Положення про відкриті змагання з техніки водного туризму та водного слалому \"Закриття сезону з водного туризму 2009\" icon

Положення про відкриті змагання з техніки водного туризму та водного слалому "Закриття сезону з водного туризму 2009"НазваниеПоложення про відкриті змагання з техніки водного туризму та водного слалому "Закриття сезону з водного туризму 2009"
Дата конвертации29.12.2012
Размер53.48 Kb.
ТипПоложення
скачать >>>
"ЗАТВЕРДЖУЮ"

"ЗАТВЕРДЖУЮ"

"ЗАТВЕРДЖУЮ"

В.о. начальника

Головного управління

комунального господарства виконавчого органу Київради

(Київської міської державної адміністрації)


_________________ М. Грицик "____"______________2009 р.

Начальник

Головного управління освіти і науки виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації)


________________Л. Гриневич "____" __________ 2009 р.

Начальник

Головного управління по фізичній культурі та спорту виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації)


__________________В. Філіппов "____" _____________ 2009 р.


"ЗАТВЕРДЖУЮ"

Віце-президент
Федерацій спортивно-оздоровчого туризму м. Києва


_________________ В. Дехтяр "____" ___________ 2009 р.

.


^

ПОЛОЖЕННЯ

про відкриті змагання з техніки водного туризму та водного слалому

“Закриття сезону з водного туризму 2009”


1. МЕТА І ЗАВДАННЯ

Метою проведення змагань є пропаганда спортивно-оздоровчого туризму в м. Києві як фактору всебічного розвитку громадян України, формування здорового способу життя, залучення до туризму широких верств населення та пропагування водного туризму.

Головними завданнями змагань є:

 • пропагування водного туризму серед населення м. Києва;

 • підвищення рівня майстерності спортсменів-туристів та туристських команд;

 • підвищення рівня безпеки проведення водних туристських змагань та походів;

 • визначення найсильніших спортсменів та команд з водного туризму.


^ 2. МІСЦЕ ТА ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

Змагання проводяться 25.10.2009 року на каналі ТЕЦ-5, м. Київ (метро Видубичі). Початок роботи мандатної комісії о 9:00, закінчення роботи мандатної комісії о 10:30 18.10.09. Відкриття змагань о 10:30. Нарада представників відбудеться 21.10.09 р. о 18:30 за адресою: м. Київ, вул. Антонова, 10, т/к „Время не ждет”.

Попередні заявки до участі подаються до 23.10.09 р. електронною поштою: zhembr@icom.ua . Додаткову інформацію можна отримати за тел. 8(050) 171 62 91 та Web: www.media-m.org.ua .


3. керівництво змаганНЯМИ

Загальне керівництво підготовкою та проведенням змагань здійснюють Головне управління освіти і науки, Головне управління комунального господарства, Головне управління по фізичній культурі та спорту виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) та Федерація спортивно-оздоровчого туризму м. Києва.

Безпосереднє проведення змагань здійснює Головна суддівська колегія (далі ГСК), яку затверджує Президія Федерації спортивно-оздоровчого туризму м. Києва.


^ 4. ПРОГРАМА ЗМАГАНЬ

Змагання проводяться згідно з Правилами змагань „ Спортивний туризм” та Положенням про змагання.

Змагання проводяться:

1. На дистанції слалом у трьох класах суден:

 • для двомісних байдарок (чоловічі та змішані екіпажі);

 • для двомісних катамаранів;

 • для одномісних каяків.

Змагання проводяться в загальному, особисто-командному заліку на дистанції 1 класу.

ГСК залишає за собою право, у випадку крайньої необхідності (форс-мажорні обставини) змінити програму змагань чи умови проведення окремих етапів, а також використовувати учасників команд та їх судна й інше спорядження для заходів безпеки під час проведення змагань.


^ 5. ВИМОГИ ДО СУДЕН ТА СПОРЯДЖЕННЯ

У змаганнях беруть участь двомісні туристські байдарки, двомісні катамарани та одномісні каяки, які пройшли технічну комісію і отримали допуск до змагань. Габарити суден, які допускаються до змагань, повинні бути не меншими за:

байдарки – 4.5м довжина, 0.75м ширина;

катамарани двомісні, довжина - 3,8 м, ширина - 1,8 м;

каяки – 3.35м довжина, 0.75м ширина.

Усі судна повинні бути забезпеченні засобами підвищення плавучості. Учасники змагань повинні використовувати при проходженні дистанції рятувальні жилети та страхувальні системи (обв’язки).


^ 6. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ

До участі у змаганнях допускаються команди колективів підприємств, установ, учбових закладів, військових частин, спортивних та туристських клубів тощо та спортсмени у особистому заліку. В змаганнях приймають участь особи, вік яких не молодше 14 років. До участі в змаганнях допускаються тільки учасники, які вміють плавати.

В заявках, що подаються для участі в змаганнях, учасники власним підписом засвідчують своє вміння плавати та знання правил техніки безпеки при проведенні змагань та походів з водного туризму. Склад командної делегації 5 осіб (обов’язково хоча б 1 жінка) та 1 суддя. Допускається участь одного учасника в різних класах суден.


7. ФІНАНСУВАННЯ

Витрати, пов’язані з нагородженням переможців дипломами та медалями, несе Головне управління по фізичній культурі та спорту виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації).

Витрати, пов’язані з організацією та проведенням змагань, несе Головне управління комунального господарства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації).

Витрати, пов’язані з участю команд у змаганнях, здійснюються за рахунок коштів організацій, які направляють команду або самих учасників.


^ 8. УМОВИ ПРИЙОМУ УЧАСНИКІВ

До участі у змаганнях допускаються команди (учасники), які пройшли мандатну комісію 25.10.09 р. з 09:00 до 10:00 безпосередньо на місці проведення змагань. Команди подають до ГСК, яка виконує функції мандатної комісії, такі документи:

 • іменну заявку на участь у змаганнях за встановленою формою;

 • кваліфікаційні книжки спортсменів або довідки про досвід учасників у відповідному виді туризму;

 • паспорт (свідоцтво про народження для осіб, які не досягли 16-річного віку);

 • страховий поліс на всіх учасників команди, дійсний на час проведення змагань.

 • Стартовий внесок в розмірі 20 грн. з учасника в кожному класі суден.

До участі у змаганнях допускаються учасники, кваліфікація або досвід яких у водному туризмі відповідає вимогам п.1.7.2 Правил і в залежності від класу дистанції, на якій проводяться змагання. Після закінчення терміну подачі заявок та прийняття рішення про допуск команд (учасників) до змагань проводиться жеребкування.


^ 9. ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

Особистий залік для екіпажів визначається окремо для кожного класу суден за найменшим часом проходження дистанції з урахуванням штрафного часу.

Загальний залік визначається за найменшою сумою місць екіпажів від однієї команди. Команди, що мають більш повну залікову кількість у класах суден та участі дистанціях займають відповідно вищі місця відносно команд з неповним заліком.

При рівності результатів перевага віддається команді (екіпажу), що має найменший штрафний час.


10. НАГОРОДЖЕННЯ

Команди і їх учасники, що посіли перші три призові місця в загальнокомандному заліку, нагороджуються дипломами і медалями відповідних ступенів Головного управління по фізичній культурі та спорту виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації).

Екіпажі, що посіли призові місця в особистому заліку по кожному класу суден, нагороджуються дипломами і медалями відповідних ступенів Головного управління по фізичній культурі та спорту виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації).


ДАНЕ ПОЛОЖЕННЯ Є ОФІЦІЙНИМ ВИКЛИКОМ НА ЗМАГАННЯ

Федерація спортивно-оздоровчого туризму м. КиєваПохожие:

Положення про відкриті змагання з техніки водного туризму та водного слалому \"Закриття сезону з водного туризму 2009\" iconПоложення про відкриті змагання техніки водного туризму в закритих приміщеннях. Мета та завдання змагань
Відкриті змагання з техніки водного туризму в закритому приміщені проводиться з метою популяризації водного спортивного туризму серед...
Положення про відкриті змагання з техніки водного туризму та водного слалому \"Закриття сезону з водного туризму 2009\" iconПоложення про відкриті змагання з техніки водного туризму та водного слалому
Головного управління освіти і науки виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації)
Положення про відкриті змагання з техніки водного туризму та водного слалому \"Закриття сезону з водного туризму 2009\" iconПоложення про відкриті змагання з водного туризму "Регата Закриття сезону -2007"
Метою проведення змагань є розвиток спортивно туризму в м. Києві як засобу всебічного розвитку громадян України, формування здорового...
Положення про відкриті змагання з техніки водного туризму та водного слалому \"Закриття сезону з водного туризму 2009\" iconПоложення про відкриті змагання м. Києва зі спортивного водного туризму в закритих приміщеннях. Мета та завдання змагань
Відкриті змагання з спортивного водного туризму у закритих приміщеннях проводяться з метою залучення молоді та широких верств населення...
Положення про відкриті змагання з техніки водного туризму та водного слалому \"Закриття сезону з водного туризму 2009\" iconПротокол змагань з техніки водного туризму Регата закриття сезону -2007

Положення про відкриті змагання з техніки водного туризму та водного слалому \"Закриття сезону з водного туризму 2009\" iconПоложення відкриті змагання м. Києва з техніки водного туризму "Весняні води-2009"
Головного управління освіти і науки виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації)
Положення про відкриті змагання з техніки водного туризму та водного слалому \"Закриття сезону з водного туризму 2009\" iconПоложення про систему підготовки кадрів спортивного туризму. Загальні положення
Ст україни, які залучаються до організації та проведення навчальних заходів, спортивних походів та змагань з техніки пішохідного,...
Положення про відкриті змагання з техніки водного туризму та водного слалому \"Закриття сезону з водного туризму 2009\" iconПротокол змагань з техніки водного туризму

Положення про відкриті змагання з техніки водного туризму та водного слалому \"Закриття сезону з водного туризму 2009\" iconПротокол змагань з техніки водного туризму

Положення про відкриті змагання з техніки водного туризму та водного слалому \"Закриття сезону з водного туризму 2009\" iconПоложення про відкритий Чемпіонат Донецької області з водного туризму Мета та завдання
Змагання проводяться з метою подальшого розвитку спортивного туризму в Україні, як ефективного засобу підвищення ролі фізичної культури...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов