Положення про змагання з легкої атлетики на Кубок «Державної школи вищої спортивної майстерності» (І етап) icon

Положення про змагання з легкої атлетики на Кубок «Державної школи вищої спортивної майстерності» (І етап)НазваниеПоложення про змагання з легкої атлетики на Кубок «Державної школи вищої спортивної майстерності» (І етап)
Дата конвертации18.08.2013
Размер12.42 Kb.
ТипПоложення
скачать >>>

Затверджую”

Директор ДШВСМ


Т.І.Мартинова

«14» січня 2013р.


Витяг з Положення


про змагання з легкої атлетики

на Кубок «Державної школи вищої спортивної майстерності»

(І етап)


  1. Змагання проводяться з метою сприяння спортсменам ДШВСМ та збірної команди України з легкої атлетики по підготовці до чемпіонатів Європи та України.

  2. Змагання проводяться в манежі РВУФК м.Києва 19 січня ц.р.

  3. Загальне керівництво по проведенню змагань здійснює дирекція ДШВСМ та Федерація легкої атлетики України.

  4. Програма змагань:

Жінки: біг 60м., 200м., 400м., 800м., 1500м., 60м. з/б, стрибки у висоту та довжину, потрійний та з жердиною, штовхання ядра.

Чоловіки: біг 60м., 200м., 400м., 800м., 1500м, 60м. з/б, стрибки у висоту та довжину, потрійний та з жердиною, штовхання ядра.

  1. Змагання особисті. До участі у змаганнях допускаються провідні спортсмени ДШВСМ та України.

  2. Фінансові умови проведення змагань:

а) з підготовки та проведення змагань – дирекція ДШВСМ;

б) участь у змаганнях цілком за рахунок відряджуючої організації.

7. Заявки надсилаються до 18 січня 2013 року головному секретарю Ользі Нікітенко bertik@voliacable.com;факс 413-86-58. Остаточні, разом з картками подаються до секретаріату у день змагань за 1,5 години до початку програми.

8. Дане положення є офіційним викликом на змагання.


О Р Г А Н І З А Ц І Й Н И Й К О М І Т Е ТПохожие:

Положення про змагання з легкої атлетики на Кубок «Державної школи вищої спортивної майстерності» (І етап) iconПоложення про змагання з легкої атлетики на Кубок «Державної школи вищої спортивної майстерності» І етапу
Змагання проводяться з метою сприяння спортсменам дшвсм та збірної команди України з легкої атлетики у підготовці до Олімпійських...
Положення про змагання з легкої атлетики на Кубок «Державної школи вищої спортивної майстерності» (І етап) iconФедерація легкої атлетики України Дирекція Державної школи вищої спортивної майстерності Дирекція усб «Атлет» Розклад змагань з легкої атлетики на Кубок дшвсм (2 етап) усб «Атлет»

Положення про змагання з легкої атлетики на Кубок «Державної школи вищої спортивної майстерності» (І етап) iconФедерація легкої атлетики України Дирекція Державної школи вищої спортивної майстерності Дирекція нсб «Атлет» Кубок дшвсм – нсб «Атлет» з легкої атлетики Розклад змагань
Федерація легкої атлетики України Дирекція Державної школи вищої спортивної майстерності
Положення про змагання з легкої атлетики на Кубок «Державної школи вищої спортивної майстерності» (І етап) iconМіністерство молоді та спорту України Федерація легкої атлетики України Державна школа вищої спортивної майстерності Розклад змагань з легкої атлетики на Кубок дшвсм – (І етап)

Положення про змагання з легкої атлетики на Кубок «Державної школи вищої спортивної майстерності» (І етап) iconМіністерство молоді та спорту України Федерація легкої атлетики України Державна школа вищої спортивної майстерності Розклад змагань з легкої атлетики на Кубок дшвсм – (ІІ етап)

Положення про змагання з легкої атлетики на Кубок «Державної школи вищої спортивної майстерності» (І етап) iconРозклад змагань Чемпіонату Державної школи вищої спортивної майстерності з легкої атлетики та відкритого Чемпіонату м. Києва
Чемпіонату Державної школи вищої спортивної майстерності з легкої атлетики та відкритого
Положення про змагання з легкої атлетики на Кубок «Державної школи вищої спортивної майстерності» (І етап) iconДержавна школа вищої спортивної майстерності федерація легкої атлетики україни кубок дшвсм – І етап

Положення про змагання з легкої атлетики на Кубок «Державної школи вищої спортивної майстерності» (І етап) iconФедерація легкої атлетики України Дирекція Державної школи вищої спортивної майстерності Дирекція усб «Атлет» Розклад змагань з легкої атлетики на Кубок дшвсм (3етап) усб «Атлет»

Положення про змагання з легкої атлетики на Кубок «Державної школи вищої спортивної майстерності» (І етап) iconФедерація легкої атлетики України Державна школа вищої спортивної майстерності Кубок дшвсм з легкої атлетики Розклад змагань (Оновлений) Відкриття змагань 12. 20- 20 січня,манеж рвуфк

Положення про змагання з легкої атлетики на Кубок «Державної школи вищої спортивної майстерності» (І етап) iconДержавна школа вищої спортивної майстерності Розклад змагань з легкої атлетики Кубок дшвсм – «Різдвяні старти»

Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов