\"Затверджую\" \"Затверджую\" \"Затверджую\" Заступник начальника управління з Директор воцфзн \"Спорт для Заст президента втсс питань сім\

"Затверджую" "Затверджую" "Затверджую" Заступник начальника управління з Директор воцфзн "Спорт для Заст президента втсс питань сім'ї, молоді та спорту всіх" Виконавчий директор втсс вінницької облдержадміністрації Бондарчук В. МНазвание"Затверджую" "Затверджую" "Затверджую" Заступник начальника управління з Директор воцфзн "Спорт для Заст президента втсс питань сім'ї, молоді та спорту всіх" Виконавчий директор втсс вінницької облдержадміністрації Бондарчук В. М
Дата конвертации02.08.2013
Размер56.47 Kb.
ТипДокументы
скачать >>>

"Затверджую" "Затверджую" "Затверджую"

Заступник начальника управління з Директор ВОЦФЗН "Спорт для Заст. президента ВТСС

питань сім'ї, молоді та спорту всіх" Виконавчий директор ВТСС

Вінницької

облдержадміністрації Бондарчук В.М. Ярошенко В.С.
Олійник О.М.“ ”___________2008 р. “ ”___________2008 р. “ ”___________2008 р.

___________________ ___________________ ____________________


П О Л О Ж Е Н Н Я

про відкритий Кубок Вінницької області з техніки водного туризму
“Водний марафон 2008 ”


пам’яті О.О. Квятковського


^ 1. МЕТА ТА ЗАВДАННЯ

Відкритий Кубок Вінницької області з техніки водного туризму “Водний марафон 2008” (далі Кубок) проводиться у зв’язку з підвищенням зацікавленості молоді екстремальними видами спорту та з метою подальшого розвитку спортивного туризму в Україні як ефективного засобу підвищення ролі фізичної культури i спорту та всебічному гармонійному розвитку особи, сприяння формуванню здорового способу життя населення. Головні завдання Кубку:

- пропаганда та популяризація спортивного туризму серед широких верств населення;

- перевірка та підвищення рівня технічної та тактичної майстерності спортсменів-туристів;

- сприяння підвищенню безпеки спортивних походів з водного туризму.

^ 2. ТЕРМІНИ ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ КУБКУ

Кубок проводиться з 4 по 6 квітня 2008 р. на річці Південний Буг від м. Вінниця до с. Печера, Тульчинського р-ну, Вінницької області.


^ З. KEPIBHИЦTBO КУБКУ

Загальне керівництво підготовкою та проведенням Кубку здійснює Вінницький туристсько-спортивний союз, Вінницька обласна федерація спортивного туризму, ВОЦФЗН “Спорт для всіх” та головна суддівська колегія Кубку (далі - ГСК).


^ 4.УЧАСНИКИ КУБКУ

В Кубку можуть брати участь екіпажі в слідуючих класах суден: 4-х місних катамаранів, 2-х місних катамаранів, 2-х місних розбірних туристських байдарок, каяки любих типів. До участі у Кубку допускаються всі бажаючі, не молодше 16 років, ознайомлені з даним Положенням та з кваліфікацією не нижче 3 розряду зі спортивного туризму або з досвідом участі в водних походах на відповідних класах суден. Для участі в Кубку на розбірних туристських байдарках обов’язковий досвід участі в походах на байдарках не нижче 2 категорії складності для одного учасника та не нижче 1 категорії складності для другого учасника.


^ 5. ПРОГРАМА ТА УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ КУБКУ

5.1. 3магання проводяться згідно з Правилами проведення змагань з техніки спортивного туризму, погодженими Комітетом з фізкультури та спорту України за поданням Федерації спортивного туризму на період з 2001 року.

5.2. 3магання особисті i проводяться на довгій дистанції (ралі). Вся дистанція розділена на два етапи. Перший етап: Вінниця - смт.Тиврів (50 км., фініш біля автомобільного мосту). Дистанція відноситься до 1 класу. Другий етап : смт.Тиврів - с.Печера (49 км., фініш біля автомобільного мосту після Печерського порогу). Дистанція відноситься до 2 класу. Проходження Печерського порогу не обов’язкове, допускається обнос Печерського порогу або окремих його каскадів (проходження каналом може бути неможливим через проведення робіт по реконструкції каналу). Нормативний час проходження кожного етапу 8 годин. Старт першого етапу загальний. Старт другого етапу в порядку, зворотньому порядку фінішу першого етапу. На довільно вибраних ГСК ділянках дистанції будуть встановлюватись КП для контролю проходження дистанції.

5.3. Враховуючи неможливість забезпечення суддівською страховкою кожного екіпажу на дистанції, кожен екіпаж самостійно несе відповідальність за свою безпеку. Для забезпечення безпеки кожен екіпаж повинен мати аптечку, рем. набір, рятувальний кінець.

5.4. Особливі вимоги до розбірних туристських байдарок та каяків:

- Розбірні туристські байдарки та каяки обов’язково повинні мати закріплені всередині ємкості непотоплення.

- Оболонка розбірних туристських байдарок обов’язково повинна бути посилена вздовж кільсона та нижнього ряду стрингерів та відділена від них пружнім матеріалом (пінополіуританом).

- Розбірні туристські байдарки обов’язково повинні бути обладнані обв’язкою.

Байдарки, не відповідаючі даним вимогам, до участі в змаганнях допускатися не будуть.

5.5. Кожен учасник Кубку під час гонки обов’язково повинен бути у рятувальному жилеті та захисній касці. У разі порушення цієї вимоги команда буде дискваліфікована.

5.7. Програма Кубку:

04.04.2008p. — прибуття та розміщення учасників змагань. Робота мандатної комісії з 19:00 до 21:00.
05.04.2008р. — Робота мандатної комісії з 8:00 до 8:30.Урочисте відкриття змагань о 08:30 на пляжі СК “Спартак”. 9:00 – старт першого етапу.

06.04.2008р. — 7:30 - початок стартів другого етапу.

Закриття змагань та нагородження переможців та призерів о 16:00


^ 6. ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ТА НАГОРОДЖЕННЯ

6.1. Переможець змагань у кожному класі суден визначається лише у випадку участі в змаганнях в даному класі суден не менше трьох екіпажів.

6.2. Переможець змагань у кожному класі суден визначається за найменшою сумою часу першого та другого етапів. У випадку рівності суми часу перевага надається екіпажу, що має менший час на другому етапі.

6.3. Переможці в кожному класі суден нагороджуються цінними призами . Члени екіпажів, які зайняли 1-3 місця в кожному класі суден, нагороджуються дипломами ВТСС. Організаторами та спонсорами змагань можуть бути запроваджені додаткові призи для різних категорій учасників.

^ 7.УМОВИ ПРИЙОМУ УЧАСНИКІВ ТА ФІНАНСУВАННЯ

7.1. Розміщення учасників 04.04.2008р можливе в готелі при наявності попередньої заявки на готель.

7.2. Розміщення учасників на місці фінішу першого етапу проводиться у польових умовах.

7.3. Особисті речі учасників Кубку від місця старту до місця фінішу першого етапу і потім до місця фінішу другого етапу можуть бути доставлені транспортом ВТСС при наявності попередньої заявки.

7.4. Учасники повинні мати усе необхідне спорядження для участі у змаганнях а також необхідне спорядження для ночівлі та приготування їжі.

7.5. Для забезпечення харчування учасників Кубку на місці фінішу першого етапу можуть залучатися групи підтримки. Кількісний склад групи підтримки узгоджується під час подачі попередньої заявки. Оплата проїзду при подачі іменної заявки.

7.6. Для доставки учасників Кубку від місця фінішу до м. Вінниця, за попередньою заявкою, може бути замовлений автотранспорт. Оплата проїзду при подачі іменної заявки.

7.7. Кожен учасник змагань (член екіпажу) при подачі іменної заявки, підтвердженої попередньою заявкою на екіпаж, сплачує готівкою 30 грн. як стартовий внесок. При відсутності попередньої заявки кожен учасник (член екіпажу) при подачі іменної заявки сплачує готівкою 35 грн. як стартовий внесок.

7.8. Витрати на організацію та проведення Кубку здійснює Вінницький туристсько-спортивний союз за рахунок внесків учасників та інших джерел.

7.9. Витрати з участі у Кубку проводяться за рахунок коштів організацій, що відряджають учасників на Кубок.

^ 8. ЗАЯВКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ, ЩО ПОДАЄТЬСЯ УЧАСНИКАМИ

8.1 Попередні заявки (підтвердження) про участь в Кубку екіпажі подають до 31 березня 2008 р. до Вінницького туристсько-спортивного союзу за адресою: 21050, міський турклуб «Меркурій», вул. Пушкіна, 40, м. Вінниця. тел. (0432)35-01-15, факс (0432)32-47-78, e-mail: vtss2007@mail.ru. З 11 березня 2008 р. по 28 березня 2008 р. працює інтерактивний прийом заявок на сайті ВТСС www.vtss.vinnitsa.com.

Одночасно, при необхідності, подаютьcя заявки на готель та доставку від місця фінішу до м. Вінниці.

8.2 Екіпажі подають до мандатної комісії Кубку в турклубі “Меркурій” 4 квітня 2008 р. з 19:00 до 21:00 або на пляжі СК “Спартак” 5 квітня 2008 р. з 8:00 до 8:30 такі документи:

- іменну заявку за встановленою формою, завірену лікарем, медичним закладом та організацією, що відряджає;

- кваліфікаційні книжки спортсменів або довідки про досвід участі спортсменів у туристських спортивних водних походах відповідної категорії складності;

- стартовий внесок;

- страховий поліс від нещасних випадків (на вcix спортсменів) дійсний на час змагань;

- паспорти учасників.

Учасники, які не нададуть в мандатну комісію повний комплект документів, до участі в змаганнях допускатися не будуть!!!

Дане Положення є офіційним запрошенням на змагання.


Водна комісія ВТССПохожие:

\"Затверджую\" \"Затверджую\" \"Затверджую\" Заступник начальника управління з Директор воцфзн \"Спорт для Заст президента втсс питань сім\Затверджую затверджую голова Вінницької районної Заступник голови Вінницької державної адміністрації районної ради
Про виконання доручення голови облдержадміністрації щодо соціально-економічного розвитку територіальних громад Калинівським районом....
\"Затверджую\" \"Затверджую\" \"Затверджую\" Заступник начальника управління з Директор воцфзн \"Спорт для Заст президента втсс питань сім\Затверджую президент Федерації спортивного туризму України А. С. Матвієнко 14 січня 2003 р. Затверджую
Заступник Голови Державного комітету України з питань фізичної культури і спорту
\"Затверджую\" \"Затверджую\" \"Затверджую\" Заступник начальника управління з Директор воцфзн \"Спорт для Заст президента втсс питань сім\Затверджую президент Федерації спортивного туризму України А. С. Матвієнко 14 січня 2003 р. Затверджую
Заступник Голови Державного комітету України з питань фізичної культури і спорту
\"Затверджую\" \"Затверджую\" \"Затверджую\" Заступник начальника управління з Директор воцфзн \"Спорт для Заст президента втсс питань сім\Затверджую” “затверджую” Голова Вінницької районної Голова Вінницької районної ради державної адміністрації
Шмігель Віктор Борисович перший заступник голови Вінницької райдержадміністрації
\"Затверджую\" \"Затверджую\" \"Затверджую\" Заступник начальника управління з Директор воцфзн \"Спорт для Заст президента втсс питань сім\Затверджую: Заступник начальника Головного управління освіти і науки
Вивчення питань охорони праці та безпеки життєдіяльності для здійснення державної атестації зош №99 м. Харків
\"Затверджую\" \"Затверджую\" \"Затверджую\" Заступник начальника управління з Директор воцфзн \"Спорт для Заст президента втсс питань сім\"затверджую" Начальник Управління у справах молоді та спорту Закарпатської облдержадміністрації
Місце проведення: м. Ужгород, наб. Студентська, 8, Палац для дітей та юнацтва ("падіюн")
\"Затверджую\" \"Затверджую\" \"Затверджую\" Заступник начальника управління з Директор воцфзн \"Спорт для Заст президента втсс питань сім\Затверджую: Заступник начальника Головного управління освіти І науки
Перевірка знань з питань охорони праці працівників днз «Харківського вищого професійного механіко-технологічного училища»
\"Затверджую\" \"Затверджую\" \"Затверджую\" Заступник начальника управління з Директор воцфзн \"Спорт для Заст президента втсс питань сім\Додаток 1 Затверджую: Директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді А. А. Ярмоленко 17. 09. 2013 положення про міський конкурс соціальної реклами І
Сприяти виявленню та розвитку творчого потенціалу у сфері створення соціальної реклами в Київській області та подальшому поширенню...
\"Затверджую\" \"Затверджую\" \"Затверджую\" Заступник начальника управління з Директор воцфзн \"Спорт для Заст президента втсс питань сім\"затверджую" "затверджую"
Головного управління освіти і науки виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації)
\"Затверджую\" \"Затверджую\" \"Затверджую\" Заступник начальника управління з Директор воцфзн \"Спорт для Заст президента втсс питань сім\Протокол №42 засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та соціального захисту
А. Добрянський – заступник начальника управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов