Про проведення відкритих змагань icon

Про проведення відкритих змаганьНазваниеПро проведення відкритих змагань
Дата конвертации24.12.2012
Размер72.24 Kb.
ТипДокументы
скачать >>>Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Департамент професійно-технічної освіти


01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 22

Тел./факс 278-77-57, 279-92-40, 279-02-74
_20.04.2012_ № __3.4/9-526_

На № _________ від _________


Міністерство освіти і науки, молоді

та спорту Автономної Республіки Крим,

управління освіти і науки обласних,

Київської та Севастопольської

міських державних адміністрацій


Про проведення відкритих змагань


Відповідно до Плану всеукраїнських і міжнародних заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2012 рік (наказ Міністерства від 27.01.2012 № 74) з 29 квітня по 05 травня ц.р. на території Івано-Франківської та Закарпатської областей відбудуться відкриті XІІІ всеукраїнські змагання зі спортивного туризму (пішохідного) “Стежками героїв” (умови додаються).

До участі у змаганнях запрошуються команди навчальних закладів Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя.

Заїзд учасників – 27 квітня до 18.00 год. за адресою: Івано-Франківська обл., Долинський р-н, м. Долина.

Від’їзд учасників – 5 травня після 12.00 год. із с. Гриньків Рожнятівського р-ну, Івано-Франківської обл. Просимо завчасно придбати квитки на зворотній шлях.

Для участі в заході необхідно до 23 квітня ц.р. зареєструвати команду на сайті оргкомітету змагань: www.steqer.com.ua.

Витрати на відрядження команд здійснюються за рахунок організацій, що відряджають; витрати на проведення змагань – за рахунок організаторів.

Відповідальність за життя та здоров’я учасників заходу покласти на керівників і заступників керівників команд.

Детальна інформація – за телефонами: (044) 531-90-68 Омельченко Дмитро Григорович; (044) 280-85-55, (067) 811-99-62 (контактна особа – Орищенко Роман Михайлович).

Додаток: на 3 арк.


Директор департаменту В. В. Супрун


С. Бут, 486-15-35


Додаток

до листа Міністерства

від 20.04.2012№ 3.4/9-526

УМОВИ

проведення XІІІ всеукраїнських змагань зі спортивного туризму (пішохідного) «Стежками Героїв»


1. Мета та завдання

1.1 Метою ХІІІ всеукраїнських змагань зі спортивного туризму (пішохідного) «Стежками Героїв» (далі - змагання) є масове залучення молоді до спортивного туризму, краєзнавчої роботи, відродження і розвиток традицій українського туризму, виховання юних патріотів на героїчних подвигах старших поколінь, збагачення знань про рідний край.

1.2 Завдання змагань:

- відзначення 100-річчя українського Пласту (скаутингу);

- пропаганда та популяризація спортивного туризму серед молоді України як важливого засобу виховання патріотизму, формування свідомості учнівської та студентської молоді щодо повсякденного ведення здорового способу життя;

- сприяння підвищенню безпеки змагань та походів з видів спортивного туризму;

- вшанування героїчних подвигів борців за незалежність Української держави.


^ 2. Час і місце проведення змагань

2.1 Змагання проводяться з 28 квітня по 05 травня 2012 року на території Івано-Франківської та Закарпатської областей. Детальний маршрут учасники отримають разом з попередніми умовами змагань.

2.2 Початок змагань 28 квітня в м. Долина Івано-Франківської області. Старт об 11.00.

2.3 Доїзд до місця змагань: з м. Івано-Франківська або м. Стрия автобусом чи потягом.

2.4 Орієнтовний маршрут: м. Долина (Івано-Франківська обл.) – г. Сдигунова (855) – г. Горган Ілемський (1586) – г. Кругла Млака (1242) – пер. Німецький – ур Яла –– г. Середня (1638) – ур. Остодір (пластова оселя «Сокіл») с. Гриньків (Івано-Франківська обл.).

2.5 Від’їзд команд після завершення змагань від пластового табору-музею «Сокіл» в с. Гриньків Рожнятівського району Івано-Франківської обл. автобусом.


^ 3. Керівництво проведенням змагань

3.1 Організатором змагань є молодіжна організація «ПЛАСТ – Національна Скаутська Організація України» (Пласт – НСОУ). Змагання проводяться за сприяння Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Федерації спортивного туризму України (ФСТУ) та Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (УДЦТКУМ).

3.2 Безпосередня підготовка змагань покладається на Оргкомітет, який формує Пласт – НСОУ.

3.3 Проведення змагань та суддівство покладається на Оргкомітет та Головну суддівську колегію (далі – ГСК). Склад ГСК затверджує Пласт – НСОУ та ФСТУ.


^ 4. Учасники змагань та вимоги до них

4.1 У змаганнях беруть участь команди загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних та вищих навчальних закладів, підприємств і організацій, громадських об’єднань, самостійні команди, які мають достатню туристсько-спортивну кваліфікацію (досвід участі у туристських походах) відповідно до чинних вимог Правил змагань зі спортивного туризму, Правил проведення туристських подорожей з учнівською та студентською молоддю України (відповідно до наказу Міністерства освіти і науки № 237 від 23.03.96).

4.2 Склад команди для участі у поході третього ступеня складності – 8 - 15 осіб (з врахуванням керівника та заступника керівника). У змаганнях можуть брати участь туристи від 1994 до 1998 р.н.

4.3 Склад команди для участі в змаганнях серед походів І категорії складності – 6 - 15 осіб (з врахуванням керівника), для команд учнівської та студентської молоді – 8 - 15 осіб (з врахуванням керівника та заступника керівника). У змаганнях можуть брати участь туристи не молодші 1998 р.н.

4.4 Склад команди для участі в змаганнях серед походів ІІ категорії складності – 6 - 12 осіб (з врахуванням керівника), для команд учнівської та студентської молоді – 8 - 14 осіб (з врахуванням керівника та заступника керівника). У змаганнях можуть брати участь туристи не молодші 1998 р.н.

4.5 У складі команд учнівської та студентської молоді обов’язково мають бути керівник та заступник керівника, вік та досвід яких відповідають вимогам Правил проведення туристських подорожей з учнівською та студентською молоддю України.

У інших командах повинен бути керівник, віком не менше 18 років.

4.6 Відповідальність за безпеку, здоров’я та життя учасників несе керівник і заступник керівника команди.


^ 5. Програма та умови проведення

5.1 Програма:

27 квітня – заїзд команд, реєстрація, нарада з представниками команд;


28 квітня – урочисте відкриття, старт змагань об 11.00;

28 квітня – 05 травня – проходження маршруту змагань;

05 травня – закриття змагань, від’їзд команд після 17.00.

5.2 Змагання полягають у проходженні командами визначеного маршруту через встановлені контрольні пункти (КП) дистанції з подоланням технічних етапів та КП орієнтування відповідно до даного Положення та Умов проходження маршруту змагань.

Маршрут відповідає вимогам походів третього ступеня, І, II категорії складності пішохідних спортивних походів.


^ 6. Порядок та термін подачі заявок, необхідна документація

6.1 Для участі в змаганнях необхідно не пізніше 23 квітня 2012 року подати попередню заявку, зареєструвавши команду на сайті www.steger.com.ua в розділі “Попередня реєстрація“ та внести незворотній стартовий внесок.

6.2 Після подання попередньої заявки керівник команди (представник) отримує попередні умови змагань.

6.3 До виїзду на місце проведення змагань команди учнівської та студентської молоді повинні отримати маршрутну книжку (для походів І та ІІ к.с.) або маршрутний лист для ступеневого походу в Маршрутно-кваліфікаційній комісії закладів освіти з відповідними повноваженнями за місцем проживання учасників (керівника).

Інші команди повинні отримати маршрутну книжку (для походів І та ІІ к.с.) або маршрутний лист для ступеневого походу в Маршрутно-кваліфікаційній комісії закладів освіти, Федерації спортивного туризму України з відповідними повноваженнями за місцем проживання учасників (керівника).


^ 7. Умови заліку та визначення результатів

7.1 На фініші ГСК реєструє бали, які набрала команда під час проходження маршруту. Місце команди визначається за сумою балів за проходження дистанції та балів за проходження технічних етапів, розміщених на КП відповідно до поданого в ГСК електронного фото-звіту проходження всіх КП та маршруту (фото всієї команди, крім того хто фотографує, біля визначених КП). Для команд ІІ категорії складності також обов’язковим є подання записаного треку походу через GPS навігатор.

7.2 Перші місця отримують команди, які дійшли до фінішу в повному складі й мають зараховані всі КП, технічні етапи та КП орієнтування; далі - команди, які фінішували в повному складі та мають зараховані не всі КП орієнтування та технічні етапи (хто пройшов більше КП орієнтування займає місця попереду); потім - команди, які подолали дистанцію неповним складом (в кого зійшло менше учасників та пройшли більше КП орієнтування займають місця попереду). Команди, які пропустили хоча б один КП дистанції вважаються такими, що зійшли з маршруту і не беруть участі у заліку.


^ 8. Нагородження переможців

8.1 Нагородження передбачає відзначення трьох кращих команд на маршрутах третього ступеня, першої та другої категорії складності окремо.

8.2 Команди, які посіли І-ІІІ місця нагороджуються дипломами організаторів змагань в кожній категорії та ступені складності окремо. Кубками, а також сертифікатами та цінними подарунками від спонсорів змагань, нагороджуються команди, які посіли перші місця на маршруті походу третього ступеня складності, І, ІІ категорії складності.

8.3 Всі учасники змагань, які дійшли до фінішу, нагороджуються дипломами Оргкомітету та відзнаками змагань.


9. Фінансування

9.1 Витрати на підготовку маршруту, організацію змагань та проведення нагородження здійснюється за рахунок коштів організаторів, стартових внесків команд та спонсорських коштів.

9.2 Витрати, пов’язані з відрядженням та участю команд в змаганнях (проїзд, перевезення вантажу, харчування, технічне укомплектування, медичне страхування учасників, прокат спорядження на період змагань) - за рахунок учасників або організації чи установи, що відряджають дані команди.


10. Внесення змін до Умов проведення Змагань

10.1 Зміни до Умов проведення Змагань можуть вносити організатори – з огляду на погодні умови та інші об’єктивні причини.

10.2 Організатори заздалегідь повідомляють учасників про зміни, внесені в Умови чи терміни проведення Змагань.Похожие:

Про проведення відкритих змагань iconПро проведення відкритих змагань серед учнівської молоді зі спелеоорієнтування
Кубок пам’яті Володимира Олександровича Радзієвського відповідно до плану, що додається. Організатори змагань Тернопільський обласний...
Про проведення відкритих змагань iconПоложення про змагання з дистанційних кінних пробігів I. Визначення змагань статус змагань: відкриті клубні змагання. Категорія: cench 15 (діти віком від 12 до 14 років); cen 15; cen 30; cen 45. Місце проведення змагань
Місце проведення змагань: кк "Заречное", с Зарічне, Сімферопольского р-ну, ар крим
Про проведення відкритих змагань iconПро проведення відкритих змагань
Монмолодьспорт від 13. 12. 2012 №1409 з 27 по 29 вересня 2013 ц р на території Львівської області відбудуться Х всеукраїнські юнацькі...
Про проведення відкритих змагань iconПро проведення відкритих змагань
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управління освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської...
Про проведення відкритих змагань iconПро проведення відкритих змагань
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, департаменти (управління) освіти і науки обласних, Київської...
Про проведення відкритих змагань iconПро проведення відкритих змагань
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, департамент (управління) освіти і науки обласних, Київської...
Про проведення відкритих змагань iconПоложення про проведення зимової першості закарпатської області з футболу 2008 року. Ужгород 2008 2 І. Мета І завдання. Зимова першість проводиться з метою
Змагання проводять Управління у справах молоді та спорту ода та Федерація футболу Закарпаття. Безпосередня організація та проведення...
Про проведення відкритих змагань iconПрограма та умови проведення змагань > 3магання проводяться згідно з діючими Правилами проведення змагань з техніки спортивного туризму (пішохідний туризм) та умов змагань
Змагання проводяться з 30 липня до 02 червня 2006 р в районі м. Коростишів, Житомирської області, озеро-кар`єр
Про проведення відкритих змагань iconПоложення про суддів з військово-спортивних багатоборств, та виконані всі умови діючих правил
Правила змагань (в подальшому Правила) встановлюють вимоги що до порядку проведення змагань, права та обов’язки суддівської колегії,...
Про проведення відкритих змагань iconРекомендації щодо плану вання роботи
Графік проведення відкритих уроків та відкритих заходів на поточний навчальний рік
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов