Затверджено Президією 22 грудня 2007 р icon

Затверджено Президією 22 грудня 2007 рНазваниеЗатверджено Президією 22 грудня 2007 р
Дата конвертации11.01.2013
Размер178.56 Kb.
ТипРегламент
скачать >>>


Затверджено Президією

22 грудня 2007 р.

АВВУ
Президент АВВУ ____________
І.П. БИТКА


РЕГЛАМЕНТ ЗМАГАНЬ


з волейболу за Кубок України

та інших турнірів серед ветеранів,

що проводяться в Україні під егідою АВВУ


^ 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1 Регламент змагань з волейболу за Кубок України та інших турнірів серед ветеранів що проводяться в Україні під егідою Асоціації ветеранів волейболу України (далі Регламент) – сукупність умов і правил що визначають діяльність та взаємовідносини всіх суб’єктів змагань.

1.2 Клуби (команди), тренери, гравці, судді та всі ті хто бере участь у змаганнях під егідою Асоціації ветеранів волейболу України (далі АВВУ), зобов’язані поводитись суворо дотримуючись правил, регламентів АВВУ та рішень її Президії, принципів лояльності, цілісності та спортивного духу в усіх взаємовідносинах змагального, економічного, суспільного та етичного характеру.


^ 2. МЕТА І ЗАВДАННЯ

2.1 Змагання серед ветеранів проводяться з метою популяризації волейболу в Україні, підтримання і подальшого підвищення майстерності волейболістів-ветеранів, залучення широких верств населення до регулярних занять спортом, визначення найсильніших команд та виконавців для участі та успішного виступу команд України в міжнародних змаганнях серед ветеранів з волейболу.

2.2 Усі пункти Регламенту спрямовані на підвищення загальної культури, видовищності змагань та майстерності її учасників.

2.3 Змагання проводяться згідно з календарем спортивно-масових заходів за правилами ФІВБ, регламентуючими документами Федерацій волейболу України та АВВУ.


^ 3. КЕРІВНИЦТВО ЗМАГАННЯМИ

3.1 Змагання за Кубок України серед ветеранів та фінальні турніри з волейболу в рамках програм Всеукраїнських ігор ветеранів проводяться АВВУ разом із Федерацією волейболу України (далі у тексті ФВУ) та Міністерством України з питань сім’ї, молоді і спорту (далі у тексті – МСМСУ).

3.2 Турніри за кубки спортивних клубів (команд), підприємств і організацій, присвячені видатним діячам волейболу та пам’ятним датам, проводяться відповідними клубами, підприємствами і організаціями, місцевими органами управління – ініціаторами цих змагань.

3.3 За дорученням ФВУ та МСМСУ безпосереднє керівництво спортивною частиною всіх офіційних ветеранських змагань з волейболу в Україні здійснює АВВУ, яка діє відповідно до регламентуючих документів. Положення всіх офіційних змагань з волейболу серед ветеранів в Україні мають погоджуватись з АВВУ.

3.4 Конфліктні ситуації, що виникають в ході змагань розглядаються Головними суддівськими колегіями змагань, а з питань, що виходять за рамки повноважень суддівських колегій – оргкомітетами змагань.

3.5 Для мінімізації випадків травматизму організатори мають забезпечити місце для проведення передігрової розминки команд, а в разі відсутності такого, суддівська колегія має надати час не менше 15 хвилин на ігровому майданчику для розминки команд навіть якщо це призведе до затримки наступних ігор.

3.6. Організатори мають забезпечити медичне обслуговування змагань.

3.7 Сторони, що відряджають команди на змагання, мають забезпечити страховку членів команди.


^ 4. МІСЦЕ І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

4.1 Спортивний сезон у ветеранському волейболі України продовжується з 1 січня по 31 грудня.

4.2 Щорічно, за 3 місяці до початку наступного сезону, ініціатори ветеранських змагань з волейболу повідомляють місцеві осередки АВВУ, а останні – Президію АВВУ про плани проведення змагань на наступний сезон із зазначенням місця і часу їх проведення, та вікових категорій учасників змагань.

4.3 Не пізніше ніж за 2 місяці до початку наступного сезону Президія АВВУ складає зведений календар ветеранських змагань з волейболу на сезон з врахуванням пропозицій місцевих осередків АВВУ та календаря АВВУ і погоджує його з ФВУ та МСМСУ.

4.4 До початку сезону погоджений зведений календар ветеранських змагань з волейболу на сезон доводиться до всіх місцевих осередків АВВУ.

4.5 Змагання проводяться на спортивних базах клубів (команд) у відповідності із затвердженим календарем, прийнятим АВВУ та правилами змагань з волейболу.


^ 5. ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ ТА ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

5.1 Змагання з волейболу серед ветеранів можуть проводитись :

 • з класичного волейболу 6х6 в залах та на відкритих майданчиках;

 • з паркового волейболу 4х4 на відкритих майданчиках;

 • з пляжного волейболу 2х2 на відкритих майданчиках.

5.2 Положення (правила) змагань за Кубок України, Чемпіонату України, турнірів з волейболу в рамках програм Всеукраїнських ігор ветеранів затверджуються АВВУ за погодженням з МСМСУ та ФВУ, інших турнірів, що проводяться в Україні – місцевими осередками АВВУ та організаторами змагань.

5.3 Напередодні змагань Головна суддівська колегія змагань проводить організаційну нараду з офіційними представниками команд. Нарада складається з інформаційної частини, обговорення пропозицій, спрямованих на покращення якості змагань та їх видовищності, прийняття рішень по всіх питаннях, що обговорюються.

На нараді визначається механізм отримання командами офіційних документів змагань, допуск гравців, розклад ігор, отримання підсумкових документів.

Рішення, прийняті організаційною нарадою, є обов’язковими і для тих, хто не брав участі в ній.

5.4 Змагання з волейболу серед ветеранів проводяться з трьох партій.

5.5 Положення про ветеранські змагання (турніри) можуть передбачати закінчення партії, якщо одна з команд набере 25 (15 - в третій партії) ігрових очок без досягнення розриву у 2 очки з суперником.

Місця команд визначаються за найбільшою кількістю набраних очок:

• за виграш – 2 очка

• за поразку – 1 очко

• за неявку – 0 очок.

5.6 За однакової кількості очок у двох та більше команд місця визначаються:

а) за кращим співвідношенням виграних та програних партій;

б) якщо співвідношення партій залишається однаковим, місця визначаються за кращим співвідношенням виграних та програних м’ячів у всіх зустрічах;

в) у випадку, коли співвідношення м’ячів однакове, місця визначаються за результатами матчів між спірними командами.

5.7 По закінченні змагань Головна суддівська колегія змагань зобов’язана видати командам-учасницям копії турнірної таблиці з підсумками змагань.

5.8 Організатори змагань в рамках окремих турнірів по закінченні змагань зобов’язані надати АВВУ відповідним чином завірені звіт і копії підсумкової турнірної таблиці.


^ 6. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ,

ТЕРМІН ТА УМОВИ ПОДАННЯ ЗАЯВОК, ДОПУСК ГРАВЦІВ.

6.1 Змагання з волейболу серед ветеранів проводяться по вікових категоріях, прийнятих АВВУ та у міжнародному ветеранському русі з 5-річною градацією: серед учасників у віці з 35 років серед жінок і з 40 років серед чоловіків.

6.2 До змагань у відповідній віковій категорії допускаються особи які у поточному році досягають нижньої межі вікової категорії.

6.3 Турніри, що організуються клубами, підприємствами і організаціями – ініціаторами цих змагань можуть проводитись серед ветеранів у віці 30 років і старше у жінок та 35 років і старше у чоловіків, а також із допуском до змагань кількох осіб молодшого віку.

6.4 За рішенням місцевих осередків АВВУ відповідно до Положень до місцевих змагань чоловіків можуть допускатись в складі команд жінки у віці на 5 років молодші відповідної чоловічої категорії, а також гравці, що не досягли відповідного вікового цензу.

6.5 Президія АВВУ щорічно визначає перелік вікових категорій в яких проводяться змагання в рамках Кубку України, Чемпіонату України та турнірів в програмі Всеукраїнських ігор ветеранів.

6.6 У змаганнях за Кубок України серед ветеранів беруть участь команди місцевих осередків АВВУ, спортивних клубів, підприємств та організацій, об’єднань громадян (в тому числі тимчасових, що створюються для участі в конкретних змаганнях), які є членами АВВУ, або складаються з осіб, які є членами АВВУ і належать до різних місцевих осередків, при умові виконання всіх фінансових обов’язків за Статутом, цим Регламентом та Положенням про змагання.

6.7 Президія АВВУ може прийняти рішення про проведення відкритих змагань за Кубок України серед ветеранів і допустити до них команди інших країн за умови сплати цими командами всіх належних внесків, що передбачені Регламентом та Положенням про змагання.

6.8 Протягом сезону команди не можуть змінювати свою основну назву.

6.9 Команди і члени АВВУ, що мають фінансову заборгованість перед АВВУ, до проходження мандатної комісії офіційних змагань АВВУ не допускаються.

6.10 Офіційними особами змагань є громадяни України та особи, які перебувають в Україні на законних підставах – гравці, тренери, лікарі, масажисти, адміністративні працівники, які внесені до затвердженої мандатною комісією заявки команди на змагання

6.11 До змагань допускаються гравці, тренери, медичні працівники, адміністративні працівники команд (клубів) та судді, які є членами АВВУ.

6.12 Документом, що засвідчує членство гравця в АВВУ є членський квиток АВВУ.

6.13 Розмір заявочного внеску за участь у змаганнях за Кубок України серед ветеранів 1 команди визначається Президією АВВУ щорічно.

6.14 Розміри заявочних внесків за участь в інших турнірах з волейболу серед ветеранів, що проводяться в Україні, визначаються організаторами цих турнірів.

6.15 Якщо за команду грав незаявлений, недопущений або дискваліфікований гравець, цій команді зараховується поразка з рахунком 0:2 (0:25, 0:25), очки не нараховуються; застосовуються також санкції згідно розділу 18 Регламенту.

6.16 Для участі у змаганнях (якщо інше не передбачено Положеннями про місцеві турніри) команди подають заявки не більше 10 осіб, в т.ч. офіційних осіб та спортсменів.

6.17 Для розгляду питання про допуск команди та її членів до змагань Президією АВВУ створюється мандатна комісія в складі 3 осіб.

6.18 Для розгляду питання про допуск гравців та інших членів команди подаються наступні документи:

 • інформаційна довідка про команду (згідно встановленого Президією АВВУ зразка);

 • копія платіжного документу про сплату внеску за участь у змаганнях;

 • іменна заявка встановленого зразка за підписом керівництва колективу та лікаря;

 • паспорти гравців та інших членів команди для підтвердження дати народження, а також, при необхідності, громадянства України та місця реєстрації;

 • копії довідок про присвоєння гравцям та іншим членам команди ідентифікаційного номеру;

 • членські квитки АВВУ гравців та інших членів команди;

 • копії документів про сплату членських внесків.

6.19 Після розгляду всіх документів мандатною комісією, заявки затверджуються Головним суддею змагань АВВУ (при зміні прізвища гравця в іменній заявці має бути вказано і попереднє прізвище).

6.20 Дозаявки гравців дозволяються в будь-який час в межах встановленого ліміту членів команди.

6.21 Сума внеску за оформлення дозаявки кожного гравця після проходження командою мандатної комісії та початку змагань збільшується у два рази від розміру внеску за участь в змаганнях 1 гравця.

6.22 Президія АВВУ веде картотеку (персоніфікований облік) всіх гравців і офіційних осіб-членів АВВУ.


^ 7. ПРИНАЛЕЖНІСТЬ ГРАВЦІВ ДО КОМАНД

7.1 До участі в турнірах за програмами Всеукраїнських ігор ветеранів допускаються лише гравці-громадяни України

7.2 В турнірах за програмами Всеукраїнських ігор ветеранів гравець має право виступати лише за команду яка представляє місцевий осередок регіону де він зареєстрований, як громадянин України лише в одній віковій категорії.

7.3 В змаганнях інших турнірів рішення про допуск до змагань команд, які мають в своєму складі гравців інших місцевих осередків, приймається оргкомітетами цих турнірів.

7.4 Приналежність гравця до команди визначається заявкою команди, що подається на участь в змаганнях, та відміткою про реєстрацію в паспорті громадянина України.

7.5 При виникненні конфліктної ситуації щодо виступу гравців за інші команди рішення приймає Головна суддівська колегія або Оргкомітет змагань.

7.6 Членами збірних команд України вважаються гравці, які заявлені в офіційних змаганнях де приймали участь збірні команди України.


^ 8. РОЗПОДІЛ КОМАНД, ЖЕРЕБКУВАННЯ, КАЛЕНДАР ЗУСТРІЧЕЙ

8.1 Розподіл команд на змаганнях здійснюється:

 • на турнірах за Кубок України - за рішенням Головної суддівської колегії згідно з місцями, зайнятим командами в попередньому році або вільним жеребкуванням;

 • на турнірах Чемпіонату України – по регіонах за рішенням Президії АВВУ;

 • на турнірах, що проводяться місцевими осередками АВВУ - за рішенням суддівської колегії змагань.

8.2 Черговість ігор встановлюється згідно “Таблиці Бергера”.

8.3 Календар змагань за Кубок України та турнірів Чемпіонату України визначається Головною суддівською колегією цих змагань, на інших турнірах - оргкомітетами змагань і доводиться до учасників змагань до початку першої гри команди.

8.4 Перенесення ігор допускається лише у виключних випадках за рішенням Головної суддівської колегії, за згодою суперників погодженою з Головною суддівською колегією, якщо воно не дає будь-яких переваг комусь з учасників змагань.


^ 9. САМОУСУНЕННЯ ВІД ЗМАГАНЬ

9.1 Самоусунення від змагань до або під час матчу має такі наслідки:

 • команді зараховується поразка з рахунком 0:2 (0:25, 0:25) та не нараховуються очки;

 • на команду накладається штраф згідно з розділом 18 Регламенту.

9.2 У разі зняття команди з турніру за Кубок або Чемпіонату України, очки, отримані в іграх з цією командою на відповідному етапі змагань, анулюються.


^ 10. ВИТРАТИ НА ОРГАНІЗАЦІЮ ТА ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

10.1 Витрати на організацію та проведення змагань розподіляються між організаціями, що проводять змагання та відряджають команди відповідно до положень про змагання, що затверджені організаторами..


^ 11. ПОРЯДОК ПОДАННЯ ПРОТЕСТІВ, АПЕЛЯЦІЙ, ЗАЯВ

11.1 Протест на гру (або ігрові моменти) заявляються капітаном команди першому судді з правом після закінчення зустрічі підтвердити це записом у протоколі. При цьому сплачується гарантійний внесок в сумі 50 грн.

11.2 Про протест сповіщається суперник. Протягом двох годин після закінчення зустрічі протест у письмовій формі подається головному судді або технічному делегату АВВУ. Головна суддівська колегія зобов’язана розглянути протест до початку наступного ігрового дня у присутності суддівської бригади опротестованої гри та представників обох команд. В разі потреби рішення приймає Оргкомітет турніру.

11.3 Якщо протест відхиляється, гарантійний внесок перераховується на рахунок АВВУ, а якщо задовольняється, - внесок повертається позивачу, а винуватці порушення вимог регламентуючих документів караються згідно розділу 18 Регламенту.

11.4 У випадку задоволення протесту винній стороні зараховується поразка з рахунком 0:2 (0:25; 0:25) або вирішується питання про переігровку.

11.5 Питання, що знаходяться поза компетенцією головного судді змагань, розглядаються Оргкомітетом турніру.

11.6 Конфліктні ситуації вирішуються Головною суддівською колегією або Оргкомітетом турніру АВВУ. Протести (Апеляції) подаються письмово.

11.7 При поданні протестів-заяв (апеляцій) на розгляд головної суддівської колегії, Оргкомітету турніру АВВУ або Президії АВВУ заявник щоразу сплачує гарантійний внесок у сумі 50 грн.


^ 12. СУДДІВСТВО ЗМАГАНЬ

12.1 Для проведення змагань за Кубок та чемпіонату України, фінального турніру в програмі Всеукраїнських ігор ветеранів, інших змагань, співорганізатором яких виступає АВВУ Арбітражною комісією АВВУ утворюється Головна суддівська колегія на чолі з головним суддею змагань.

12.2 Для проведення інших турнірів оргкомітетами цих турнірів утворюються суддівські колегії, склад яких погоджується з Арбітражною комісією АВВУ.

12.3 Перед початком змагань суддівські колегії проводять технічні наради з представниками команд-учасниць.

12.4 Проведення кожного турніру за Кубок України, Чемпіонату України, фінального турніру в програмі Всеукраїнських ігор ветеранів, інших змагань серед ветеранів, співорганізатором яких виступає АВВУ покладається на суддівську бригаду в складі:

 • технічний делегат АВВУ;

 • головний суддя;

 • головний секретар;

 • заступник головного судді.

12.5 Суддівська бригада на кожну гру складається: першого судді, другого судді, секретаря-інформатора.

12.6 Звітну документацію про проведення змагань головний суддя повинен надати в Президію АВВУ протягом трьох днів після закінчення змагань.

12.7 Для участі у змаганнях у якості Технічного Делегата, головного судді, першого (другого) судді, допускаються особи, затверджені Президією АВВУ (Технічні Делегати) та Арбітражною комісією (судді) АВВУ.

12.8 До виконання суддівських повноважень можуть залучатись особи з числа гравців-ветеранів, які рекомендовані АВВУ.

12.9 Оплата за суддівство турнірів за Кубок України, Чемпіонату України, фінального турніру в програмі Всеукраїнських ігор ветеранів, інших змагань серед ветеранів, співорганізатором яких виступає АВВУ здійснюється за рахунок коштів, виділених на ці цілі МСМСУ, ФВУ та АВВУ, інших турнірів - .за рахунок організаторів.

12.10 Оплата за суддівство здійснюється за всі дні змагань на протязі 14 днів після дня завершення змагань.


^ 13. СТИМУЛЮВАННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ І ОРГАНІЗАТОРІВ ЗМАГАНЬ

13.1 Командам, які посіли перші місця у змаганнях серед команд відповідної вікової категорії:

 • за Кубок України присвоюється звання “Володар Кубку України з волейболу серед ветеранів”;

 • Чемпіонату України присвоюється звання, відповідно, „Чемпіон відповідного регіону серед ветеранів” або „Чемпіон України серед ветеранів”;

Вони нагороджуються Дипломами 1 ступеня, а також перехідним Кубком АВВУ на якому гравірується назва команди та рік в якому вона виборола перемогу.

Гравці, тренери, офіційні особи команди (не більше 10-ти осіб) нагороджуються Дипломами I ступня, медалями (жетонами) відповідного ґатунку.

13.2 Команди що посіли друге и третє місця нагороджуються відповідними дипломами. Гравці, тренери, офіційні особи команди (не більше 10-ти осіб) нагороджуються Дипломами ІІ і ІІІ ступенів, жетонами відповідного ґатунку.

13.3 Організатори змагань можуть встановлювати грошові призи переможцям змагань, кращим гравцям і тренерам команд.

13.4 Гравці, тренери, організатори змагань, які внесли значний вклад у розвиток ветеранського волейбольного руху за рішенням АВВУ можуть бути нагороджені нагородами АВВУ та представлені до нагороди ФВУ, державних нагород.

13.5 Порядок і обсяг нагород для учасників турнірів, що проводяться за ініціативою команд, клубів, підприємств і організацій визначаються організаторами цих турнірів.

13.6 Дані про вартість отриманих призів, грошових коштів подаються до податкових органів за місцем реєстрації отримувачів.


^ 14. РЕКЛАМНЕ ТА ІНФОРМАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

14.1 В місцях змагань може розміщатись візуальна та звукова реклама.

14.2 Рекламні щити та інші засоби реклами, т.ч. світлова реклама, встановлюються і влаштовуються таким чином, щоб не заважати проведенню змагань відповідно до правил ФІВБ.

14.3 Світлова реклама не повинна заважати проведенню матчів.

14.4 Використання звукової реклами обговорюється на технічній нараді.

14.5 При наявності головного спонсора волейбольного турніру серед ветеранів, спонсорів АВВУ розміщення їх реклами є обов’язковим, рекламну продукцію і схему розміщення щитів для них надає АВВУ .

14.6 Порядок розподілу доходів від рекламно-комерційної діяльності визначається АВВУ та організаторами змагань.

14.7 Кількість та розмір реклами на формі команди не обмежені за умови, якщо реклама не заважає чітко розрізняти номери, прізвища гравців і назву команди.

14.8 Президія АВВУ має право висвітлювати перебіг і підсумки будь-яких змагань з волейболу серед ветеранів, які проводяться в Україні в засобах масової інформації та власному бюлетені та інтернет-сайті.


^ 15. ФОРМА КОМАНДИ

15.1 Кожна команда-учасниця змагань серед ветеранів повинна мати свій комплект однакової форми для всіх гравців (виняток – ліберо).

15.2 На футболках мають бути нанесені номери гравців кольором, що контрастує з кольором футболки.

15.3 За кожного гравця, який приймає участь в грі без форми команда сплачує штраф згідно розділу 18 Регламенту.


^ 16. ДИСЦИПЛІНАРНИЙ КОДЕКС АВВУ

16.1 Дисциплінарний кодекс затверджується Президією АВВУ.

16.2 Оргкомітети турнірів за Кубок України, Чемпіонату України, фінального турніру в програмі Всеукраїнських ігор ветеранів, інших змагань серед ветеранів, співорганізатором яких виступає АВВУ володіє правом приймати рішення щодо дисциплінарних стягнень та інших санкцій до команд, що приймають участь в змаганнях з волейболу серед ветеранів, офіційних осіб і гравців у випадку порушення ними “Положення про турнір” або Регламенту, недисциплінованої поведінки та будь-яких інших інцидентів і випадків.

16.3 Стосовно суддів стягнення накладаються Арбітражною комісією АВВУ. Арбітражна комісія приймає рішення на підставі протоколів ігор, рапортів технічних делегатів АВВУ, а також будь-яких інших документів, які надійшли в розпорядження АВВУ.

16.4 При необхідності на засідання Оргкомітету турніру АВВУ чи Арбітражної комісії запрошуються зацікавлені сторони. У випадку незгоди з рішенням зацікавлені сторони можуть оскаржити його в Президії АВВУ.

16.5 Президія АВВУ здійснює зв’язки з організаціями, які входять до складу АВВУ, та, в міру необхідності, проводить спільні засідання.

16.6 Волейбольні клуби (команди) несуть відповідальність за поведінку офіційних осіб, гравців, членів клубу та глядачів, а також інших осіб, які виконують будь-яку функцію на будь-якому матчі від імені команди (клубу).

16.7 АВВУ, місцеві осередки АВВУ, волейбольні клуби (команди) несуть також відповідальність за будь-які дії чи поведінку, спрямовані на фальсифікацію документів чи ігрових дій та вплив на результати змагань на користь власної команди або будь-якої третьої сторони.

16.8 Приймаюча команда (клуб) відповідають за прийом та організацію, громадський порядок і безпеку до, під час та після матчів. Вони можуть бути притягнені до відповідальності за будь-який випадок, недисципліновану поведінку, порушення “Положення про змагання”, до них можуть бути застосовані дисциплінарні санкції та інші засоби впливу. Характер санкцій та розміри штрафу визначаються Президією АВВУ залежно від ступеня порушення. Пом’якшуючі та обтяжуючі обставини беруться до уваги. Санкції можуть бути комбінованими. Штраф перераховується на розрахунковий рахунок АВВУ протягом зазначеного строку.

16.9 Команди, їх керівництво зобов’язані забезпечувати виконання рішень Арбітражної комісії АВВУ, Головної суддівської колегії, Оргкомітету змагань та Президії АВВУ.

16.10 Гравець, який отримує у змаганнях серед ветеранів жовті або червоні картки, або дискваліфікується під час матчу, притягується до відповідальності згідно з розділом 18 Регламенту.

16.11 При вилучені гравців або інших порушеннях (у громадських місцях, готелях) їх поведінка обговорюється на зборах команди, а протокол зборів повинен бути переданий головній суддівській колегії до початку ігор наступного дня.

16.12 Президія АВВУ веде облік стягнень покладених на учасників змагань і зобов’язана інформувати про їх наявність Головну суддівську колегію всіх змагань з волейболу серед ветеранів.


^ 17. ДИСЦИПЛІНАРНІ ТА ФІНАНСОВІ САНКЦІЇ ДО ПОРУШНИКІВ

РЕГЛАМЕНТУ ТА СТАТУТУ АВВУ

17.1 Рішення про накладення дисциплінарних та фінансових санкцій приймаються Оргкомітетами змагань або Президією АВВУ відповідно до цього Регламенту.

17.2 Дисциплінарні та фінансові санкції до команд (клубів):

17.2.1 За порушення Статуту АВВУ Президія АВВУ може винести попередження або виключити з членів АВВУ;

17.2.2 За порушення Регламенту з порушника стягується штраф – 200 грн.

17.2.3 За запізнення подачі заявки на участь в змаганнях за Кубок України, Чемпіонату України серед ветеранів, фінального турніру в програмі Всеукраїнських ігор ветеранів, інших змагань серед ветеранів, співорганізатором яких виступає АВВУ та інших документів передбачених п.6.24 Регламенту – штраф – 50 грн.

17.2.4 За неявку команди на гру – штраф 50 грн.

17.2.5 Відмова від участі в змаганнях за Кубок України серед ветеранів, фінального турніру в програмі Всеукраїнських ігор ветеранів, інших змагань серед ветеранів, співорганізатором яких виступає АВВУ після затвердження заявки – штраф 100 грн.

17.2.6 За вихід команди з майданчика до закінчення гри – штраф 100 грн.

17.2.7 За участь у грі незаявленого або дискваліфікованого гравця, гравця, що не досяг віку відповідної вікової категорії – зараховується неявка з штрафом відповідно до п. 17.2.4.

17.2.8 За відсутність комплекту однакової форми у команди-учасниці – штраф 50 грн за кожну гру, проведену без комплекту форми.

^ 17.3 Дисциплінарні та фінансові санкції до офіційних осіб:

17.3.1 За одержання 3 жовтих карток протягом змагань за Кубок України серед ветеранів, фінального турніру в програмі Всеукраїнських ігор ветеранів, інших змагань серед ветеранів, співорганізатором яких виступає АВВУ – штраф 50 грн.

17.3.2 За одержання усунення до кінця партії (червона картка) – штраф 20 грн.

17.3.3 За одержання усунення до кінця гри (червона та жовта картка разом) – штраф 30 грн.

17.3.4 За неспортивну поведінку, погрози на адресу суддівської бригади, офіційних осіб – штраф 30 грн.

^ 17.4 Дисциплінарні та фінансові санкції до гравців:

17.4.1 За одержання 3 жовтих або 3 червоних карток або їх комбінацій протягом змагань за Кубок України серед ветеранів, фінального турніру в програмі Всеукраїнських ігор ветеранів, інших змагань серед ветеранів, співорганізатором яких виступає АВВУ – пропуск наступної гри та штраф 20 грн.

17.4.2 За одержання усунення до кінця партії (червона картка) – штраф 10 грн.

17.4.3 За одержання усунення до кінця гри (червона та жовта картка разом) – пропуск наступної гри та штраф 20 грн.

17.4.4 За неспортивну поведінку, погрози на адресу суддівської бригади, офіційних осіб – штраф 30 грн.

17.4.5 За відмову капітана підписати протокол гри – штраф 20 грн.

17.5 Фінансові санкції виконуються до початку наступної гри.

17.6 За невиконання фінансових санкцій – дискваліфікація.

17.7 Дисциплінарні і фінансові санкції в змаганнях, що проводяться місцевими осередками АВВУ встановлюють місцеві осередки АВВУ та оргкомітети змагань з урахуванням положень п. 17 Регламенту.


18. ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ

18.1 Кошти, які надходять до АВВУ згідно Регламенту, використовуються на забезпечення проведення Чемпіонату і Кубку України, а також на інші, передбачені програмою дій і щорічними планами АВВУ організаційні, спортивно-масові та медико-реабілітаційні заходи для гравців та офіційних осіб, які є членами АВВУ.

18.2 Використання коштів здійснюється відповідно до Кошторису витрат, затвердженому АВВУ.

18.3 Відповідальність за цільове використання коштів несе Президент АВВУ.

Похожие:

Затверджено Президією 22 грудня 2007 р iconЗатверджено президією Ради профспілки 10 грудня 2010 р., прот. № пр-31
Про підсумки виконання в 2010 році Галузевої угоди між Державною адміністрацією залізничного транспорту та профспілками на 2002 –...
Затверджено Президією 22 грудня 2007 р iconЗатверджено президією Ради профспілки 10 грудня 2010 р., прот. № пр-31
Про підсумки виконання в 2010 році Галузевої угоди між Державною адміністрацією залізничного транспорту та профспілками на 2002 –...
Затверджено Президією 22 грудня 2007 р iconПоложення „затверджено" „погоджено" Президією фсо україни Тренерським складом зк україни соб
Затверджено” „погоджено”
Затверджено Президією 22 грудня 2007 р iconПоложення (проект) „затверджено" „погоджено" Президією фсо україни Тренерською радою фсо україни
Затверджено” „погоджено”
Затверджено Президією 22 грудня 2007 р iconПоложення про атестацію молодших спеціалістів з медичною освітою Затверджено наказом Міністерства охорони здоров'я України 23. 11. 2007 n 742 Зареєстровано Міністерстві юстиції України 12 грудня 2007 р за n 1368/14635
Атестація молодших спеціалістів з медичною освітою проводиться з метою підвищення їх кваліфікації, професійного
Затверджено Президією 22 грудня 2007 р iconЗатверджено рішенням міської ради V скликання від “28” грудня 2007 р
Порядок взаємодії дозвільних органів, адміністратора, суб’єктів господарювання та територіального органу спеціально уповноваженого...
Затверджено Президією 22 грудня 2007 р iconУ грудні 2012 року в уфу відбувся черговий аналіз прогнозних показників на 2012 рік та розгляд прогнозних показників на 2013 рік, результати якого було затверджено Президією уфу 24. 12
У грудні 2012 року в уфу відбувся черговий аналіз прогнозних показників на 2012 рік та розгляд прогнозних показників на 2013 рік,...
Затверджено Президією 22 грудня 2007 р iconЗатверджено наказом виконавчої дирекції Фонду «16» квітня 2007 №247
Фонду та її робочих органів, спрямованих на запобігання корупційним і злочинним проявам, на 2007 рік
Затверджено Президією 22 грудня 2007 р iconЗатверджено президією 20. 10. 2011р Порядок присвоєння племінних класів
З метою систематизації даних про кращих плідників, виключення фактів фальсифікації відомостей про племінну цінність мисливських собак,...
Затверджено Президією 22 грудня 2007 р iconПостанова від 23 травня 2011 р. №551 Київ Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 5 грудня 2007 р. №1396 Кабінет Міністрів України постановляє
Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 5 грудня 2007 р. №1396 “Про ліцензування певних видів господарської діяльності...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов