Положення про проведення V літніх спортивних ігор молоді України з марафонського бігу, Кубку України з марафонського бігу та всеукраїнських змагань з легкої атлетики «Зазимський марафон» Цілі та завдання icon

Положення про проведення V літніх спортивних ігор молоді України з марафонського бігу, Кубку України з марафонського бігу та всеукраїнських змагань з легкої атлетики «Зазимський марафон» Цілі та завданняНазваниеПоложення про проведення V літніх спортивних ігор молоді України з марафонського бігу, Кубку України з марафонського бігу та всеукраїнських змагань з легкої атлетики «Зазимський марафон» Цілі та завдання
Дата конвертации03.05.2013
Размер74.93 Kb.
ТипПоложення
скачать >>>ПОЛОЖЕННЯ

про проведення V літніх спортивних ігор молоді України з марафонського бігу, Кубку України з марафонського бігу

та всеукраїнських змагань з легкої атлетики

«Зазимський марафон»
1. Цілі та завдання

Змагання проводяться з метою:


 • зміцнення здоров’ я населення;

 • залучення молоді до регулярних занять легкою атлетикою та подальшого розвитку бігу;

 • підвищення якості й ефективності роботи фізкультурно-спортивних організацій і закладів фізичної культури і спорту та підведення підсумків їх діяльності з підготовки спортивного резерву;

 • виявлення та відбору кращих спортсменів до складу збірних команд України для проведення цілеспрямованої роботи з їх підготовки до участі у Кубках, чемпіонатах Європи, світу та інших міжнародних змаганнях 2010-2012 років.

2. Термін і місце проведення змагань

Змагання проводяться 22-23 травня 2010 року, с.Зазим’є (Київська область). День приїзду - 22 травня.

^ 3. Керівництво проведенням змагань

Загальне керівництво по проведенню змагань здійснюється Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту.

Безпосередньо організація змагань покладається на організаційний комітет, до складу якого включаються представники:

Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту;

управління з питань фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації;

Броварської районної державної адміністрації;

Зазімської сільської ради;

Федерації легкої атлетики України;

Федерації легкої атлетики Київської області.

4. Учасники змагань та підведення підсумків

Кубок України з марафонського бігу проводиться згідно «Положення про основні всеукраїнські змагання 2010-2012 р.р. з легкої атлетики». V літні спортивні ігри молоді України з марафонського бігу проводяться згідно «Положення про V літні спортивні ігри молоді України». Учасники марафонського бігу за програмою ігор включаються до загальної квоти допуску з легкої атлетики.

У змаганнях Кубку України беруть участь команди АР Крим, областей України, м. м. Києва, Севастополя. Змагання особисто-командні.

Кількісний склад команди – 4 спортсмена: чоловіки – 1, жінки - 1, молодь (чол.) - 1, молодь (жін.) - 1. Кількість команд від регіону необмежена. Кількість заліків – 3;

У всеукраїнських змагань з легкої атлетики «Зазимський марафон» беруть участь легкоатлети відповідної вікової групи і спортивної кваліфікації, а також зарубіжні спортсмени за окремим запрошенням. Змагання особисті. Особиста першість у кожній дисципліні програми визначається у відповідності до Правил ІААФ.

5. Програма змагань та вік спортсменів

V літні спортивні ігри молоді України та Кубок України: марафонський біг 42195 м.

Всеукраїнські змагання з легкої атлетики «Зазимський марафон»:

 1. марафонський біг 42195м за участю зарубіжних спортсменів - (1990 р.н. та ст.);

 2. пробіг 10000 м для юнаків, юніорів, дорослих спортсменів, ветеранів, аматорів (1993 р.н. та старші);

 3. пробіг 1000м для всіх бажаючих;

 4. пробіг 1500 м для юнаків 1993-94 р.н.;

 5. пробіг 1500 м для дівчат 1993-94 р.н.;

 6. пробіг 1500 м для юнаків 1995-96 р.н.;

 7. пробіг 1500 м для дівчат 1995-96 р.н.;

 8. пробіг 500 м для юнаків 1997-2002 р.н.;

 9. пробіг 500м для дівчат 1997-2002 р.н.;

 10. пробіг 300м для дітей дошкільного віку.
 • Учасники V літніх спортивних ігор молоді України, Кубку України, всеукраїнських змагань з легкої атлетики «Зазимський марафон», пробігу на 10км, пробігу на 1000м - стартують в одному забігу.

6. Нагородження:

Команди, які посіли у Кубку України І-ІІІ місця, нагороджуються дипломами та кубками Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.

Спортсмени, які посіли у V літніх спортивних іграх молоді України І-ІІІ місця, нагороджуються медалями та дипломами Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.

Всі учасники марафонського бігу отримують пам»ятні медалі.

Всі учасники пробігу на 1000м отримують свідоцтва про участь у змаганнях.

Переможці та призери всеукраїнських змагань з легкої атлетики «Зазимський марафон» та пробігу на 10000 м нагороджуються призами від оргкомітету змагань.

Переможці та призери пробігів на 1500 м, 500 м отримують пам»ятні медалі, сувеніри.

Всі учасники пробігу на 300 м отримують сувеніри.

7. Фінансові витрати:

Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту фінансує витрати, пов’язані з роботою суддівської колегії, а також нагородженням учасників V літніх спортивних ігор молоді України та Кубку України, в межах затвердженого кошторису.

Управління з питань фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації фінансує витрати, пов’язані з виготовленням нагрудних номерів, дипломів для призерів змагань, придбанням призів, оплатою транспорту для проведення змагань.

Броварська райдержадміністрація фінансує витрати, пов’язані з придбанням призів для нагородження учасників пробігів, витрати щодо радіофікації (звукопідсилення) змагань, витрати на сертифікацію траси марафонського бігу.

Зазимська сільська рада фінансує витрати, пов’язані з проведенням свята «День Зазим’я», яке є складовою частиною всеукраїнських змагань з легкої атлетики «Зазимський марафон», урочистим відкриттям та закриттям змагань, розміщенням, харчуванням запрошених сільрадою учасників змагань на період з 22 по 24 травня 2010 року (у тому числі закордонних), транспортними витратами на проведення свята, виготовленням пам’ятної та сувенірної атрибутики.

Федерація легкої атлетики України несе витрати, пов’язані з програмним забезпеченням суддівства змагань, випуском підсумкової інформації про змагання в режимі реального часу (он-лайн), виготовленням свідоцтв про участь у змаганнях.

Федерація легкої атлетики Київської області несе витрати, пов’язані з придбанням нагородної атрибутики.

Всі витрати, пов’язані з участю спортсменів у змаганнях Кубку України та «Зазимського марафону» - за рахунок організацій, що відряджають.

8. Термін та умови подання заявок:

За 10 днів до терміну проведення змагань команди-учасники надсилають електронною поштою до оргкомітету попередні заявки, згідно з нижчезазначеним зразком, а також інформацію про чисельний склад учасників (жінок, чоловіків, тренерів, інших осіб.). Фінішна заявка надсилається електронною поштою до оргкомітету змагань за 3 дні до початку змагань.

Представники команд надають до мандатної комісії оригінал заявки та ксерокопії паспортів (свідоцтв про народження). В разі виникненні питань щодо належності учасника змагань до області (регіону), обов'язково надається членський квиток ФЛАУ. При відсутністі прізвища спортсмена в електронній базі даних ФЛАУ – обов'язково надається оригінал паспорта (свідоцтва) та членський квиток ФЛАУ.

^ У день приїзду мандатна комісія працює лише для остаточних уточнень заявок.


Зразок заявочного листа (заявки):

^ Логотип спортивної організації

Назва, дата, місце проведення змагання

^ Команда: область ( регіон)


Старт.

номер

учасн.

Прізвище, ім’я

спортсмена

Дата

народження

Програма

змагань

Кращий

Результ.

2009 р.

Розряд

ФСТ


^ ДЮСШ, СДЮШОР, УОР, УФК

ШВСМ

Прізвищ.

ініціали тренера

Віза лікаря


1
Борзенко Тарас

08.12.79

Марафон

2:19:43

МС

У

ШВСМ

Крук О.І.
2
Шевчук Марина

29.01.85

Марафон

2:53:04

КМС

Д

СДЮШОР

Сич І.І.

^ Кольори спортивної форми команди : майка – труси –

Представник команди

Тренери .................................................................................................................................................................................

(прізвище, ім’я. Особистий підпис )

До змагань допущено ___________________________________________________________ учасників.

(літерами, прописом )

Лікар_______________________________ Печатка лікарського закладу

(Прізвище, ініціали. Особистий підпис )


^ Керівник спортивної організації, що направляє на змагання


Печатка Особистий підпис

Президент Федерації легкої атлетики області (регіону)


Печатка Особистий підпис


Реєстрація іногородніх учасників всеукраїнських змагань з легкої атлетики «Зазимський марафон», V літніх спортивних ігор молоді України, Кубку України (день приїзду 22.05) проводиться 22 травня з 12.00 год. до 18.00 год.

Реєстрація місцевих учасників, учасників з м.Києва та Київської області (день приїзду 23.05) проводиться з 8.00 год. до 10.30 год. 23 травня.

Місце реєстрації: с.Зазим»я, пансіонат «Хвиля».

 • Стартові номери для учасників надаються оргкомітетом змагань.


Контактні телефони та адреси організаторів заходу:

 • Оргкомітет (заявки на участь, розміщення та харчування). Управління з питань фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації (Сторч Віктор Андрійович) – 044 2868452, poguljai@ukr.net

 • Оргкомітет (заявки на розміщення та харчування запрошених іноземних учасників). Фролов Євген Іванович (nikita-nike@i.ua),

 • Представник Міністерства - Андрущенко Юрій Миколайович – 044 2890265, 097 9657470, yandrushchenko@mail.ru.Технічний комітет ФЛАУПохожие:

Положення про проведення V літніх спортивних ігор молоді України з марафонського бігу, Кубку України з марафонського бігу та всеукраїнських змагань з легкої атлетики «Зазимський марафон» Цілі та завдання iconПоложення про проведення кубку україни з марафонського бігу «оболонь марафон зазим’Є»
Положення про проведення кубку України з марафонського бігу «оболонь-марафон зазим’Є» (далі – Положення) складено на підставі
Положення про проведення V літніх спортивних ігор молоді України з марафонського бігу, Кубку України з марафонського бігу та всеукраїнських змагань з легкої атлетики «Зазимський марафон» Цілі та завдання iconМіністерство україни у справах сім’Ї, молоді та спорту
Кубок України з марафонського бігу та Всеукраїнські змагання "Зазимський марафон"
Положення про проведення V літніх спортивних ігор молоді України з марафонського бігу, Кубку України з марафонського бігу та всеукраїнських змагань з легкої атлетики «Зазимський марафон» Цілі та завдання iconДержавна служба молоді та спорту україни федерація легкої атлетики україни
Селищна рада с. Зазим'є кубок України з марафонського бігу. "Оболонь марафон Зазим'є"
Положення про проведення V літніх спортивних ігор молоді України з марафонського бігу, Кубку України з марафонського бігу та всеукраїнських змагань з легкої атлетики «Зазимський марафон» Цілі та завдання iconПоложення про проведення чемпіонату україни, чемпіонату україни серед молоді з марафонського бігу
Положення про чемпіонат України, чемпіонат України серед молоді з марафонського бігу (далі – Положення) складено на підставі
Положення про проведення V літніх спортивних ігор молоді України з марафонського бігу, Кубку України з марафонського бігу та всеукраїнських змагань з легкої атлетики «Зазимський марафон» Цілі та завдання iconПоложення про проведення чемпіонату України та чемпіонату України серед молоді з марафонського бігу Цілі та завдання
України та проведення цілеспрямованої роботи з їх підготовки до участі в Кубках, чемпіонатах Європи, світу та інших міжнародних змаганнях...
Положення про проведення V літніх спортивних ігор молоді України з марафонського бігу, Кубку України з марафонського бігу та всеукраїнських змагань з легкої атлетики «Зазимський марафон» Цілі та завдання iconПоложення про проведення V-Х літніх юнацьких спортивних ігор України 2009 року з легкої атлетики та Чемпіонату України серед юніорів (1990-94 р н.) (м. Донецьк, 23-25 червня 2009 р.) І. Мета І завдання
Визначення рівня та активізації роботи з легкої атлетики в територіальних фізкультурно-спортивних організаціях, фізкультурно-спортивних...
Положення про проведення V літніх спортивних ігор молоді України з марафонського бігу, Кубку України з марафонського бігу та всеукраїнських змагань з легкої атлетики «Зазимський марафон» Цілі та завдання iconЧемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді з марафонського бігу. VІІІ міжнародний Rosava Білоцерковсський марафон

Положення про проведення V літніх спортивних ігор молоді України з марафонського бігу, Кубку України з марафонського бігу та всеукраїнських змагань з легкої атлетики «Зазимський марафон» Цілі та завдання iconПоложення про проведення чемпіонату україни, чемпіонату україни серед юніорів та молоді з бігу по шосе на 10км та всеукраїнських змагань за участю зарубіжних спортсменів «зустріч друзів»
Положення про Чемпіонат України, чемпіонат України серед юніорів та молоді з бігу на 10 км по шосе (далі – Положення) складено на...
Положення про проведення V літніх спортивних ігор молоді України з марафонського бігу, Кубку України з марафонського бігу та всеукраїнських змагань з легкої атлетики «Зазимський марафон» Цілі та завдання iconПоложення про проведення чемпіонату україни, чемпіонату україни серед юніорів та молоді з бігу по шосе на 10км та всеукраїнських змагань за участю зарубіжних спортсменів «зустріч друзів»
Чемпіонат України, чемпіонат України серед юніорів та молоді з бігу на 10 км по шосе проводиться з метою
Положення про проведення V літніх спортивних ігор молоді України з марафонського бігу, Кубку України з марафонського бігу та всеукраїнських змагань з легкої атлетики «Зазимський марафон» Цілі та завдання iconПоложення про проведення кубку україни з легкої атлетики, кубку україни з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні (м. Запоріжжя, 27-28 січня 2009 р.)
Подальший розвиток легкої атлетики в державі і залучення населення, в першу чергу учнівської молоді, до регулярних занять легкою...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов