2. Термін та місце проведення змагань: «Фінал Кубка України з кікбоксингу wpka» icon

2. Термін та місце проведення змагань: «Фінал Кубка України з кікбоксингу wpka»Название2. Термін та місце проведення змагань: «Фінал Кубка України з кікбоксингу wpka»
Дата конвертации22.12.2012
Размер80.87 Kb.
ТипДокументы
скачать >>>1. Мета та завдання:

- популяризація кікбоксингу УСК-WPKA в Україні;

- підвищення рівня майстерності спортсменів УСК;

- підготовка до участі у Чемпіонаті світу з кікбоксингу WPKA-2013 року

- виконання кваліфікаційних нормативів на присвоєння звання МСУ.

2. Термін та місце проведення змагань:

«Фінал Кубка України з кікбоксингу WPKA» буде проводитися з 11 по 14 жовтня 2012 року у місті Харкові, вул. Динамівська, 5-А «Школа вищої спортивної майстерності». День приїзду та зважування – 11 жовтня у готелі «Старт» за адресою: пр. Московський, 246-б з 10.00 до 18.00 години. Дні проведення змагань - з 12 по 14 жовтня, день нагородження та від’їзду – 14 жовтня 2012 року. Організатор змагань у м. Харкові, Володченко Олександр Анатолійович тел. 097 9019529.

^ 3. Керівництво проведенням змагань:

Загальне керівництво організацією та проведенням змагань здійснює НГО «Український Союз Кікбоксінгу», Державна служба молоді та спорту України, Головне Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської облдержадміністрації, безпосереднє проведення змагань покладається на Харківську обласну Федерацію ГО «Український Союз Кікбоксінгу», головну суддівську колегію затверджену президією НГО «Український Союз Кікбоксінгу».

^ 4. Учасники змагань:

До участі у «Фіналі Кубка України з кікбоксингу WPKA» у всіх розділах допускаються збірні команди дорослих спортсменів АР Крим, областей, м.м. Києва та Севастополя, сформовані за результатами змагань обласних Кубків. УСК - WPKA. Змагання особисто-командні.
^

ВАГОВІ КАТЕГОРІЇ ДЛЯ ФУЛ-КОНТАКТУ, ЛОУ-КІК та ОРІЄНТАЛУ

СТАТЬ

Рік нар.

Ф-ла бою

ВАГА


ЧОЛОВІКИ

74-94

3х1,5

- 55

- 60

- 65

- 70

- 75

- 80

- 85

- 90

+90

ЖІНКИ

74-94

3х1,5

- 50

- 55

- 60

- 65

+ 65
^

ВАГОВІ КАТЕГОРІЇ ДЛЯ СЕМІ-КОНТАКТУ, ЛАЙТ-КОНТАКТУ, СЕМІ-БОКСУ

СТАТЬ

Рік нар.

Ф-ла бою

ВАГА


ЧОЛОВІКИ

74-94

2 х 2,0

- 60

- 65

- 70

- 75

- 80

- 85

- 90

+ 90

ЖІНКИ

74-94

2 х 2,0

- 55

- 60

- 65

+ 65


^ ВАГОВІ КАТЕГОРІЇ для КОСІКІ-КОНТАКТУ

СТАТЬ

Рік нар.

Ф-ла бою

ВАГА


ЧОЛОВІКИ

74-94

5 х 0,5

- 60

- 65

- 70

- 75

- 80

- 85

+ 85

ЖІНКИ

74-94

5 х 0,5

- 55

- 60

- 65

- 70

+ 70
^ МУЗИЧНІ КОМПОЗИЦІЇ та СЕЛФ-ДЕФЕНС (для чоловіків та жінок) – зі зброєю та без зброї, без вагових категорій.

«Фінал Кубка України з кікбоксингу WPKA» у всіх розділах серед дорослих проводиться за правилами проведення змагань УСК.

^ 5. Спортивна форма та екіпіровка учасників:

Всі спортсмени повинні бути екіпіровані згідно з існуючими правилами змагань з кікбоксингу НГО «Український Союз Кікбоксингу».

У всіх розділах кікбоксингу діє правило коліру бойових руковичок: Синій кут-сині руковички, червоний кут-червоні руковички.

В розділі семі-контакт повинні бути семі-контактні руковички коліру кута.

Екіпіровка учасників на змаганнях повина бути тільки кікбоксерська. БЕЗ НАЛЕЖНОЇ ФОРМИ та КІКБОКСЕРСЬКОЇ ЕКІПРОВКИ СПОРТСМЕНИ ДО ЗМАГАНЬ НЕ ДОПУСКАЮТЬСЯ.


^ 6. Умови фінансування:

Витрати на організацію та проведення «Фіналу Кубка України з кікбоксингу WPKA» (всі розділи) передбачаються за рахунок коштів НГО «Український Союз Кікбоксінгу» та інших позабюджетних надходжень, залучених Союзом.

Держмолодьспорт несе витрати відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2012 рік згідно з затвердженим кошторисом.

Витрати на відрядження учасників змагань та тренерів (проїзд в обох напрямках, сплату за помешкання, харчування, добові, збереження заробітної платні) - несуть організації, що відряджають.

^ 7. Нагородження спортсменів:

Спортсмени, які стали переможцями та вибороли призові місця у «Фіналі Кубка України з кікбоксингу WPKA » у всіх розділах серед дорослих нагороджуються медалями та дипломами відповідних ступенів.

Спортсменам, які виконали норматив Єдиної спортивної класифікації України, присвоюється відповідні звання.


^ 8. Підготовка спортивних споруд:

Відповідно до Постанови Кабміну України № 1274 від 26 квітня 2004 року. “Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально - відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів”:

  • підготовка спортивних споруд покладається на їх власників;

  • контроль за підготовкою спортивних споруд та забезпеченням безпеки під час проведення змагань здійснює робоча комісія, яку утворюють Республіканський комітет по фізичній культурі та спорту АР Крим та відповідні обласні, міст Києва та Севастополя державні адміністрації.

Власник спортивної споруди не менш ніж за 4 години до початку змагань зобов’язаний подати до робочої комісії акт про її готовність до проведення змагань. Невиконання вимог, передбачених цим пунктом, що стали причиною виникнення надзвичайних обставин під час проведення змагань, спонукає до відповідальності.

^ 9. Медичне забезпечення:

У відповідності до «Положення про медичне забезпечення спортивно-масових заходів», що затверджено наказом Міністерства охорони здоров’я України від 27.10.2008 за № 614, медичне забезпечення спортивно-масових заходів здійснюється Українським центром спортивної медицини, обласними та міськими спортивними диспансерами, центрами незалежно від його відомчого підпорядкування, відділеннями спортивної медицини лікувально-профілактичних закладів загальної мережі. Для медичного забезпечення змагань залучаються кваліфіковані медичні працівники. Присутність лікаря із спортивної медицини обов’язкова на змаганнях всіх рівнів.

Лікар змагань входить до складу сіддівської колегії на правах заступника головного судді. Всі його рішення в межах компетентності обов’язкові для учасників, суддів, організаторів змагань. Лікар представляє в організаційний комітет або суддівську колегію плвн медичного забезпечення змагань та звіт з їх закінченням.


10. Заявки:

Попередні електронні, робочі заявки на участь команди у змаганнях надсилаються не пізніше ніж за 10 діб до початку змагань на електронну поштову скриньку ГО «Український Союз Кікбоксінгу» - ukrkick@mail.ru. Без представлення попередньої електронної заявки до участі у Всеукраїнських змаганнях УСК, команди учасників не допускаються.

Контрольне зважування проводиться в день приїзду команд за фактичною присутністю спортсменів, їх документів та іменної заявки.

До мандатної комісії в день офіційного зважування подаються такі документи:

Іменні заявки завірені Республіканським комітетом по фізичній культурі та спорту АР Крим, структурними підрозділами управлінь фізичної культури і спорту облдержадміністрацій та лікарем спортивно-фізкультурних диспансерів, а також паспорти або посвідчення спортсмена с фотокарткою, класифікаційні книжки спортсменів, страхові полюси ( Залікова книжка спортсмена не є юридичним посвідченням особи, і спортсмен не буде допускатися до змагань без громадянського паспорту або посвідчення особи з фотокарткою). (Вказаний перечень документів до мандатної комісії під час зважування є обов’язковою вимогою Мінмолодьспорту України і без виконання цих вимог спортсменам не присвоюються звання та не нараховуються очки).


Довідка: 067 440-36-04 - Дворецький Едуард Геннадійович

м.Харків: 097 901-95-29 - Володченко Олександр Анатолійович

Електрона пошта УСК: ukrkick@mail.ru.

Сайт УСК: www.ukrkick.org.ua.


В період змагань буде проведений атестаційний семінар суддів.


Дане положення є викликом

на змагання з кікбоксингу УСКПохожие:

2. Термін та місце проведення змагань: «Фінал Кубка України з кікбоксингу wpka» iconРегламент фіналу Харківської області серед хлопців І дівчат до 10 років (2002 р) термін та місце проведення змагань
Фінал Харківської області проводиться з 02. 10 до 30. 10. 2011 року по неділям в м. Харкові, проспект Гагаріна, 45а
2. Термін та місце проведення змагань: «Фінал Кубка України з кікбоксингу wpka» iconРегламент фіналу Харківської області серед хлопців І дівчат до 14 років (2000 2001 р) термін та місце проведення змагань
Фінал Харківської області проводиться з 17. 02 до 17. 03. 2013 року по неділям в м. Харкові, проспект Гагаріна, 45а
2. Термін та місце проведення змагань: «Фінал Кубка України з кікбоксингу wpka» iconРегламент фіналу Харківської області серед хлопців І дівчат до 18-20 років (1992-1994;1995-1997 р) термін та місце проведення змагань
Фінал Харківської області проводиться з 20. 11 до 25. 12. 2011 року по неділям в м. Харкові, проспект Гагаріна, 45а
2. Термін та місце проведення змагань: «Фінал Кубка України з кікбоксингу wpka» iconЕ. Г. Дворецький " " положенн я про проведення Відкритого Кубку Дніпропетровської області з кікбоксингу wpka
Відкритий Кубок Дніпропетровської області wpka відбудеться в період з 05 по 06 жовтня 2013 року за адресою: Дніпропетровська обл.,...
2. Термін та місце проведення змагань: «Фінал Кубка України з кікбоксингу wpka» icon1. Мета І завдання проведення Змагань. Відкритий Чемпіонат Луганської області з кікбоксингу wpka у розділах: у розділах: семі-контакт, лайт-контакт, фул-контакт, лоу-кік, селф-дефенс та сольні композиції
Відкритий Чемпіонат Луганської області з кікбоксингу wpka у розділах: у розділах: семі-контакт, лайт-контакт, фул-контакт, лоу-кік,...
2. Термін та місце проведення змагань: «Фінал Кубка України з кікбоксингу wpka» iconКубок України серед юніорів з пішохідного туризму у закритих приміщеннях
Місце проведення м. Торез, Донецька область Термін проведення змагань -28. 02. 04. 03. 2013року
2. Термін та місце проведення змагань: «Фінал Кубка України з кікбоксингу wpka» iconМісце та термін проведення змагань
України легкої атлетики України сім`ї,молоді та спорту Борзов В. П. Смєлаш Л. Й. Дутчак М. В
2. Термін та місце проведення змагань: «Фінал Кубка України з кікбоксингу wpka» iconПоложення про змагання фінал „Відкритого кубку м. Києва з виїздки" І. Загальна інформація тип змагань дата: 24-26 вересня 2010р. Місце: кск „Магнат" адреса: Київська обл., с. Чубинське, вул Липнева, 1
Розділу „Виїздка” проекту „Методичних рекомендацій з проведення національних змагань з кінного спорту фксу”, версія 3, 2010р
2. Термін та місце проведення змагань: «Фінал Кубка України з кікбоксингу wpka» iconПоложення про змагання з дистанційних кінних пробігів I. Визначення змагань статус змагань: відкриті клубні змагання. Категорія: cench 15 (діти віком від 12 до 14 років); cen 15; cen 30; cen 45. Місце проведення змагань
Місце проведення змагань: кк "Заречное", с Зарічне, Сімферопольского р-ну, ар крим
2. Термін та місце проведення змагань: «Фінал Кубка України з кікбоксингу wpka» iconФінал кубка україни з карате та кобудо 21-26 листопада 2012

Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов