Попередні Умови проходження дистанції «Крос-похід» Чемпіонату України серед юніорів з пішохідного туризму-2013 icon

Попередні Умови проходження дистанції «Крос-похід» Чемпіонату України серед юніорів з пішохідного туризму-2013НазваниеПопередні Умови проходження дистанції «Крос-похід» Чемпіонату України серед юніорів з пішохідного туризму-2013
Дата конвертации20.09.2013
Размер52.72 Kb.
ТипДокументы
скачать >>>


Попередні Умови проходження дистанції «Крос-похід»

Чемпіонату України серед юніорів з пішохідного туризму-2013


Оргкомітет спільно з Головною суддівською колегією мають право внести зміни до цих Умов в бік полегшення (відповідно до п.1.4.4. Правил змагань зі спортивного туризму). Суддівство змагань здійснюється згідно з Правилами змагань зі спортивного туризму (пішохідний туризм), затверджених Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту 24.04.2008 р. (далі – Правила змагань) та Настанов з проведення змагань з пішохідного туризму, затверджених рішенням виконкому Федерації спортивного туризму України 24.12.2012 р.

В попередніх Умовах надається інформація про параметри етапів, про умови проходження, які не вказані в Правилах та Настановах. Інформація з Правил та Настанов на якій ГСК вважає за необхідне акцентувати увагу представників та учасників продубльована в Умовах.

Вимоги щодо використання командних петель (карабінів) для обладнання ПО, ВО або ЛО, згідно з Настановами.

Скорочення

ПС - пункт страховки

ПСП - подвійні суддівські перила с/с

КС - командна страховка

СС - суддівська страховка

СП - суддівські перила

КП - командні перила

ПО - поліспастова опора

ВО - вантажна опора

ЛО - локальна опора

ЗСК - заглушений суддівський карабін

ППС - проміжній пункт страховки

ПЗЧ - проміжний заданий час


с/с - самостраховка

к.л. - контрольна лінія

ЗЧ - заданий час

Опт.Ч - оптимальний час

КЧ - контрольний час

ВД - вихідна ділянка

ЦД - цільова ділянка

ДП - ділянка перешкоди

БЗ - зона етапу безпечна

НЗ - зона етапу небезпечна

ОЛ - обмежувальна лінія

ІСС - індивідуальна страхувальна система


Загальні положення

1. Клас дистанції - ІV (86,8 б.)

2. Довжина – до 10000 м.

3. Набір висоти - 100 м.

4. Кількість технічних етапів - 7, з них 7 з самонаведенням, спецзавдань - 1.

5. Суддівські обмеження часу (орієнтовні):

- КЧ (контрольний час) ~ 4 год. 20хв.

- Опт.Ч (оптимальний час) ~ 4 год. 00 хв.

- ЗЧ (заданий час) встановлюється на кожному етапі.

Остаточні значення ЗЧ, КЧ, Опт.Ч та порядок проходження етапів будуть оголошені не пізніше ніж за 24 години до старту першої команди.

6. Всі учасники змагань повинні бути забезпечені: ІСС, захисними касками з номерами учасників та літерою «К» у капітана, формою, яка повинна закривати лікті і коліна; (вимоги п.п. 3.13.4.12 - 3.13.4.17 «Правил змагань»).

7. Склад команди 6 чоловік (не менше 2 дівчат).

8. Орієнтовний стартовий інтервал ~ 18-20 хв. Звірка годинників, отримання карти та командної картки – за 5 хвилин до старту.

9. Команда прибуває на старт за 20 хв. для проходження технічної комісії; заповнює декларацію о наявності командного спорядження; повинна мати аптечку (два стерильних бинти довжиною не менш 3 м., 50 мл. розчину перекису водню, 20 мл. «зеленки» або «йоду», 50 г. стерильної вати, знеболююче). Кількість командного спорядження на старті, на всіх етапах та на фініші повинно відповідати заявленому (що записано в декларації).

10. Дистанція крос-походу складена за системою «ралі». Команда проходить всі етапи за часовим графіком в заданому напрямку, орієнтування по карті М 1:15000, Н = 5м.

11. На кожному етапі ЗЧ фіксується по закінченню роботи на відповідному етапі (п. 2.1.2 Настанов). За перевищення ЗЧ на етапі команда (учасники) отримує штраф за п.п. 6.20.1, 6.40.1. Командне спорядження, яке на момент закінчення ЗЧ не перетнуло контрольну лінію ЦД етапу вважається втраченим і штрафується згідно Правил та Настанов (за п.п. 3.1.1, 3.1.2, 3.2(10)1 - якщо команда вклалася в ЗЧ; за п. 3.3(20)1 - якщо команда перевищила ЗЧ).

12. Команда, яка не з’явилась на етапі в зазначений час, отримує штраф за непроходження етапу усіма учасниками (потерпілим) за п.п. 6.20.1, 6.40.1. та за втрату спорядження за п. 3.3(20)1.

13. Подоланням (проходженням) етапу учасником (потерпілим) вважається закінчення руху на етапі (п. 2.2.2 Настанов). При закінченні ЗЧ наявність штрафу за п. 6.20.1 (6.40.1) Настанов фіксується, якщо учасник (потерпілий) не подолав (не пройшов) етап.


Перелік можливих етапів та умови проходження дистанції

1. Крутопохила навісна переправа вниз 3А (11,2 б.). Швидкісний етап. ЗЧ-16 хв.

Довжина етапу - до 20м. Крутизна схилу - більш 50°. Крутизна нахилу перил - 30°.

^ Обладнання етап: 3 ПО (2 ЗСК + 1 петля), 2 ВО (1 ЗСК + 1петля), ПСП, к.л. на початку ПСП, лінія наступу* – на ВД (НЗ); 3 ПО (2 ЗСК + 1 петля), 2 ВО (2 петлі), к.л. – на ЦД (БЗ).

Перший учасник здійснює спуск по вертикальних КП з верхньою КС. Транспортування вантажу першому учаснику дозволяється. Команда для переправи наводить подвійні КП.

* - межа руху по рельєфу або торкання рельєфу.


^ 2.Траверс схилу 2А (12 б.). ЗЧ-14 хв.

Довжина етапу - до 40 м. Крутизна схилу - більше 50°.1-ша ділянка похила вгору; 2, 3, 4, 5, 6 – горизонтальні.

Обладнання етапу: Похила ділянка: 2 ВО (2 петлі), к.л. – на ВД (БЗ); ОЛ, 2 ППС (2 петлі) – на ДП; 2 ВО (ЗСК + петля) – на ЦД (НЗ). Горизонтальна ділянка: 2 ВО (ЗСК + петля) – на ВД (НЗ), 4 ППС (4 петлі) – на ДП, 2 ВО (2 петлі), к.л. – на ЦД (БЗ).

Перший учасник рухається вільним лазінням з нижньою КС, використовуючи ППС. Транспортування вантажу учасникам, які рухаються з КС заборонено Інші учасники по КП. Останній учасник рухається по КП або як перший.

^ 3. Транспортування «потерпілого» в ношах по навісній переправі через яр 3А (14.0 б.). ЗЧ-16 хв.

Довжина етапу - до 30 м. Крутизна схилу - до 50°.

Обладнання етапу: ПО (дерево - діаметром до 70 см), ВО (дерево - діаметром до 60 см), к.л. – на ВД (БЗ) та ЦД (БЗ). Дві довгі та три короткі жердини для нош. Наповнення для нош командне.

Перший учасник рухається на ЦД вільним лазінням з КС. Транспортування вантажу першому учаснику дозволяється. Команда для переправи наводить подвійні КП.

^ 4. Переправа по колоді через яр 2Б (10.0 б.). ЗЧ-9 хв.

Довжина етапу - до 20м., колоди - до 10 м.

Обладнання етапу: ПО (дерево - діаметром до 50 см), ВО (дерево - діаметром до 50 см), к.л. – на ВД (БЗ) та ЦД (БЗ); колода, СП (з фалом) для першого учасника – на ДП.

Перший учасник рухається на ЦД по колоді з КС та страховкою за фал СП. Транспортування вантажу першому учаснику заборонено. Команда для переправи наводить КП (дозволяється одинарні).


^ 5. Переправа по мотузці з перилами через яр (з самонаведенням) 2А (10.0 б.). ЗЧ-14 хв.

Довжина етапу - до 25м. Крутизна схилу - більше 50°.

Обладнання етапу: ПО (дерево - діаметром до 50 см), ВО (дерево - діаметром до 50 см), к.л. – на ВД (БЗ) та ЦД (БЗ).

Перший учасник рухається на ЦД вільним лазінням з КС. Транспортування вантажу першому учаснику заборонено. Команда для переправи наводить верхні КП (дозволяється одинарні) та нижню мотузку.

^ 6. Підйом по схилу (з самонаведенням) 1Б (9,6 б.). ЗЧ-10 хв.

Довжина етапу - до 35 м. Крутизна схилу - до 50°.

Обладнання етапу: 2 ВО (петлі), к.л. – на ВД (БЗ); ОЛ, 5 ППС (5 петель) – на ДП; ВО (дерево - діаметром до 50 см), к.л. – на ЦД (БЗ).

Перший учасник здійснює підйом вільним лазінням з нижньою КС, використовуючи ППС. Транспортування вантажу першому учаснику дозволяється. Інші учасники піднімаються лазінням (або по КП) з верхньою КС. Паралельний підйом – заборонено.


^ 7. Переправа по колоді через річку (з самонаведенням) 3 А (12.0 б.). ЗЧ-12 хв.

Довжина колоди - до 8 м. Ширина річки – до 6 м.

Обладнання етапу: к.л., ПО та ВО (дерево – діаметром до 60 см.) – на ВД (БЗ) та ЦД (БЗ); колода, т

ри жердини для обладнання триноги на ВД.

Команда самостійно укладає колоду за допомогою триноги. Перший учасник переправляється з КС, транспортування вантажу заборонено. Команда для переправи наводить КП (дозволяється одинарні).


8. Орієнтування (спеціальні прийоми) 1А (8,0 б.).

Довжина етапу - до 4000м.

Може включати в себе орієнтування в заданому напряму та рух по лінії.Похожие:

Попередні Умови проходження дистанції «Крос-похід» Чемпіонату України серед юніорів з пішохідного туризму-2013 iconПопередні Умови проходження дистанції «Смуга перешкод (командна)» Чемпіонату України серед юніорів з пішохідного туризму-2013
Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту 24. 04. 2008 р. (далі – Правила змагань) та Настанов з проведення змагань...
Попередні Умови проходження дистанції «Крос-похід» Чемпіонату України серед юніорів з пішохідного туризму-2013 iconПопередні Умови проходження дистанцій Чемпіонату України серед юніорів з пішохідного туризму-2012
Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту 24. 04. 2008 р. (далі – Правила змагань) та Настанов з проведення змагань...
Попередні Умови проходження дистанції «Крос-похід» Чемпіонату України серед юніорів з пішохідного туризму-2013 iconПро підсумки 42-го Чемпіонату України серед юніорів з пішохідного туризму та ІІІ чемпіонату України серед юніорів з велосипедного туризму
Чемпіонатів України серед юніорів з пішохідного туризму 11 – 17 липня 2013 року на території Олександрівського району Кіровоградської...
Попередні Умови проходження дистанції «Крос-похід» Чемпіонату України серед юніорів з пішохідного туризму-2013 iconПро проведення Чемпіонатів України серед юніорів з пішохідного та велосипедного туризму
Українським державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді в с. Бірки Олександрівського районі Кіровоградської області...
Попередні Умови проходження дистанції «Крос-похід» Чемпіонату України серед юніорів з пішохідного туризму-2013 icon3-й Чемпіонат України з велосипедного туризму серед юніорів Кіровоградська область, Олександрівський р-н, 11-17. 07. 2013 р. Попередні умови проходження дистанцій
Правил змагань, у справному технічному стані з колісною базою (відстанню між осями втулок коліс) не менше 980 мм та власним контрольним...
Попередні Умови проходження дистанції «Крос-похід» Чемпіонату України серед юніорів з пішохідного туризму-2013 iconУмови проходження дистанцій Кубку України серед юніорів з пішохідного туризму у закритих приміщеннях-2012
Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту 24. 04. 2008 р. (далі – Правила змагань) та Настанов з проведення змагань...
Попередні Умови проходження дистанції «Крос-похід» Чемпіонату України серед юніорів з пішохідного туризму-2013 iconІнформація про умови проведення Кубку України серед юніорів з пішохідного туризму у закритих приміщеннях Мета та завдання
Кубок України серед юніорів з пішохідного туризму у закритих приміщеннях (далі – змагання) проводяться з метою популяризації занять...
Попередні Умови проходження дистанції «Крос-похід» Чемпіонату України серед юніорів з пішохідного туризму-2013 iconПро проведення відкритого Чемпіонату з пішохідного туризму
Закарпатським центром туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді буде проведений Відкритий Чемпіонат Закарпатської...
Попередні Умови проходження дистанції «Крос-похід» Чемпіонату України серед юніорів з пішохідного туризму-2013 iconНаказ №60-a про проведення 41-го Чемпіонату України серед юніорів з пішохідного туризму
Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 27. 01. 2012 р. №74 та наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту...
Попередні Умови проходження дистанції «Крос-похід» Чемпіонату України серед юніорів з пішохідного туризму-2013 iconМетодичні рекомендації щодо організації, проведення та суддівства змагань з техніки пішохідного туризму на дистанції "Крос-похід" (з досвіду роботи). Степаненко В.І., методист
Роль керівника подорожі полягає в умінні зосередити увагу на цінних пропозиціях колег, згрупувати їх в єдину цілеспрямовану лінію...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов