Положення про Регіональний Чемпіонат серед мисливських собак норних порід у штучних норах 2011 року icon

Положення про Регіональний Чемпіонат серед мисливських собак норних порід у штучних норах 2011 рокуНазваниеПоложення про Регіональний Чемпіонат серед мисливських собак норних порід у штучних норах 2011 року
Дата конвертации08.11.2012
Размер58.69 Kb.
ТипПоложення
скачать >>>

« ЗАТВЕРДЖУЮ»

Голова Правління ФМСУ

Гурін С.М.


«18» квітня 2011 р.

ПОЛОЖЕННЯ


про Регіональний Чемпіонат серед мисливських собак

норних порід у штучних норах 2011 року


Регіональний Чемпіонат серед мисливських собак норних порід проводиться Федерацією мисливського собаківництва України (надалі – ФМСУ) сумісно з Бердянським клубом «Шанувальники полювання з мисливськими собаками» (надалі - ШПМС) відповідно до наказу Бердянського клубу № 5 від 18 квітня 2011 року на базі Бердянської випробувальної станції 07- 08 травня 2011 року. Чемпіонат передбачає проведення комплексних змагань мисливських собак норних порід по підсадній лисиці в норі «8» та «П» - подібній норі .

Перед початком змагань усі собаки перевіряються на наявність дефектів зубної системи, крипторхізм та проходять перевірку слухняності. Одночасно проводиться перевірка на наявність у собак ідентифікаційного клейма. Заявка на склад команди має бути подана до 04.05.2011 р. на електрону адресу abramovclub01@rambler.ru Тел. для довідок: (06153) 5-82-83;

моб. 067 589 26 97, 068 893 17 43, 099-777-08 63 – Абрамов Вячеслав Володимирович;

Заїзд учасників, реєстрація собак, розміщення учасників – 06.05.2011р.

Чемпіонат проводиться згідно з Положеннями, що додаються.

^ Дане Положення є офіційним запрошенням до участі у змаганні.

ПОЛОЖЕННЯ


про Регіональні комплексні змагання мисливських собак норних порід по підсадній лисиці в норі «8» та «П» - подібній норі


1. Регіональні комплексні змагання мисливських собак норних порід по підсадній лисиці в норі «8» та «П» - подібній проводяться з метою:

- визначення кращих порід мисливських собак за робочими якостями для подальшого використання їх у племінній роботі;

- виявлення досягнень і обміну досвідом власників собак по розведенню собак та їх польовій підготовці;

- заохочення власників - переможців за найбільш успішну підготовку собак;

- популяризації використання на полюванні мисливських собак.

Оцінка робочих якостей собак проводиться згідно з Правилами випробувань, затвердженими 26.02.2009р. Кінологічною радою експертів з мисливського собаківництва України з доповненнями від 29.01.2010 р.

2. На змагання запрошуються:

- власники собак, які мешкають на території України, в першу чергу південного регіону, при цьому до змагань допускаються собаки відомого походження (тобто ті, що мають родовідне свідоцтво визнаного ФМСУ та КСУ зразків) з оцінкою екстер’єру не менше, ніж «дуже добре», та при наявності диплома ІІ ступеня по лисиці (для участі у особистої першості);

- команди відділень ФМСУ, КСУ та колективних членів ФМСУ та КСУ. Склад команди – 4 собаки, які мають дипломи по лисиці та оцінку екстер’єру не менше, ніж «добре».

- команди з інших країн – собаки, яких мають позитивну оцінку екстер’єру, дипломи по лисиці та родоводи загально признаного зразка.

3. Для участі в змаганнях кожна команда повинна надати підсадну лисицю. При наявності в заявці команди собак, які приймають участь лише в особистій першості, повинні бути надані додаткові лисиці з розрахунку 1 лисиця на 1-2 собаки. Усі лисиці повинні бути статевозрілими, мати не менше 3-х іклів і бути ходовими. У випадку відсутності лисиці команда до змагань не допускається. У разі, якщо лисиця виявиться неходовою (після трьох хваток її собаками відмовиться бігати по кільцях нори), команда, яка надала цю лисицю, знімається зі змагань, дипломи, отримані собаками цієї команди, анулюються, внески за участь у змаганнях не повертаються, а собакам, які працювали по неходовій лисиці надається перепуск.

Кожен учасник отримує порядковий номер для участи в змаганнях по лисиці в норі «8», відповідно до якого він виступає і в «П»- подібній норі.

4. Для проведення змагань наказом призначається робоча комісія та секретар змагань.

4.1. До обов’язків голови експертної комісії входить:

- проведення польової експертизи, контроль додержання вимог цього Положення;

- повна відповідальність за правильність визначення місць особистої та командної першості;

- проведення жеребкування команд до початку змагань (сумісно з секретарем) в присутності капітанів команд і складання списку черговості виступів собак (черга виступу собак в команді визначається капітаном команди). Собаки, які приймають участь у командній першості, випробовуються перед собаками з особистої першості;

- проведення сумісно з організаторами та секретарем відкриття та закриття змагань, нагородження учасників.

4.2 До обов’язків секретаря змагань входить:

- проведення перевірки документації на собак;

- узагальнення даних, які надійшли від робочих комісій;

- оформлення робочих дипломів;

- участь у визначенні місць в особистої та командної першості;

- участь у відкритті та закритті змагань.

5. Порядок проведення змагань та підведення підсумків.

5.1. Заявка на участь у змаганнях приймається після надання на нору підсадної лисиці. До початку змагань проводиться жеребкування команд за участю капітанів (порядок виступів собак в команді визначається капітаном).

5.2. Усі собаки, які беруть участь у змаганнях (як в складі команди, так і особисто), приймають участь в індивідуальній першості змагань. Кожна собака виступає по одному разу в кожній норі, при цьому обов’язково по різному звіру. У командній та індивідуальній першості приймають участь собаки, які спрацювали на диплом в обох пусках. Власникам собак , які згідно з виступами, отримали прохідний бал, видаються дипломи з обов’язковою вказівкою зайнятого місця в індивідуальній першості змагань та відповідний жетон. Власникам собак, які спрацювали лише в одному з пусків, видається диплом відповідного ступеня без зазначення зайнятого місця та відповідний жетон. Командна і індивідуальна першість собак визначається окремо. Визначення індивідуального місця проводиться:

- згідно зі ступенями дипломів;

- згідно з суми балів, що отримала собака за робочі якості за підсумками двох робот ( при порівнянні собак з дипломами І та ІІ ступеня або ІІ та ІІІ ступеня перевагу мають собаки з дипломами вищого ступеня по лисиці в норі «8»).


При рівності вищенаведених балів та ступенів дипломів, перевага надається собаці, яка набрала більше балів за основними елементами роботи (злоба та в’язкість - по сумі двох робіт, пошук і переслідування).

У випадку, коли дані бали однакові, перевагу отримує більш молода собака.

Командний залік визначається за сумарними балами трьох кращих собак команди.

^ 5.3. Собака, яка зайняла перше місце при 2-х дипломах першого ступеня, нагороджується дипломом «Польовий чемпіон» та відповідним жетоном.

При відсутності 2-х дипломів І ступеня, собака, яка зайняла перше місце з дипломами І та ІІ ступеня або 2-х дипломів ІІ ступеня, нагороджується дипломом «Польовий переможець» та відповідним жетоном.

При відсутності на змаганнях одночасно дипломів І та ІІ ступенів титули не надаються.

При наявності у декількох собак дипломів І та ІІ ступеня з рівною сумою балів перевагу мають собаки з дипломами І ступеня по лисиці в норі «8».

5.4. Власники собак, які зайняли 1-3 місця в індивідуальній першості, нагороджуються призами, виділеними на змагання клубом ШПМС.

5.5. Скарги щодо розцінки роботи собак не приймаються, оцінка роботи собаки перегляду не підлягає.

6. Командна першість визначається за результатами роботи трьох кращих номерів команди, які спрацювали на дипломи у двох пусках, при цьому до отриманої суми балів розцінки собак додаються додаткові бали:

- за кожний диплом І ступеня на «8» – 20 балів на «П»-образн. – 15 балів;

- за кожний диплом ІІ ступеня на «8» – 10 балів, на «П»-образн. – 5 балів.

При рівності вищенаведених балів та ступенів дипломів, перевага надається собаці, яка набрала більше балів за основними елементами роботи (злоба та в’язкість - по сумі двох робіт, пошук і переслідування).

6.1. Команди, які зайняли перше, друге та третє місце в командному заліку, нагороджуються кубками та дипломами, виділеними на змагання клубом ШПМС.

7. Організаціям і приватним особам дозволяється встановлювати додаткові цільові призи. Ініціатори встановлення призів перед початком змагань оголошують умови їх вручення.

8. По закінченню чемпіонату (на протязі 14 календарних днів) Голова експертної комісії змагань складає повний звіт, який містить:

- склад експертної комісії;

- загальні підсумки чемпіонату;

- командні підсумки, перелік призерів та тих, що нагороджені іншими призами;

- зауваження, пропозиції, рекомендації.Похожие:

Положення про Регіональний Чемпіонат серед мисливських собак норних порід у штучних норах 2011 року iconПоложення про Регіональний Чемпіонат серед мисливських собак норних порід у штучних норах 2010 року
Бердянської випробувальної станції 07 09 травня 2010 року. Чемпіонат передбачає проведення комплексних змагань мисливських собак...
Положення про Регіональний Чемпіонат серед мисливських собак норних порід у штучних норах 2011 року iconПоложення про Чемпіонат України серед мисливських собак норних порід по борсуку в штучній норі 2010 року 1
Чемпіонат України серед мисливських собак норних порід по борсуку в штучній норі проводиться Федерацією мисливського собаківництва...
Положення про Регіональний Чемпіонат серед мисливських собак норних порід у штучних норах 2011 року iconПоложення про Регіональний Чемпіонат серед мисливських собак норових порід по підсадній лисиці в норі «8»-ка та «П» подібній 2011 року 1
Регіональний Чемпіонат серед мисливських собак норових порід по підсадній лисиці в норі «8»-ка та «П» подібній проводяться Федерацією...
Положення про Регіональний Чемпіонат серед мисливських собак норних порід у штучних норах 2011 року iconНаказ №5 18 квітня 2011 року м. Бердянськ Про Регіональний Чемпіонат серед мисливських собак норних порід з метою визначення кращих мисливських собак та підведення підсумків роботи по мисливському собаківництву наказую: 1
Запорізька область, м. Бердянськ, військове містечко-2, буд. 10, кв. 59, тел.(06153) 5-82-83; моб. 067 589 26 97, 068 893 17 43;...
Положення про Регіональний Чемпіонат серед мисливських собак норних порід у штучних норах 2011 року iconНаказ №6 12. квітня 2010 року м. Бердянськ Про Регіональний Чемпіонат серед мисливських собак норних порід з метою визначення кращих мисливських собак та підведення підсумків роботи по мисливському собаківництву наказую: 1
Запорізька область, м. Бердянськ, військове містечко-2, буд. 10, кв. 59, тел.(06153) 5-82-83; моб. 067 589 26 97, 068 893 17 43;...
Положення про Регіональний Чемпіонат серед мисливських собак норних порід у штучних норах 2011 року iconПоложення про регіональний Чемпіонат серед мисливських собак по перепілці 2011 року (додається)
З метою визначення кращих мисливських собак І підведення підсумків роботи в галузі мисливського собаківництва
Положення про Регіональний Чемпіонат серед мисливських собак норних порід у штучних норах 2011 року iconПоложення про Чемпіонат України мисливських собак нірних порід по підсадній лисиці в норі «8»-ці та «П» подібній 2011 року 1
Чемпіонат України мисливських собак нірних порід по підсадній лисиці в норі «8»-ці та «П» подібній проводяться Федерацією мисливського...
Положення про Регіональний Чемпіонат серед мисливських собак норних порід у штучних норах 2011 року iconПоложення про проведення випробувань та змагань собак мисливських порід
Випробування та змагання собак мисливських порід – племінні заходи, що проводяться з метою виявлення їх мисливських якостей. Право...
Положення про Регіональний Чемпіонат серед мисливських собак норних порід у штучних норах 2011 року iconПоложення про Чемпіонат України серед мисливських собак по перепілці 2011 року
З метою визначення кращих мисливських собак І підведення підсумків роботи в галузі мисливського собаківництва
Положення про Регіональний Чемпіонат серед мисливських собак норних порід у штучних норах 2011 року iconПоложення про Чемпіонат України мисливських собак лягавих порід по болотній дичині. Меморіал ім. Д. С. Чабана загальні положення
Чемпіонат мисливських собак лягавих порід по болотній дичині проводиться, як відкритий командно-особистий захід з мисливського собаківництва...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов