Літня математична школа «мудрамакітра» оголошує набір учнів на 2010 рік про лмш. Літня математична школа «Мудрамакітра» icon

Літня математична школа «мудрамакітра» оголошує набір учнів на 2010 рік про лмш. Літня математична школа «Мудрамакітра»НазваниеЛітня математична школа «мудрамакітра» оголошує набір учнів на 2010 рік про лмш. Літня математична школа «Мудрамакітра»
Дата конвертации02.08.2013
Размер26.79 Kb.
ТипДокументы
скачать >>>ЛІТНЯ МАТЕМАТИЧНА ШКОЛА «МУДРАМАКІТРА»

ОГОЛОШУЄ НАБІР УЧНІВ НА 2010 РІК

Про ЛМШ. Літня математична школа «Мудрамакітра» заснована в 2005 році та проводиться з того часу щорічно. Це літній табір, в якому школярі поєднують відпочинок з інтенсивним навчанням. Літні школи допомагають їх учасникам досягти хороших результатів в олімпіадному русі. Серед учнів літніх шкіл - переможці міських, Всеукраїнських олімпіад та міжнародних олімпіад. В цілі ЛМШ «Мудрамакітра» входить розвиток у школярів властивого точним наукам стилю мислення, підвищення їх загальної та професійної культури, підготовка до наукової діяльності.

В літній школі панує атмосфера всезагальної захопленості наукою - демонстрація цінності інтелектуальної праці, престижності освіти, яка виникає в результаті набору зацікавлених школярів та підтримується організацією різноманітних змагань, лекцій провідних вчених, бесід, участю в роботі та організації літньої школи молодих людей, що реально професіоналізуються в науці.


^ Як потрапити до ЛМШ. До літньої школи приймаються учні, які закінчили 5-10 класи. Набір проводиться на конкурсній основі за результатами заочної олімпіади. Для вступу необхідно до 1 травня заповнити форму електронної реєстрації на сайті mudra.org.ua в розділі «Реєстрація-2010» та до 10 травня — вислати на конкурс розв’язання завдань заочної олімпіади того рівня, за програмою якого Ви бажаєте навчатися (див. Теми за рівнями). Тим, хто має право на зарахування поза конкурсом (див. нижче), достатньо заповнити форму електронної реєстрації.

Учні, які в літній школі «Мудрамакітра-2009» здали екзамен на бал, менший за 4, автоматично втрачають право вступу по літньої школи.


^ Правила оформлення конкурсних робіт. Конкурсну роботу потрібно надіслати за адресою mudramakitra@ukr.net у текстовому редакторі "Microsoft Word" 12 шрифтом Times New Roman (одним файлом), розв’язання кожної задачі починати з нового аркушу, назва листа – «Заочна олімпіада Мудрамакітра–2010», назва вкладеного документу з розв’язаннями – Ваше прізвище, ім’я та рівень, за який Ви написали олімпіаду.

Перед розв’язанням кожної задачі мають бути записані її номер та умова. Розв’язання потрібно писати зрозуміло, чітко, детально. Всі позначення, які зустрічаються на кресленнях, повинні бути поясненими (введеними) в тексті розв’язання. Всі твердження, які використовуються в розв’язанні, мають бути обґрунтованими.


^ Зарахування поза конкурсом. Поза конкурсу ми приймаємо призерів Всеукраїнських олімпіад 2009/2010 навчального року, призерів міських олімпіад, а також учнів, які здобули за результатами навчання у літній школі звання «Володара задач», або ж бали 10-12 на іспиті (у ЛМШ-2009). Результати, показані на міських олімпіадах підтверджуються надісланою копією диплому за адресою mudramakitra@ukr.net.

^ Результати заочної олімпіади та батьківські збори. Результати Заочної олімпіади та списки учнів, які зараховані до літньої школи з’являться на сайті наприкінці травня. Роботи, які надіслані після 5 травня, також будуть по можливості розглянуті, але їх авторам участь у конкурсі не гарантується. У травні ми проводимо батьківські збори, на яких розповідаємо про школу, умови проживання та викладачів, і відповідаємо на запитання.

^ Місце, терміни проведення та вартість. На даний момент ці питання ще вирішуються та уточнюються. Орієнтовні терміни – початок серпня, тривалість –18 днів. Точна інформація з’явиться на початку травня. Минулого року вартість складала 2300 гривень.

Знижки по оплаті. Знижки надаються призерам Всеукраїнських олімпіад 2009/2010 навчального року, а також учням, яким надані за результатами навчання у літній школі звання «Володара задач» , або бали 10-12 на екзамені в ЛМШ-2009.

Конкретні розміри знижок будуть визначені після підведення підсумків конкурсу та визначення вартості путівки. Якщо учень має право на декілька знижок, то застосовується найбільша з них.Похожие:

Літня математична школа «мудрамакітра» оголошує набір учнів на 2010 рік про лмш. Літня математична школа «Мудрамакітра» iconЛітня математична школа «мудрамакітра» оголошує набір учнів на 2011 рік про лмш. Літня математична школа «Мудрамакітра»
Серед учнів літніх шкіл переможці міських, Всеукраїнських олімпіад та міжнародних олімпіад. В цілі лмш «Мудрамакітра» входить розвиток...
Літня математична школа «мудрамакітра» оголошує набір учнів на 2010 рік про лмш. Літня математична школа «Мудрамакітра» iconШановні вчителі! З радістю запрошуємо Вас та Ваших учнів до літньої математичної школи Мудрамакітра –2010! Літня математична школа «Мудрамакітра»
Х результатів в олімпіадному русі. Серед учасників літніх шкіл переможці міських, Всеукраїнських та Міжнародних олімпіад. Лмш «Мудрамакітра»...
Літня математична школа «мудрамакітра» оголошує набір учнів на 2010 рік про лмш. Літня математична школа «Мудрамакітра» iconЛітня Школа Лідерства «Голос майбутнього» 7-18 червня 2010

Літня математична школа «мудрамакітра» оголошує набір учнів на 2010 рік про лмш. Літня математична школа «Мудрамакітра» iconДокументы
1. /Теор_я ймов_рностей та математична статистика, Волощенко А. Б., Джалладова _. А/-ndiv_rab_1.doc
Літня математична школа «мудрамакітра» оголошує набір учнів на 2010 рік про лмш. Літня математична школа «Мудрамакітра» iconЛітня школа «право в німеччині»
Національного університету «Києво Могилянська академія» та Школа Німецького Права, заснована Гейдельберзьким університетом, університетом...
Літня математична школа «мудрамакітра» оголошує набір учнів на 2010 рік про лмш. Літня математична школа «Мудрамакітра» iconМудрамакітра Юні математики, запрошуємо вас до Літньої математичної школи Мудрамакітра — 2010!
Ви поринете у прекрасний світ цариці наук — Математики та поєднаєте активне навчання з цікавим відпочинком!
Літня математична школа «мудрамакітра» оголошує набір учнів на 2010 рік про лмш. Літня математична школа «Мудрамакітра» iconДруга Щорічна Літня дебатна школа, 14-20 липня, 2008 р., м. Бердянськ

Літня математична школа «мудрамакітра» оголошує набір учнів на 2010 рік про лмш. Літня математична школа «Мудрамакітра» iconПлан роботи Правління та Виконавчої дирекції Асоціації міст України та громад на 2009 рік
Організація та проведення V українського муніципального форуму (Літня школа для міських голів)
Літня математична школа «мудрамакітра» оголошує набір учнів на 2010 рік про лмш. Літня математична школа «Мудрамакітра» iconПлан роботи Правління та Виконавчої дирекції Асоціації міст України та громад на 2008 рік
Організація та проведення ІV українського муніципального форуму (Літня школа для міських голів)
Літня математична школа «мудрамакітра» оголошує набір учнів на 2010 рік про лмш. Літня математична школа «Мудрамакітра» iconПлан роботи Правління та Виконавчої дирекції Асоціації міст України та громад на 2007 рік
Організація та проведення ІІІ українського муніципального форуму (Літня школа для міських голів)
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов