Заочна олімпіада Мудрамакітра – 2010 icon

Заочна олімпіада Мудрамакітра – 2010НазваниеЗаочна олімпіада Мудрамакітра – 2010
Дата конвертации02.08.2013
Размер18.27 Kb.
ТипДокументы
скачать >>>

Заочна олімпіада Мудрамакітра – 2010

I Рівень  1. Для двох натуральних чисел А та В порахували суму С та добуток D, потім для чисел C та D знайшли їх суму E та їх добуток F. З чисел E та F одне виявилось непарним. Яке саме і чому?

  2. Дядечко Скрудж зайшов в магазин спортивних товарів за подарунками для племінників. Протягнувши продавцю 20 доларів, він попросив продати йому один футбольний м’яч, три баскетбольних та коробку тенісних (скільки в ній м’ячів - невідомо). Чи повинен продавець дати йому здачу, якщо грошей на покупку точно вистачить та відомо, що один тенісний м’яч коштує 33 центи, а один футбольний-стільки, скільки коштують три волейбольних та п’ять тенісних м’ячів разом узятих.

  3. В телеконкурсі брало участь 8 хлопчиків та 8 дівчаток. Кожний юнак посварився з 14 учасниками передачі, а кожна дівчинка – з 7 учасниками. (Сварки – взаємні.) Доведіть, що з учасників передачі можна сформувати 8 пар, кожна з яких складається з хлопчика та дівчинки, що не посварилися.

  4. У палаці імператора по колу було встановлено 2010 золотих скульптур. Імператор, пристрасний любитель мистецтва та математики, звелів між кожними двома сусідніми скульптурами встановити кулю, маса якої дорівнює різниці мас цих скульптур. Придворний математик помітив, що в такому випадку можна декілька куль покласти на одну чашу терезів, а інші на другу чашу так, що терези будуть у рівновазі. Чи правий він?

  5. Мавпочки Чічі та Чіта знайшли в джунглях 25 кокосових горіхів.

  • Давай брати горіхи по черзі, – запропонувала Чічі, – причому кожного разу з купки можна взяти таку кількість горішків, яка є дільником кількості горіхів у купці. Всю купку можна заграбати лише у тому випадку, якщо в ній залишився єдиний горіх.

  • Цур, я перша, – заметушилася Чіта.

Якій мавпочці за правильної гри припаде більше горіхів? (Чіта починає першою).


^ Правила оформлення конкурсних робіт. Конкурсну роботу потрібно надіслати за адресою mudramakitra@ukr.net у текстовому редакторі "Microsoft Word" 12 шрифтом Times New Roman (одним файлом), розв’язання кожної задачі починати з нового аркушу, назва листа – «Заочна олімпіада Мудрамакітра–2010», назва вкладеного документу з розв’язаннями – Ваше прізвище, ім’я та рівень, за який ви написали олімпіаду.

Перед розв’язанням кожної задачі мають бути записані її номер та умова. Розв’язання потрібно писати зрозуміло, чітко, детально. Всі позначення, які зустрічаються на кресленнях, повинні бути поясненими (введеними) в тексті розв’язання. Усі твердження, які використовуються в розв’язанні, мають бути обґрунтованими.


Надсилати до 10 травня.Похожие:

Заочна олімпіада Мудрамакітра – 2010 iconЗаочна олімпіада Мудрамакітра – 2010 Рівень “Мініматик”
На восьми картках записані цифри та знаки “плюс” і “дорівнює”: Складіть правильний приклад на додавання, використовуючи всі вказані...
Заочна олімпіада Мудрамакітра – 2010 iconЗаочна олімпіада Мудрамакітра – 2010 ІІI рівень
Побудуйте квадрат, якщо задані його центр та дві точки, що належать прямим, які містять дві протилежні сторони квадрата
Заочна олімпіада Мудрамакітра – 2010 iconЗаочна олімпіада Мудрамакітра – 2011 ІІI курс
Додатні числа a, b, c, d такі, що a b c d та a+b+c+d Доведіть, що a2+3b2+5c2+7d2 1
Заочна олімпіада Мудрамакітра – 2010 iconЗаочна олімпіада Мудрамакітра – 2011
Натуральне двоцифрове число не ділиться на Доведіть, що сума квадратів його цифр також не ділиться на 3
Заочна олімпіада Мудрамакітра – 2010 iconЗаочна олімпіада Мудрамакітра – 2010
Валерійович порахував кількість фігур, які стоять на кожній горизонталі. Чи могло виявитися так, що ні одне з чисел, які одержав...
Заочна олімпіада Мудрамакітра – 2010 iconЗаочна олімпіада Мудрамакітра – 2011 Курс “Мініматик”
Розв’яжіть ребус (однаковим літерам відповідають однакові цифри, різним літерам-різні цифри): Б+беее=мууу
Заочна олімпіада Мудрамакітра – 2010 iconЗаочна олімпіада Мудрамакітра – 2011
Скільки можна скласти десятицифрових чисел так, щоб довільні дві сусідні цифри відрізнялися на одиницю, якщо в їхньому десятковому...
Заочна олімпіада Мудрамакітра – 2010 iconШановні вчителі! З радістю запрошуємо Вас та Ваших учнів до літньої математичної школи Мудрамакітра –2010! Літня математична школа «Мудрамакітра»
Х результатів в олімпіадному русі. Серед учасників літніх шкіл переможці міських, Всеукраїнських та Міжнародних олімпіад. Лмш «Мудрамакітра»...
Заочна олімпіада Мудрамакітра – 2010 iconМудрамакітра Юні математики, запрошуємо вас до Літньої математичної школи Мудрамакітра — 2010!
Ви поринете у прекрасний світ цариці наук — Математики та поєднаєте активне навчання з цікавим відпочинком!
Заочна олімпіада Мудрамакітра – 2010 iconЛітня математична школа «мудрамакітра» оголошує набір учнів на 2010 рік про лмш. Літня математична школа «Мудрамакітра»
Серед учнів літніх шкіл переможці міських, Всеукраїнських олімпіад та міжнародних олімпіад. В цілі лмш «Мудрамакітра» входить розвиток...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов