Положення про змагання з легкої атлетики на Кубок «Державної школи вищої спортивної майстерності» І етапу icon

Положення про змагання з легкої атлетики на Кубок «Державної школи вищої спортивної майстерності» І етапуНазваниеПоложення про змагання з легкої атлетики на Кубок «Державної школи вищої спортивної майстерності» І етапу
Дата конвертации31.03.2013
Размер10.85 Kb.
ТипПоложення
скачать >>>

Затверджую”

Директор ДШВСМ


Т.І.Мартинова


«21» травня 2012р.


Витяг з Положення


про змагання з легкої атлетики

на Кубок «Державної школи вищої спортивної майстерності»

І етапу


  1. Змагання проводяться з метою сприяння спортсменам ДШВСМ та збірної команди України з легкої атлетики у підготовці до Олімпійських ігор та чемпіонатів Європи та України .

  2. Змагання проводяться на стадіоні «Авангард» м.Ялти 04 червня ц.р.

  3. Загальне керівництво по проведенню змагань здійснює дирекція ДШВСМ та Федерація легкої атлетики України.

  4. Програма змагань:

Жінки: біг 100м., 200м., 400м., 100м. з/б, 400м. з/б, стрибки у висоту та довжину, потрійний та з жердиною, метання спису та диску, штовхання ядра.

Чоловіки: біг 100м., 200м., 400м., 110м. з/б, 400м. з/б, стрибки у висоту та довжину, потрійний та з жердиною, метання спису та диску, штовхання ядра.

  1. Змагання особисті. До участі у змаганнях допускаються провідні спортсмени ДШВСМ та України.

  2. Фінансові умови проведення змагань:

а) з підготовки та проведення змагань – дирекція ДШВСМ;

7. Заявки на участь у змаганнях приймаються у день змагань.


О Р Г А Н І З А Ц І Й Н И Й К О М І Т Е ТПохожие:

Положення про змагання з легкої атлетики на Кубок «Державної школи вищої спортивної майстерності» І етапу iconПоложення про змагання з легкої атлетики на Кубок «Державної школи вищої спортивної майстерності» (І етап)
Змагання проводяться з метою сприяння спортсменам дшвсм та збірної команди України з легкої атлетики по підготовці до чемпіонатів...
Положення про змагання з легкої атлетики на Кубок «Державної школи вищої спортивної майстерності» І етапу iconФедерація легкої атлетики України Дирекція Державної школи вищої спортивної майстерності Дирекція нсб «Атлет» Кубок дшвсм – нсб «Атлет» з легкої атлетики Розклад змагань
Федерація легкої атлетики України Дирекція Державної школи вищої спортивної майстерності
Положення про змагання з легкої атлетики на Кубок «Державної школи вищої спортивної майстерності» І етапу iconРозклад змагань Чемпіонату Державної школи вищої спортивної майстерності з легкої атлетики та відкритого Чемпіонату м. Києва
Чемпіонату Державної школи вищої спортивної майстерності з легкої атлетики та відкритого
Положення про змагання з легкої атлетики на Кубок «Державної школи вищої спортивної майстерності» І етапу iconФедерація легкої атлетики України Дирекція Державної школи вищої спортивної майстерності Дирекція усб «Атлет» Розклад змагань з легкої атлетики на Кубок дшвсм (3етап) усб «Атлет»

Положення про змагання з легкої атлетики на Кубок «Державної школи вищої спортивної майстерності» І етапу iconФедерація легкої атлетики України Дирекція Державної школи вищої спортивної майстерності Дирекція усб «Атлет» Розклад змагань з легкої атлетики на Кубок дшвсм (2 етап) усб «Атлет»

Положення про змагання з легкої атлетики на Кубок «Державної школи вищої спортивної майстерності» І етапу iconМіністерство молоді та спорту України Федерація легкої атлетики України Державна школа вищої спортивної майстерності Розклад змагань з легкої атлетики на Кубок дшвсм – (І етап)

Положення про змагання з легкої атлетики на Кубок «Державної школи вищої спортивної майстерності» І етапу iconМіністерство молоді та спорту України Федерація легкої атлетики України Державна школа вищої спортивної майстерності Розклад змагань з легкої атлетики на Кубок дшвсм – (ІІ етап)

Положення про змагання з легкої атлетики на Кубок «Державної школи вищої спортивної майстерності» І етапу iconФедерація легкої атлетики України Державна школа вищої спортивної майстерності Кубок дшвсм з легкої атлетики Розклад змагань (Оновлений) Відкриття змагань 12. 20- 20 січня,манеж рвуфк

Положення про змагання з легкої атлетики на Кубок «Державної школи вищої спортивної майстерності» І етапу iconДержавна школа вищої спортивної майстерності федерація легкої атлетики україни кубок дшвсм – І етап

Положення про змагання з легкої атлетики на Кубок «Державної школи вищої спортивної майстерності» І етапу iconДержавна школа вищої спортивної майстерності Розклад змагань з легкої атлетики Кубок дшвсм – «Різдвяні старти»

Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов