1. м. Вінниця (історична довідка) icon

1. м. Вінниця (історична довідка)Название1. м. Вінниця (історична довідка)
Дата конвертации03.05.2013
Размер282.96 Kb.
ТипДокументы
скачать >>>


1. м. Вінниця

(історична довідка)

Започаткування літопису Вінниці з 1363 року пов’язане з намаганням Великого Литовського князівства утвердити своє володарювання на Поділлі після розгрому татаро-монголів.

Історія міста невід’ємна від історії українського народу, який упродовж усього життя боровся за право бути володарем своєї землі. Нелегко жилося нашим предкам під час міжусобних війн у Литовському князівстві, 30 спустошливих нападів татар зазнала Вінниця з 1400 до 1569 року. Але й за цих важких умов місто розвивалось як економічний і культурний осередок.

Найдавніша згадка про вінничанина, студента Краківського університету відома з 1469 року, а про першого ремісника – з 1508 року. У 1545 році у Вінниці налічувалось 273 будинки, через сім років - 429. Зі спорудженням у 1558 році нової фортеці на острові Кемпа виникло «Нове місто» на правому березі Південного Бугу і продовжувало розвиватись «Старе місто» на лівому.

За Люблінською унією Вінниця входила до складу Польщі і з 1598 року була центром Брацлавського воєводства. Про її відчутну роль у господарському житті краю засвідчують надані у 1580, 1593 і у 1634 роках привілеї безмитної торгівлі на всій території польсько-литовської держави і утвердження Магдебурзького права у 1640 році.

Важливі процеси у ті роки протікали у духовному житті її мешканців. Католики у 1617 та 1624 р.р. завершили будівництво двох монастирів, у 1642 р. відкрили єзуїтський колегіум. Серед православних віруючих наростала популярність вінницького братства Кузьми й Дем’яна, яке з останньої чверті XVI століття утримувало українську братську школу. Завдяки зусиллям відомого діяча культури Петра Могили та брацлавського підсудка Михайла Кропивницького у 1632 році відкрито православний колегіум.

Визначальною подією цього століття в історії міста був розгром польського війська у березні 1651 року козацькими полками під проводом славетного Івана Богуна. У 1643 та 1653 р.р. Вінницю відвідував Богдан Хмельницький.

Після приєднання Правобережної України до Росії і утворення Подільської губернії у 1797 р. місто стає центром Вінницького повіту, а на початку 1798 року у ньому запроваджено «Городовое положение», а по всій території Росії воно впроваджувалось лише після 1801 року. З цих часів помітне поступове зростання міста, і в 1860 році у ньому вже налічувалось 10 тис. жителів, 5 шкіл, лікарня, 190 крамниць. Працював театр.

Важливим стимулом подальшого розвитку міста стало будівництво Києво- Балтської залізниці та відкриття залізничного сполучення Козятин – Здолбунів, завдяки чому відкрились можливості безпосередніх зв’язків з Києвом, Одесою, Москвою, Петербургом, а також Польщею.

За останні 40 років XIX століття Вінниця зросла майже у три з половиною рази. Їй належало перше місце в Подільській губернії за розміром товарообігу.

Відчутно змінювалось місто на початку XX століття. У 1911 році побудовано першу чергу водогону, встановлено електроосвітлення. У 1912 році відкрито трамвайне сполучення Замостя з центром міста, завершено будівництво суперфосфатного заводу.

З 1914 року Вінниця стає адміністративним центром Подільської губернії.

Бурхливі події відбувались у місті протягом 1917-1918 рр. Владу утримували революційні комітети робітничих та солдатських депутатів, ставленики австро-угорських військ, денікінської армії. Між тим у готелі “Савой” у центрі міста тимчасово перебував уряд Української Народної Республіки.

У 1923 році місто стає центром округу, а з 1932 року і до нинішнього часу - адміністративним центром утвореної Вінницької області.

Непоправних втрат зазнало місто у роки репресій комуністичного режиму. Та найбільш спустошливої шкоди йому завдали німецькі окупанти, які встановили у Вінниці особливий режим у зв'язку з розміщенням неподалік ставки "Вервольф". Під час війни 1941-1945 рр. кількість жителів із 100 тисяч скоротилась до 27 тис., із 50 –ти промислових підприємств вціліли лише 10, повністю було зруйновано 1880 житлових будинків. Героїчними зусиллями вінничан та посланців інших регіонів країни наприкінці 1948 року майже повністю була відбудована промисловість міста, а у подальші роки в обласному центрі потужно розвивались електронна, радіотехнічна та металообробна та інші галузі.

З Вінницею пов’язав понад 20 останніх років життя вчений, хірург, основоположник польової хірургії, засновник Російського Червоного Хреста, автор 4-томного видання “Топографічної анатомії” М.І. Пирогов, котрий у свій час врятував від гангрени знаменитого італійця Джузеппе Гарібальді. Музей-садиба Пирогова М.І. з церквою-некрополем завжди викликають велику зацікавленість з боку гостей та місцевих жителів.

Вінничани пишаються тим, що у нашому місті розпочав творчий шлях Український академічний театр ім. І. Франка, відкривав невмирущу красу української пісні славетний М.Д. Леонтович. Під патронатом ЮНЕСКО у місцевому краєзнавчому музеї зберігається найбільша колекція Подільської ікони. Далеко за межами України відомі своєю виконавською майстерністю муніципальний хор і танцювальний колектив “Барвінок”.Великою популярністю у місцевих жителів та гостей користується літературно-меморіальний музей "великого сонцелюба", класика української літератури М.М.Коцюбинського, навколо якого гуртується та зростає творча молодь.

У місті відновлюються численні історичні та будуються нові культові споруди.Вінничани з великою повагою згадують міського війта Яцька Палагенка, страченого польською шляхтою за відстоювання незалежності міста, гайдамацького ватажка Гриву, селянського філософа Семена Олійничука, відомого художника Натана Альтмана, знавця Поділля Йосипа-Антонія Роллета, дослідника історії м. Вінниці Валентина Отамановського, письменника Михайла Стельмаха та багатьох інших, котрі вписали багато славних сторінок в історію міста.

З проголошенням Україною суверенності, внаслідок пробудження потужних демократичних сил Вінниця стала третім містом в Україні, у якому на головній площі з офіційної згоди місцевої влади замайорів синьо-жовтий прапор.

Нині Вінниця розкинулась впродовж 12 кілометрів на обох мальовничих берегах Південного Бугу. Вона постійно зростає, стає ошатнішою, набуває європейських рис.У нових економічних, соціальних та інших нинішніх умовах Вінниця продовжує поступово розвиватись як промисловий та адміністративний центр області, органічно пов’язаний з іншими регіонами держави.

Нині у Вінниці діють відомі далеко за межами України національні медичний, технічний, педагогічний та аграрний університети. В них щорічно здобувають освіту біля 900 зарубіжних студентів майже з усіх континентів світу. Науковий потенціал міста доповнюють 5 інститутів, 10 середніх спеціальних закладів, 9 науково-дослідних інститутів, 10 самостійних проектно-конструкторських організацій та 2 науково-конструкторські підрозділи. На основі колишнього санаторію Військово-Повітряних сил утворено Головний лікувально-діагностичний, експертно-реабілітаційний та науково-методологічний військово-медичний центр Військово-Повітряних сил України, у якому створено відділення аерокосмічної медицини, впроваджено складні лікувально - реабілітаційні прийоми та методики.

ІІ. Структура організації.

  1. Федерація легкої атлетики України

Президент федерації Валерій Борзов

Перший Віце-Президент Валерій Александров

^ Віце – Президент Олександр Апайчев

Офіційний статистик Юрій Кострицький


2.2 Федерація легкої атлетики Вінницької області:


Президент федерації Олександр Мендусь

Віце-Президенти Олена Бех, Василь Митурич

Відповідальний секретар Костянтин Москалюк


  1. Організація змагань:

Технічний делегат Віталій Корецький

Керівник змагань Олена Бех

Оргделегат Костянтин Москалюк

Головний секретар Лариса Якерсон

Технічний інформаційний центр Тетяна Соломка


^ 2.4. Організаційний комітет по проведенню змагань:


 1. Спірідонова Любов Михайлівна

заступник голови облдержадміністрації,

голова оргкомітету

 1. Олійник Олександр Миколайович

заступник начальника управління з питань

фізичної культури та спорту облдержадміністрації, заступник голови оргкомітету

 1. Балицька Валентина Євгенівна

заступник Вінницького міського голови,

заступник голови оргкомітету


Члени оргкомітету


 1. Василюк Світлана Михайлівна

Начальник управління у справах преси та інформації облдержадміністрації

 1. Діденко Лідія Олексіївна

начальник управління охорони здоров`я та курортів облдержадміністрації

 1. Карплюк Василь Мусійович

Директор ДП ЖЕК «Маяк»

 1. Коваленко Любов Григорівна

генеральний директор обласної державної телерадіокомпанії

 1. Кордулян Сергій Харитонович

Генеральний директор ЗАТ «Акцент»

 1. Краєвський Сергій Станіславович

голова комітету по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради

 1. Любовський Ігор Євгенович

генеральний директору КП «Об`єднана дирекція міських парків культури та відпочинку»

 1. Мендусь Олександр Петрович

президент федерації легкої атлетики Вінницької області

 1. Москалюк Костянтин Михайлович

старший тренер збірної команди України з легкої атлетики

 1. Новік Федір Петрович

голова відділення НОК України Вінницької області

 1. Нонік Валерій Вікторович

начальник управління внутрішніх справ України у Вінницькій областіІІІ. Розміщення.

Розміщення областей за квотою:

Готель Південний Буг


Готель «Профспілковий»

Гуртожиток ВФДАКККМ

 1. Харкiвська

 2. Днiпропетровська

 3. Черкаська

 4. Київська

 5. Запорiзька

 6. Донецька

 7. м. Севастополь
16

16

16

16

16

16

3

 1. Львiвська

 2. Сумська

 3. м. Київ

 4. Одеська

 5. Хмельницька

 6. Волинська

 7. Чернiвецька

 8. Рiвненська

 9. Херсонська

 10. АР Крим

10

10

10

10

10

10

10

10

5

5

 1. Житомирська

 2. Полтавська

 3. Тернопiльська

 4. Івано-Франкiвська

 5. Чернiгiвська

 6. Луганська

 7. Кiровоградська

 8. Закарпатська

 9. Миколаївська
15

5

5

5

5

5

5

3

3


Розміщення за квотою лише після проходження мандатної комісії.

Відповідальний за розміщення Костянтин Михайлович Москалюк – 0673078484.

Розміщення поза квотою - гуртожитки та готелі вартістю від 40 до 80 грн. (попередити оргкомітет до 1 серпня 2011 року)


ІV. Програма змагань :

Жінки: 100,200,400,800, 1500,5000,100 з/б, 400 з/б, 3000 з/п, 4х100, 4 х 400, висота, довжина, потрійний

Чоловіки: 100,200,400,800, 1500,5000,110 з/б, 400 з/б, 3000 з/п, 4х100, 4 х 400, висота, довжина, потрійний

^ V. Транспорт.

З залізничного вокзалу м. Вінниця проїзд до парку культури і відпочинку ім. Горького трамваєм № 4 (зупинка майдан Гагаріна), тролейбусом №№ 5, 11 (зупинка ЗОШ № 2), маршрутними таксі № 34 (зупинка майдан Гагаріна), № 61 (вхід до ЦПКіВ з вул. Першотравнева).

З центрального автовокзалу - маршрутними таксі № 61 (вхід до ЦПКіВ з вул. Першотравнева).

З західного автовокзалу - трамваєм № 2,4,5, маршрутним таксі № 34 (зупинка «Книжка»), маршрутним таксі № 61 (вхід до ЦПКіВ з вул. Першотравнева).


Мандатна комісія та секретаріат змагань знаходяться на стадіоні МДЮСШ № 1 у ЦПКіВ за адресою: вул. Хлібна 1.


^ VІ. Технічна інформація.

6.1Технічний інформаційний центр:

Основна функція центру – безперешкодний зв'язок між делегаціями областей, технічними делегатами оргкомітету і керівником змагань з приводу технічних питань. Технічний інформаційний центр ( секретаріат) буде розташовано на стадіоні МДЮСШ № 1.

Секретаріат відповідальний за наступне :

 • Пункти зв’язку, що стосуються технічних питань делегацій команд;

 • Інформація про змагання;

 • Стартові протоколи;

 • Публікація протоколів;

 • Розміщення результатів на інформаційному табло;

 • Записи протестів команд;

  1. Мандатна комісія:

Мандатна комісія працюватиме - 14.08.2011 р. з 9:00 до 16:00. Кожна команда повинна надати мандатній комiсiї письмову (друковану) заявку на участь у змаганнях, завірену лікарсько-фізкультурним диспансером, облспортуправлінням та обласною федерацією легкої атлетики. Заявка може бути відхилена технічним делегатом, якщо вона не відповідає Положенню про змагання. Попередню заявку необхідно надіслати до оргкомітету не менше, як за 10 днів до початку змагань на електронну адресу: moskalyuk55@mail.ru. За 3 дні до початку змагань необхідно надіслати фінішну заявку.

Можлива відмова від участі у відповідній дисципліні ( корекція стартового протоколу) при умові попередньої письмової заявки від офіційного представника команди за 24 години до початку змагання.


6.3 Технічна нарада

Технічна нарада проводитиметься 14 серпня 2011 року о 20.00 на північній трибуні стадіону. На технічній нараді мають бути присутні усі представники команд.

Нарада суддівської колегії – о 18.00.

Представники місцевого організаційного комітету:

Керівник змагань Олена Бех

Технічний делегат Віталій Корецький

Головний секретар Лариса Якерсон

РЕФЕРІ :

 • старту А. Нікітін

 • кімнати збору І. Філенко

 • бігових видів В. Нещименко

 • вертикальних стрибків В. Демідов

 • горизонтальних стрибків С. Гудим


Регламент технічної наради складається :

Привітання представників організаційного комітету;

Представлення офіційних осіб змагань

Інформативний інструктаж технічним делегатом

Технічна інформація

Процедура i списки в зоні реєстрації

Розклад змагань

Протести

Місця для розминки

Церемонії відкриття i закриття

Інформація від делегатів допінг-контролю.


6.4 Роздягальні.

На місці проведення змагань будуть кімнати для перевдягання, які розташовані у приміщенні під центральною трибуною.

6.5. Тренування.

Спортсменам надається можливість тренувань та розминок у вільних від змагань зонах стадіону та в парковій зоні за межами стадіону.

VІІ. Правила проведення змагань.

7.1. Заявки.

На мандатній комісії кожна команда повинна надати письмову заявку на участь у змаганнях у двох примірниках зі штампом лікарсько – фізкультурного диспансеру, завірену обласним управлінням та обласною федерацією. Заявка може бути відхилена технічним делегатом, якщо вона не відповідає вимогам Положення про змагання на 2011 рік. Попередня заявка надається один раз. Організаціям, які не надали попередньої або фінішної заявки електронною поштою, не надається квота на розміщення.


^ 7.2 Остаточне підтвердження.

Представники команд надають до мандатної комісії оригінал заявки, ксерокопії паспортів та медичний страховий поліс. У разі виникненні питань, щодо належності учасника змагань до області, обов’язково надається членський квиток ФЛАУ. При відсутності прізвища спортсмена у електронній базі даних ФЛАУ – обов’язково надається оригінал паспорту та членський квиток ФЛАУ.


7.3 Порядок участі.

 • До участі у змаганнях допускаються спортсмени, які заявлені від команд АР Крим, областей України, м. Києва, м. Севастополь.

 • Допускаються спортсмени, що мають кваліфікацію не нижче КМСУ.

Допуск в зону змагань згідно до розкладу кімнати збору.


7.4. Визначення командної першості.

Командна першість Кубку України визначається відповідно до таблиці нарахування очок.


VІІІ. Процедура проведення змагань.


^ 8.1 Розклад змагань:1 – й день, 15 серпня, понеділок

3000м з/п

Ж

ФІНАЛ

8:50


3000м з/п

Ч

ФІНАЛ

9:10


400м

Ж

1 - коло

9:30


400м

Ч

1 - коло

10:0010:10

Стрибки у довжину

Ж

кваліфікація


10:15

Стрибки у висоту

Ж

кваліфікація

400м з/б

Ж

1 – коло

10:40


400м з/б

Ч

1 - коло

11:1012:05

Стрибки у висоту

Ч

кваліфікація


12:10

Стрибки у довжину

Ч

кваліфікація

^ Урочисте відкриття змагань15:30

16:50 Нагородження: 3000м з/п «Ж-Ч»

100м

Ж

1- коло

16:00


100м

Ч

1 - коло

16:3016:40

Стрибки у довжину

Ж

ФІНАЛ

400м

Ч

ФІНАЛ

17:00

400м

Ж

ФІНАЛ

17:10


400м з/б

Ж

ФІНАЛ

17:30


400м з/б

Ч

ФІНАЛ

17:45


17:50 Нагородження: 400м «Ж-Ч»;

100м

Ж

ФІНАЛ

18:00

Стрибки у довжину

Ч

ФІНАЛ

100м

Ч

ФІНАЛ

18:10


1500м

Ж

ФІНАЛ

18:20


18:45 Нагородження: 400м з/б «Ж-Ч»; 100м «Ж-Ч»;

стрибки у довжину «Ж»

1500м

Ч

ФІНАЛ

18:55


19.25 Нагородження: 100м «Ж-Ч»; стрибки у довжину «Ч»;

5000м

Ж

ФІНАЛ

19:35


5000м

Ч

ФІНАЛ

20:00


20:30 Нагородження: 5000м «Ж-Ч»;
^ 2 – й день 16 серпня, вівторо

3000м

Ж

ФІНАЛ

9:20


3000м

Ч

ФІНАЛ

9:409:50

Потрійний стрибок

Ж

ФІНАЛ

100м з/б

Ж

1 - коло

10:0010:05

Стрибки у висоту

Ж

ФІНАЛ

10:15 Нагородження: 3000м «Ж-Ч»

110м з/б

Ч

1 - коло

10:20


200м

Ж

1 - коло

10:40


200м

Ч

1 - коло

11:10


110м з/б

Ч

ФІНАЛ

11:50

Потрійний стрибок

Ч

ФІНАЛ

12:00 Нагородження: потрійний стрибок «Ж;стрибок у висоту«Ж»

100м з/б

Ж

ФІНАЛ

12:05

Стрибки у висоту

Ч

ФІНАЛ

800м

Ж

ФІНАЛ

12:20


800м

Ч

ФІНАЛ

12:40


13.00 Нагородження: 100м з/б «Ж»; 110м з/б «Ч»;

200м

Ж

ФІНАЛ

13:05


200м

Ч

ФІНАЛ

13:15


4х400

Ж

ФІНАЛ

13:25


4х400

Ч

ФІНАЛ

13:40


13.55 Нагородження: 800м «Ч –Ж»; 200м «Ж-Ч»; потрійний стрибок «Ч»;

стрибок у висоту «Ч»;

4х100

Ж

ФІНАЛ

14:05


4х100

Ч

ФІНАЛ

14:20


14:45 Нагородження: 4х400м «Ч –Ж»; 4х100м «Ж-Ч»^ 8.2 Зона змагань.

Змагання Кубку України та чемпіонату України серед молоді будуть проведені на стадіоні МДЮСШ № 1 в ЦПКіВ ім. Горького.

8.3 Стартові номери:


У відповідності до Правил ІААФ (Правило 143.7, 143.8, 143.9) кожен учасник повинен мати два стартових номера (один номер допускається у стрибках у висоту та з жердиною), які відповідають його стартовому номеру в заявочному листі команди.


Згідно контракту ФЛАУ - «Самсунг», на всіх всеукраїнських змаганнях, до 31 грудня 2013 року, стартові номери учасників повинні бути єдиного, затвердженого формату з логотипом «Самсунг». Стартові номери збірні команди областей (регіонів) отримали під час проведення І етапу Кубку України в м. Ялті (29.05-01.06.2011) та чемпіонату України серед юніорів в м. Донецьку (14-17.06.2011) згідно діапазонів для кожного регіону:


1

Донецька область

1-145

14

Хмельницька область

1541-1620

2

Київська область

146-290

15

Рівненська область

1621-1715

3

Харківська область

291-435

16

Чернівецька область

1716-1765

4

Дніпропетровська область

436-580

17

Житомирська область

1766-1860

5

Запорізька область

581-710

18

Херсонська область

1861-1940

6

Черкаська область

711-810

19

Волинська область

1941-1990

7

м. Київ

811-940

20

Миколаївська область

1991-2115

8

Одеська область

941-1065

21

Івано-Франківська область

2116-2195

9

АР Крим

1066-1160

22

Чернігівська область

2196-2245

10

Вінницька область

1161-1255

23

Тернопільська область

2246-2325

11

Сумська область

1256-1350

24

Полтавська область

2326-2375

12

Львівська область

1351-1445

25

Кіровоградська область

2376-2425

13

Луганська область

1446-1540

26

Закарпатська область

2426-2475


27

М. Севастополь

2476-25000


^ 8.4 Зона розминки.

Розминку дозволяється проводити в зонах вільних від змагань та парковій зоні за межами стадіону.


8.5 Кімната збору та реєстрації учасників.


Всі спортсмени повинні з'явитися в зоні реєстрації, згідно розкладу. Розклад роботи Кімнати збору та реєстрації учасників буде складено особисто Рефері Кімнати збору. Розклад буде розміщено на інформаційній дошці з ранку кожного дня змагань.

Реєстрація учасників змагань проходитиме згідно розкладу, кімната збору розташовується в районі фінішу на 100 метрів.

Кожен учасник повинен мати два номери: на груді та на спині. Спортсмени, що не пройшли реєстрацію, до участі в змаганнях не допускаються.

Спорядження учасників повинне відповідати вимогам ІААФ та Правилам.

Заборонені предмети (Додаток 2) не допускаються в зону змагань.


^ 8.6 Протести та апеляції


Протести приймаються і розглядаються відповідно до Правил. Спочатку протест повинен бути представлений рефері особисто спортсменом або відповідальною офіційною особою в усній формі. Протести, що стосуються результату або суддівства, повинні бути подані в секретаріат протягом 30 хвилин після офіційного оголошення результату спортсмена. Будь-який протест, поданий в апеляційне журі, повинен мати підпис офіційної особи атлета. Форма протесту додається (Додаток 3).


8.7 Допінг-контроль


Процедура допінг- контролю проводитиметься під наглядом Керівництва з допінгу-контролю. Допінг-контроль здійснюватиметься у допінг-центрі. Всі спортсмени, яких попросять пройти допінг-контроль, будуть проінформовані через оргкомітет. Атлетам потрібно заповнити форму і в указаний час підійти в допінг-центр. У випадку, якщо спортсмен не з’являється для проведення процедури допінг-контролю − його проба вважається позитивною, а показаний результат анулюється з відповідними санкціями щодо спортсмена (Правила ІААФ 32.2(с), 38.1).


ІХ. Медичне обслуговування


^ 9.1 Загальні відомості

Медичне обслуговування передбачає медичну допомогу представникам команд, організаторам змагань, інформаційному персоналу, почесним гостям, спортсменам, а також глядачам під час змагань.


^ 9.2 Медична допомога на стадіоні

Під час змагань на стадіоні у районі фініфу знаходитиметься лікар, та чергуватиме карета «Швидкої допомоги».


Х.Охорона

Згідно інструкціям оргкомітету, охоронці та міліція повинні знаходитися у всіх зонах.


ХІ. Церемонії


^ 11.1 Церемонія нагородження


Церемонії нагородження переможців та призерів проходитимуть на стадіоні за Розкладом церемоній нагородження, який включено до основного Розкладу змагань (Додаток 1).

Команди, які посіли 1-е; 2-е; 3-є місця нагороджуються дипломами Міністерства, або ФЛАУ, та кубком.

Учасники, які посіли 1-е, 2-е; 3-є місця у кожній спортивній дисципліні, нагороджуються дипломами ФЛАУ.


^ 11.2 Церемонія відкриття

Церемонія відкриття змагань відбудеться на стадіоні МДЮСШ № 1 15 серпня 2011 року о 15:30.

11.3 Церемонія закриття

Церемонія закриття змагань проводитиметься 16 серпня 2011 року о 14:55


ХІІ. Контактна інформація

За подальшою інформацією, щодо Кубку України та Чемпіонату України серед молоді будь ласка, звертатись до ^ Костянтина Михайловича Москалюка – за тел. 0673078484 та електронною адресою:moskalyuk55@mail.ru


ХІІІ . Список додатків.

Додаток 1 – Розклад змагань

Додаток 2 – перевірка у кімнаті збору учасників.

Додаток 3 – форма протесту


^ ПЕРЕВІРКА В КІМНАТІ ЗБОРУ ТА РЕЄСТРАЦІЇ УЧАСНИКІВ


Будь ласка, зверніть увагу, що наступні предмети не допускаються в зону змагань:


 1. Мобільні телефони

 2. CD-плеєри, аудіоплеєри та відеоплеєри

 3. Фотокамери та відеокамери

 4. Відеомагнітофони та аудіомагнітофони

 5. Взуття з кількістю шипів та гнізд для шипів більшою за 11

 6. Шипи, довжиною більшою за 9 мм, виключення – стрибок у висоту та метання спису, де допустима довжина шипів складає 12 мм

 7. Спортінвентар для метань або частини снарядів

 8. Вимірюючі стрічки, крейда і т. ін. для відміток, за виключенням тих, що надаються організаційним комітетом.


^ ПРОТЕСТ В АПЕЛЯЦІЙНЕ ЖЮРІ


Апеляція надана від імені:

Команда : _____________________________________

Спортсмен: ______________________

Стартовий номер: ________________________________

Вид:____________________________

Ким надана апеляція___________________________

Причина протеста:

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


Інформація для секрітаріата:

Дата : ________

час об’явлення офіцийних результатів: _________

час предоставлення протеста: ___________

Офіційна особа секрітаріата: ______________________________

^ Рішення апеляційного жюрі

_____________________________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________________________________

Підпис :________________________________Похожие:

1. м. Вінниця (історична довідка) icon1. м. Вінниця (історична довідка)
Започаткування літопису Вінниці з 1363 року пов’язане з намаганням Великого Литовського князівства утвердити своє володарювання на...
1. м. Вінниця (історична довідка) iconІсторична довідка про Вінницьку цркл
Вінницька цркл розпочала свою роботу у 1954р у пристосованому приміщенні. Потужність поліклініки 50 відвідувань на добу, стаціонару...
1. м. Вінниця (історична довідка) iconВідділ виховної роботи Історична довідка
О. Корольчук, Т. Шопова, П. А. Пономаренко, В. І. Бездєтков, Г. П. Мурогов, В. Дружук, М. О. Мотуляк, А. М. Савченко, Л. Й. Грицай,...
1. м. Вінниця (історична довідка) iconІсторична довідка
Один із відомих американських вчених-конституціоністів Клінтон Росистор вважав: «Немає щастя без свободи, свободи без самоврядування,...
1. м. Вінниця (історична довідка) iconМ. Вінниця 10. 10. 08 Звернення суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюють реалізацію алкогольних та слабоалкогольних напоїв у місті Вінниця до Вінницької обласної Ради,
Вінниця до Вінницької обласної Ради, щодо приведення у відповідність до чинного законодавства рішення 19 сесії обласної Ради 5 скликання...
1. м. Вінниця (історична довідка) icon«Контроль громадськості за станом використання прибережної захисної смуги ріки Південний Буг в межах міста Вінниця»
Південний Буг в межах міста Вінниця дійшли висновку, що наявна нагальна необхідність активних дій з метою збереження водних об’єктів...
1. м. Вінниця (історична довідка) iconРеферату : ipsecurity Розділ : Комп'ютерні науки ipsecurity Зміст Вступ Що таке безпека ipsecurity? Історична довідка появи протоколу
На початку вісімдесятих років розпочалася стандартизація мов програмування, а потім І протоколів взаємодії мереж. Результатом цієї...
1. м. Вінниця (історична довідка) iconРеферату : Історико-етнографічна довідка Прикарпаття Розділ : Народознавство Історико-етнографічна довідка Прикарпаття план І. Вступ. Історико-етнографічна довідка Прикарпаття
Прикарпаття – чудовий, квітучий край України. Кругом високі гори, запашні ліси, шовкові долини, п’янке смерекове повітря
1. м. Вінниця (історична довідка) iconПідсумки всеукраїнських фінальних змагань з футболу на призи клубу „Шкіряний м’яч” 2007/2008 Молодша вікова група – 1997 р н
Зош №12 м. Куп’янськ зош №4 м. Каховка 2: 1 нвк с. Щасливе зош №27м. Вінниця 3: 1 зош №4 м. Каховка зош №27 м. Вінниця 0: 1 зош №12...
1. м. Вінниця (історична довідка) iconСплавський Ілля Степанович 1956 р н. У1981 р закінчив Вінницький медичний університет, з 2005 р працює головним лікарем Літинської црл. Історична довідка
У1981 р закінчив Вінницький медичний університет, з 2005 р працює головним лікарем Літинської црл
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов