Регламент фсо україни на 2013 рік icon

Регламент фсо україни на 2013 рікНазваниеРегламент фсо україни на 2013 рік
Дата конвертации22.09.2013
Размер113.03 Kb.
ТипРегламент
скачать >>>

РЕЄСТРАЦІЙНИЙ РЕГЛАМЕНТ ФСО УКРАЇНИ на 2013 рік


1. Членом громадської організації «Федерація спортивного орієнтування України» (надалі Федерація або ФСО України) на 2013 рік може бути будь-який громадянин України, який досяг 14 років (за роком народження) який сплатив річний внесок за 2013 рік та зареєструвався у ФСО України.

2. Для реєстрації у Федерації необхідно надати (надіслати на адресу Федерації) особисті дані про себе. Зразок реєстраційної анкети додається.

3. Внески, згідно з Фінансово-майновим регламентом ФСО України на 2013 рік, перераховуються до Федерації або у виняткових випадках сплачуються відповідальному представнику ФСО України готівкою.


Поточний рахунок ФСО України: п/р 26001000031699 у Київській міській філії ПАТ «Укрсоцбанк», МФО 300023, ідентифікаційний код 20067377.


4. Рішення про реєстрацію приймається уповноваженою особою Федерації протягом 7 днів, починаючи з дня, коли річний внесок зарахований на розрахунковий рахунок Федерації або сплачений представнику Федерації, та реєстраційні дані потрапили до Федерації.

5. Останній термін сплати річного внеску та реєстрації на поточний рік 01.10.2013.

5.1. Останній термін сплати річного внеску та реєстрації на поточний рік для осіб обраних до керівних органів, тренерських рад та комісій ФСО України 01.02.2013.

6. Дія річного внеску закінчується 31.12.2013 р.

7. Члени Федерації, що зареєстровані у ФСО України і сплатили річний внесок за 2013 рік, мають право у поточному році:

 • користуватися фінансовими пільгами (див. Фінансово-майновий регламент ФСО України на 2013 р.);

 • відбиратися та перебувати у складі національних збірних команд з різних видів орієнтування;

 • отримувати право на проведення змагань, що проводяться під егідою Держмолодьспорту України та ФСО України;

 • отримують право брати участь у всіх заходах що проводяться ФСОУ

 • входити до складу Головної суддівської колегії та очолювати суддівські бригади на змаганнях під егідою Держмолодьспорту України та Федерації;

 • оформляти документи для присвоєння спортивних звань та суддівських категорій;

 • отримувати виклики на навчально-тренувальні збори, семінари суддів, тренерів тощо;

 • оформляти документи для виїзду за кордон у складі офіційних делегацій Держмолодьспорту України та делегацій ФСО України;

 • подавати за посередництвом ФСО України відповідні документи до IOF для входження у комітети та інші структури IOF, а також для отримання ліцензії радника (контролера) IOF;

 • подавати за посередництвом ФСО України заявки до IOF на проведення змагань під егідою IOF.

8. Реєстрація проводиться у номінації «Спортсмени та громадський актив» – члени федерації 1999 р. н. та старші, які можуть брати участь у змаганнях як учасники та судді, користуються пільгами члена ФСО України та мають право голосу.

9. При проведенні заходів, що потребують голосування (конференція, засідання Президії, ревізійної комісії та інших органів Федерації), член ФСО України може брати участь у голосуванні особисто або делегувати свої повноваження довіреній особі згідно з процедурою, що затверджена Президією Федерації, або з будь-якою іншою процедурою згідно з чинним законодавством України.


10. На час сплати річного внеску реєструються індивідуальне членство у ФСО України та належність члена ФСО України до регіону, клубу спортивного орієнтування або місцевого осередку (далі - клуб).

10.1. Належність члена ФСО України до регіону, як правило, визначається за реєстрацією за місцем проживання.

10.2. Спортсмен, який бажає виступати за інший регіон подає в Президію заяву та письмову згоду від представників кожного із зацікавлених регіональних спортуправлінь. Питання про перехід до іншого регіону для спортсменів вікових груп Ч/Ж 35 та старших розглядаються на підставі особистої письмової заяви.

10.3. Заява подається не пізніше ніж за 30 днів до перших офіційних змагань поточного року. Рішення щодо переходу зобов'язане бути оформлене до першого офіційного старту сезону.

10.4. У разі затримки погодження заяви з боку представників одного з регіонів Президія приймає рішення самостійно, при цьому повідомляє про своє рішення обидві зацікавлені сторони.

10.5. Підставою для переходу спортсмена в інший регіон може бути:

 • навчання в іншому регіоні;

 • служба у збройних силах:

 • зміна місця проживання; 

 • не включення його до складу команди свого регіону протягом календарного року.

10.6. Протягом одного календарного року спортсмен може виступати тільки за один регіон.

10.7. Клуб - це спілка членів ФСО України, зареєстрована Федерацією. Клуб вважається зареєстрованим у Федерації, коли до Федерації надійшла заява про реєстрацію клубу (див. Додаток). Реєстрація клубу здійснюється протягом 7 днів, починаючи з дня, коли внески його членів та заява надійшли до Федерації.

10.8. Команда клубу має право отримувати командний залік у змаганнях ФСО України, де є залік для клубів. Член такого клубу має право виступати, як за команду клубу, так і у індивідуальному заліку.

10.9. Індивідуальний член ФСО України має право виступати на змаганнях, де є залік для клубів, тільки у індивідуальному заліку.

10.10. Член ФСО України одночасно може бути членом тільки одного клубу в межах одного виду орієнтування.

10.11. Перехід з клуба до клубу на протязі поточного року можливий в разі подання до Виконкому ФСО України заяви в виді реєстраційної анкети (див. Додаток), яка роздрукована на папері та має погоджувальні візи керівників обох клубів. В разі недосягнення згоди між сторонами, питання розглядає Президія у встановленому порядку, рішення якої є остаточним.


11. Процедура подання реєстраційної анкети:

11.1. Особа чи група осіб, які бажають вступити до Федерації копіюють з веб-сайту ФСО України реєстраційну анкету в форматі EXCEL, заповнюють її, надсилають на зазначену в анкеті адресу Федерації (виконкому).

11.2. Відповідальний за реєстрацію:

 • редагує дані (перевіряє правильність написання області, ФСТ, клубу, контролює написання прізвищ українською мовою і т.д.);

 • ставить в поле «Перевірена анкета» значення «ТАК»;

 • засобами EXCEL забороняється редагування анкети. Після отримання документів, що підтверджують сплату річного внеску, відсилає відредаговану анкету на адресу, з якої вона прийшла, або на ту, що вказана в полі «Зворотна адреса електронної пошти».

Сукупність квитанції про сплату річного внеску і анкета зі значенням «ТАК» у полі «Перевірена анкета» підтверджують членство особи на поточний рік.

11.3. У виняткових випадках, в разі неможливості виконання вимог п. 11.1 (немає доступу до Інтернету), особа заповнює реєстраційну анкету, роздруковану на папері (наприклад, на змаганнях) та відправляє її відповідальному за реєстрацію звичайною поштою або факсом або передає через Представника Федерації на змаганнях. В останньому випадку у особи, що подала анкету, залишається її копія, завірена Представником Федерації (підпис, дата, місце).


^ Додаток

Зразок реєстраційної анкети члена ФСО України

Реєстраційна анкета Члена Федерації спортивного орієнтування України

Перевірена анкета:

Ні

^ Заповнюючи і надсилаючи дану анкету Ви підтверджуєте бажання добровільного вступу в Федерація спортивного орієнтування України

Зворотна адреса електронної пошти (не публікується та не розповсюджується):

 

 

 

Назва клубу

 

Поштова адреса

 

Представник клубу (місцевого осередку)

 

Тел.

 

Факс

 

Дата

 

№ п/п

Прізвище, Ім'я

По батькові

Дата народження (Чило, місяць, рік)

Стать (Ч/Ж)

Територія

ФСТ

Тренер(и)

Розр.

Річний внесок

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інструкція із заповнення та відправки анкети:

 

 

 

 

Всього внесок:
 

 1.

Заповніть будь ласка тільки білі поля. В полях з випадаючим списком виберіть потрібне за допомогою миші.

 

 

 

 2.

Змініть ім'я файла: після тире введіть назву Вашої організації, території. Не використовуйте у назві українськи літери (і,ї,є)

 

 

 

 3.

Надішліть заповнену анкету електронною поштою на uof@orienteering.org.ua

 

 

 

 

або по факсу на номер 044 5259074

 

 

 

 

 

 

 

 

 

або поштою на адресу: вул. Еспланадна,42 м.Київ 01024 Федерація спортивного орієнтування України 

Похожие:

Регламент фсо україни на 2013 рік iconРегламент фсо україни на 2013 рік
Фінансова діяльність Федерації здійснюється у відповідності до чинного законодавства України та цього регламенту
Регламент фсо україни на 2013 рік iconРегламент фсо україни на 2012 рік
Фінансова діяльність Федерації здійснюється у відповідності до чинного законодавства України та цього регламенту
Регламент фсо україни на 2013 рік iconПротокол №6 засідання Президії фсо україни 18-20. 11. 2010 р., м. Київ
Присутні: Т. Божко президент фсо україни, В. Коршунов віце-президент фсо україни, члени Президії – Л. Пронтішева, В. Ткаченко, Л....
Регламент фсо україни на 2013 рік iconПротокол №10 засідання Президії фсо україни 01-04. 09. 2011 р., Херсонська область
Присутні: Т. Божко президент фсо україни, В. Коршунов віце-президент фсо україни, члени Президії –, О. Постельняк, І. Слутий, відповідальний...
Регламент фсо україни на 2013 рік iconПротокол №7 засідання Президії фсо україни 29. 01. 2011 р., м. Київ, вул Еспланадна, 42, ком 313
Присутні: Т. Божко президент фсо україни, В. Коршунов віце-президент фсо україни, члени Президії – Л. Пронтішева, Л. Данько, О. Постельняк,...
Регламент фсо україни на 2013 рік iconРішення про реєстрацію приймається уповноваженою особою Федерації протягом 7 днів
Членом громадської організації «Федерація спортивного орієнтування України» (надалі Федерація або фсо україни) на 2012 рік може бути...
Регламент фсо україни на 2013 рік iconПротокол №1 тр з рогейну фсо україни від 13. 11. 2011р. Склад тр сор фсо «України»: 1 Летичевський Олександр ( Київ) 2 Данько Євген (Луганськ) 3 Куцук Омельян (Калуш)
Затвердження положення про відбори до збірних команд України з рогейну на 2012 рік
Регламент фсо україни на 2013 рік iconПротокол №9 (за електронною поштою) засідання Президії фсо україни 26. 07. 2011 р
Взяли участь у голосуванні: Т. Божко президент фсо україни, В. Коршунов віце-президент фсо україни, члени Президії – Л. Пронтішева,...
Регламент фсо україни на 2013 рік iconА к т результатів перевірки фінансово-господарської діяльності та дотримання статутних вимог фсо україни
Перевірку проведено головою контрольно-ревізійної комісії фсо україни Дудіним А. В., членом крк черниш Т. А. та погоджена з членом...
Регламент фсо україни на 2013 рік iconІнформація до бюджету м. Бровари на 2013 рік доходибюджет у
Бровари на 2013 рік покладено основні прогнозні показники економічного та соціального розвитку міста, вимог Бюджетного кодексу України,...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов