Положення про всеукраїнські змагання зі спортивного туризму на 2012 рік мета та завдання icon

Положення про всеукраїнські змагання зі спортивного туризму на 2012 рік мета та завданняНазваниеПоложення про всеукраїнські змагання зі спортивного туризму на 2012 рік мета та завдання
Дата конвертации24.12.2012
Размер152.99 Kb.
ТипПоложення
скачать >>>ЗАТВЕРДЖУЮ
ЗАТВЕРДЖУЮ


Президент Федерації спортивного туризму України

Заступник Голови Державної служби молоді та спорту України___________________А.С. Матвієнко

_________________ В.М. Сисюк
«27» 12. 2011 р.

Наказ № 138 від «13» 01. 2012 р.

^

П О Л О Ж Е Н Н Я


про всеукраїнські змагання

зі спортивного туризму на 2012 рік


 1. МЕТА ТА ЗАВДАННЯ


Всеукраїнські змагання зі спортивного туризму проводяться з метою подальшого розвитку спортивного туризму в Україні як ефективного засобу підвищення ролі фізичної культури і спорту у всебічному гармонійному розвитку особи, сприяння формуванню здорового способу життя населення.

Головні завдання змагань:

 • пропаганда та популяризація спортивного туризму серед широких верств населення України як потужного засобу зміцнення здоров’я і виховання патріотизму, формування свідомості людини щодо повсякденного ведення здорового способу життя, особливо, серед молодого покоління;

 • перевірка та підвищення рівня технічної та тактичної майстерності спортсменів;

 • визначення найсильніших команд України з видів спортивного туризму (СТ) та спортивних походів за видами СТ;

 • виявлення перспективного резерву СТ для збірних команд України;

 • сприяння підвищенню безпеки змагань та спортивних походів з видів туризму;

 • сприяння моніторингу та визначення рейтингу регіонів з розвитку СТ в Україні.
 1. ^ ТЕРМІНИ ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ


Всеукраїнські змагання зі спортивного туризму проводяться протягом 2012 року відповідно до календаря змагань України (табл.1).


Таблиця 1.

^ Календарний план всеукраїнських змагань

зі спортивного туризму на 2012 рік


Назва

Строк початку/ закінчення

Три- вал.

Місце-провед.

Вид зма- гань

4. Всеукраїнські змагання зі спортивного туризму (гірського) на сніжно-льодово-скельних дистанціях

23.02.12
26.02.12

4

Львівська областьO/K^ 3. КЕРІВНИЦТВО ЗМАГАННЯМИ


3.1. Загальне керівництво підготовкою та проведенням змагань здійснюють Державна служба в справах молоді та спорту Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України (далі Міністерство) та Федерація спортивного туризму України (далі – Федерація або ФСТУ).

3.2. Безпосереднє проведення змагань (залежно від місця проведення) покладається на органи виконавчої влади з питань фізичної культури та спорту АР Крим, областей та міст Києва та Севастополя, а також головну суддівську колегію (далі – ГСК), затверджену Федерацією. Головного суддю змагань за поданням Федерації затверджує Міністерство згідно з регламентом. Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану спортивних заходів України на 2012 рік та згідно з діючими Правилами змагань зі спортивного туризму (надалі – Правила), що затверджені Міністерством.

3.3. Відповідальність за дотримання правил безпеки та здоров’я учасників під час проведення змагань покладається на головного суддю згідно з діючими Правилами змагань зі спортивного туризму та «Положенням про медичне забезпечення спортивно-масових заходів» (наказ Мінохорони здоров’я України від 27.10.2008,

№ 614 та наказ Мінсім’ямолодьспорту України від 17.11.2008, № 4557).

3.4. У своїй звітності про проведення змагань ГСК надає ФСТУ: звіт головного судді змагань, Умови проведення змагань (у разі оголошення), заявочні матеріали, протоколи особистих та командних результатів за видами змагань (дистанціями), зведені протоколи командних результатів, оціночну відомість роботи суддів, а також відомість підрахунку очок згідно з таблицею очок ВСМ Держслужби сім’і та спорту у тому числі для ФСТ “Динамо”, “Україна”, “Спартак”, “Колос”, ЦСК Міністерства оборони України, Комітету з фізичної культури і спорту Міністерства освіти та науки України.

Якщо у число команд, що зайняли 1- 8 місце, попадає декілька команд з одного регіону, то їх очки складаються для цього регіону. Якщо у цих командах є учасники з різних товариств, то їх очки зараховуються до цих товариств.


^ 4. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ


4.1. До участі у всеукраїнських змаганнях допускаються збірні команди Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя, клубів та спортсмени особисто. Кількість команд від території не обмежена.

Спортсмени - громадяни інших країн можуть брати участь у чемпіонатах та Кубках України поза конкурсом.

4.2. До участі у змаганнях допускаються спортсмени, які за віком та спортивною кваліфікацією, відповідають вимогам Правил змагань зі спортивного туризму в частині, що стосується класу дистанцій (п.3.3.2). На змаганнях юнаків та юніорів вік учасників визначається Положенням про змагання.

На змаганнях з водних видів туризму усі учасники повинні вміти плавати, про що останні засвідчують письмово в іменній заявці.

4.3. В залежності від кількості команд з відповідною спортивною кваліфікацією учасників, змагання можуть проводитись на дистанціях різного класу.


^ 5. ЗАГАЛЬНІ УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ


5.1. Змагання проводяться згідно з Правилами змагань зі спортивного туризму, затвердженими Міністерством 24.04.2008 року. Загальнокомандний підрахунок очок згідно з таблицею ВСМ Держслужби молоді та спорту серед команд (територій та ФСТ) визначається на базі підрахунку очок ВСМ на 2012 рік за встановленою керівним органом з питань фізичної культури і спорту актуальною методикою.

5.2. Відповідальність за якість та безпечне використання командного та особистого спорядження несе представник команди та самі учасники відповідно.

5.3. Відповідальність за підготовку учасників команд та дотримання учасниками вимог правил безпеки під час змагань несуть представники команд.


^ 6. ПРОГРАМА ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАНЬ

НА 2012 РІК


6.4. Всеукраїнські змагання зі спортивного туризму (гірського)

на сніжно-льодово-скельних дистанціях

6.4.1. Змагання проводяться з 23 до 26 лютого у Львівській області.

6.4.2. Склад команди до 8 осіб, основний склад – 4 учасники у т. ч. не менше 1 жінки, представник команди – 1 (може бути членом команди), запасні – до 2 учасників, суддя не нижче ІІ категорії (спеціалізація – змагання з гірського туризму).

^ 6.4.3. Змагання командні, проводяться на дистанції IV класу на сніжно-льодово-скельному рельєфі з виду «Гірські перешкоди» з елементами виду «Рятувальні технічні прийоми». В залежності від погодних умов дистанція може бути об’єднаною обо роздільною

6.4.4. Для організації суддівської страховки команди під час проходження мандатної комісії здають до ГСК у тимчасове використання по одній основній вірьовці діаметром 10–12 мм та довжиною не менше 40 метрів, а також по три карабіни. Зазначене спорядження використовується для організації суддівської страховки та повертається командам після закінчення змагань.

6.4.5. Програма змагань:


1 день

Заїзд учасників змагань. Робота мандатної комісії з 9:00 до 14:00. Показ дистанцій, нарада ГСК з представниками команд, жеребкування.

2 день
      1. Відкриття змагань, змагання за порядком, встановленим ГСК.

3 день
      1. Змагання за порядком, встановленим ГСК

4 день

Закінчення змагань, підведення підсумків, нагородження переможців та урочисте закриття змагань. Від’їзд учасників.


6.4.6. Результати змагань визначаються згідно з п. 3.15.8.2 Правил на відповідній дистанції та умов.

6.4.7. Додаткова інформація: по e-mail: nitercon@bk.ru, тел. 050-318-37-14 – Козій Віктор Георгійович.

* * *

7. Нагородження


7.1. Учасники змагань, які посіли І-III місця в особистому або командному заліку в чемпіонаті України серед дорослих та юніорів, нагороджуються дипломами і медалями Держмолодьспорту України відповідних ступенів.

Команди, які посіли І-ІІІ місця в загальному заліку – дипломами Держмолодьспорту України.

7.2. Команди, які посіли І-III місця у Кубку України нагороджуються дипломами, кубками, а учасники - дипломами Держмолодьспорту України.

7.3. Команди та учасники, які посіли І-III місця у Всеукраїнських змаганнях нагороджуються дипломами Держмолодьспорту України.

7.4. Тренер, який підготував команду-переможця змагань, нагороджується дипломом Держмолодьспорту України.

* * *

^ 8. Умови прийому учасників змагань.

Фінансування


8.1. Розміщення учасників змагань проводиться, як правило, у польових умовах, якщо не передбачено інше. Команди повинні мати усе необхідне для проживання у польових умовах та самостійного приготування їжі. Умови розміщення повідомляються додатково (див. пункти – „Додаткова інформація”).

8.2. Команди повинні мати усе необхідне спорядження для участі у змаганнях відповідно до Правил, у т.ч. єдину спортивну форму та транспарант з назвою області для участі в відкритті та закритті змагань, а також у змаганнях на дистанціях.

Витрати на відрядження учасників, суддів від команд та тренерів-представників (страхування спортсменів, проїзд в обох напрямках, оплата за розміщення, харчування, добові) відносяться за рахунок коштів організацій, що відряджають.

8.3. Витрати, що пов’язані з організацією змагань, відповідно до Єдиного календарного плану спортивних заходів України на 2012 рік та згідно з затвердженим кошторисом, несе Держслужба.

Часткові витрати на організацію змагань передбачаються за рахунок Федерації та інших коштів, залучених Федерацією, позабюджетних надходжень, які надійшли на рахунок Федерації цільовим призначенням на розвиток відповідного виду спортивного туризму.

* * *


^ 9. Медичне забезпечення змагань


Медичне забезпечення змагань здійснюється у відповідності до «Положення про медичне забезпечення спортивно-масових заходів», що затверджено наказом Міністерства охорони здоров'я України від 27.10.2008 № 614.

Медичне забезпечення спортивно-масових заходів здійснюється Українським центром спортивної медицини, обласними та міськими диспансерами, центрами незалежно від їх відомчого підпорядкування, відділеннями спортивної медицини лікувально-профілактичних закладів загальної мережі. Для медичного забезпечення змагань залучаються кваліфіковані медичні працівники. Присутність лікаря із спортивної медицини обов’язкова на змаганнях всіх рівнів. Лікарські бригади, які обслуговують спортивно-масові заходи, повинні мати все необхідне для надання невідкладної медичної допомоги та транспортування постраждалих у відповідні лікувально-профілактичні заклади.

Лікар змагань входить до складу суддівської колегії на правах заступника головного судді. Всі його рішення в межах компетентності обов’язкові для учасників, суддів, організаторів змагань.

Лікар представляє в організаційний комітет або суддівську колегію план медичного забезпечення змагань та звіт після їх закінчення згідно із затвердженою формою.

* * *

^ 10. Підготовка спортивних споруд


Відповідно до наказу Мінсім’ямолодьспорту від 26 квітня 2004 року № 1274 “Про додаткові заходи щодо попередження травматизму та запобігання нещасним випадкам у спортивній діяльності” :

- підготовка спортивних споруд покладається на їх власників;

- контроль за підготовкою спортивних споруд при проведенні змагань здійснює робоча комісія, яка утворена відповідними державними адміністраціями (АР Крим, обласними та мм. Києва і Севастополя).

- відповідальність за виконанням вимог заходів безпеки під час проведення змагань покладається на головного суддю.

Власник спортивної споруди не менше ніж за 4 години до початку змагань зобов’язаний подати до робочої комісії акт про її готовність до проведення змагань.

Невиконання вимог, передбачених цим пунктом, що стали причиною виникнення надзвичайних обставин під час проведення змагань, спонукає до відповідальності, передбаченої чинним законодавством України.


* * *

11. Заявки


Попередні заявки на участь у змаганнях з видів спортивного туризму надсилаються не пізніше як за 30 днів до початку змагань до Федерації спортивного туризму України за адресою:

^ ФСТУ, а/с № 497, м.Київ-1, 01001, або на електронну адресу ФСТУ: fstu@optima.com.ua або на телефон/факс ФСТУ: (044) 531-90-28.


Іменна заявка на участь у змаганнях за встановленою формою повинна бути завірена: підписом лікаря та печаткою регіонального фізкультурно-спортивного диспансеру, органом виконавчої влади з питань фізичної культури та спорту АР Крим, областей, міст Києва та Севастополя, територіальним осередком ФСТУ та подається до мандатної комісії на місці змагань.

Учасники повинні мати з собою документи, що засвідчують особу з датою народження, підтвердження спортивної кваліфікації та страховий поліс від нещасних випадків, дійсний на час змагань та у дорозі. Умови договору страхування повинні передбачати участь у спортивних змаганнях.

До змагань допускаються лише команди та учасники, які заявили про свою участь в установлений для попередніх заявок термін та під час роботи мандатної комісії.

Оперативна інформація про кількість учасників, кількість регіонів та призові місця команд-учасниць надається до Держслужби у день закінчення змагань (не пізніше 8:00 наступного дня) за телефоном:

^ 098-4644063 – Ішков Ігор та на е-mail: Igor Ishkov

Протоколи з результатами змагань (спортивні показники та розрахунки завойованих очок), оригінали заявок, звіт головного судді, подаються до Держслужби протягом 5 (п’яти) днів після закінчення змагань на адресу:

Держслужба сім’і та спорту України (відділ розвитку неолімпійських видів спорту)

вул. Еспланадна, 42, м. Київ, 01601, Україна


Це Положення, відповідно до погодних умов та інших об’єктивних причин, може коригуватись у частині місця та термінів проведення змагань.


^ ДАНЕ ПОЛОЖЕННЯ Є ОФІЦІЙНИМ ВИКЛИКОМ НА ЗМАГАННЯ


Департамент спорту вищих досягнень.


Горная комиссия ФСТУ

Львовская областная федерация спортивного туризма


^ ИНФОРМАЦИОННОЕ СООБЩЕНИЕ

для участников «Всеукраинских соревнований

по спортивному туризму (горному) на снежно-ледово-скальных дистанциях»

Цель настоящего сообщения – информировать федерации спортивного туризма, горные комиссии и туристскую общественность, желающих принять участие во Всеукраинских соревнованиях по спортивному горному туризму на снежно-ледово-скальных дистанциях, об отдельных изменениях и уточнениях.

В рамках «Положения о всеукраинских соревнованиях по спортивному туризму на 2012 год», утвержденного Президентом ФСТУ 27.12.2011 года и заместителем председателя Государственной службы молодежи и спорта Украины 13.01.2012 г. (приказ № 138 от 13.01.2012г.), обращаем ваше внимание на следующие требования и изменения:


^ 1. Именная заявка на участие во Всеукраинских соревнованиях согласно требованиям Госслужбы молодежи и спорта Украины должна быть установленной формы (см. образец) и заверена:

- подписью президента и печатью областной федерации;

- подписью начальника управления и печатью областного управления по делам молодежи и спорта при обладминистрации;

- подписью врача с указанием общего количества допущенных к выступлению участников, заверенной печатью областного врачебно-физкультурного диспансера (ВФД).


^ Медицинский допуск каждого участника (основного состава и запасных) так же должен быть подтвержден подписью врача, заверенной печатью ВФД.

Страховой полис от несчастных случаев должен быть действительным на время участия в соревнованиях и время пребывания в дороге. Условия договора страхования должны предусматривать участие в спортивных соревнованиях.


^ 2. Название команды не должно содержать частных наименований («Горизонт», МКС, КПИ), а отражать территориальную принадлежность (команда Донецкой области – 1, Львовской области – 2) и обязательно указано физкультурно-спортивное общество (ФСО) для каждого участника («Динамо», «Спартак», «Авангард», «Колос», «Украина», ЦСК Министерства обороны Украины (ЦСК МОУ) или Комитет по физической культуре и спорту Министерства образования и науки Украины (КФКС МОНУ)).


^ 3. Уточняется место проведения соревнований.

Соревнования будут проведены:

- при наличии льда – в с. Верхнее Синевидное Сколевского района Львовской области (см. схему и п. 11.5 – варианты подъезда);

- при отсутствии льда – на Чатовых скалах (во Львове).


^ 4. Конкретизирована программа соревнований.

Соревнования связок (мужских и смешанных) проводятся с раздельным зачётом и подведением общекомандных результатов на дистанциях IV класса на скально-ледовом или скальном рельефе по двум видам программы:

- «Горные препятствия» и «Спасательные технические приемы».

Дополнительная часть может предусматривать командные выступления после прохождения основной части дистанции.


^ 5. Регламент соревнований:


23 февраля 2012 г.

08-00 – 16.00 – заезд участников соревнований.

12-00 – 16-00 – работа мандатной комиссии.

16-30 – 17-30 – показ дистанций.

20-00 – 20-30 – торжественное открытие соревнований.

20-30 – 22-00 – совещание ГСК с представителями команд, жеребьевка.


24 февраля 2012 г.

09-00 – 18-00 – проведение соревнований.

20-30 – 22.00 – совещание ГСК с представителями.


25 февраля 2012 г.

09-00 – 18-00 – проведение соревнований.

20-30 – 22.00 – совещание ГСК с представителями.


26 февраля 2012 г.

09-00 – 11.00 – завершение проведения соревнований.

11-00 – 13-00 – подведение итогов соревнований.

13-00 – 13-30 – заседание ГСК с представителями команд.

13-30 – 14-30 – торжественное закрытие соревнований, награждение победителей

и призёров, разъезд участников.


^ 6. Во время прохождения мандатной комиссии команды в обязательном порядке сдают в ГСК:

6.1. Стартовый взнос – в размере 15.00 грн. с одного участника команды.

6.2. Экологический взнос в размере 40 грн, который возвращается командам перед отъездом в полном объёме при отсутствии претензий по чистоте места проживания со стороны комендантской службы.


^ 7. При отсутствии судьи не ниже 2 категории и специализации не по горному туризму команда платит штраф в размере 40 грн.

8. Программа соревнований предусматривает:

8.1. Вид «Горные препятствия» – подъёмы участников (со сменой и без смены ведущего), вдоль склона свободным и комбинированным лазанием, а также по перилам на зажимах, спуски по верёвке, в том числе с самовыпуском и др.:

- при ледовом склоне – подъёмы на передних зубьях кошек с использованием ледовых молотков (айс фи-фи) и установкой ТСП (ледобуров);

- при скальном склоне – способом «драй тулинг» (с использованием ледового снаряжения).

Максимальная высота подъёма составляет 20 м.

^ 8.2. Вид «Спасательные технические приемы» – выполнение спецприёмов:

- подъёма «пострадавшего» из трещины способами «левая-правая», «грудь-нога», «зажим-нога», «подвижный блок», «короткий полиспаст»;

- подъёмы «самовылазом» способами «зажим-верёвка» (на 1-ом зажиме), «рука-рука» (на 2-х зажимах), «зажим-стремя» (на 1-ом стремени + зажим), «стремя-стремя» (на 2-х стременах), в том числе подъём вдоль крутонаклонных командных перил;

- спуск «пострадавшего» за спиной сопровождающего, в сопровождении с самовыпуском, самостоятельно вниз и по крутонаклонным перилам с использованием «ножного полиспаста» и самонаведением.

Максимальная протяжённость крутонаклонной переправы – до 30 м.


^ 9. Протесты принимаются под залог в размере стартового взноса команды (п. 6.1).

10. Остальные условия участия в соревнованиях – согласно «Положению о всеукраинских соревнованиях по спортивному туризму на 2012 год».


^ 11. Дополнительная информация:

11.1. Проживание в деревянных отапливаемых домиках (без постельных принадлежностей) – до 15.00 грн в сутки с человека. Питание участники организуют самостоятельно.


^ 11.2. Проезд к месту соревнований возможен несколькими вариантами:

1. Через Сколе – поездами на Чоп, Мукачево, Ужгород (Киев – Чоп, Киев – Ужгород, Харьков – Ужгород). От Сколе автобусом Сколе – Львов доехать до с. Верхнее Синевидное (около 10 км), стоимость проезда 5 грн.

2. Через Львов.

1) С главного ж.д. вокзала:

- любым поездом на Чоп, Ужгород или Мукачево (уточнить, чтобы останавливался в селе Верхнее Синевидное);

- электричками «повышенного комфорта» Львов – Мукачево, отправление 07-01 ( 08-51 в Сколе) и Львов – Ужгород 16-06 (17-40 в Сколе), стоимость проезда от 13 грн. (в зависимости от комфортности вагона).

2) ^ С привокзальной площади автобусом. Около главного ж.д. вокзала есть автовокзал, с которого каждые 30 минут отправляются автобусы Львов – Сколе (или другие маршруты, которые проходят через В. Синевидное), стоимость проезда – 26 грн.


 1. ^ С пригородного ж.д. вокзала – электричками Львов – Лавочное, отправление 08-26, 14-00, 18-42, Львов-Ужгород, отправление в 17-40. Эти электрички останавливаются в Верхнем Синевидном, время в пути – около 2,5 час.

Пригородный вокзал расположен в 800 метрах от главного вокзала (в сторону города), можно проехать 1 остановку на трамвае. В помещении вокзала есть платные и бесплатные залы ожидания. Самый тихий бесплатный зал на втором этаже (вход с первого перрона). Есть душ, платные туалеты.


^ 11.3. Подход к месту базового лагеря по прибытию в село В. Синевидное:

- автобусом из Сколе – в зависимости от места остановки пройти вперёд или вернуться назад около 100 м (спросить перед выходом) и двигаться в сторону реки к ж.д. станции «Верхнее Синевидное» (маленькое одноэтажное здание и, как правило, всегда закрыто);

- от ж.д. станции «Верхнее Синевидное» переходим через железнодорожные пути и двигаемся между редко расположенными домиками в сторону р. Опир. За селом на пустыре обходим разрушенные здания и сооружения, оставив их справа (кроме одного, находящегося слева в удалении), и вдоль тропы, уходящей тоже вправо, примерно через 20 мин. общей ходьбы выходим к забору базового лагеря, который обходим по тропе (центральный вход со стороны реки).

Расписание электричек по ст. В.Синевидное. На Львов: Лавочное – Львов 5-42, 9-43, 12-22, Мукачево – Стрый 18-37; на Лавочное: Львов – Лавочное 11-17, 16-22, 21-21, Львов – Мукачево 19-52.


11.4. Контактный телефон главного судьи соревнований – (093)-491-75-90 - Бережной Николай Григорьевич.


11.5. Контактный телефон по проведению соревнований – 095 – 421 – 04 - 05 или

e-mail tryte@uk.net - Дябло Татьяна Георгиевна.


ОРГКОМИТЕТПохожие:

Положення про всеукраїнські змагання зі спортивного туризму на 2012 рік мета та завдання iconПоложення про всеукраїнські змагання зі спортивного туризму на 2012 рік мета та завдання
Всеукраїнські змагання зі спортивного туризму проводяться з метою подальшого розвитку спортивного туризму в Україні як ефективного...
Положення про всеукраїнські змагання зі спортивного туризму на 2012 рік мета та завдання iconПоложення про всеукраїнські змагання зі спортивного туризму на 2007 рік мета та завдання
Всеукраїнські змагання зі спортивного туризму проводяться з метою подальшого розвитку спортивного туризму в Україні як ефективного...
Положення про всеукраїнські змагання зі спортивного туризму на 2012 рік мета та завдання iconПоложення про всеукраїнські змагання зі спортивного туризму на 2008 рік мета та завдання
Всеукраїнські змагання зі спортивного туризму (Далі ст) проводяться з метою подальшого розвитку спортивного туризму в Україні як...
Положення про всеукраїнські змагання зі спортивного туризму на 2012 рік мета та завдання iconПоложення про всеукраїнські змагання зі спортивного туризму на 2006 рік мета та завдання
Голова Комітету фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України
Положення про всеукраїнські змагання зі спортивного туризму на 2012 рік мета та завдання iconПоложення про всеукраїнські змагання зі спортивного туризму на 2009 рік мета та завдання
Ст проводяться з метою подальшого розвитку спортивного туризму в Україні як ефективного засобу підвищення ролі фізичної культури...
Положення про всеукраїнські змагання зі спортивного туризму на 2012 рік мета та завдання iconПоложення про всеукраїнські змагання зі спортивного туризму на 2009 рік мета та завдання
Ст проводяться з метою подальшого розвитку спортивного туризму в Україні як ефективного засобу підвищення ролі фізичної культури...
Положення про всеукраїнські змагання зі спортивного туризму на 2012 рік мета та завдання iconПоложення про всеукраїнські змагання зі спортивного туризму на 2010 рік мета та завдання
Ст проводяться з метою подальшого розвитку спортивного туризму в Україні як ефективного засобу підвищення ролі фізичної культури...
Положення про всеукраїнські змагання зі спортивного туризму на 2012 рік мета та завдання iconПоложення про відкриті змагання м. Києва зі спортивного водного туризму в закритих приміщеннях. Мета та завдання змагань
Відкриті змагання з спортивного водного туризму у закритих приміщеннях проводяться з метою залучення молоді та широких верств населення...
Положення про всеукраїнські змагання зі спортивного туризму на 2012 рік мета та завдання iconПоложення про всеукраїнські та міжнародні змагання зі спортивного орієнтування на 2013 рік київ 2013 мета та завдання змагання проводяться з метою
Загальне керівництво підготовкою та проведенням змагань здійснює департамент спорту вищих досягнень Державної служби молоді та спорту...
Положення про всеукраїнські змагання зі спортивного туризму на 2012 рік мета та завдання iconПоложення про всеукраїнські змагання з кунгфу на 2011 рік мета І завдання. Всеукраїнські змагання з кунгфу проводяться з метою: подальшого розвитку І популяризації кунгфу в Україні
Кубок України з кунгфу (таолу, тайцзіцюань, саньда, туйшоу) проводиться 22-23 січня 2011р в м. Сімферополі
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов