Протокол №10 засідання Президії фсо україни 01-04. 09. 2011 р., Херсонська область icon

Протокол №10 засідання Президії фсо україни 01-04. 09. 2011 р., Херсонська областьНазваниеПротокол №10 засідання Президії фсо україни 01-04. 09. 2011 р., Херсонська область
Дата конвертации27.11.2012
Размер146.67 Kb.
ТипПротокол
скачать >>>

Протокол № 10

засідання Президії ФСО України 01-04.09.2011 р.,

Херсонська область


Присутні: Т. Божко - президент ФСО України, В. Коршунов - віце-президент ФСО України, члени Президії –, О. Постельняк, І. Слутий, відповідальний секретар ФСО України - В. Петров, за телефоном - Л. Данько, Ю. Штемплер.


Порядок денний

 1. Інформація про поточний стан справ.

 2. Про участь у ЮЧС СОБ 2011 (Польща) і дискваліфікацію.

 3. Заява Л. Пронтішевої про порушення під час ЧУ СОР. Про участь у ЧЄ СОР 2011 і дискваліфікацію (рішення ТР СОР та Івано-Франківської ОФСО).

 4. Про структуру та стан підготовки календаря 2012 та Положення 2012 - В. Коршунов.

 5. Про стан підрахунків очок ВСМ.

 6. Про конференцію ФСОУ 2011. Комплекс питань тренрад – семінари 2011 (ТРЕНРАДИ мають надати пропозиції про місце, час і відповідального за проведення зборів тренерів та семінарів у період до/або підчас конференції) – Т. Божко, В. Коршунов.

 7. Про стан справ у СОЛ – Т. Божко.

 8. Про попередній розподіл коштів календаря 2012 (між видами СО та по зажодах) – пропозиції тренрад – Т. Божко.

 9. Про структуру списку збірної команди України на 2012 рік. Про штатну збірну команду України на 2012 рік. Пропозиції до списку 2012. Список СОЛ 2012. – тренради.

 10. Про штат ФСОУ на 2012 рік – Т. Божко.

 11. Про стан підготовки до КС/ЧЄ СОЛ 2012 (Суми) – О. Постельняк.


***

1. Слухали інформацію Т. Божко про стан справ.

Про проведення та участь збірних команд України у:

 • ЮЧЄ СОБ: признати виступ збірної команди України успішним.

 • ЮЧС СОБ

 • ЧУ СОР

 • ЧЄ СОР: признати виступ збірної команди України успішним.

 • ЧС серед глухих

 • ЧС СОБ: признати виступ збірної команди України успішним.

Вирішили: вишукати можливості для преміювання кращих спортсменів СОБ України (О. Кратов та Н. Волинська) за високі спортивні результати на ЧС СОБ грошовою премією.

Голосували: «за» - 6 голосів.

 • ЧС ТРО


************************

2. Розглядали питання про участь у ЮЧС СОБ 2011 (Польща) і дискваліфікацію команду України від участі на дистанції спринт та дискваліфікацію С. Білошицького за використання GPS на довгій дистанції.

Присутні ознайомилися із заявами (пояснювальні записки) членів делегації України на ЮЧС у Польщі.

Члени Президії заслухали рішення ТР СОБ: оголосити догану та на півроку умовно дискваліфікувати тренера В. Попкова від керівництва збірною командою України.

Ознайомилися з рішенням ТР СОБ: После долгих обсуждений инцидента на юниорском ЧМ в Польше о дисквалификации сборной на спринте, ТР СОБ склоняется к тому, чтоб старшему тренеру Попкову В. вынести наказание в виде устного выговора или условной дисквалификации на полгода как тренера сборной без права выезда за границу в качестве руководителя делегаций от ФСО Украины. З повагою, Постельняк С.А.

Обговорювали інші пропозиції щодо мір покарання до тренера і спортсменів.

Виступали: Т. Божко, О. Коршунов, В. Петров, Ю. Штемплер (телефоном).

Вирішили: за порушення Правил змагань спортсменами та за допущені помилки у керівництві командою тренером В.Попковим винести такі дисциплінарні санкції (згідно п. 6.2. Статуту ФСО України та п.3.1.1. і п. 4.18.18 Правил змагань):

 • тренера В. Попкова за неналежне виконання обов’язків представника і тренера команди під час чемпіонату світу серед юніорів відсунути на один рік (до 08.07.2012) від керівництва збірними командами України;

 • всіх спортсменів (список додається), які порушили Правила змагань і відвідали заборонений район, дискваліфікувати на один рік умовно (до 08.07.2012) від участі в офіційних змаганнях календаря Держмолодьспорту України (при будь якому порушенні умовна дискваліфікація стає безумовною на один рік з моменту повторного порушення Правил);

 1. Богомягкова Христина       Одеська область, спортсмен

 2. Сухаревська Альона           Луганська область, спортсмен

 3. Сухаревська Вікторія       Луганська область, спортсмен

 4. Федорова Олена                  Київська область, спортсмен

 5. Щукін Костянтин                Київська область, спортсмен

 6. Бойко Марія м. Київ, спортсмен

 7. Білошицький Сергій м. Київ, спортсмен

 8. Сіротов Євген Закарпатська область, спортсмен

 • У зв’язку із дискваліфікацією Сергія Білошицького за використання пристрою (GPS) на довгій дистанції звернути увагу тренерів і Організаторів змагань на чітке дотримання Правил змагань, недопущення використання пристроїв із функціональним екраном на офіційних змаганнях та підвищенням контролю виконання цих вимог на національних змаганнях.

Голосували: «за» - 6 голосів.


********************************

2. Розглянули заяву Л. Пронтішевої про порушення під час проведення ЧУ СОР та про участь у збірної команди України у ЧЄ СОР 2011 (Латвія) і дискваліфікацію двох команд за порушення Правил змагань.

Члени Президії ознайомилися із рішенням ТР СОР, рішенням Івано-Франківської ОФСО, поясненнями І. Стефанюка щодо дискваліфікації.

Відмітили, що порушення у під час проведення змагань СОР у 2011 році стали масовими та носять системний характер. Частково причиною такого явища є невизначеність у міжнародних Правилах змагань терміну «переслідування» та відсутність мір покарання за переслідування. Частково – непринципова позиції Організаторів змагань і ТР СОР у питаннях виявлення порушників і покарання. Відмітили, що у регламентних матеріалах чемпіонату Європи (Латвія) був чітко визначений можливий час спільного проходження дистанції - 12 годин.

Намагання ТР СОР визначити чіткі формулювання щодо переслідування та міри покарання за переслідування та затвердити їх у новій редакції Правил успіху не мали – Президії не затвердила пропозиції ТР СОР.

Українські команди на офіційних міжнародних змаганнях у період 2006-2011 р.р. отримували попередження (жовті картки). Такі покарання не вплинули на покращення ситуації під час проведення національних змагань та м/н змагань в Україні.

Члени Президії ознайомилися із рішенням ТР СОР та Івано-Франківської ОФСО щодо мір покарання до порушників: доросла команда – І. Стефанюк, М. Турганов, юніорська команда - Ю. Молдавчук  и Н. Дедерчук (всі - Івано-Франківська область).

Витяг з протоколу ТР СОР: По факту дискваліфікації 2-х команд: клопотати перед Президією ФСОУ про затвердження рішення президії Ів. Франковської обласної федерації спортивного орієнтування, а саме:

 • Стефанюка Ігоря дискваліфікувати на 1 рік з часу здійснення порушення (24.07.2011);

 • Турганова Михайла, Дедерчука Назарія і Молдавчука Юрія дискваліфікувати на термін 1 рік умовно з часу здійснення порушення (24.07.2011);

«ЗА» - 4, «Проти» - 1, «Утримались» - 2.

Старший тренер СОР при ФСОУ Ю. Штемплер


Вищеназвані спортсмени порушили пункти п.3.1.1. і п. 4.18.18 Правил змагань.

У своєму поясненні І. Стефанюк визнав свою вину і стверджував, що юніори виконували його вказівку - долати дистанцію сумісно.

Вирішили:

1. за систематичні порушення Правил змагань та за нанесення морального збитку іміджу України:

 • дискваліфікувати І. Стефанюка на два роки (до 24.07.2013 р.) від участі у всіх офіційних заходах (календар Держмолодьспорту України) у будь-який якості (учасник, тренер, представник, організатор);

 • дискваліфікувати спортсменів М. Турганова, Ю. Молдавчука  та Н. Дедерчука на один рік (до 24.07.2012 р.) від участі у офіційних змаганнях із СОР;

Голосували: «за» - 5 голосів, Ю. Штемплер – "утримався".

 • Оголосити «попередження» тренеру, Президенту Івано-Франківської ОФСО Куцуку Омеляну Йосиповичу за порушення Правил змагань представниками Івано-Франківської області і його вихованцями.

 • Рекомендувати ТР СОР внести до Правил змагань норму на допустиме сумісне проходження дистанції не більше 50%.

 1. Доручити ТР СОР доопрацювати проект Тимчасових Правил змагань (розділ РОГЕЙН), розмістити на сайті ФСО України для обговорення та до конференції (до 10.11.2011 р.) затвердити Тимчасові Правила з рогейну на Президії.

 2. Доручити всім тренрадам з видів СО надати свої пропозиції до Правил змагань до 15 жовтня і затвердити їх до конференції як Тимчасові Правила змагань.

Голосували: «за» - 6 голосів.


*********************

4. Слухали В. Коршунова про календар 2012.

На сьогодні не визначені структури календарів всіх видів СО.

Немає жодного договору із Організаторами офіційних змагань.

Немає заявок на проведення Всеукраїнських Ігор, ЧУ багатоборство, Майстер 2012.

Погодили: звернути уваги тренерської ради СОБ при складанні календаря 2012 і Положення на 2012 рік на включення у програму змагань видів СО: масовий старт, гандикап (із прологом), змішана естафета.


*********************

5. Про підрахунки очок ВСМ.

Обговорювали стан справ із підрахунками очок ВСМ СОБ та результатами КУ СОБ.

Слухали В. Коршунова та Т. Божко.

Вирішили: у зв’язку із невиконанням Л. Пронтішевою доручення Президії про контроль підрахунків очок ВСМ СОБ:

 • відсторонити Л. Пронтішеву від підрахунків очок ВСМ;

 • доручити Ю. Коноваленку підрахунки очок ВСМ СОБ та результатів КУ СОБ 2012;

 • до початку ЧУ (багатоборство) 15.09.2011 опублікувати попередні розрахунки для ознайомлення та прийму зауважень/пропозицій.

Голосували: «за» - 6 голосів.


*****************************

6. Слухали Т. Божко про підготовку до звітно-виборчої конференції ФСО України.

Обговорювали питання організації зборів тренерів та семінарів з видів СО.

Для поліпшення процесу виборів Президія пропонує оголосити завчасне висування кандидатур на всі посади федерації (за Статутом) у довільній формі.

Погодили: оголошення про висування кандидатур розмістити на сайті ФСО України.


Слухали Т. Божко про дати і час звітно-виборчої конференції ФСО України.

Погодили:

 • визначити терміни проведення конференції з 14:00 четверга 10.11.2011 до 15:00 неділі 13.11.2011 року;

 • включити до програми конференції прийом тесту на знання Правил змагань та семінар суддів;

 • включити до програми конференції збори зновобраного активу федерації.


Погодили: при необхідності - провести одне ще засідання Президії до конференції.


**********************

7. Слухали Т. Божко про участь збірної команди України у чемпіонаті світу СОЛ і самовільний від’їзд А. Журавля із змагань.

У період ЧС СОЛ керівник делегації, спортсмен А. Журавель самовільно покинув команду та поїхав по особистих справах, не попередивши про це керівництво ФСО України. Держмолодьспорт України виділив фінансування на участь збірної команди України у чемпіонаті світу СОЛ і призначив А. Журавля керівником делегації (витяг з наказу: Керівником збірної команди призначити тренера Журавля Арсена Миколайовича (Чернігівська обл.) та покласти на нього відповідальність за виконання вимог заходів безпеки під час проведення навчально-тренувальних зборів та змагань згідно з наказом Держкомспорту України від 19.02.2004 № 496).


А. Журавель не надав жодного пояснення свого вчинку. Протягом трьох місяців не виходив на зв’язок.

Вирішили:

 • за невиконання обов’язків представника і тренера команди під час чемпіонату світу усунути на два роки (до 28.03.2013) А. Журавля від керівництва збірними командами України;

 • дискваліфікувати А. Журавля на один рік умовно (до 28.03.2012) від участі в офіційних змаганнях календаря Держмолодьспорту України (при будь якому порушенні умовна дискваліфікація стає безумовною на один рік з моменту повторного порушення);

 • усунути А. Журавля від керівництва ТР СОЛ і тимчасово призначити виконуючим обов’язки голови ТР СОЛ Д. Козанчинського;

 • доручити В. Петрову контроль за діяльністю ТР СОЛ до звітно-виборчої конференції ФСО України.


Голосували: «за» - 5 голосів, "утримався" – 1 гол.


**************************

8. Слухали Т. Божко про попередній розподіл коштів з видів СО на 2012 рік.

Погодили: приймаючи до уваги результати сезону 2011 року Президія пропоную такий розподіл (в процентах - %) на 2012 рік:

СОБ 70

СОР 12

СОЛ 6

МТБО 6

ТРО 6

Затвердження пропозиції відбудеться після отримання зауважень/пропозицій та суми фінансування на 2012 рік.


******************


9. Слухали Т. Божко про складання списків збірної команди України на 2012 рік.

Погодили:

 • залишити структуру списків (між видами СО) на рівні 2011 року;

 • доручити всім тренрадам надати до 01.10.2011 пропозиції щодо списків збірних команд України, штатних спортсменів-інструкторів (поки мова йде про дві ставки), підрахунки Рангів 2011, проекти Положень про відбору, проекти Положення на 2012 рік


**********************


10. Слухали Т. Божко про штат ФСО України на 2012 рік.

Погодили: залишити посади:

 • головний бухгалтер

 • відповідальний секретар.

Обговорювали посади менеджера по роботі із спонсорами, прессекретаря ФСО України.

*******************

11. Слухали О. Постельняка про стан підготовки до проведення ЧЄ, КМ, ЮЧС, ЮЧЄ, ЧС ветерани СОЛ 20-26.02.2012 у м. Суми.

Найбільш актуальною проблемою є складання договору з ІОФ на проведення та між СК Скіф і ФСО України щодо делегування прав на проведення.

Вирішили: призначити суддю м/н категорії Віктора Кірьянова (м. Київ) – національним контролером змагань.

Голосували: «за» - 6 голосів.


ДОДАТКИ


^ Витяг з Положення про ТР 4.4. ТР розглядає та затверджує:

- “ План заходів по підготовці збірних команд України”;

- Документи, необхідні для функціонування збірних команд;

- Тренерські склади збірних команд

- Технічні завдання на офіційні (відбіркові) змагання;

- Заходи по підвищенню кваліфікації тренерів;

4.5 ТР розглядає, затверджує та подає на затвердження Президії Федерації:

-“ Положення про ранги орієнтувальників України”;

- “ Положення про відбір до збірних команд України”

- “ Принципи формування штатної команди України”;

- Список збірної команди України зі спортивного орієнтування” для подання в Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту;

- Результати відборів до збірних команд України;

- Список спортсменів та тренерів, що входять до складу спортивних делегацій для участі в офіційних змаганнях;

- Пропозиції щодо розподілу виділених коштів на підготовку та участь в змаганнях збірних команд України;

- Пропозиції щодо проведення Всеукраїнських та міжнародних тренувальних таборів;


Витяг з протоколу Президії від 29.01.2011 №7:

Вирішили:

А) внести зміни до загального Положення про тренерські ради ФСО України, а саме доповнити текст:

    1. будь-яке рішення зборів тренерів має бути затверджене Президією.

    2. в разі відсутності рішення Президії щодо затвердження – подальше вирішення питання покладається на Президію ФСО України в межах її повноважень.

Б) це рішення набуває сили з 01.02.2011 року.


***************************

Президенту федерації спортивного

орієнтування України

Божко Т.П.

Членам президії ФСОУ


Члена президії, представника команди

Вінницької обл.

Пронтішевої Л.П.


З А Я В А

Прошу терміново розглянути багаточисельні порушення при проведенні змагань чемпіонатів України з рогейну, які вже на протязі багатьох років мають місце на наших змаганнях та дають право деяким спортсменам незаслужено отримувати грамоти і медалі Міністерства спорту.

Прошу прийняти рішення про недопустимість таких порушень, бо у найближчий час у календарі ММС ми маємо провести ще два чемпіонати з рогейну, а голова ТР рогейну Штемплер Ю.А. перед змаганнями на словах постійно попереджує учасників про дискваліфікацію у разі їх співпраці на дистанції. Але після змагань він забуває про свої обіцянки і не намагається наказувати порушників.

Нижче наведені спліти команд, які співпрацювали, на це також вказане рішення ТР рогейну по цим порушенням.

Пояснення:

 1. Свої три команди (сплітів команди Авангард-9 Сіліна П. та Побуріан Д. Штемплер Ю.А. не дав) більше 2-х годин по дистанції вів тренер Ю.Тумак. В подальшому тренер пішов швидше, а в подальшому ці команди йшли майже 98% дистанції разом. Цуркан І., Затинайченко К.

отримали медалі за 2 місце Ж-20. Музика Д., Храпко І. – 4 місце по Ч-. Сіліна П., Побуріан Д. – 1 місце ЧЖ-18.

 1. Свої 2 команди тренер Фечо Г. впродовж майже 2-х годин також вів по дистанції. Завдяки цьому команда Сіротов Є. та Більце А. вибороли 1 місце по Ч-20, а Лешко А. та Поздняков В. – 3 місце по Ч-18.

 2. Також команда Ів.Франківська -6 Молдавчук Ю. та Дедерчук Н. ( тренер Стефаник І.) співпрацювали більше 7 КП майже 2 години з 6 зі старшими ( Ів.Франківська 3 Мохнюк О., Похило М.та Гудз А. тренера Фодчука В.) і отримали медалі за 2 місце по Ч-18.


Як бачите, таких порушень багато, але в одних і тих же командах. Тому я пропоную: чи ми раз і назавжди припинемо такі порушення, чи взагалі треба відказатися від проведення чемпіонатів України з рогейну. Л.П.


Правила змагань (витяг).


3.3.1. Учасники змагань зобов’язані:

 • з повагою ставитись один до одного, до суддів, організаторів, журналістів, уболівальників та мешканців району, де йдуть змагання, а також якомога охайно поводитись у місцях розміщення та районах змагань;

 • знати Правила та Положення про змагання та суворо дотримуватись їх вимог;
^

4.18 Дискваліфікація учасника.


4.18.17. Учасник, який систематично заважає роботі суддівської колегії, може бути дискваліфікований.

4.18.18. Учасник може бути дискваліфікований за інші порушення Правил, спортивної етики або Положення.

4.18.19. За грубі порушення Правил, спортивної етики або Положення учасниками (офіційними особами) учасник або команда згідно з рішенням головного судді можуть бути дискваліфіковані у одному виді або усунені від участі у змаганнях взагалі.

Про ці факти Організатор має інформувати Організацію, ФСО України або її регіональний орган, а також організацію, яку репрезентували дискваліфіковані учасники (команди).


Витяг із СТАТУТУ:

6.      Дисциплінарні санкції

 

6.1. За порушення Статуту, регламентів, положень та інших нормативних документів Федерації, а також нанесення моральних, матеріальних збитків, порушення етичних норм, до членів Федерації та клубів можуть бути застосовані:

6.1.1  Зауваження.

6.1.2  Попередження.

6.1.3  Дискваліфікація.

6.1.4  Компенсаційні внески.

6.1.5  Примусове вибуття з Федерації.

 


Додаток (Заява І. Стефанюка від 01.08.2011р.)
^

Трен раді СОР, Президії ФСОУ Стефанюка Ігора Михайловича

Заява

Повністю визнаю свою провину за порушення яке сталося на ЧЕ в Латвії.


Прошу не розповсюджувати покарання за порушення правил на чемпіонаті Європи на спортсменів Молдавчука Юрія, Дедерчука Назарія та Турганова Михайла а тільки до мене, так як Я свідомо порушив правила і не довів до їх відома що рухаючись разом ми порушуємо правила МФР, .хлопці кілька раз перепитували мене ,наголошуючи що в Україні таке заборонено, на що я відповідав, що правила МФР відрізняються від українських. Прошу бути милосердними до мене в виборі покарання, взяти до уваги мої попередні досягнення та моїх вихованців. Обіцяю та забов*язуюсь ніколи не порушувати правила змагань!

Стефанюк І М

Добрый день! пишут вам учасники команды № 97 Гуцулы.
мы очень огорчены дисквалификацией нашей команды .но ваше решение законно. но хочем сообщить что команда № 317 Татарив не виновата в сотрудничестве так как капитан команды 317 Юрий Молдавчук неоднократно предупреждал нашу команду чтоб мы не следовали за ними (нам пришлось следовать за ними по вине поломки компаса) и поетому прошу суддей пересмотреть решение о дисквалификации команды № 317. так мальчики не виноваты что за ними следовала наша команда.
а правила рогейна в Украине предусматривают дисквалификацию сроком на год за международные проблемы.и для 14 летного мальчишки в которого по вине старших отобрали звание Чемпиона Европы это может стать стимулом о окончании спортивной карьеры а за 4 дня пока результаты победы № 317 висели на сайте ЕРС случилось очень многое и сегодняшняя дисквалификация очень ударит по рогейну на Украине. а мы команда №97 готовы законно понести наказание которое заслужили. понимаем что правила есть правила хочем сказать что вины мальчишек нет.
с уважением Михайло Турганов ,Игорь Стефанюк команда №97 нарушители

Уважаемый Игорь Стефанюк,

Ваше письмо было обсуждено членами IRF Совета: Нил Филлипс, Род Филлипс, Алан Мэнсфилд (Австралия), Боб Реддик (США), Мирослав Зайдль (Чешская Республика), Эдуард Pukkonen и я (Эстония).

Все вышеперечисленные IRF советников договорились, что на ERC2011 обеих команд 97 и 317 нарушили правила B12 Правил IRF о рогейну. Таким образом, решением организаторов ERC2011 дисквалифицировать обеих команд было законными, и это решение является окончательным.

Анализ раскол раз показывает, что 97 команд и 317 сотрудничали для около 16,5 часов, с самого начала, в течение ночи. Маршруты этих групп совпадают в течение первых 30 контрольно-пропускных пунктах, с раздельным время Различия менее 1 минуты и в большинстве случаев в течение 10-15 секунд. Кроме того, анализ раскола раз показывает, что из 30 контрольно-пропускных пунктов для которых команды 97 и 317 сотрудничали, в 25 контрольно-пропускных пунктах команды 97 кулаками перед Команда MJ 317 и в 5 команде контрольно-пропускные пункты 317 кулаками раньше, чем команда 97.

Эта практика нарушает правила В12, который гласит: "Команда не принимает помощь, ни сотрудничать с ними других людей, ни сознательно следовать другая команда ".

Лаури Леппик

IRF Технический менеджерПохожие:

Протокол №10 засідання Президії фсо україни 01-04. 09. 2011 р., Херсонська область iconПротокол №7 засідання Президії фсо україни 29. 01. 2011 р., м. Київ, вул Еспланадна, 42, ком 313
Присутні: Т. Божко президент фсо україни, В. Коршунов віце-президент фсо україни, члени Президії – Л. Пронтішева, Л. Данько, О. Постельняк,...
Протокол №10 засідання Президії фсо україни 01-04. 09. 2011 р., Херсонська область iconПротокол №9 (за електронною поштою) засідання Президії фсо україни 26. 07. 2011 р
Взяли участь у голосуванні: Т. Божко президент фсо україни, В. Коршунов віце-президент фсо україни, члени Президії – Л. Пронтішева,...
Протокол №10 засідання Президії фсо україни 01-04. 09. 2011 р., Херсонська область iconПротокол №6 засідання Президії фсо україни 18-20. 11. 2010 р., м. Київ
Присутні: Т. Божко президент фсо україни, В. Коршунов віце-президент фсо україни, члени Президії – Л. Пронтішева, В. Ткаченко, Л....
Протокол №10 засідання Президії фсо україни 01-04. 09. 2011 р., Херсонська область iconПротокол від 01. 09. 2011 р
Згідно із рішенням Президії фсо україни (протокол від 01. 09. 2011 р. №10) у м. Київ планувалася 10-13. 11. 2011р звітно-виборча...
Протокол №10 засідання Президії фсо україни 01-04. 09. 2011 р., Херсонська область iconПрезидія фсо україни *складі Президії обраний конференцією фсо україни (21-22. 11. 2009 р.)

Протокол №10 засідання Президії фсо україни 01-04. 09. 2011 р., Херсонська область iconМісцеві позачергові вибори, призначені на 30 листопада під загрозою зриву
України, в туму числі у містах Рівне (Рівненська область), Феодосія (ар крим), Мукачеве (Закарпатська область), Цюрупинськ (Херсонська...
Протокол №10 засідання Президії фсо україни 01-04. 09. 2011 р., Херсонська область iconПротокол №1 засідання тренерської ради mtbo фсо україни від 18. 03. 2013 р
Про формування списку на отримання форми членами збірної команди України з велоорієнтування
Протокол №10 засідання Президії фсо україни 01-04. 09. 2011 р., Херсонська область iconПротокол №6 засідання президії колегії суддів Федерації шахів України м. Київ 24 березня 2011 р
Присутні: Боданкін Л. М., Товчига О. Г., Гнип Ю. П.; Довженко В. О., Хамзін Р. А., Ретинський В. М., Полєсський С. О., (в електронному...
Протокол №10 засідання Президії фсо україни 01-04. 09. 2011 р., Херсонська область iconПротокол №8 засідання президії колегії суддів Федерації шахів України м. Київ 25 липня 2011 р
Присутні: Боданкін Л. М., Товчига О. Г., Гнип Ю. П.; Довженко В. О., Хамзін Р. А., Ретинський В. М., Полєсський С. О., (в електронному...
Протокол №10 засідання Президії фсо україни 01-04. 09. 2011 р., Херсонська область iconПротокол №4 засідання президії колегії суддів Федерації шахів України м м. Київ 20 січня 2011 р
Присутні: Боданкін Л. М., Товчига О. Г., Гнип Ю. П.; Довженко В. О., Ретинський В. М., Полєсський С. О., Хамзін Р. А. (в електронному...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов