Регламент фсо україни на 2013 рік icon

Регламент фсо україни на 2013 рікНазваниеРегламент фсо україни на 2013 рік
Дата конвертации22.09.2013
Размер81.86 Kb.
ТипРегламент
скачать >>>

ФІНАНСОВО-МАЙНОВИЙ РЕГЛАМЕНТ ФСО УКРАЇНИ на 2013 рік

1. Фінансова діяльність Федерації здійснюється у відповідності до чинного законодавства України та цього регламенту.

2. Фінансові ресурси федерації можуть утворюватись з таких джерел:

2.1. Надходження за рахунок внесків (далі - внески):

2.1.1. Iндивідуальні річні членські внески (далі - річні внески);

2.1.2. Iндивідуальні заявочні внески, одержані за участь спортсмена у Національних змаганнях (Держмолодьспорт України) та заходах ФСО України (далі - заявочні внески).

2.2. Добровільні спонсорські внески фізичних та юридичних осіб (далі - спонсорські внески).

2.3. Цільові кошти, які надходять на проведення конкретного заходу або заходів (далі - цільові).

2.4. Інші джерела, що не суперечать чинному законодавству.

3. Кошти федерації направляються на забезпечення діяльності ФСО України згідно з рішеннями конференції, Президії та календарним планом заходів, що проводить Федерація.

4. Усі надходження перераховуються на розрахунковий рахунок федерації платіжними дорученнями або поштовими переказами.

Поточний рахунок ФСО України: р/р 2600 1000031699 у Київській міській філії ПАТ «Укрсоцбанк», МФО 300023, ідентифікаційний код 20067377. У виняткових випадках можлива сплата внесків готівкою.

5. Внески:

5.1. Річні членські внески:

5.1.1. Молодь, спортсмени та громадський актив:

Вік - 14 років (1999 р. н.) . Внесок - 15 грн. на рік для тих, хто сплатив внесок до 10.05.2013 року та 30 грн. на рік для тих, хто сплатив після цього терміну.

Вік – 70 років та більше (1943 р. н. та старші). Внесок -15 грн. на рік для тих, хто сплатив внесок до 10.05.2013 року та 30 грн. на рік для тих, хто сплатив після цього терміну.

Вік – до 18 років (1998-1995 р. н. ), пенсіонери за віком (чоловіки 1953-1944 р.н.; жінки 1958-1944 р. н.), інваліди. Внесок - 30 грн. на рік для тих, хто сплатив внесок до 10.05.2013 року та 60 грн. на рік для тих, хто сплатив після цього терміну.

Вік - більше 18 років (чоловіки 1994 – 1954 р. н., жінки 1994-1959 р. н.)). Внесок - 75 грн. на рік для тих, хто сплатив внесок до 10.05.2013 року та 150 грн. на рік для тих, хто сплатив після цього терміну.

5.1.2. Почесні члени ФСО України. Внесок - 0 грн. на рік.

5.2. Заявочні внески на Національних змаганнях, які проводить ФСО України.

Як правило, спортсмени, що зареєстровані в ФСО України та оплатили річний внесок, сплачують зменшений пільговий внесок, який становить половину заявочного внеску. Внесок сплачується в залежності від віку учасника:

5.2.1.Особи - до 2000 р.н. . Повний внесок – 6 грн. за кожний день змагань. Пільг немає.

5.2.2. Особи - 1999 р.н. та віком 70 років і старші (1943 р.н.). Повний внесок - 12 грн. за кожний день змагань. Пільговий внесок - 6 грн. за кожний день змагань.

5.2.3. Чоловіки та жінки 1998-1995 р.н., чоловіки 1953 – 1944 р.н. та жінки 1958 - 1944 р.н., інваліди. Повний внесок - 16 грн. за кожний день змагань. Пільговий внесок - 8 грн. за кожний день змагань, .

5.2.4. Чоловіки 1994-1954 р.н. та жінки 1994-1959 р.н. Повний внесок - 24 грн. за кожний день змагань. Пільговий внесок - 12 грн. за кожний день змагань.

5.2.5. Сім’ї осіб, які зареєстровані у ФСО України.

Внесок сім'ї – сім’я (не менше трьох осіб, які обов’язково приймають участь у змаганнях) сплачує пільговий внесок - один максимальний внесок за всіх за кожний день змагань (заявочнi та cтартовi внески)."

5.2.6. Почесні члени ФСО України заявочні (стартові) внески не сплачують.

5.2.7. Члени ФСО України, які підпадають під визначення «параолімпійці» і мають документальне підтвердження, заявочні внески не сплачують.

5.2.8. Право на пільги щодо внесків можуть мати тільки дійсні (на момент сплати заявочного внеску) члени Федерації або зареєстрована молодь, які виконали усі вимоги Реєстраційного регламенту Федерації.

5.2.9. За будь-яких умов фінансування на проведення офіційних змагань (чемпіонат, першість, кубок, світові рангові змагання, комплексні заходи, ігри та інші) заявочні внески формуються на підставі пунктів 5.2.1-5.2.6. і в повному обсязі спрямовуються до Федерації на організаційні витрати.

5.3. Стартові внески (оплата спорткарт, оренди споруд тощо). Стартовий внесок на змаганнях складається з заявочного внеску ФСО України та збільшення, яке отримує Організатор - організація (клуб), що проводить змагання.

Розмір збільшення визначається таким чином:

  • якщо змагання мають достатнє централізоване фінансування - 0 %;

  • якщо змагання не мають централізованого фінансування або централізоване фінансування недостатнє, збільшення внеску (або частка, що отримує організатор) становить до 300% від розміру внеску у Федерацію. В останньому випадку розмір збільшення визначається на підставі бюджету змагань. Організатор пропонує та узгоджує з представником ФСО України розмір збільшення внеску. В разі недосягнення згоди, питання розглядає Президія ФСО України, рішення якої є остаточним.

5.4. Компенсаційні внески:

5.4.1. Учасники, які не витримали термін надання заявки на Національні змагання, що проводить ФСО України, додатково сплачують компенсаційний внесок № 1, що дорівнює повному заявочному внеску .

5.4.2. Команди сплачують компенсаційний внесок № 2, що дорівнює половині повного заявочного внеску за всіх учасників, що фігурують у попередніх заявках, але відмовилися від участі у змаганнях.

5.4.3. Команда має право змінити у заявці (дозаявити, виключити) безпосередньо на мандатній комісії до 10% учасників, які фігурували у попередній або іменній попередній заявці. Компенсаційні внески № 1 та № 2 за цих учасників не сплачуються.

5.4.4. Команда або окремі учасники, які вислали попередню заявку, а потім відмовились від участі у змаганнях повним складом (не приїхали на змагання), також сплачують компенсаційний внесок № 2. Термін - до наступних Національних змагань або змагань ФСО України, де вони будуть приймати участь, але не більше двох місяців з першого дня пропущених змагань.

5.4.5. На компенсаційні внески пільги по п. 5.2.5-5.2.6 не поширюються.

5.5. Перед початком кожних змагань ФСО України має надати організатору списковий склад своїх членів на поточний момент. Організатор будь-яких заходів під егідою ФСО України за поданням Федерації не повинен допускати до участі у заходах осіб, які не погасили заборгованість по річних внесках або будь-яких заявочних внесках за попередні заходи.

5.6. В разі порушення п.5.5 за учасника, який виступив на змаганнях по егідою ФСО України без сплати річного або заявочного внесків, організатор повинен відрахувати у ФСО України суму, відповідну недобраним внескам. Представник команди або учасник в такому випадку повинен також сплатити у ФСО України річний та повний заявочний внесок у термін, передбачений в п. 5.4.4.

5.7. В разі значної зміни цін (інфляції) Президія федерації може встановити інші розміри внесків.

6. Витрати коштів федерації.

6.1. Кошти, які надійшли до федерації від усіх видів внесків членів федерації (річні, заявочні, інші), витрачаються згідно з рішенням Президії Федерації.

6.2. Цільові кошти та майно, які надійшли до федерації для проведення конкретних заходів, використовуються для проведення цих заходів. Доцільність проведення заходів погоджується з Президією федерації.

6.3. Спонсорські внески та майно, які надійшли до федерації без конкретної вказівки по їх використанню, витрачаються згідно пропозиції особи, яка ці кошти залучила. Доцільність використання коштів на запропоновані цією особою заходи погоджується з Президією федерації.

6.4. Кошти та майно, які надійшли до федерації з інших джерел, використовуються згідно з рішенням Президії федерації.

6.5. Процедура планування використання коштів федерації.

6.5.1. Витрати федерації розподіляються на умовно постійні (поточні), разові витрати та непередбачені термінові витрати.

6.5.2. Поточні витрати - це витрати, які здійснюються постійно протягом визначеного календарного періоду та направлені на організацію роботи ФСО України. Поточні витрати проводяться згідно лімітів, затверджених Президією на визначений строк.

6.5.3. Разові витрати - це витрати на проведення разових планових заходів ФСО України. Разові витрати проводяться згідно кошторисів (бюджетів), затверджених Президією.

6.5.4. Непередбачені термінові витрати - це витрати на заходи, яких немає серед планових заходів ФСО України або витрати, не враховані при проведенні планових заходів ФСО України. Ці витрати можуть проводитись по рішенню президента федерації, якщо не перевищують ліміту, встановленого Президією ФСОУ. Питання про доцільність витрат та фінансовий звіт мають бути затверджені на черговому засіданні Президії. Непередбачені термінові витрати не можуть перевищувати 25 відсотків від загальних витрат ФСО України за рік.

6.5.5. Витрати федерації встановлюються Президією на визначений календарний період, наприклад, на квартал, в залежності від стану доходів федерації. Основою для формування витрат є офіційна довідка про кошти, що є на рахунках федерації, прогноз по надходженням та перелік заходів, що фінансуватимуться. Проект витрат з відповідними документами (ліміт, кошторис, тощо) розробляє особа, яка проводить витрати.

6.6. Звіт про використання усіх коштів, які надійшли на рахунки ФСО України, розглядає та затверджує Президія. Звіт готує особа, яка проводила витрати.

6.7. Президія може делегувати президенту право на планування витрат та прийом звіту по використанню будь-яких видів коштів.

7. Питання про стан фінансів ФСО України Президія розглядає не менше одного разу за квартал. На запит будь-якого члена Президії питання про стан коштів Федерації має бути винесене на чергове засідання Президії. Запит має бути поставлений не пізніше, ніж за тиждень до засідання Президії.

Додаток 1

Зведена таблиця внесків на 2013 р.

Групи, категорії

Внесок за одну особу, грн..

річний

заявочний за день змагань

компенсацій-ний

до 10.05

після 10.05

пільго-вий

Повний

№1

№2

Ч/Ж до 2000 р.н.

-

-

6

6

6

3

Ч/Ж 1999 р.н., 1943 р. н. та старші

15

30

6

12

12

6

Ч/Ж 1998-1995 р.н.

Ч 1953 - 1944 р.н.

Ж 1958 – 1944 р.н., інваліди

30

60

8

16

16

8

Ч 1994-1954 р.н.

Ж 1994-1959 р.н.

75

150

12

24

24

12

Сім’я з 3 осіб та більше

15-75*

30-150*

один максимальний внесок за всіх за кожний день змагань (заявочнi та cтартовi внески)

**

**

Почесний член ФСО України

-

-

-

-

***

***

Примітки:

* - сплачує кожний член сім’ї, розмір внеску – в залежності від віку;

** - пільги не поширюються. Сплачує кожний член сім’ї, розмір внеску – в залежності від вікової групи;

*** - пільги не поширюються. Розмір внеску – в залежності від вікової групи.Похожие:

Регламент фсо україни на 2013 рік iconРегламент фсо україни на 2013 рік
Членом громадської організації «Федерація спортивного орієнтування України» (надалі Федерація або фсо україни) на 2013 рік може бути...
Регламент фсо україни на 2013 рік iconРегламент фсо україни на 2012 рік
Фінансова діяльність Федерації здійснюється у відповідності до чинного законодавства України та цього регламенту
Регламент фсо україни на 2013 рік iconПротокол №6 засідання Президії фсо україни 18-20. 11. 2010 р., м. Київ
Присутні: Т. Божко президент фсо україни, В. Коршунов віце-президент фсо україни, члени Президії – Л. Пронтішева, В. Ткаченко, Л....
Регламент фсо україни на 2013 рік iconПротокол №10 засідання Президії фсо україни 01-04. 09. 2011 р., Херсонська область
Присутні: Т. Божко президент фсо україни, В. Коршунов віце-президент фсо україни, члени Президії –, О. Постельняк, І. Слутий, відповідальний...
Регламент фсо україни на 2013 рік iconПротокол №7 засідання Президії фсо україни 29. 01. 2011 р., м. Київ, вул Еспланадна, 42, ком 313
Присутні: Т. Божко президент фсо україни, В. Коршунов віце-президент фсо україни, члени Президії – Л. Пронтішева, Л. Данько, О. Постельняк,...
Регламент фсо україни на 2013 рік iconРішення про реєстрацію приймається уповноваженою особою Федерації протягом 7 днів
Членом громадської організації «Федерація спортивного орієнтування України» (надалі Федерація або фсо україни) на 2012 рік може бути...
Регламент фсо україни на 2013 рік iconПротокол №1 тр з рогейну фсо україни від 13. 11. 2011р. Склад тр сор фсо «України»: 1 Летичевський Олександр ( Київ) 2 Данько Євген (Луганськ) 3 Куцук Омельян (Калуш)
Затвердження положення про відбори до збірних команд України з рогейну на 2012 рік
Регламент фсо україни на 2013 рік iconПротокол №9 (за електронною поштою) засідання Президії фсо україни 26. 07. 2011 р
Взяли участь у голосуванні: Т. Божко президент фсо україни, В. Коршунов віце-президент фсо україни, члени Президії – Л. Пронтішева,...
Регламент фсо україни на 2013 рік iconА к т результатів перевірки фінансово-господарської діяльності та дотримання статутних вимог фсо україни
Перевірку проведено головою контрольно-ревізійної комісії фсо україни Дудіним А. В., членом крк черниш Т. А. та погоджена з членом...
Регламент фсо україни на 2013 рік iconІнформація до бюджету м. Бровари на 2013 рік доходибюджет у
Бровари на 2013 рік покладено основні прогнозні показники економічного та соціального розвитку міста, вимог Бюджетного кодексу України,...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов