановлено на маршруті, під загрозою виключення зі змагань.

Лінії старту, финишу, межа ветеринарної зони, місця обов`язкового проходження позначаються повністю червоним прапором та повністю білим прапором. Спортсмен повинен перетинати ці лінії таким чином, аби червоний прапор залишався справа від нього, а білий зліва.

Якщо у будь-якому місці на трасі можливе скорочення маршруту, Оргкомітет має розташувати там стюарда для контролю над дотриманням обв`язкового шляху слідування.

6.5. Направляючі прапорці або знаки встановлюють для позначення загального напрямку маршруту, котрого слід дотримуватися, а також для допомоги учаснику у визначенні правильного напрямку. Прапорці та знаки слід розміщувати так, щоб учасники могли розпізнавати їх без втрати часу. Всі з`їзди і повороти, що не мають відношення до маршруту, повинні бути закриті стрічкою або окреслені фарбою, вапном, або позначені у якійсь інший спосіб, що однозначно визначає правильний напрямок руху.

Позначки відстані повинні бути встановлені на кожній фазі щонайменше дві: одна на половині дистанції фази і одна - за 1 км до фінішу фази.

6.6. Кожному учаснику змагань завчасно має бути наданий доступ до плану або мапи маршруту та розміщення будь-яких обов’язкових зупинок та/або обов’язкових перешкод.

6.7. Старт та фініш кожної фази повинні бути ясно та чітко позначені відповідними знаками.

6.8. Організаційний комітет зобов`язаний забезпечити учасникам можливість огляду траси у час, що його вказано у Положенні про змагання.

6.9. Навмисна зміна або руйнування вказівників та розмітки учасником змагання або членом команди підтримки може каратися штрафом у розмірі 1 стартового внеску, що його оголошено для участі у цих змаганнях, або дискваліфікацією учасника, на розсуд Головної суддівської колегії.

6.10. Для проведення змагань необхідно чітко обмежити та позначити відповідними табличками робочі зони на фініші: зону грумінгу та ветеринарного контролю, суддівську, парковку, місцезнаходження питної води та води для охолодження коней.


^ 7. Карта або план маршруту

7.1. Карта або план маршруту масштабом не менш ніж 1:50000 з позначеним маршрутом та всіма обов`язковими зупинками або обов`язковими для проходження перешкодами повинна бути доступна всім учасникам після прокладки маршруту, бажано на брифінгу, і обов`язково перед стартом. Екземпляр карти або плану маршруту необхідно видати кожному учаснику. Учасник може взяти карту або план маршруту з собою на дистанцію.

7.2. Маршрут пробігу з усіма альтернативними варіантами на випадок непередбачуваних обставин повинен бути офіційно затверджений не менш ніж за 7 днів до початку змагань.


^ 8. Зміна маршруту та перенос/затримка або відміна змагань

8.1. Після офіційного затвердження маршруту до нього не можуть бути внесені ніякі зміни без згоди Суддівської колегії.

8.2. Виняткові обставини та надзвичайні ситуації та/або катастрофи.

Винятковими є такі обставини, які можуть піддати невиправданому ризику вершника та/або коня під час змагань.

До надзвичайних ситуацій та/або катастроф належать випадки, які можуть піддати невиправданому ризику вершника та/або коня під час змагань та усунути які шляхом переносу/зміни програми та/або маршруту змагань неможливо.

8.3. У виняткових випадках, таких, які вказано у п. 8.2, змагання може бути перенесено або відмінено. Якщо це сталося:

8.3.1. До початку змагань (не пізніше ніж за одну годину до першої ветеринарної виводки): рішення приймається представниками Оргкомітету та Суддівської колегії.

8.3.2. Під час змагань: рішення приймається Суддівською колегією після обговорення з представниками Оргкомітету.

8.3.3. Оргкомітетам рекомендується заздалегідь планувати можливість переносу змагань на 30 годин та/або повної зміни програми.

8.4. Відміна змагань. У випадку виникнення надзвичайних ситуацій та катастроф, змагання може бути відмінено, як вказано нижче.

8.4.1. До початку змагання (не пізніше ніж за 1 годину до первшої ветеринарної виводки): рішення приймається Суддівською колегією після консультацій з представниками Оргкомітету.

8.4.2. Під час змагань: рішення приймається Суддівською колегією після консультацій з представниками Оргкомітету.

8.4.3. Оргкомитетам рекомендується заздалегідь планувати можливість переносу або відміни змагань.

8.5. У всіх випадках слід пам`ятати, що ця дисципліна покликана перевірити витривалість вершника та коня незалежно від рель`єфу місцевості, погодних умов та інших обставин, тому перенос або відміна змагань можуть бути застосовані тільки у виключних випадках.

8.6. У будь-якому з вищезгаданих випадків кожен учасник та/або представник команди повинні бути офіційно та особисто поінформовані щодо змін перед початком змагання або відповідної фази.


^ 9. Порядок старту

9.1. Коні не повинні перетинати лінію старту до стартового сигналу.

9.2. У випадку фальстарту, під загрозою виключення зі змагань, учасник повинен повернутися і вдруге перетнути лінію старту, але його час буде відраховуватися з моменту стартового сигналу.

9.3. Стартовий час будь-якого учасника, що не вийшов на старт вчасно, відраховується так, як би він/вона стартували вчасно. Учасник не може стартувати пізніше ніж через 15 хвилин після його/її стартового часу під загрозою дискваліфікації.

9.4. На змаганнях клубного та регіонального (обласного) рівня, рівня «Молоді коні» та «Початковий рівень» спосіб старту учасників - індивідуальний або невеликими групами (командний), з інтервалом 2 хвилини.

9.5. На національних змаганнях рівня 1* і вище допускається загальний старт учасників.

9.6. Якщо змагання проводиться у декілька днів, у перший день змагання дається загальний старт учасників. У наступні дні можливий загальний старт учасників, або учасники можуть стартувати з тим самим інтервалом, з яким вони перетнули фінішну лінію у попередній день. Рішення про спосіб старту приймає Суддівська колегія після обговорення з Оргкомітетом.

9.7. Старт наступної фази дозволяється спортсмену не менш ніж через 40 хвилин після перетину лінії входу в зону ветеринарного контролю.


10. Хронометраж

10.1. Оскільки контроль часу відіграє важливу роль у змаганні з пробігів, організатори повинні гарантувати, що час старту кожного учасника та завершення ним кожної встановленої фази буде точно відзначено та зареєстровано кваліфікованими особами, які використовують синхронізовані хронометри.

10.2. Час перетину кожним спортсменом ліній старту та фінішу кожного етапу або межи зони ветеринарного контролю повинно бути зафіксовано.

10.3. Всі записи, що мають відношення до стартів, пунктів контролю на дистанції, проходження проміжних та кінцевих ліній фінішу, а також вхід на ветворота повинні проводитися з точністю до секунд. Дробова частина секунди округлюється у більшу сторону.

10.4. Кожен учасник повинен бути забезпечений індивідуальною картою учасника змагань, у якій враховується час старту та фінішу кожної фази. Усі показники часу занотовуються до індивідуальної карти часу та дублюються у ветеринарну карту, і учасники можуть звіряти дані протягом усього пробігу.

10.5. Вершник повинен забрати карту часу на старті-фіниші і віддати її на вході на ветеринарні ворота. На виході з проміжного ветконтроля судді повинні внести час старту наступної фази, і цю карту учасник повинен віддати суддям на старті-фініші. Будь-які зміни цього порядку можуть бути прийняті тільки згідно рішення Голови Суддівської Колегії.

10.6. Час початку ветеринарного контролю фіксується після усної заявки учасника про готовність проходження ветеринарного контроля та передачі ним карти часу судді-хронометристу на ветеринарних воротах.

10.7. По закінченні змагань Оргкомітет повинен зберігати всю документацію щодо урахування часу до закінчення календарного року.

  1   2   3   4Похожие:

Положення про змагання >14. Заявки 15. Обмеження участі >16. Одяг 17. Сідла та амуніція >18. Умови безпеки 19. Ковка >20. Жорстокість 21. Вага Розділ 2 категорії змагань та система кваліфікації iconПоложення Змагання з виїздки серед аматорів та дітей vivat! Загальні положення
Заявки приймаються по тел: 098 669 68 86 або на e-mail: toktarenko@yandex ru Попередні заявки подаються за два тижні, остаточні заявки...
Положення про змагання >14. Заявки 15. Обмеження участі >16. Одяг 17. Сідла та амуніція >18. Умови безпеки 19. Ковка >20. Жорстокість 21. Вага Розділ 2 категорії змагань та система кваліфікації iconПоложення про Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед ветеранів на 2012 рік Розділ 1 Загальна частина Цілі та завдання
України, Календарним планом основних Всеукраїнських та міжнародних змагань та спортивно-масових заходів з легкої атлетики серед ветеранів...
Положення про змагання >14. Заявки 15. Обмеження участі >16. Одяг 17. Сідла та амуніція >18. Умови безпеки 19. Ковка >20. Жорстокість 21. Вага Розділ 2 категорії змагань та система кваліфікації iconПоложення Про змагання по кінному спорту серед аматорів. Загальні положення: Задачі
Заявки приймаються по т ф. (38044) 390-76-87, тел. 390-76-89, 067-2662233 або на e-mail: info@paradeallure com Попередні заявки подаються...
Положення про змагання >14. Заявки 15. Обмеження участі >16. Одяг 17. Сідла та амуніція >18. Умови безпеки 19. Ковка >20. Жорстокість 21. Вага Розділ 2 категорії змагань та система кваліфікації iconПоложення Про змагання по кінному спорту серед аматорів. Загальні положення: Задачі
Заявки приймаються по т ф. (38044) 390-76-87, тел. 390-76-89, 067-2662233 або на e-mail: info@paradeallure com Попередні заявки подаються...
Положення про змагання >14. Заявки 15. Обмеження участі >16. Одяг 17. Сідла та амуніція >18. Умови безпеки 19. Ковка >20. Жорстокість 21. Вага Розділ 2 категорії змагань та система кваліфікації iconПоложення про змагання з дистанційних кінних пробігів I. Визначення змагань статус змагань: відкриті клубні змагання. Категорія: cench 15 (діти віком від 12 до 14 років); cen 15; cen 30; cen 45. Місце проведення змагань
Місце проведення змагань: кк "Заречное", с Зарічне, Сімферопольского р-ну, ар крим
Положення про змагання >14. Заявки 15. Обмеження участі >16. Одяг 17. Сідла та амуніція >18. Умови безпеки 19. Ковка >20. Жорстокість 21. Вага Розділ 2 категорії змагань та система кваліфікації iconПоложення Про змагання по кінному спорту серед аматорів. Загальні положення: Задачі
Заявки приймаються по т ф. (38044) 390-76-87, тел. (38044) 5921894, 390-76-89, 067-2662233 або на e-mail: info@paradeallure com Попередні...
Положення про змагання >14. Заявки 15. Обмеження участі >16. Одяг 17. Сідла та амуніція >18. Умови безпеки 19. Ковка >20. Жорстокість 21. Вага Розділ 2 категорії змагань та система кваліфікації iconПоложення Про змагання по кінному спорту серед аматорів. Загальні положення: Задачі
Заявки приймаються по т ф. (38044) 390-76-87, тел. (38044) 5921894, 390-76-89, 067-2662233 або на e-mail: info@paradeallure com Попередні...
Положення про змагання >14. Заявки 15. Обмеження участі >16. Одяг 17. Сідла та амуніція >18. Умови безпеки 19. Ковка >20. Жорстокість 21. Вага Розділ 2 категорії змагань та система кваліфікації iconПоложення Про змагання по кінному спорту серед аматорів. Загальні положення: Задачі
Заявки приймаються по т ф. (38044) 390-76-87, тел. (38044) 5921894, 390-76-89, 067-2662233 або на e-mail: info@paradeallure com Попередні...
Положення про змагання >14. Заявки 15. Обмеження участі >16. Одяг 17. Сідла та амуніція >18. Умови безпеки 19. Ковка >20. Жорстокість 21. Вага Розділ 2 категорії змагань та система кваліфікації iconРішення Виконкому фшу м. Київ 17 вересня 2011 р. Умови допуску до участі у чемпіонаті України з шахів 2011 р серед жінок
До участі у змаганнях можуть бути допущені шахістки з рейтингом не нижче 2150 згідно рейтинг-листа фіде на 01. 09. 2011 р., які не...
Положення про змагання >14. Заявки 15. Обмеження участі >16. Одяг 17. Сідла та амуніція >18. Умови безпеки 19. Ковка >20. Жорстокість 21. Вага Розділ 2 категорії змагань та система кваліфікації iconПоложення про Всеукраїнські змагання з лижних гонок на 2011 р. Зразо к заявки на участь у змаганнях з лижних гонок (найменування змагань)

Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов